Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

1 407,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office Standard 2021 for Mac  MS Office 2021 Standard for Mac to obecnie...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 for Mac 

MS Office 2021 Standard for Mac to obecnie najnowsza edycja sprawdzonego oprogramowania biurowego firmy Microsoft dla komputerów Apple, która jest również dostępna do pobrania. Użytkownicy ponownie korzystają z wszechstronnej palety pojedynczych programów, które pokrywają praktycznie wszystkie obszary zadań nowoczesnego biura, a ponadto są kompatybilne ze sobą, co umożliwia dostęp do produktywnej pracy - nie tylko w pojedynkę, ale przede wszystkim w zespole: Word do tworzenia tekstów dla różnych obszarów, Excel do złożonych obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym, PowerPoint do informacyjnych, interaktywnych prezentacji i Outlook do kompleksowej komunikacji i planowania zadań. Uzupełnia je OneNote, aplikacja do organizowania notatek, a także magazyn w chmurze OneDrive do udostępniania danych online, i przypuszczalnie ponownie przez Microsoft Teams, który zastępuje Skype.

W porównaniu z poprzednią wersją Office 2021 Standard for Mac, nowe oprogramowanie Office może być również używane na komputerach Mac, które są już wyposażone w nowe procesory Apple Silicon. Ponadto można go oczywiście nadal używać na komputerach Mac z procesorem Intel.

Skorzystaj z oferty oprogramowania używanego firmy Wiresoft i kup nowy Office 2021 Standard for Mac w pełnej wersji jako plik do pobrania i bez obowiązku subskrypcji po cenie niższej niż w regularnym handlu oprogramowaniem!

Co nowego w MS Office 2021 Standard dla Mac?

Wszystkie aplikacje wchodzące w skład pakietu są technicznie aktualne, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w zmienionym wyglądzie, choć zachowano znaną strukturę menu. Ponadto, jeszcze bardziej wzmocniono nacisk na współpracę zespołową - również w chmurze. Dzięki nowej edycji pakietu Office użytkownicy komputerów Mac mogą nadal korzystać z popularnych, wydajnych narzędzi do efektywnej pracy biurowej w codziennej działalności.

Choć nie są jeszcze znane wszystkie nowości Office 2021 Standard for Mac, Microsoft ogłosił różne szczegóły dotyczące poszczególnych programów:

 • Word 2021: Dzięki funkcji XLOOKUP, która skupia się na wierszu, rozproszenie uwagi zostaje zredukowane, a użytkownicy programu Word mogą dzięki temu łatwiej sprawdzać dokument wiersz po wierszu.
 • Excel 2021: Funkcja XLOOKUP jest również dostępna tutaj, aby ułatwić wyszukiwanie lub sprawdzanie zawartości w tabeli lub arkuszu Excela. Ponadto poprawiono obsługę tablic dynamicznych w arkuszach kalkulacyjnych - dzięki nowym funkcjom tablicowym FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE i XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentacje można teraz uzupełnić o nagrany wcześniej komentarz głosowy, co rozszerza możliwości zastosowania i zawartość informacyjną.
 • Outlook: Teksty wiadomości e-mail mogą być tłumaczone na ponad 70 języków.

Więcej funkcji w pakiecie Office 2021 Standard dla komputerów Mac

Oprócz wspomnianych wyżej dodatków do poszczególnych programów, aktualna standardowa edycja pakietu Office 2021 dla użytkowników komputerów Mac oferuje również szereg innych ulepszeń i usprawnień, które często mają charakter międzyprogramowy, a tym samym zapewniają bardziej efektywną pracę użytkownika.

Narzędzie Freehand w programach Word, Excel i PowerPoint 

Narzędzie Freehand w programach pakietu Office Word, Excel i PowerPoint oferuje użytkownikom szeroki zakres możliwości tworzenia odręcznych rysunków i szkiców, a także diagramów i formuł - w zależności od funkcjonalności urządzenia końcowego można rysować w dokumencie piórem na tablecie, palcem na ekranie dotykowym lub myszą na samodzielnym urządzeniu lub laptopie - a następnie edytować je dalej za pomocą szeregu efektów i narzędzi. Pakiet Office 2021 Standard dla komputerów Mac udostępnia również nowe narzędzia lasso i gumkę. Można również otwierać i edytować formaty plików spoza pakietu Office, takie jak ODF.

Kompleksowe, zintegrowane zarządzanie plikami PDF

Nowy Office może teraz również wyświetlać pliki PDF bez Adobe Readera i umożliwia komentowanie. Formularze mogą być również wypełnione i podpisane cyfrowo. Dzięki ulepszonym zabezpieczeniom i zarządzaniu uprawnieniami, pliki są również lepiej chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Praca zespołowa z OneDrive

OneDrive to praktyczne narzędzie do pracy nad projektami w różnych zespołach. Użytkownicy wspólnie edytują dokumenty, arkusze kalkulacyjne i slajdy przechowywane w usłudze Microsoft OneDrive - w biurze, w domu lub w podróży jednocześnie w chmurze MobiDrive. Istniejące konta Google Drive, OneDrive i Dropbox można również połączyć z Office for Mac za pośrednictwem OneDrive. Wszechstronne opcje zarządzania przyznawaniem praw dostępu i modyfikacji zapewniają, że krytyczne dane i informacje są chronione przed nieuprawnionym dostępem, nawet w chmurze.

Dostępność w programach pakietu Office

Dostępność stała się integralną częścią wspomaganej pracy z komputerem - zarówno dla autorów, jak i dla czytelników dokumentów i e-maili. Programy Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote oferują zoptymalizowaną kontrolę dostępności w pakiecie Office 2021 Standard for Mac, która zwiększa łatwość zrozumienia dokumentów, a tym samym usprawnia współpracę z innymi użytkownikami.

Obejmuje to wsparcie dla międzynarodowych standardów obowiązujących przy sporządzaniu projektów, jak również praktyczne sugestie dotyczące struktury i wyświetlania tekstu. Po uruchomieniu funkcji "Sprawdź dostępność" w danym programie wyświetlana jest lista ostrzeżeń lub błędów, która jest uzupełniona o wskazówki i zalecenia dotyczące poprawy. Planując spotkania z partnerami biznesowymi w innych lokalizacjach, można w Outlooku zadbać o to, aby międzynarodowi odbiorcy również byli obecni, wyświetlając strefę czasową.

Użytkownicy pakietu Office 2021 Standard dla komputerów Mac mogą również skorzystać z wielu sposobów ułatwiających pracę: sekcja "Ułatwienie obsługi" zawiera szeroki wybór dźwięków z opcją "Zapewnij informację zwrotną za pomocą dźwięku", aby aktywować wskazówki dźwiękowe. Ponadto ciemne motywy Ciemnoszary i Czarny w programie Word w pakiecie Office 2021 Standard dla komputerów Mac zapewniają lepszą koncentrację: wybór bardziej dyskretnego tła pozwala ograniczyć rozpraszanie uwagi i poprawić koncentrację na zadaniach, a włączenie funkcji zamiany tekstu na mowę umożliwia czytanie na głos treści dokumentów i wiadomości e-mail podczas pracy i w podróży.

Specjalne funkcje pakietu Office 2021 Standard dla komputerów Mac dla administratorów

Oprócz czystych korzyści dla użytkowników, edycja Office 2021 Standard for Mac ma ponownie oferować praktyczne funkcje dla administratorów systemu, które były już dostępne w poprzedniej wersji, aby umożliwić łatwiejsze administrowanie użytkownikami i jednocześnie zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa:

 • Dzięki GPO, czyli Group Policy Object, administratorzy mają do dyspozycji skuteczne zasady grupowe, aby zabezpieczyć pakiet Office za pomocą szablonów ADMX, które oferują zwiększone bezpieczeństwo podczas kontrolowania aktualizacji, a także makr w dokumentach.
 • Ponadto sama kontrola aktualizacji zawiera opcje aktywacji aktualizacji funkcji i właściwości, a także istotnych dla bezpieczeństwa aktualizacji jakościowych, takich jak poprawki i hotfixy: ważne aktualizacje funkcji można na przykład zignorować, a istotne aktualizacje można odłożyć na okres do 5 tygodni.
 • Korzystając z Usług terminalowych lub Usług pulpitu zdalnego udostępnianych w pakiecie Office for Mac, z oprogramowania można korzystać także na starszych komputerach Mac.

Wszystkie poszczególne programy pakietu MS Office 2021 Standard dla Mac w skrócie

Dzięki edycji Standard pakietu Microsoft Office 2021 for Mac użytkownicy urządzeń Apple mają ponownie do dyspozycji klasyczne, niezastąpione programy biurowe Word, Excel, PowerPoint i Outlook, które jak żadne inne oprogramowanie biurowe zachwycają różnorodnością zastosowań:

 • Word 2021 zawiera wszystko do profesjonalnego tworzenia dokumentów tekstowych o wielu zastosowaniach - praktyczne narzędzia, takie jak funkcja "Recenzja", ułatwiają poprawne użycie lub zrozumienie obcych słów bezpośrednio w dokumencie, a Microsoft Academic Search ułatwia prawidłowe cytowanie.
 • Excel 2021 oferuje jeszcze więcej możliwości ilustrowania np. map i wykresów lejkowych dzięki rozszerzeniom PowerPivot i PowerQuery, w tym synchroniczną współpracę w czasie rzeczywistym na arkuszach Excela i arkuszach kalkulacyjnych. Data Loss Protection chroni poufne dane zgodnie z przepisami UE dotyczącymi ochrony danych.
 • PowerPoint 2021 z każdym nowym wydaniem ponownie dostarcza ciekawsze efekty wizualne, które ożywiają prezentacje, w tym animacje, takie jak zbliżenia i przejścia morfingowe; a także nowe ikony, pliki wektorowe SVG i modele 3D do wizualizacji treści. Znacznik tekstowy znany z programu Word może być również używany w programie PowerPoint.
 • Outlook 2021 niezawodnie sortuje codzienny zalew wiadomości e-mail w firmach dzięki inteligentnym narzędziom, które automatycznie sortują wiadomości e-mail według ich ważności i istotności. Funkcja text-to-speech, która odczytuje wiadomości na głos, oszczędza czas. Również w programie Outlook funkcja Data Loss Protection chroni krytyczne dane w załącznikach przed wysyłaniem i dostępem osób nieuprawnionych

Wymagania systemowe dotyczące instalacji i użytkowania MS Office 2021 Standard dla Mac

Poniżej znajdują się informacje na temat znanych wymagań systemowych i obowiązujących warunków użytkowania, które mają zastosowanie do nowego wydania MS Office 2021 Standard for Mac. Może być również konieczne przestrzeganie dodatkowych instrukcji dotyczących użytkowania po oficjalnej premierze.

Wymagania sprzętowe dla MS Office 2021 Standard dla Mac

Office 2021 Standard for Mac to wersja pakietu biurowego Microsoft Office, która działa również na komputerach Mac z nowym procesorem Apple Silicon. Można go jednak używać także na komputerach Mac z procesorami Intel. Poprzednia wersja 32-bitowa nie jest już dostępna, więc oprogramowanie można zainstalować tylko na urządzeniach 64-bitowych. Ogólnie rzecz biorąc, należy przestrzegać następujących wymogów minimalnych:

 • Systemy operacyjne: Office for Mac 2021 jest obsługiwany przez trzy najbardziej aktualne wersje systemu macOS. Obecnie są to Monterey, Big Sur i Catalina; przewiduje się, że obsługa Mojave zostanie przerwana lub nie będzie już aktualizowana
 • Procesor: procesor Intel lub procesor Apple Silicon
 • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: DirectX 9 lub wyższa
 • Rozdzielczość ekranu: 1.024 x 768 pikseli

Licencjonowanie pakietu Microsoft Office 2021 Standard dla komputerów Mac

Jedna licencja na standardową edycję pakietu Microsoft Office 2021 for Mac uprawnia do korzystania z niego na jednym urządzeniu Apple. Może to również obejmować instalację kopii oprogramowania na serwerze sieciowym w celu korzystania z niego zdalnie lub poprzez Virtual Desktop Infrastructure z odpowiednio licencjonowanym urządzeniem końcowym.

Kup MS Office 2021 Standard for Mac w Wiresoft jako używane oprogramowanie w niższej cenie

Po co wydawać więcej pieniędzy, skoro można już kupić aktualny pakiet Office 2021 Standard Edition for Mac jako oprogramowanie używane? W Wiresoft korzystasz ze znacznie niższych cen na oryginalne oprogramowanie Microsoft - z natychmiastowym pobraniem i wszystkimi tymi zaletami:

 • Używaj pojedynczej licencji - bez obowiązku subskrypcji
 • Kompletny pakiet Office wraz z wszystkimi programami
 • Pełna funkcjonalność wszystkich programów Office - używane przez Wiresoft oprogramowanie jest w pełni funkcjonalne, bez ograniczeń czasowych
 • Legalne korzystanie z używanego oprogramowania Microsoft - potwierdzone przez orzeczenia sądów w UE

Czy masz pytania dotyczące bieżącej wersji Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac w stosunku do innego oprogramowania Microsoft lub innego używanego oprogramowania? Następnie wystarczy skontaktować się z nami na czacie, telefonicznie lub przez e-mail.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany