Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10123
  • 059-09181
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
232,90 zł * 257,90 zł * (9,69% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Word 2019 to najnowsza wersja edytora tekstu firmy Microsoft używanego na całym świecie. Dzięki zintegrowanym narzędziom i intuicyjnej obsłudze ten bogato wyposażony program biurowy wykracza daleko poza zwykłe pisanie i edycję tekstów: liczne opcje projektowania umożliwiają wstawianie grafiki i tabel, wszechstronne opcje prezentacji i formatowania dokumentów nadają się nie tylko do obsługi korespondencji biznesowej, ale także do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych prac dyplomowych i raportów informacyjnych, a także wizytówek, broszur i ulotek, które można zapisać bezpośrednio w programie Word jako pliki PDF do wydrukowania. Różne formaty plików mogą być również edytowane w programie Microsoft Word.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 - wszechstronny program do edycji tekstów

Word 2019 to najnowsza wersja oprogramowania do edycji tekstów firmy Microsoft na świecie. Dzięki zintegrowanym narzędziom i intuicyjnej obsłudze bogato wyposażony Office wykracza daleko poza proste pisanie i edycję tekstów: liczne opcje projektowania umożliwiają wstawianie grafiki i tabel, wszechstronne możliwości prezentacji i formatowania dokumentów nadają się nie tylko do obsługi korespondencji biznesowej, ale także do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych tez i raportów informacyjnych, a także wizytówek, broszur i ulotek, które można zapisać bezpośrednio w formacie Word jako PDF do wydruku. Różne formaty plików mogą być również przetwarzane za pomocą programu Microsoft Word.

Wiele typowych stylów uzupełnianych jest dodatkowymi, obszernymi opcjami układu strony w celu stworzenia przejrzystego, łatwego do odczytania tekstu; ważne dokumenty można również chronić przed kopiowaniem lub oznaczać do dalszego użytku poprzez wstawianie znaków wodnych.

Ponadto wiele inteligentnych narzędzi, takich jak sprawdzanie pisowni i opcje autokorekty, ułatwiają i przyspieszają tworzenie dokumentów tekstowych zgodnie z obowiązującymi zasadami ortografii.

Praktyczna wstążka umożliwia bardzo łatwe przełączanie pomiędzy poszczególnymi aplikacjami za pomocą jednego kliknięcia.

Opcjonalne połączenie programu desktopowego z Microsoft Cloud pozwala również kilku użytkownikom na wspólną pracę nad dokumentem w czasie rzeczywistym, dając wiele możliwości poprawy pracy zespołowej. Program Word 2019 posiada również indywidualne prawa przypisane do każdego dokumentu Word.doc, które mogą ograniczyć lub uniemożliwić innej osobie np. jego odczytanie lub edycję.

Oprócz tych sprawdzonych funkcji starszych wersji programu Word, MS Word 2019 oferuje również szereg nowych praktycznych funkcji, które sprawiają, że pisanie i redagowanie, jak również czytanie dokumentów tekstowych jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej efektywne niż dotychczas. Należą do nich tryb Dark Mode, który jest łatwy dla oczu, zwłaszcza podczas długich okresów na ekranie, wyraźne opcje widoku dla dłuższych plików tekstowych, które przyspieszają wyszukiwanie określonych fragmentów, oraz ulepszona obsługa dostępności. Narzędzia edukacyjne zwiększają czytelność, a funkcja odręcznego rysowania pozwala użytkownikom na ręczne rysowanie własnych szkiców i diagramów i wstawianie ich bezpośrednio do dokumentu. Aby móc używać MS Word 2019 na swoim komputerze, musisz mieć zainstalowany Windows 10. Wszystkie ważne nowe funkcje w programie Word 2019 można znaleźć w poniższym przeglądzie.

W Wiresoft Onlineshop  możesz otrzymać bieżącą wersję programu Word 2019, jak również jego poprzednika i inne Office jako wyjątkowo tanią pojedynczą aplikację.

Wszystkie nowe funkcje programu Word 2019 w skrócie

Przejście na wersję Worda 2019 może być szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy tworzą teksty w sposób profesjonalny i chcą poprawić swoją efektywność podczas pisania i czytania. Wiele funkcji ułatwia im jeszcze lepszą koncentrację na tym, co najważniejsze.

Zwłaszcza gdy dokumenty mają być projektowane bez barier, aby dotrzeć do kręgu adresatów, którzy mają trudności z czytaniem i zrozumieniem tekstów, nowo zintegrowane funkcje, które uwzględniają również standardy międzynarodowe, ułatwiają tworzenie tekstów, które mogą być czytane przez wszystkich.

Dostępne są również dodatkowe funkcje tworzenia i publikowania dokumentów naukowych, zwłaszcza w przypadku stosowania skomplikowanych formuł, co jest obecnie możliwe dzięki wsparciu LaTeX, standardowego programu używanego na całym świecie.

Większa przejrzystość dzięki różnym opcjom widzenia

Word 2019 oferuje również więcej możliwości wizualnych. Na przykład, ta wersja łączy w sobie interfejs użytkownika wstążki znany z programu Word 2016 z nowoczesnym, znajomym wyglądem płytek, który jest również typowy dla Windows 10. Często używane elementy lub funkcje są umieszczane w większym stopniu, aby były dostępne jeszcze szybciej.

A jeśli wolisz nadal korzystać z wyglądu wstążki, do której jesteś przyzwyczajony z poprzedniej wersji programu Word, możesz również przeprojektować interfejs.

Większa przejrzystość dotyczy również urządzeń z ekranem dotykowym, takich jak tablety i smartfony, w których czułość interfejsu została zwiększona w przypadku wprowadzania danych za pomocą pióra.

Zwłaszcza podczas pracy nad obszernymi dokumentami tekstowymi, znalezienie konkretnych fragmentów lub części może szybko stać się trudne. W programie Word 2019, oprócz znanego wcześniej pionowego widoku, w którym przewijasz wszystkie strony z góry na dół, możesz użyć nowej funkcji "Strona po stronie", aby przewijać dokument Word jak książkę. Dla tekstów średniej długości nowa funkcja "Miniaturki" zapewnia orientację: wszystkie strony są wyświetlane w przeglądzie w małym formacie, co pozwala na szybką nawigację do żądanej pozycji.

Ponadto, Word 2019 zawiera nowe ciemne tematy Dark Grey i Black z bardziej subtelnymi tłami, które również wspierają skoncentrowane pisanie i czytanie tekstów.

Większa dostępność dzięki wsparciu dla korekty błędów

Uzupełniająca korekta błędów zintegrowana i ulepszona w programie Word 2019 sugeruje ulepszenia w zakresie udostępniania dokumentu. Opiera się między innymi na międzynarodowych standardach, które zapewniają, że treści są łatwe do czytania i edycji, nawet dla użytkowników niepełnosprawnych.

Klikając na punkt menu "Sprawdź" w pozycji "Sprawdź dostępność", program przedstawia propozycje działań zaradczych, które można natychmiast zaakceptować jednym kliknięciem.

Można również skorzystać z pomocy w postaci informacji zwrotnych audio. Następnie funkcja cue audio towarzyszy Ci w pracy z efektami dźwiękowymi i podpowiedziami dźwiękowymi. Daje on akustyczne podpowiedzi lub ostrzeżenia w przypadku niezamierzonej zmiany niektórych opcji lub jako potwierdzenie po wykonaniu czynności: na przykład podczas wysyłania wiadomości e-mail lub podczas usuwania lub wstawiania treści.

Narzędzia do nauki bardziej efektywnej pracy z tekstem

Narzędzia do nauki są nie tylko praktyczną cechą w programie Word dla studentów, ale także ułatwiają profesjonalistom zrozumienie tekstów. Na przykład, narzędzia wbudowane w program Word 2019 umożliwiają dostosowanie szerokości kolumn, odstępów między tekstami i koloru strony, aby tekst był bardziej przejrzysty dla oka.

Ogniskowanie linii zwiększa koncentrację i zmniejsza rozproszenie uwagi, ograniczając zasięg odczytu do jednej, trzech lub pięciu linii. W programie Word 2019, gdy chcesz, aby tekst był czytany na głos, słowa, które czytasz, są jednocześnie podświetlane, abyś mógł łatwo śledzić to, co słyszysz w tekście.

Tryb ostrości znany ze starszych wersji programu Word służy również poprawie koncentracji w programie Word 2019: wyświetlanie dokumentu staje się wyraźniejsze dzięki ukryciu wszystkich pasków narzędzi.

Zintegrowana funkcja tłumaczenia

W programie Word 2019 nie trzeba już otwierać strony internetowej w przeglądarce, aby uzyskać tłumaczenie podczas pisania lub czytania: zintegrowana funkcja tłumaczenia sprawia, że nie jest to konieczne przy pomocy automatycznego rozpoznawania języka. Microsoft Translator zawiera ponad 60 języków, w tym 11 języków, które można przetłumaczyć.

Wolnostojące narzędzie do rysowania

To, co wcześniej było możliwe w przypadku touchpadów czy smartfonów, teraz jest możliwe dzięki nowemu narzędziu Freehand Drawing for Word. Do wyboru jest wprowadzanie danych za pomocą pióra, obsługa dotykowa lub nawet mysz komputerowa, a także użycie funkcji odręcznej do ustawiania znaczników w tekście lub do spontanicznego tworzenia szkiców i formuł oraz wstawiania ich.

W tym celu firma Microsoft udostępnia w programie Word 2019 kilka piór cyfrowych, w tym ołówek do rysowania, ołówek do pisania i zakreślacz do podświetlania fragmentów tekstu. Możesz wybrać spośród różnych grubości pióra, 16 pełnych kolorów i 8 efektów.

Każdy narysowany odręczny kształt może być następnie przeniesiony lub skopiowany i dalej edytowany, tak jak inne elementy rysunku.

Dodawanie i edycja grafiki wektorowej

Możesz projektować prezentacje i arkusze w programie Word 2019, integrując piktogramy i symbole, a także obrazy 3D. Szczególnie interesującą opcją jest wykorzystanie skalowalnej grafiki wektorowej lub plików SVG (Scalable Vector Graphics). Można je zmieniać rozmiar, obracać lub nawet kolorować w inny sposób bez utraty jakości obrazu.

Użycie LaTeX w programie Word 2019 do tworzenia formuł

Podczas tworzenia tekstów naukowych istniały ograniczenia dotyczące wyświetlania bardziej złożonych formuł za pomocą edytora formuł. Word 2019 wspiera teraz również LaTeX w tworzeniu profesjonalnych formuł, które mogą być za jego pomocą przekształcane.

Wymagania systemowe dla programu Word 2019

  • System operacyjny: Windows 10 - bezwzględnie konieczny; Windows Server 2019
  • Procesor: co najmniej 1,6 GHz
  • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM (32 bity) lub 4 GB RAM (64 bity) - zalecane: 4 GB RAM
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 16 GB (32 bity) lub 20 GB (64 bity) na dysku instalacyjnym
  • Karta graficzna: 1 280 x 768 pikseli, co najmniej DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecane: DirectX 10

Obsługiwane języki: Niemiecki, duński, angielski, francuski, włoski, polski, hiszpański i inne

Kup program Word 2019 jako pojedynczy program Office od Wiresoft

MS Word jest tradycyjną, integralną częścią Office Microsoft Office. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania, wersję programu Word 2019 można nabyć w sklepie Wiresoft nie tylko jako komponent pakietu Office 2019, ale także jako samodzielny program, bez konieczności zawierania jakichkolwiek zobowiązań dotyczących subskrypcji lub przestrzegania jakichkolwiek ograniczeń czasowych dotyczących jego użytkowania. Nawet w dłuższej perspektywie czasowej warto zakupić program Word 2019 jako samodzielny program, ponieważ nie trzeba pobierać żadnych odpłatnych aktualizacji.

Ta samodzielna licencja dla pojedynczego użytkownika jest identyczna z programem Word, który jest również zawarty w pakiecie Office Suite 2019.

Szczególnie dla freelancerów i mniejszych firm zatrudniających niewielką liczbę pracowników, które nie mają potrzeby korzystania z wszystkich innych programów zawartych w Office, zakup programu Word 2019 jako samodzielnego programu jest szczególnie tanim sposobem wykorzystania tego klasycznego edytora tekstu.

Wszystkie licencje na oprogramowanie firmy Microsoft, które można kupić w sklepie Wiresoft Software Shop, są oryginalnymi produktami firmy Microsoft, które kupuje się jako pełną wersję dla jednego użytkownika. Mogą one pochodzić z licencji głośności lub być używane, ale nie stawia to cię w niekorzystnej sytuacji. Jako poważny sprzedawca oprogramowania, Wiresoft nie oferuje wersji testowych, które są ważne przez ograniczony okres czasu lub mają ograniczoną użyteczność. Każde oprogramowanie w firmie Wiresoft może być używane przez użytkownika w całości i legalnie po dokonaniu zakupu, ponieważ w przypadku takich używanych programów, każde oprogramowanie zainstalowane wcześniej przez pierwszego nabywcę zostało usunięte w momencie sprzedaży firmie Wiresoft, dzięki czemu jest ono w 100% darmowe i może być ponownie użyte. Wszystkie produkty licencjonowane przez Wiresoft zostały dokładnie przetestowane pod kątem ich rzeczywistej użyteczności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu MS Office 2019 lub jakiegokolwiek innego oprogramowania Office, możesz skorzystać z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WORD 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie