Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10136
  • C5E-01307
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
549,90 zł * 609,90 zł * (9,84% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + klucz licencyjny
Średni Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Dzięki Visual Studio 2017 w wersji Professional Edition, użytkownicy mają wszystko na wyciągnięcie ręki do tworzenia aplikacji i programów - od rozwoju do debugowania i naprawiania kodu, a także kontroli wersji do wydania.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 - wszystko na pokładzie do profesjonalnego tworzenia programu, w zakupionej wersji

Dzięki Visual Studio 2017 w wersji Professional Edition użytkownicy mają wszystko, czego potrzebują do tworzenia aplikacji i programów - od programowania, poprzez debugowanie kodu i kontrolę wersji, aż po wydanie.

Visual Studio Professional obsługuje starsze języki, takie jak C i C++, a także obecne warianty, takie jak C# i język programowania Apple Metal, iOS, JavaScript i Python oraz inne języki internetowe. Ponadto, oprogramowanie towarzyszy użytkownikom w trakcie pisania kodu na żywo, niezależnie od używanego języka.

Precyzyjne funkcje debuggowania ułatwiają rozwiązywanie problemów, jak również eliminowanie błędów, a tym samym oszczędzają cenny czas podczas tworzenia aplikacji.

Szybki widok drzewa zawsze pokazuje, gdzie programiści znajdują się w strukturze kawałka kodu, a centralna lista błędów wyświetla wszystkie problemy związane z kompilacją, budową i analizą kodu, w tym problemy specyficzne dla niektórych języków, poprzez analizę na żywo w trakcie pisania.

W szczególnościVisual Studio Professional 2017 zapewnia wiele ulepszeń w często używanych funkcjach, takich jak IntelliSense i refaktoring, ale także w nawigacji i korekcji kodu, a także IntelliSense i CodeLens, które zwiększają nacisk na pracę programistów poprzez natychmiastowe podświetlanie odniesień i zmian w kodzie, itp. bezpośrednio w edytorze.

Dla kogo jest Visual Studio 2017 Professional?

Visual Studio 2017 Professional Edition przeznaczone jest dla profesjonalnych programistów, którzy samodzielnie lub w zespole tworzą wyrafinowane aplikacje, w tym aplikacje mobilne. Dzięki obsłudze Windows 7 i nowszych wersji, Visual Studio 2017 może być również używany na starszych systemach operacyjnych, rozszerzając tym samym krąg użytkowników.

Oferta Visual Studio 2017 Professional jako oprogramowania używanego w Wiresoft oferuje deweloperom wszystkie zalety sprawdzonego oprogramowania Microsoft w szczególnie korzystnej cenie jako pojedyncza licencja do użytku na własnym komputerze, bez obowiązku subskrypcji.

Oprócz Visual Studio 2017 Professional sklep internetowy Wiresoft software oferuje również inne wersje lub wersje Visual Studio w postaci pojedynczych licencji w zakupionej wersji, a także kompatybilne programy firmy Microsoft, takie jak Windows 8 i Windows 10. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze optymalizacje i nowe funkcje Visual Studio 2017 Professional.

Przegląd najważniejszych funkcji zawartych w Visual Studio 2017 Professional

Wersja 2017 Visual Studio zawiera wiele ulepszeń w stosunku do poprzedniej wersji, a także szereg nowych funkcji, które sprawiają, że praca nad rozwojem oprogramowania jest jeszcze szybsza i bardziej efektywna. Podczas instalacji tej wersji Professional Edition, administratorzy mogą wybrać użycie tylko Core Editor, lub jeśli użytkownik chce również napisać aplikacje desktopowe .NET, kod Pythona, lub gry z Unity.

A przy uruchamianiu programu, ulepszenia są już zauważalne poprzez skrócenie czasu rozruchu, jak również podczas uruchamiania sesji i ładowania rozwiązań.

Wśród cech, które teraz również działają szybciej, jest rozpoznawanie szablonów projektów i elementów.

Ponadto Visual Studio 2017 zapewnia kilka usprawnień w odpowiednich edytorach dla C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript i TypeScript, a także w systemach debugowania kodu i diagnostyki problemów oraz narzędziach używanych do tworzenia oprogramowania z .NET Core i ASP .NET Core, ale także Xamarin, Apache Cordova i Unity oraz MS SQL Server. Ponadto, w Visual Studio 2017 Professional należy w szczególności wymienić następujące cechy:

IntelliSense w Visual Studio 2017 Professional

IntelliSense opisuje interfejsy programowania aplikacji - API - podczas wpisywania i automatycznego uzupełniania ich za pomocą odpowiednich list uzupełniania IntelliSense, dzięki czemu procesy są zarówno dokładniejsze, jak i szybsze. Używa również filtrów do usuwania zbędnych elementów z listy uzupełniania. Zwłaszcza w C#, listy uzupełniania IntelliSense zawierają tokeny "List Member" i "Complete Word". Listy zapewniają również szybki dostęp do elementów określonego typu lub przestrzeni nazw, fragmentów kodu oraz nazw zmiennych, poleceń i funkcji.

Podobnie, IntelliSense może być używany do szybszej eksploracji API, ponieważ zestaw wartości może być ograniczony przez kategorię. Końcówki narzędzi ułatwiają także przeglądanie definicji API, ostrzegając o problemach podczas pisania i zaznaczania falistymi liniami krytycznych miejsc.

CodeLens w Visual Studio 2017 Professional

Dzięki CodeLens programiści zawsze mają podgląd nawet podczas pracy - bez konieczności opuszczania kodu i mogą z łatwością nawigować do poszczególnych funkcji. CodeLens zaznacza wszystkie zmiany w kodzie w edytorze, a także pokazuje ostatniego programistę, który zaadaptował metodę; pokazuje także, czy test został zaliczony w odpowiednim miejscu w kodzie, w którym aktualnie się znajduje.

Używanie Team Explorera w Visual Studio 2017 Professional

Włączając Team Explorer, deweloperzy mogą koordynować projekt z innymi członkami zespołu, co ułatwia zarządzanie przydzielonymi zadaniami. Team Explorer łączy Visual Studio m.in. z repozytoriami Git lub GitHub oraz repozytoriami Foundation Version Control (TFVC), a także projektami prowadzonymi przez Azure DevOps Services w celu zarządzania konstrukcjami, elementami roboczymi i kodem źródłowym.

Nowe renowacje w Visual Studio 2017

Nierzadko zdarza się, że kod musi być poprawiony w trakcie trwania projektu. Refaktoryzacja aktualizuje wewnętrzną strukturę kodu bez zmiany jego zachowania. Visual Studio 2017 Professional zawiera szereg nowych refaktorów, takich jak generowanie nadpisań, dodawanie parametrów i nazwanych argumentów, możliwość dodawania separatorów do literów, zmiana podstawy literówek numerycznych (w tym "szesnastkowych" na "binarne"), konwersja instrukcji If na instrukcję Switch, usuwanie nieużywanych zmiennych i dodawanie kontroli NULL dla parametrów.

Zarządzanie kodem źródłowym w Visual Studio 2017 z Gitem

Visual Studio 2017 Professional oferuje dwie opcje zarządzania kodem źródłowym: własne rozwiązanie Azure DevOps firmy Microsoft - podczas korzystania z Azure Cloud - oraz

osobne zdalne repozytorium z Gitem, systemem kontroli wersji, który jest szeroko stosowanym Standard do tego celu.

Azure DevOps (dawniej Visual Studio Team Foundation - TFS) umożliwia lepszą koordynację różnych ról w rozwoju, dzięki czemu zespoły mogą skuteczniej realizować odpowiednie wymagania projektowe. Azure DevOps w Visual Studio obejmuje Redgate SQL Search, który ułatwia wyszukiwanie fragmentów SQL w wielu bazach danych, Redgate ReadyRoll Core, który wspiera zarządzanie automatycznymi zmianami w bazach danych za pomocą kontroli źródeł, oraz Redgate SQL Prompt Core, który zapewnia różne opcje zapisu, formatowania i refaktoringu kodu SQL.

Ponieważ fundacja Visual Studio Team Foundation lub jej serwer zazwyczaj wymaga subskrypcji lub bezpośredniego logowania do Visual Studio 2017, użytkownicy mogą również korzystać z Git, oprogramowania do wersjonowania plików open source. Pozwala to członkom zespołu na jednoczesną pracę nad tymi samymi projektami.

W tym celu Visual Studio 2017 oferuje możliwość zarządzania repozytoriami bezpośrednio za pomocą przycisków w IDE. Pozwala to na szybkie ustawienie, przeniesienie i opublikowanie kodu dla usługi Git. Edycja zawiera również nowe funkcje i ulepszenia, w tym obsługę push and commit oraz SSH, dzięki czemu Git może być teraz używany do wykonywania jeszcze większej ilości zadań w IDE.

Xamarin w Visual Studio 2017

Visual Studio 2017 kładzie również duży nacisk na rozwój aplikacji mobilnych dla Windows, iOS i Android z obsługą Xamarin. Wśród zintegrowanych funkcji Xamarinu znajduje się Xamarin Forms Previewer, który pozwala programistom na podgląd na żywo znaczników XAML i natychmiastowe sprawdzenie wpływu linii kodu na aplikację. Xamarin Forms zawiera również ulepszenia IntelliSense dla XAML do obsługi wiązań i konwerterów, niestandardowych elementów sterujących i właściwości i wiele innych.

Wymagania systemowe dla Visual Studio 2017 Professional

Do instalacji Visual Studio 2017, .NET Framework 4.5.2 lub jest wymagany. Podczas konfiguracji instalowana jest wersja .NET Framework 4.7.2 wymagana do uruchomienia Visual Studio. W przeciwnym razie należy przestrzegać następujących wymagań minimalnych:

  • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8 (Update 2919355), Windows 8.1, Windows 7; Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 (Update 2919355)
  • Procesor: 1,8 GHz lub szybszy, dwurdzeniowy lub lepiej zalecany
  • Pamięć: 2 GB RAM, zalecane 4 GB RAM; minimum 2,5 GB przy pracy na komputerze wirtualnym
  • Miejsce na dysku twardym: w zależności od zainstalowanych funkcji, wymagane jest do 130 GB dostępnego miejsca na dysku, przy normalnej instalacji 20 - 50 GB wolnego miejsca.
  • Karta graficzna: DirectX 9, o rozdzielczości co najmniej 1 280 x 720 (720p), zalecana 1 366 x 768 lub wyższa.

Kup Visual Studio 2017 Professional jako pojedynczą licencję w Wiresoft Online-Shop.

Profesjonalne oprogramowanie Visual Studio 2017 firmy Microsoft jest dostępne w sklepie internetowym Wiresoft w formie pojedynczej licencji jako oprogramowanie używane w szczególnie korzystnej cenie specjalnej.

Oferowana tu do nabycia licencja Visual Studio 2017 Professional Edition pochodzi z licencji objętościowej Visual Studio firmy, która została nabyta przez Wiresoft i w procesie tym rozwiązana i przekształcona w licencje indywidualne; oznaczenie zmienia się na "Oprogramowanie używane" lub "Oprogramowanie używane". Wszystkie licencje Microsoft Visual Studio 2017 Professional oferowane przez Wiresoft pochodzą wyłącznie od firm zlokalizowanych w Europie, do których stosuje się prawo Unii Europejskiej. Ani podział licencji na woluminy, ani zmiana oznaczenia jako używane oprogramowanie Visual Studio 2017 Professional nie oznacza ograniczeń w zakresie ich funkcjonalności.

Zakup oprogramowania z Wiresoft - zawsze bezpieczny zakup dla Ciebie! Licencja Visual Studio 2017 Professional oferowana w Wiresoft Shopie w absolutnie korzystnej cenie oferuje również bezpieczeństwo poprzez natychmiastowe pobranie i bezpośrednią aktywację licencji za pomocą dołączonego do niej klucza licencyjnego wolumenu.

Każdy zakup używanego oprogramowania z Visual Studio 2017 Professional lub dowolnego innego programu firmy Microsoft w sklepie Wiresoft Software Shop jest prawnie zabezpieczony dla naszych klientów, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało również wyraźnie potwierdzone odpowiednimi decyzjami sądowymi.

Pojedyncza licencja na używane oprogramowanie, takie jak Visual Studio 2017 Professional Edition, stanowi dla kupujących niedrogą alternatywę dla konwencjonalnych ofert oprogramowania i dlatego daje możliwość korzystania z ekskluzywnych edycji programu. Ty również możesz skorzystać z naszej taniej oferty oprogramowania używanego dla produktów Microsoft!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz Visual Studio 2017 Professional Edition oraz kolejne wersje lub wydania Visual Studio i odpowiednich systemów operacyjnych Microsoft, takich jak Windows 8 i Windows 10 jako używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Visual Studio 2017 Professional lub innego programu firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie