Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

3 772,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Project 2021 Professional - nowa, profesjonalna wersja sprawdzonego oprogramowania do...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"

Microsoft Project 2021 Professional - nowa, profesjonalna wersja sprawdzonego oprogramowania do zarządzania projektami

Wraz z programem Project 2021 Professional firma Microsoft udostępniła aktualną wersję wszechstronnego oprogramowania, które jest niezastąpionym systemem zarządzania projektami, zwłaszcza w dużych przedsiębiorstwach i organizacjach: oferuje ono wiele praktycznych funkcji biznesowych do planowania, kontroli i monitorowania projektów, a tym samym spełnia typowe wymagania zarządzania projektami w przedsiębiorstwie (EPM), jak również zarządzania wymaganiami, wieloma projektami i portfelem projektów. Project 2021 Professional oferuje również wartościowe usługi w zakresie zarządzania ryzykiem i dokumentami, jak również centralnego planowania zasobów oraz rejestracji czasu pracy i zarządzania dostępem, a także jest praktycznie niezbędny do kompleksowego raportowania za pomocą Microsoft SQL Server. Nowa wersja Project 2021 Professional została również zoptymalizowana pod kątem bezproblemowej kompatybilności z wieloma innymi aplikacjami firmy Microsoft, a także z usługami w chmurze.

Podobnie jak jego poprzednik, MS Project 2021 służy do inicjowania, planowania, monitorowania, kontroli, realizacji i pomyślnego zakończenia projektów  oraz typowych grup procesów zgodnie ze standardem PMI. Spełnia on tym samym wszystkie ważne i niezbędne wymagania dla pomyślnej realizacji celów projektu, a także oferuje możliwości analizy i dystrybucji decydujących czynników konkurencyjności przedsiębiorstw: Oprócz planowania zasobów pod względem zakresu, jak również zaangażowania czasowego i przydziału niezbędnych zadań, można również uzyskać dokładne informacje na temat wykorzystania, wymaganych zdolności lub kompetencji, jak również rzeczywistego wysiłku w odniesieniu do kosztów i budżetu.

Microsoft Project 2021 Professional można już znaleźć w Wiresoft Software Shop jako używane oprogramowanie w wersji wieczystej lub licencji zakupowej - w cenie niższej niż nowy towar. Najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy będzie można pobrać nową wersję Project, a także inne edycje Microsoft Project 2021. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie znane już cechy tej edycji, w tym ekskluzywne funkcje, które są dostępne tylko w wersji Professional Edition.

Ekskluzywne funkcje w edycji MS Project 2021 Professional

MS Project 2021 Professional Edition różni się od wersji Standard Edition tym, że oferuje różne ekskluzywne funkcje, które są szczególnie ważne dla zarządzania projektami w większych firmach: Project 2021 Professional współpracuje również z MS SharePoint i MS Project Server w celu zapewnienia bardziej kompleksowej komunikacji, a ponadto istnieje możliwość korzystania z oprogramowania w połączeniu z Project Online. Wiele istniejących szablonów i często używanych narzędzi do planowania zwiększa produktywność zespołów. Dodatkowo, Team Planner oferuje ulepszony przegląd.

Kompleksowe zarządzanie portfelem

Ulepszone zarządzanie portfelem w MS Project 2021 Professional pomaga, szczególnie w przypadku wielu projektów, zawsze mieć przegląd i szybko rozpoznawać, czy przebiegają one zgodnie z planem, czy też pojawiają się opóźnienia. Zróżnicowane wyświetlanie harmonogramów, w tym zarządzanie budżetem, zapewnia decydentom kompleksowy przegląd. Ponadto, płynna integracja z Power BI zapewnia funkcje analizy w sytuacjach krytycznych, które zawierają również sugestie rozwiązań.

Bardziej przejrzyste zarządzanie zasobami

MS Project 2021 Professional zawiera potężne narzędzia, dzięki którym planowanie i zarządzanie zasobami biznesowymi staje się jeszcze bardziej przejrzyste. W szczególności klasyczne typy zasobów, takie jak "praca", "materiał" i "koszty" mogą być jeszcze lepiej obliczane i efektywnie wykorzystywane. Na potrzeby planowania międzyprojektowego mogą one zostać zapisane w puli zasobów i przypisane do konkretnych zadań indywidualnych. Pod uwagę brane są również ograniczenia czasowe i potencjalne przeciążenia. Przejrzysta prezentacja w ewidencji zadań i czasu umożliwia niezależną aktualizację wszystkich poszczególnych etapów; ponadto odpowiednia ścieżka zadań oznaczona na wykresie Gantta zawsze pokazuje aktualny stan rzeczy. Poprzez kontekstowy interfejs użytkownika wszystkie zadania mogą być organizowane indywidualnie i w razie potrzeby łączone ze sobą, przy czym można również tworzyć harmonogramy.

Inne ważne funkcje w MS Project Professional 2021

MS Project Professional 2021 ma również wiele do zaoferowania pod względem wizualnym: Przejrzysty wyświetlacz ułatwia dostęp do wielu funkcji, które optymalizują również łatwiejsze śledzenie projektów za pomocą wykresów Gantta, kontrolę i wizualizację procesów w odniesieniu do harmonogramów oraz, dzięki konfigurowalnym raportom, wizualizację danych projektowych, co poprawia komunikację w zespole i przepływ pracy.

Szybkie tworzenie projektów

Nowy projekt można utworzyć w programie Project 2021 Professional za pomocą zaledwie kilku kliknięć: Do tego celu można wykorzystać predefiniowane szablony, jak również pusty wykres Gantta. Istniejące dane mogą być importowane z programu Excel lub SharePoint.

W celu wizualizacji danych projektowych w formie raportów, a tym samym dzielenia się informacjami o stanie projektu z innymi członkami zespołu, dostępne są tutaj również zestawy szablonów typowych raportów, które można dodatkowo uzupełnić o obrazy, diagramy i animacje.

Wyłącznie w MS Project Professional 2021 dostępne są również szablony standardowych raportów Burndown, które są wykorzystywane w zwinnym zarządzaniu projektami, w szczególności w Scrum, aby móc porównywać zaplanowane z zakończonymi i otwartymi fazami projektu.

Paski osi czasu pokazują postęp każdego zadania

MS Project Professional 2021 zawiera opcję etykietowania pasków osi czasu, aby ułatwić innym zrozumienie, a tym samym jeszcze lepiej informować o postępie projektu: Postępy w realizacji zadań mogą być w ten sposób wyświetlane bezpośrednio na poszczególnych zadaniach, co poprawia zawartość informacyjną planów, w tym ich aktualny status.

Wykorzystanie zadań zbiorowych w wyszukiwaniu

W MS Project Professional 2021 pole "nazwa zadania zbiorczego" na większej liście w ramach ogólnego planu projektu ułatwia odnalezienie konkretnego zadania, ponieważ zawiera nazwy wszystkich zadań zbiorczych, które są przypisane do poszczególnych zadań. Przejrzystość struktury projektu można również poprawić poprzez wyświetlanie nazw bezpośrednich zadań zbiorczych przypisanych do poszczególnych zasobów; ponadto w obszarze tabeli w widoku "Zasoby: Wykorzystanie" można dodać pole tylko do odczytu "Nazwa zadania zbiorczego".

Łatwe łączenie zadań

W MS Project Professional 2021 poszczególne zadania mogą być ze sobą szczególnie łatwo powiązane. Podczas gdy wcześniej do utworzenia linku konieczna była znajomość ID zadania, teraz wystarczy zaznaczyć odpowiednią komórkę w kolumnie "Poprzednik" i za pomocą wyświetlonej strzałki wyświetlić listę wszystkich zadań dla danego projektu. W ten sposób hierarchia zadań odpowiada również zdefiniowanej kolejności w projekcie, dzięki czemu użytkownicy muszą jedynie przewinąć do poszukiwanego zadania i aktywować odpowiednie pole wyboru. Podobnie można wykorzystać do tego celu kolumnę "Następca".

Dostępność w MS Project 2021 Professional

Project 2021 Professional Edition zawiera również szereg optymalizacji dostępności, które ułatwiają zarówno pracę własną użytkownika, jak i komunikację z niepełnosprawnymi współpracownikami. Liczne funkcje dostępności są już domyślnie aktywowane w MS Project 2021: np. w przypadku wyświetlania pasków stopień skalowania można regulować za pomocą przycisku "Zoom", tak aby okno czasowe paska było wyświetlane w większym rozmiarze. To samo dotyczy przycisków wstążki menu, które można powiększyć, aby lepiej rozpoznawać symbole i funkcje. Analogicznie do "Zoom", "Screen Magnifier" może być użyta do powiększenia widoku. Aby zwiększyć kontrast, można również dostosować kolor tekstu, w tym celu można utworzyć zdefiniowaną przez użytkownika paletę kolorów, a także rodzaj i rozmiar czcionki.

Wszystkie podstawowe funkcje w MS Project 2021 można również wywoływać za pomocą skrótów klawiaturowych. Microsoft Active Accessibility (MSAA) jest tutaj używany jako pomoc przy wprowadzaniu danych i wyświetlaniu informacji. Niektóre obszary w programie Project 2021 Professional mogą być również sterowane za pomocą rozpoznawania mowy systemu Windows lub mogą być odczytywane za pomocą wyjścia mowy.

Aktywny moduł sprawdzania pisowni nie tylko automatycznie koryguje błędy ortograficzne i literowe, ale może również automatycznie uzupełniać różne wpisy w kolumnie. Często używane, nawet skomplikowane procesy można zautomatyzować za pomocą makr, aby przyspieszyć realizację standardowych zadań w projekcie.

Wymagania sprzętowe dla Microsoft Project 2021 Professional

Ponieważ MS Project Server Professional jest aplikacją usługową serwera SharePoint firmy Microsoft, wersję Professional Edition 2021 można prawdopodobnie aktywować tylko dla wersji Enterprise odpowiedniego serwera MS SharePoint Server. Tak jak poprzednio, język bazowy zostanie automatycznie dostosowany do obu aplikacji.

Ponadto oczekuje się, że będą miały zastosowanie następujące minimalne wymagania; w zależności od wykorzystania innych aplikacji lub programów może zaistnieć konieczność uwzględnienia dodatkowych wymagań:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dwurdzeniowy (32 lub 64 bit)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1.280 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zespołem Wiresoft.

Kup Microsoft Project 2021 Professional w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy MS Project 2021 Professional Edition jest już dostępny w firmie Wiresoft jako używana pojedyncza licencja - dlatego cena jest niższa niż nowego oprogramowania. Kupując używane oprogramowanie dla Microsoft Project 2021 Professional w firmie Wiresoft, zawsze korzystasz z następujących zalet:

 • Natychmiast po zakupie, aplikacja MS Project 2021 Professional jest dostępna za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • MS Project 2021 Professional, jak również wszystkie inne używane licencje Microsoft oferowane do sprzedaży w Wiresoft nie są ani limitowanymi wersjami testowymi, ani nie zawierają już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz jest to oprogramowanie autoryzowane tylko dla Ciebie.
 • Otrzymasz jedną licencję MS Project 2021 Professional, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez europejską firmę. W przypadku odsprzedaży, niniejsza licencja MS Project 2021 Professional jest oznaczona jako używana bez "używanej" sugerującej jakiekolwiek ograniczenia funkcjonalności oprogramowania Project.
 • Jeśli pierwotny nabywca miał już zainstalowane to oprogramowanie Microsoft Project, zostało ono usunięte wraz ze sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu przedmiotowa licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Wszystkie takie używane licencje nabyte przez Wiresoft zostały również przez nas sprawdzone pod kątem ich pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Project jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie tego oprogramowania.
 • Dlatego kupując licencję w firmie Wiresoft masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu Microsoft dla Project 2021.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zakupu licencji na Microsoft Project 2021 Professional jako oprogramowania używanego lub innej edycji MS Project 2021, a także starszych wersji MS Project lub innego oprogramowania Microsoft, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem czatu.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany