Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10496
 • 3YF-00233
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
757,90 zł * 840,90 zł * (9,87% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MS Office 2021 Standard dla komputerów Mac to obecnie najnowsza edycja sprawdzonego oprogramowania biurowego Microsoft dla komputerów Apple, która jest również dostępna do pobrania. W ten sposób użytkownicy ponownie korzystają z wszechstronnej gamy poszczególnych programów, które obejmują praktycznie każdy obszar zadań nowoczesnego biura, a które są również kompatybilne ze sobą, zapewniając dostępną produktywną pracę - nie tylko w pojedynkę, ale zwłaszcza w zespole: z Wordem do tworzenia tekstu dla różnych obszarów, Excel do złożonych obliczeń w formacie arkusza kalkulacyjnego, PowerPoint do informacyjnych, interaktywnych prezentacji i Outlook do kompleksowej komunikacji i planowania zadań. Uzupełnia je OneNote, aplikacja do organizowania notatek, a także przechowywanie w chmurze OneDrive do udostępniania danych online i prawdopodobnie ponownie Microsoft Teams, który zastępuje Skype.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 dla komputerów Mac 

MS Office 2021 Standard for Mac to obecnie najnowsze wydanie sprawdzonego oprogramowania biurowego firmy Microsoft dla komputerów Apple, które jest dostępne do pobrania. Dzięki temu użytkownicy ponownie korzystają z wszechstronnej gamy pojedynczych programów, które obejmują praktycznie wszystkie obszary zadań nowoczesnego biura, a ponadto są ze sobą kompatybilne, co umożliwia dostęp do wydajnej pracy - nie tylko w pojedynkę, ale przede wszystkim w zespole: Word do tworzenia tekstów w różnych obszarach, Excel do wykonywania złożonych obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych, PowerPoint do prowadzenia informacyjnych, interaktywnych prezentacji oraz Outlook do kompleksowej komunikacji i planowania zadań. Uzupełnia je OneNote, aplikacja do organizowania notatek, a także pamięć masowa OneDrive, służąca do udostępniania danych online, oraz prawdopodobnie także Microsoft Teams, który zastępuje Skype'a.

W porównaniu z poprzednią wersją pakietu Office 2021 Standard dla komputerów Mac, nowe oprogramowanie Office może być używane na komputerach Mac wyposażonych w nowe procesory Apple Silicon. Ponadto można go oczywiście nadal używać na komputerach Mac z procesorem Intel.

Skorzystaj z oferty oprogramowania używanego firmy Wiresoft i kup nowy pakiet Office 2021 Standard for Mac w pełnej wersji do pobrania, bez obowiązku subskrypcji, po cenie niższej niż w zwykłym handlu oprogramowaniem!

Co nowego w MS Office 2021 Standard dla komputerów Mac?

Wszystkie aplikacje wchodzące w skład pakietu są aktualne pod względem technicznym, co oczywiście znalazło odzwierciedlenie w zmienionym wyglądzie, choć zachowano znaną strukturę menu. Ponadto jeszcze bardziej skupiono się na współpracy zespołowej - również w chmurze. Dzięki nowej edycji pakietu Office użytkownicy komputerów Mac mogą nadal korzystać z popularnych, wydajnych narzędzi do efektywnej pracy biurowej w codziennej działalności.

Chociaż nie są jeszcze znane wszystkie nowe funkcje pakietu Office 2021 Standard dla komputerów Mac, firma Microsoft ogłosiła różne szczegóły dotyczące poszczególnych programów:

 • Word 2021: Funkcja ustawiania ostrości wiersza XLOOKUP ogranicza rozpraszanie uwagi, ułatwiając użytkownikom programu Word sprawdzanie dokumentu wiersz po wierszu.
 • Excel 2021: Funkcja XLOOKUP jest również dostępna w tym miejscu, aby ułatwić wyszukiwanie lub sprawdzanie zawartości tabeli lub arkusza programu Excel. Ponadto poprawiono obsługę tablic dynamicznych w arkuszach kalkulacyjnych - dzięki nowym funkcjom tablicowym FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE i XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentacje można teraz uzupełnić o nagrany wcześniej komentarz głosowy, co rozszerza możliwości zastosowania i zawartość informacyjną.
 • Outlook: teksty wiadomości e-mail można tłumaczyć na ponad 70 języków.

Więcej funkcji w pakiecie Office 2021 Standard dla komputerów Mac

Oprócz wspomnianych wyżej dodatków do poszczególnych programów, obecna standardowa edycja pakietu Office 2021 dla użytkowników komputerów Mac oferuje także szereg innych ulepszeń i usprawnień, które często mają charakter międzyprogramowy, dzięki czemu zapewniają bardziej efektywną pracę.

Narzędzie odręczne w programach Word, Excel i PowerPoint 

Narzędzie rysunku odręcznego w programach pakietu Office: Word, Excel i PowerPoint oferuje użytkownikom szeroki wachlarz możliwości tworzenia odręcznych rysunków i szkiców, a także diagramów i formuł - w zależności od funkcjonalności urządzenia końcowego można rysować w dokumencie piórem na tablecie, palcem na ekranie dotykowym lub myszą na samodzielnym urządzeniu lub laptopie - a następnie edytować je za pomocą różnych efektów i narzędzi. Pakiet Office 2021 Standard dla komputerów Mac zawiera również nowe narzędzia lasso i gumka. Można również otwierać i edytować formaty plików spoza pakietu Office, takie jak ODF.

Kompleksowe, zintegrowane zarządzanie plikami PDF

Nowy pakiet Office może teraz także wyświetlać pliki PDF bez programu Adobe Reader i umożliwia komentowanie. Formularze można również wypełniać i podpisywać cyfrowo. Dzięki ulepszonym zabezpieczeniom i zarządzaniu uprawnieniami pliki są lepiej chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Praca zespołowa z OneDrive

OneDrive to praktyczne narzędzie do pracy nad projektami w różnych zespołach. Użytkownicy wspólnie edytują dokumenty, arkusze kalkulacyjne i slajdy przechowywane w usłudze Microsoft OneDrive - w biurze, w domu lub w podróży - jednocześnie w chmurze MobiDrive. Istniejące konta Google Drive, OneDrive i Dropbox można także połączyć z Office for Mac za pośrednictwem OneDrive. Wszechstronne opcje zarządzania przyznawaniem praw dostępu i modyfikacji gwarantują, że krytyczne dane i informacje są chronione przed nieuprawnionym dostępem, nawet w chmurze.

Dostępność w programach pakietu Office

Dostępność stała się integralną częścią wspomaganej pracy z komputerem - zarówno dla autorów, jak i dla czytelników dokumentów i poczty elektronicznej. Programy Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote oferują zoptymalizowaną kontrolę dostępności w pakiecie Office 2021 Standard dla komputerów Mac, co zwiększa łatwość zrozumienia dokumentów, a tym samym usprawnia współpracę z innymi użytkownikami.

Obejmuje to pomoc w stosowaniu międzynarodowych standardów przy redagowaniu tekstów, a także praktyczne sugestie dotyczące struktury i sposobu wyświetlania tekstu. Po włączeniu funkcji "Sprawdź dostępność" w danym programie wyświetlana jest lista ostrzeżeń lub błędów, uzupełniona o wskazówki i zalecenia dotyczące poprawy sytuacji. Planując spotkania z partnerami biznesowymi w innych lokalizacjach, można w programie Outlook zadbać o to, aby międzynarodowi odbiorcy również byli obecni, wyświetlając strefę czasową.

Użytkownicy pakietu Office 2021 Standard dla komputerów Mac również mogą korzystać z wielu sposobów ułatwiających pracę: sekcja "Ułatwienia w użytkowaniu" zawiera szeroki wybór dźwięków z opcją "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku", umożliwiającą aktywowanie wskazówek dźwiękowych. Ponadto ciemne motywy Ciemnoszary i Czarny w programie Word w pakiecie Office 2021 Standard dla komputerów Mac zapewniają lepszą koncentrację: wybór bardziej dyskretnego tła pozwala ograniczyć rozpraszanie uwagi i lepiej skupić się na zadaniach, a włączenie funkcji zamiany tekstu na mowę umożliwia czytanie na głos treści dokumentów i wiadomości e-mail podczas pracy i w podróży.

Specjalne funkcje pakietu Office 2021 Standard dla komputerów Mac dla administratorów

Oprócz czystych korzyści dla użytkowników, oczekuje się, że edycja Office 2021 Standard for Mac ponownie zaoferuje praktyczne funkcje dla administratorów systemu, które były już dostępne w poprzedniej wersji, aby umożliwić łatwiejsze administrowanie użytkownikami, a jednocześnie zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa:

 • Dzięki GPO (Group Policy Object) administratorzy mają do dyspozycji skuteczne zasady grupowe, które pozwalają zabezpieczyć pakiet Office za pomocą szablonów ADMX, zapewniających większe bezpieczeństwo podczas kontrolowania aktualizacji oraz makr w dokumentach.
 • Ponadto sam kontroler aktualizacji zawiera opcje aktywacji aktualizacji funkcji i właściwości, a także istotnych dla bezpieczeństwa aktualizacji jakościowych, takich jak poprawki i hotfixy: na przykład ważne aktualizacje funkcji można zignorować, a istotne aktualizacje można odłożyć na okres do 5 tygodni.
 • Korzystając z Usług terminalowych lub Usług pulpitu zdalnego udostępnianych w pakiecie Office for Mac, z oprogramowania można korzystać także na starszych komputerach Mac.

Wszystkie poszczególne programy pakietu MS Office 2021 Standard dla komputerów Mac w skrócie

Dzięki edycji Standard pakietu Microsoft Office 2021 dla komputerów Mac użytkownicy urządzeń firmy Apple mają ponownie do dyspozycji klasyczne, niezastąpione programy biurowe Word, Excel, PowerPoint i Outlook, które jak żadne inne oprogramowanie biurowe zachwycają różnorodnością zastosowań:

 • Word 2021 zawiera wszystko, co potrzebne do profesjonalnego tworzenia dokumentów tekstowych o wielu zastosowaniach - praktyczne narzędzia, takie jak funkcja "Recenzja", ułatwiają poprawne użycie lub zrozumienie obcych słów bezpośrednio w dokumencie, a Microsoft Academic Search ułatwia prawidłowe cytowanie.
 • Excel 2021 oferuje jeszcze więcej możliwości ilustrowania np. map i diagramów lejkowych za pomocą rozszerzeń PowerPivot i PowerQuery, w tym synchroniczną współpracę w czasie rzeczywistym na arkuszach i skoroszytach programu Excel. Ochrona przed utratą danych chroni poufne dane zgodnie z przepisami UE dotyczącymi ochrony danych.
 • Z każdym nowym wydaniemPowerPoint 2021 ponownie dostarcza ciekawsze efekty wizualne, które ożywiają prezentacje, w tym animacje, takie jak zbliżenia i przejścia morfingowe, a także nowe ikony, pliki wektorowe SVG i modele 3D do wizualizacji treści. Znacznik tekstowy znany z programu Word może być również używany w programie PowerPoint.
 • ProgramOutlook 2021 niezawodnie sortuje codzienną powódź wiadomości e-mail w firmach za pomocą inteligentnych narzędzi, które automatycznie sortują wiadomości e-mail według ich ważności i istotności. Funkcja text-to-speech, która odczytuje wiadomości, pozwala zaoszczędzić czas. Również w programie Outlook funkcja ochrony przed utratą danych chroni krytyczne dane w załącznikach przed wysyłaniem i dostępem osób nieupoważnionych

Wymagania systemowe dotyczące instalacji i użytkowania pakietu MS Office 2021 Standard dla komputerów Mac

Poniżej znajdują się informacje na temat znanych wymagań systemowych i obowiązujących warunków użytkowania, które mają zastosowanie do nowego wydania MS Office 2021 Standard dla komputerów Mac. Może być również konieczne przestrzeganie dodatkowych instrukcji dotyczących użytkowania po oficjalnej premierze.

Wymagania sprzętowe dla pakietu MS Office 2021 Standard dla komputerów Mac

Office 2021 Standard for Mac to wersja pakietu biurowego Microsoft Office, która działa także na komputerach Mac z nowym procesorem Apple Silicon. Można go jednak używać także na komputerach Mac z procesorami Intel. Poprzednia wersja 32-bitowa nie jest już dostępna, więc oprogramowanie można zainstalować tylko na urządzeniach 64-bitowych. Ogólnie rzecz biorąc, należy przestrzegać następujących wymagań minimalnych:

 • Systemy operacyjne: Office for Mac 2021 jest obsługiwany przez trzy najbardziej aktualne wersje systemu macOS. Obecnie są to Monterey, Big Sur i Catalina; przewiduje się, że obsługa Mojave zostanie przerwana lub przestanie być aktualizowana
 • Procesor: procesor Intel lub procesor Apple Silicon
 • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: DirectX 9 lub wyższa
 • Rozdzielczość ekranu: 1 024 x 768 pikseli

Licencjonowanie pakietu Microsoft Office 2021 Standard dla komputerów Mac

Jedna licencja na Edycję Standardową pakietu Microsoft Office 2021 dla komputerów Mac uprawnia do korzystania z niego na jednym urządzeniu firmy Apple. Może to również obejmować instalację kopii oprogramowania na serwerze sieciowym w celu korzystania z niego zdalnie lub za pośrednictwem infrastruktury Virtual Desktop Infrastructure za pomocą urządzenia końcowego posiadającego odpowiednią licencję.

Kup MS Office 2021 Standard for Mac w Wiresoft jako używane oprogramowanie w niższej cenie

Po co wydawać więcej pieniędzy, skoro można już kupić aktualny pakiet Office 2021 Standard Edition for Mac jako oprogramowanie używane? W Wiresoft korzystasz ze znacznie niższych cen oryginalnego oprogramowania Microsoft - z możliwością natychmiastowego pobrania i wszystkimi tymi zaletami:

 • Korzystanie z jednej licencji - bez obowiązku subskrypcji
 • Kompletny pakiet Office zawierający wszystkie programy
 • Pełna funkcjonalność wszystkich programów Office - oprogramowanie używane przez firmę Wiresoft jest w pełni funkcjonalne, bez ograniczeń czasowych
 • Legalne korzystanie z używanego oprogramowania firmy Microsoft - potwierdzone przez orzeczenia sądów w UE

Czy masz pytania dotyczące bieżącej wersji pakietu Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac w stosunku do innych programów firmy Microsoft lub innych używanych programów? Następnie wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty elektronicznej.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie