Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10447
 • H30-05939
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 996,90 zł * 2 217,90 zł * (9,96% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Wraz z Project 2021 Professional firma Microsoft wydała aktualną wersję wszechstronnego oprogramowania, które jest niezbędne jako system zarządzania projektami, zwłaszcza dla większych firm i organizacji: oferuje wiele praktycznych funkcji biznesowych do planowania, kontrolowania i monitorowania projektów, a tym samym spełnia typowe wymagania Enterprise zarządzanie projektami (EPM), a także zarządzanie wymaganiami, wieloma projektami i portfelem. Project 2021 Professional zapewnia również cenne usługi w zakresie zarządzania ryzykiem i dokumentami, a także centralnego planowania zasobów oraz rejestracji czasu i zarządzania dostępem; wreszcie, jest praktycznie niezbędny do kompleksowego raportowania za pośrednictwem Microsoft SQL Server. Nowa wersja Project 2021 Professional została również zoptymalizowana pod kątem płynnej kompatybilności z wieloma innymi aplikacjami Microsoft, a także usługami w chmurze.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"

Microsoft Project 2021 Professional - nowa, profesjonalna wersja sprawdzonego oprogramowania do zarządzania projektami

W programie Project 2021 Professional firma Microsoft udostępniła aktualną wersję wszechstronnego oprogramowania, które jest niezastąpionym systemem zarządzania projektami, zwłaszcza w większych firmach i organizacjach: oferuje ono wiele praktycznych funkcji biznesowych do planowania, kontrolowania i monitorowania projektów, a tym samym spełnia typowe wymagania zarządzania projektami w przedsiębiorstwie (EPM), a także zarządzania wymaganiami, wieloma projektami i portfelem projektów. Project 2021 Professional zapewnia również cenne usługi w zakresie zarządzania ryzykiem i dokumentami, a także centralnego planowania zasobów oraz rejestracji czasu pracy i zarządzania dostępem; ponadto jest praktycznie niezbędny do kompleksowego raportowania za pomocą Microsoft SQL Server. Nowa wersja programu Project 2021 Professional została również zoptymalizowana pod kątem bezproblemowej zgodności z wieloma innymi aplikacjami firmy Microsoft, a także z usługami w chmurze.

Podobnie jak jego poprzednik, MS Project 2021 służy do inicjowania, planowania, monitorowania, kontroli, realizacji i pomyślnego zakończenia projektów  oraz typowych grup procesów zgodnie ze standardem PMI. Spełnia zatem wszystkie ważne i niezbędne wymagania dla pomyślnej realizacji celów projektu, a także oferuje możliwości analizy i dystrybucji decydujących czynników konkurencyjności firm: Oprócz planowania zasobów pod względem zakresu, czasu i przydziału niezbędnych zadań, można również uzyskać dokładne informacje na temat ich wykorzystania, wymaganych zdolności lub kompetencji, a także rzeczywistego wysiłku w stosunku do kosztów i budżetu.

Microsoft Project 2021 Professional można już znaleźć w sklepie Wiresoft Software Shop jako używane oprogramowanie w wersji wieczystej lub licencji zakupowej - w cenie niższej niż nowe towary. Najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy będzie można pobrać nową wersję Project, a także inne edycje Microsoft Project 2021. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie znane już cechy tej edycji, w tym ekskluzywne funkcje, które są dostępne tylko w wersji Professional Edition.

Wyjątkowe funkcje w edycji MS Project 2021 Professional

Wersja MS Project 2021 Professional Edition różni się od wersji Standard Edition tym, że oferuje różne ekskluzywne funkcje, które są szczególnie ważne dla zarządzania projektami w większych firmach: Program Project 2021 Professional współpracuje również z MS SharePoint i MS Project Server w celu zapewnienia bardziej kompleksowej komunikacji, a ponadto istnieje możliwość korzystania z oprogramowania w połączeniu z programem Project Online. Wiele istniejących szablonów i często używanych narzędzi do planowania zwiększa produktywność zespołów. Ponadto Planer zespołu oferuje ulepszony przegląd.

Kompleksowe zarządzanie portfelem

Ulepszone zarządzanie portfelem w MS Project 2021 Professional pomaga, zwłaszcza w przypadku wielu projektów, zawsze mieć wgląd w sytuację i szybko rozpoznawać, czy przebiegają one zgodnie z planem, czy też pojawiają się opóźnienia. Zróżnicowane wyświetlanie harmonogramów, w tym zarządzanie budżetem, zapewnia decydentom kompleksowy przegląd. Ponadto płynna integracja z Power BI udostępnia funkcje analizy w sytuacjach krytycznych, w tym propozycje rozwiązań.

Bardziej przejrzyste zarządzanie zasobami

MS Project 2021 Professional zawiera zaawansowane narzędzia, dzięki którym planowanie i zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa staje się jeszcze bardziej przejrzyste. W szczególności klasyczne typy zasobów, takie jak "praca", "materiały" i "koszty", można jeszcze lepiej obliczać i efektywnie wykorzystywać. Na potrzeby planowania międzyprojektowego można je rejestrować w puli zasobów i przypisywać do konkretnych zadań indywidualnych. Pod uwagę brane są również ograniczenia czasowe i potencjalne przeciążenia. Przejrzysta prezentacja w zapisie zadań i czasu umożliwia niezależną aktualizację wszystkich poszczególnych etapów; ponadto odpowiednia ścieżka zadania zaznaczona na wykresie Gantta zawsze pokazuje aktualny stan rzeczy. Za pomocą kontekstowego interfejsu użytkownika wszystkie zadania można organizować indywidualnie, a w razie potrzeby łączyć je ze sobą, przy czym można również tworzyć harmonogramy.

Inne ważne funkcje w MS Project Professional 2021

MS Project Professional 2021 ma również wiele do zaoferowania pod względem wizualnym: Czytelny wyświetlacz ułatwia dostęp do wielu funkcji, które optymalizują również łatwiejsze śledzenie projektów za pomocą wykresów Gantta, kontrolę i wizualizację procesów w odniesieniu do harmonogramów oraz, dzięki dostosowywanym raportom, wizualizację danych projektowych, co usprawnia komunikację w zespole i przepływ pracy.

Szybkie tworzenie projektów

Nowy projekt można utworzyć w programie Project 2021 Professional za pomocą zaledwie kilku kliknięć: Do tego celu można wykorzystać predefiniowane szablony oraz pusty wykres Gantta. Istniejące dane można zaimportować z programu Excel lub SharePoint.

W celu wizualizacji danych projektowych w formie raportów, a tym samym dzielenia się informacjami o stanie projektu z innymi członkami zespołu, dostępne są tu również zestawy szablonów typowych raportów, które można dodatkowo uzupełnić obrazami, diagramami i animacjami.

Wyłącznie w MS Project Professional 2021 dostępne są również szablony raportów standardowych Burndown, które są wykorzystywane w zwinnym zarządzaniu projektami, zwłaszcza w Scrumie, w celu porównywania zaplanowanych z zakończonymi i otwartymi fazami projektu.

Paski osi czasu pokazują postępy w realizacji każdego zadania

MS Project Professional 2021 zawiera opcję etykietowania pasków osi czasu, aby ułatwić innym zrozumienie, a tym samym jeszcze lepiej informować o postępie projektu: Dzięki temu postępy w realizacji zadań mogą być wyświetlane bezpośrednio na poszczególnych zadaniach, co zwiększa zawartość informacyjną planów, w tym ich aktualny status.

Wykorzystanie zadań zbiorowych w wyszukiwaniu

W MS Project Professional 2021 pole "nazwa zadania zbiorczego" na większej liście w ramach ogólnego planu projektu ułatwia znalezienie konkretnego zadania, ponieważ zawiera nazwy wszystkich zadań zbiorczych, które są przypisane do poszczególnych zadań. Przejrzystość struktury projektu można również poprawić, wyświetlając nazwy bezpośrednich zadań zbiorczych przypisanych do odpowiednich zasobów; ponadto w obszarze tabeli w widoku "Zasoby: wykorzystanie" można dodać pole tylko do odczytu "Nazwa zadania zbiorczego".

Łatwe łączenie zadań

W programie MS Project Professional 2021 poszczególne zadania można szczególnie łatwo łączyć ze sobą. O ile wcześniej do utworzenia łącza konieczna była znajomość identyfikatora zadania, o tyle teraz wystarczy zaznaczyć odpowiednią komórkę w kolumnie "Poprzednik" i wyświetlić listę wszystkich zadań dla danego projektu za pomocą wyświetlonej strzałki. Hierarchia zadań odpowiada również zdefiniowanej sekwencji w projekcie, dzięki czemu użytkownicy muszą jedynie przewinąć do poszukiwanego zadania i aktywować odpowiednie pole wyboru. W tym celu można również wykorzystać kolumnę "Następca".

Dostępność w MS Project 2021 Professional

Program Project 2021 Professional Edition zawiera również szereg optymalizacji pod kątem dostępności, które ułatwiają zarówno pracę własną użytkownika, jak i komunikację z niepełnosprawnymi współpracownikami. Liczne funkcje dostępności są już domyślnie włączone w MS Project 2021: np. w przypadku wyświetlania pasków stopień skalowania można regulować za pomocą przycisku "Zoom", dzięki czemu okno czasowe paska jest wyświetlane w większym rozmiarze. To samo dotyczy przycisków na wstążce menu, które można powiększyć, aby lepiej rozpoznawać symbole i funkcje. Analogicznie do funkcji "Powiększenie", funkcja "Lupa ekranowa" może być używana do powiększania widoku. Aby zwiększyć kontrast, można również dostosować kolor tekstu i utworzyć dla niego paletę kolorów zdefiniowaną przez użytkownika, a także zmienić czcionkę i jej rozmiar.

Wszystkie podstawowe funkcje w programie MS Project 2021 można wywoływać za pomocą skrótów klawiaturowych. Microsoft Active Accessibility (MSAA) jest tu wykorzystywany jako pomoc przy wprowadzaniu danych i wyświetlaniu informacji. Niektóre obszary w programie Project 2021 Professional mogą być sterowane za pomocą funkcji rozpoznawania mowy systemu Windows lub mogą być odczytywane za pomocą wyjścia mowy.

Aktywny moduł sprawdzania pisowni nie tylko automatycznie koryguje błędy ortograficzne i literowe, ale może również automatycznie uzupełniać różne wpisy w kolumnie. Często używane, nawet złożone procesy można zautomatyzować za pomocą makr, aby przyspieszyć realizację standardowych zadań w projekcie.

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Project 2021 Professional

Ponieważ MS Project Server Professional jest aplikacją usługową serwera SharePoint firmy Microsoft, wersję Professional Edition 2021 można prawdopodobnie aktywować tylko dla wersji Enterprise odpowiedniego serwera MS SharePoint Server. Tak jak poprzednio, język podstawowy zostanie automatycznie dostosowany do obu aplikacji.

Ponadto oczekuje się, że będą miały zastosowanie następujące wymagania minimalne; w zależności od wykorzystania innych aplikacji lub programów może zaistnieć konieczność uwzględnienia dodatkowych wymagań:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dwurdzeniowy (32- lub 64-bitowy)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1 280 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zespołem Wiresoft.

Kup Microsoft Project 2021 Professional w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy MS Project 2021 Professional Edition jest już dostępny w firmie Wiresoft jako używana pojedyncza licencja - oznacza to, że cena jest niższa niż w przypadku nowego oprogramowania. Kupując używane oprogramowanie dla Microsoft Project 2021 Professional w firmie Wiresoft, zawsze korzystasz z następujących korzyści:

 • Natychmiast po zakupie aplikacja MS Project 2021 Professional jest dostępna za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • MS Project 2021 Professional, jak również wszystkie inne używane licencje firmy Microsoft oferowane do sprzedaży w firmie Wiresoft nie są ani limitowanymi wersjami testowymi, ani nie zawierają już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz są oprogramowaniem autoryzowanym tylko dla Ciebie.
 • Otrzymasz jedną licencję MS Project 2021 Professional, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. W przypadku odsprzedaży ta licencja MS Project 2021 Professional jest oznaczona jako używana, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania Project.
 • Jeśli pierwotny nabywca miał już zainstalowane oprogramowanie Microsoft Project, zostało ono usunięte wraz ze sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu przedmiotowa licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione od firmy Wiresoft zostały przez nas sprawdzone przed sprzedażą pod kątem ich pełnej użyteczności.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Project jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup, a także na korzystanie z tego oprogramowania.
 • Dlatego kupując licencję w firmie Wiresoft, możesz mieć pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft dla programu Project 2021.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu licencji na Microsoft Project 2021 Professional jako oprogramowania używanego lub innej edycji MS Project 2021, a także starszych wersji MS Project lub innego oprogramowania firmy Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie