Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCEL 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10125
 • 065-04598
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
232,90 zł * 257,90 zł * (9,69% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Excel również w obecnej wersji 2019 jest niedoścignionym programem do tworzenia złożonych obliczeń handlowych i statystycznych, uzupełnionym o wiele funkcji, które umożliwiają również logiczne i biznesowe obliczenia matematyczne oraz korzystanie z tabel przestawnych. Wyniki analizy można przedstawić w sposób przejrzysty i informacyjny, korzystając z szerokiego wyboru typów wykresów. Excel w tym celu rok 2019 współpracuje z PowerBI, potężną usługą analizy biznesowej ze strony Microsoft, która umożliwia również bezpośredni eksport danych do innych środowisk.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCEL 2019"

Microsoft Excel 2019 jako licencja pojedyncza

Microsoft Excel, w obecnej wersji 2019, jest nadal niezrównanym programem do tworzenia złożonych obliczeń handlowych i statystycznych, uzupełnionym o szeroki zakres funkcji, które umożliwiają również logiczne i matematyczne obliczenia oraz korzystanie z tabel przestawnych. Wyniki analizy mogą być przedstawione w sposób informacyjny i przejrzysty za pomocą szerokiego wyboru typów wykresów. Excel 2019 współpracuje z PowerBI, potężną usługą analizy biznesowej firmy Microsoft, która pozwala również na bezpośredni eksport danych do innych środowisk.

W programie Microsoft Excel 2019 możliwe są jeszcze bardziej rozbudowane lub bardziej złożone obliczenia przy użyciu rozszerzonych formuł i nowych funkcji łączenia i wyboru danych. Ważne dane mogą być podświetlone kolorem, aby je podświetlić. Nowe schematy oferują więcej możliwości graficznej reprezentacji.

Dostępny w tym celu Microsoft Excel Online może być używany ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami, umożliwiając tworzenie tabel i edycję danych w czasie rzeczywistym oraz udostępnianie ich innym użytkownikom. Ulepszona obsługa dotykowa ułatwia korzystanie z programu Excel nawet na tabletach i smartfonach.

Zawiera również nowe narzędzia, takie jak rysunek odręczny oraz ulepszone opcje łatwego tworzenia dostępnych tabel i podręczników.

Korzystając z usług w chmurze, udostępnianie dokumentów innym użytkownikom do współpracy jest bardzo łatwe.

Przy okazji: Aby móc korzystać z programu Excel 2019 na komputerze lub innym urządzeniu, musi być zainstalowany Windows 10. W sklepie internetowym Wiresoft możesz otrzymać nie tylko aktualną wersję programu Word Excel 2019, ale także jego poprzednika i inne Office w szczególnie korzystnej cenie, jako wersję dla jednego użytkownika, bez konieczności zakupu abonamentu na oprogramowanie. Wszystkie ważne nowe funkcje w programie Word 2019 znajdziesz w poniższym przeglądzie.

Przegląd nowych funkcji programu Excel w wersji 2019

Excel 2019 zawiera nie tylko udoskonalenia poprzedniej wersji, ale także wiele nowych funkcji, z których część była wcześniej dostępna tylko w modelu abonamentowym Office 365 - są one teraz dostępne także w zakupionej wersji.

Specyficzne funkcje arkusza kalkulacyjnego Excel

Do łączenia tabel z rozszerzonymi zapytaniami, Excel 2019 został wzbogacony o kilka nowych praktycznych funkcji:

 • TEKST CHAIN: Na pierwszy rzut oka, funkcja ta nie wydaje się być znacząco nowa w porównaniu z poprzednią funkcją CHAIN, ale w przeciwieństwie do tej ostatniej, jest krótsza i można ją łatwiej wprowadzić. Ponadto, funkcja TEXT CHAIN obsługuje również odniesienia do zakresu, podczas gdy wcześniej możliwe były tylko odniesienia do pojedynczych komórek. Oznacza to, że TEXTCHAIN może również rozważać serię komórek lub całe kolumny.
 • Za pomocą funkcji TEXT CHAIN można łączyć teksty z kilku obszarów, przy czym każdy element jest oddzielony zdefiniowanym przez użytkownika separatorem. Pozwala to, na przykład, na połączenie słów, które są podzielone na komórki w jedno zdanie.
 • IF: Funkcja ta upraszcza wprowadzanie skomplikowanych funkcji IF poprzez testowanie odpowiednich warunków w uprzednio zdefiniowanej kolejności. W tym celu funkcja MAXWENNS określa największą liczbę, która spełnia co najmniej jedno z kryteriów w określonym zakresie; to samo dotyczy funkcji MINWENNS dla najmniejszej liczby.
 • Jasny wybór: We wcześniejszych wersjach programu Excel nie można było wykluczyć poszczególnych komórek, wierszy lub kolumn w wybranym wcześniej zakresie. W programie Excel 2019 użytkownicy mogą teraz dezaktywować zbędne wiersze, które zostały wybrane na przykład za dużo lub nieprawidłowo.

Optymalizacje dla PivotTable

PivotTable, potężne narzędzie Excel do analizy i oceny dużych ilości danych, w tym przejrzystej prezentacji wyników w dokumentach, zostało wzbogacone w wersji 2019 o szereg dodatkowych praktycznych funkcji:

 • Spersonalizowany układ standardowy tabeli przestawnej: Ta funkcja umożliwia teraz użytkownikom ustawienie tabeli przestawnej zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami, w tym wyświetlanie wyników częściowych, jak również wyników ogólnych i pożądanej formy układu raportu, a następnie zapisanie tych preferencji jako układu standardowego, tak aby były one dostępne natychmiast następnym razem.
 • Automatyczne rozpoznawanie związków: Funkcja ta opiera się na krokach często stosowanych w analizie poprzez automatyczne tworzenie relacji między tabelami, które zostały już wykorzystane w modelu danych podręcznika. Na przykład, program Excel wykrywa, kiedy analiza wymaga połączenia co najmniej dwóch tabel i ostrzega użytkownika. Za pomocą jednego kliknięcia, odpowiednie relacje są dostępne.
 • W programie Excel 2019 środki zdefiniowane przez użytkownika można tworzyć, edytować i usuwać bezpośrednio na liście pól PivotTable.
 • OLAP PivotTables można tworzyć jeszcze szybciej: Podczas korzystania z serwerów OLAP (Online Analytical Processing) dla PivotTables, zapytanie jest teraz jeszcze szybsze. Dotyczy to nie tylko tabel przestawnych podłączonych do Microsoft SQL Server Analysis Services, ale także innych serwerów OLAP innych firm.
 • Inteligentna zmiana nazwy: W przypadku zmiany nazwy tabel i kolumn modelu danych w skoroszycie Excel 2019, program Excel automatycznie aktualizuje wszystkie odpowiednie tabele i obliczenia, w tym wszystkie arkusze i wzory DAX, za każdym razem, gdy wprowadzane są zmiany.
 • Power Query: Dzięki optymalizacji istniejących i nowych konektorów - takich jak konektor SAP Hana - dane z różnych źródeł mogą być jeszcze szybciej i łatwiej importowane do Excela 2019 podczas procesów ETL (Extract, Transform & Load).

Nowe schematy i modele 3D

Dla analiz i raportów, Excel 2019 oferuje teraz szereg dodatkowych wykresów i modeli trójwymiarowych, aby objąć jeszcze więcej obszarów w ocenie.

 • Schematy map: Ta nowa funkcja w programie Excel 2019 pozwala również na wyświetlanie wartości geograficznych. Statystyczne rozkłady danych mogą być zatem szybko i wyraźnie przedstawione na mapie według obszarów - od widoków globalnych po regiony geograficzne, od okręgów administracyjnych po kody pocztowe.
 • Schematy lejków: Tego typu wykres może jasno przedstawiać dystrybucję i dane procesowe danego procesu w kilku fazach, na przykład w procesach sprzedaży lub pozyskiwania klientów.
 • Modele 3D: Nowością w programie Excel 2019 są trójwymiarowe modele ilustrujące raporty - użytkownicy mogą tu wybierać spośród różnych od razu dostępnych reprezentacji, które można również obracać o 360°, lub tworzyć je samodzielnie i natychmiast wstawiać do dokumentu.
 • Skalowalna grafika wektorowa: Pliki SVG (Scalable Vector Graphics) mają tę zaletę, że można je powiększać lub pomniejszać, a nawet obracać bez utraty jakości obrazu. Integracja grafiki wektorowej w programie Excel 2019 jest zatem szczególnie praktyczna w przypadku prezentacji.

Funkcje ogólne

Oprócz specyficznych funkcji programu Excel, w programie Excel 2019 dostępnych jest szereg innych funkcji, które są również dostępne w innych Office.

Nowe opcje widoków i funkcji pulpitu

 • Nowe wzory: Poprzednie wzory zostały teraz uzupełnione w programie Excel o motywy ciemnoszary i biały oraz czarny. Czarny oferuje najsilniejszy kontrast.
 • Ribbon User Interface: Znane wcześniej odwzorowanie wstęgi zostało połączone z typowym dla systemu operacyjnego Windows 10 wyglądem kafelków. Często używane elementy i funkcje są umieszczane w widocznym miejscu, aby umożliwić ich szybsze udostępnienie użytkownikom. Oczywiście możliwe jest również dostosowanie tego widoku i na przykład pokazanie tylko wyglądu wstążki.

Wolnostojące narzędzie do pisania i rysowania

Szereg nowych funkcji i efektów swobodnego dostępu jest teraz dostępnych również w programie Excel 2019. Nowe narzędzie Freehand Drawing może być używane nie tylko do wprowadzania danych za pomocą pióra i dotyku, ale także za pomocą myszy komputerowej do zaznaczania obszarów lub do wstawiania i edytowania formuł lub samodzielnie rysowanych wykresów.

 • Do tego celu dostępne są pióra cyfrowe o różnych grubościach i kolorach: ołówek do rysowania, ołówek do pisania i zakreślacz do podkreślania fragmentów tekstu. Metalowe ołówki i efekty wolnostojące, takie jak tęcza, galaktyka, lawa, ocean, złoto, srebro i inne, poszerzają możliwości podczas projektowania.
 • Dzięki funkcji "Freehand FormulaInsert" użytkownicy mogą również wstawiać do podręcznika skomplikowane wzory matematyczne.
 • Wybór Lasso: Za pomocą opuszków palców można wybrać do edycji określony obszar rysunku odręcznego. Jest to również możliwe w przypadku pióra powierzchniowego.

Zoptymalizowana dostępność

Również w programie Excel 2019 dostępne są ulepszone, a także nowe funkcje optymalizujące zawartość w taki sposób, że są one łatwiejsze do czytania i edycji nawet dla użytkowników niepełnosprawnych. Uzupełniająca korekta błędów sugeruje poprawę po aktywacji, zintegrowane są następujące funkcje:

 • Stosowanie norm obowiązujących w skali międzynarodowej.
 • Klikając na "Sprawdź" pod "Sprawdź dostępność", program przedstawia sugestie, które można natychmiast zaimplementować za pomocą jednego kliknięcia.
 • Funkcja cue audio aktywnie wspiera użytkownika poprzez sprzężenie zwrotne z efektami dźwiękowymi i podpowiedziami dźwiękowymi, np. przy (niezamierzonej) zmianie niektórych funkcji, lub jako potwierdzenie przy wysyłaniu wiadomości e-mail, lub przy usuwaniu lub wstawianiu treści.

Pozostałe funkcje w programie Excel 2019

Inne nowe funkcje również ułatwiają pracę z programem Excel w zespole:

 • Zmiany we wspólnych podręcznikach można przeglądać, a w razie potrzeby szybciej je usuwać, podając szczegóły dotyczące zaangażowanych osób.
 • Tłumacz:Tłumaczenie pojedynczych słów, fragmentów lub całych tekstów jest teraz jeszcze łatwiejsze w programie Excel: Podczas gdy wcześniej użytkownicy musieli wywołać stronę internetową za pomocą przeglądarki, aby ją przetłumaczyć, teraz jest to możliwe bezpośrednio w programie Excel dzięki zintegrowanej funkcji tłumaczenia i automatycznemu rozpoznawaniu języka. Ponad 60 języków jest dostępnych w Microsoft Translator.
 • Integracja ochrony przed utratą danych (DLP) jeszcze bardziej ułatwia przestrzeganie zasad ochrony danych: treści mogą być przeszukiwane w czasie rzeczywistym w oparciu o wcześniej określone zasady dotyczące szczególnie poufnych typów danych, takich jak numery kont i kart kredytowych itp.

Wymagania systemowe dla programu Excel 2019

 • System operacyjny: Windows 10 - bezwzględnie konieczny; Windows Server 2019
 • Procesor: Min. 1,6 GHz
 • Miejsce na dysku twardym: Min. 16 GB (32 bity) lub 20 GB (64 bity)
 • Pamięć robocza: Min. 2 GB RAM (32 Bity) lub 4 GB RAM (64 Bity) - zalecane: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Min 1,280 x 768 pikseli, Min DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecane: DirectX 10

Kup Excel 2019 jako pojedynczy program Office za darmo w Wiresoft

MS Excel jest niezbędnym, stałym elementem Office Microsoft Office. W Wiresoft nie musisz kupować wersji Excel 2019 jako części odpowiedniego Office, ale możesz również kupić oprogramowanie jako samodzielny program - w przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania.

Twoja korzyść: Dzięki Licencji Pojedynczego Użytkownika nie musisz podejmować długoterminowego, kosztownego zobowiązania do subskrypcji ani akceptować limitu czasowego na użytkowanie. Dlatego też warto kupić od Wiresoftu Excel 2019 jako program jednoosobowy, ponieważ nie trzeba będzie wtedy pobierać żadnych płatnych aktualizacji.

Ta samodzielna licencja dla pojedynczego użytkownika programu Excel ma taką samą funkcjonalność jak Excel, który jest również zawarty w pakiecieOffice Suite 2019. Tak więc nawet mniejsze firmy lub freelancerzy mogą skorzystać z zalet programu Excel 2019 i zaoszczędzić pieniądze - ponieważ oprogramowanie dla jednego użytkownika jest szczególnie tanie w Wiresoft.

Nie tylko program Excel, ale również wszystkie inne licencje na oprogramowanie firmy Microsoft, które można kupić w Wiresoft Software Shop, są oryginalnymi produktami firmy Microsoft. Często pochodzą one z licencji ilościowej lub zostały wydane przez firmę, co nie ogranicza ich użyteczności ani nie wchodzi w prawną szarą strefę. Dzięki sprzedaży firmie Wiresoft, wcześniej zainstalowane oprogramowanie zostało usunięte i jest ponownie wolne i może być używane przez innego użytkownika. Jako poważny sprzedawca oprogramowania, Wiresoft oferuje również tylko pełne wersje, które są nieograniczone i w 100% użyteczne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu Excel 2019 lub innego Office, możesz również skorzystać z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCEL 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCEL 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie