Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10020
 • H30-05613
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
763,90 zł * 847,90 zł * (9,91% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Program Project Professional 2016 Edition to najbardziej wszechstronna aplikacja tej wersji, która została opracowana przez Microsoft do planowania i dostarczania, a także administrowania i dokumentowania szczególnie rozległych projektów w większych firmach. Wydajność wymaganych do tego funkcji została specjalnie zoptymalizowana w wersji Pro Edition, dzięki czemu mogą z nich korzystać również większe zespoły. Ponadto oferuje również rozszerzone możliwości komunikacji za pośrednictwem Skype for Business i MS SharePoint.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

 

Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional - kup kompleksowe rozwiązanie do zarządzania projektami w formie używanego oprogramowania

Project Professional 2016 Edition to najbardziej wszechstronna aplikacja tej wersji, która została opracowana przez Microsoft z myślą o planowaniu i realizacji oraz zarządzaniu i dokumentowaniu zwłaszcza dużych projektów w większych firmach. Wydajność wymaganych do tego funkcji została zoptymalizowana w wersji Pro Edition extra, aby mogły z niej korzystać większe zespoły. Ponadto oferuje rozszerzone opcje komunikacji poprzez Skype for Business i MS SharePoint.

Ten profesjonalny program do zarządzania projektami, mimo swojej rozbudowanej funkcjonalności, może być szybko i intuicyjnie opanowany nawet przez niedoświadczonych użytkowników, po pierwsze dlatego, że wygląd pulpitu Project 2016 jest oparty na wyglądzie programu Office Excel, a po drugie dlatego, że funkcje można łatwo i bezpośrednio znaleźć za pomocą asystenta wyszukiwania "Tell Me".

Dzięki edycji Project Professional 2016 kierownicy projektów mogą przez cały czas mieć wgląd we wszystkie etapy i wszystkich zaangażowanych członków zespołu, nawet w przypadku rozbudowanych zadań. Dostępne funkcje i narzędzia do zarządzania zasobami, budżetami i terminami sprawiają, że planowanie projektów jest bardziej przejrzyste, ich realizacja bardziej przewidywalna, a dokumentacja bardziej informatywna.

Dla jakich użytkowników przeznaczony jest program Project Professional 2016 Edition?

Edycja Professional MS Project 2016 została zaprojektowana właśnie z myślą o tych kierownikach projektów, którzy planują i zarządzają wieloma złożonymi projektami, wymagającymi szerokiego wykorzystania zasobów, w tym większych zespołów, co jest sytuacją szczególnie częstą w większych firmach i organizacjach. Dlatego też istotnym elementem Project Professional 2016 jest rozszerzona możliwość współpracy poprzez Skype for Business, a także synchronizacja z Microsoft SharePoint lub Microsoft Project Server - jeśli są one również wykorzystywane do komunikacji.

Ponadto wszystkie cechy i funkcje zintegrowane w Project 2016 Professional oferują wszystkie warunki wstępne, w tym istniejące narzędzia analityki biznesowej, do skutecznego zarządzania projektami dowolnej wielkości - od planowania i administracji, w tym tworzenia planów czasowych i kosztowych, po tworzenie raportów dotyczących wszystkich faz.

W firmie Wiresoft wersja Microsoft Project 2016 Professional Edition z pojedynczą licencją jest szczególnie atrakcyjna cenowo jako oprogramowanie używane, co czyni jej zakup bardziej opłacalnym, zwłaszcza dla większych zespołów. Ponieważ wersja ta działa również pod Windows 7, zakup nowszego systemu operacyjnego nie jest konieczny, jednak takie wraz z innymi edycjami Microsoft Project lub inne aplikacje można znaleźć również w sklepie internetowym Wiresoft software - zawsze jako używane oprogramowanie na korzystnych warunkach. Poniższe zestawienie przedstawia najważniejsze cechy edycji Project 2016 Professional.

Ekskluzywne funkcje i cechy wersji MS Project 2016 Professional

Pro Edition MS Project 2016 oferuje plus funkcji, które zapewniają decydującą wartość dodaną wymaganą do skutecznej realizacji projektów, zwłaszcza w większych firmach:

 • Lepsza komunikacja dzięki Skype for Business: MS Project Professional 2016 jest przystosowany do korzystania ze Skype for Business, co jeszcze bardziej optymalizuje komunikację, a tym samym współpracę w zespole.
 • Synchronizacja z SharePoint: Użytkownicy korzystający z MS SharePoint korzystają w Project Professional 2016 z synchronizacji w czasie rzeczywistym, a także z możliwości dostępu do projektów, edycji list zadań i działań z niemal dowolnego miejsca, dzięki czemu są one zawsze aktualne.
 • Wykres Gantta, na którym opiera się każdy projekt, podkreśla poszczególne ścieżki zadań, dzięki czemu użytkownicy są zawsze poinformowani o wszystkich poszczególnych zadaniach i ich powiązaniach lub znaczeniu dla całego projektu.

Inne nowe funkcje i narzędzia w wydaniu MS Project 2016

Praca w środowisku znanym z MS Office ułatwia start i intuicyjną obsługę aplikacji: Edycje Project 2016 charakteryzują się analogicznym do Office- typowym widokiem pulpitu wraz z paskiem menu; szczególnie użytkownicy korzystający z Excela szybko odnajdą się więc w Project.

Utworzenie nowego projektu jest możliwe za pomocą kilku kliknięć: neutralny wykres Gantta jest zawsze dostępny jako szablon, do którego można zaimportować dane projektu z Excela, Worda, Outlooka lub PowerPointa.

Analogicznie do wersji Office tej samej generacji, również tutaj dostępna jest funkcja wyszukiwania "Powiedz mi, co chcesz zrobić", która służy do szybszego odnajdywania funkcji w złożonym systemie. W tym celu dostępne jest pole wejściowe, w którym wpisuje się odpowiednie hasło lub pytanie - odpowiedź jest dostarczana w formie listy ze wszystkimi pasującymi rozwiązaniami, zawierającej również opis procesu. Wśród wielu innych funkcjonalności dostępnych w MS Project 2016 wymienić należy przede wszystkim:

Zarządzanie portfelem i zasobami

Centralnym obszarem zadaniowym MS Project 2016 jest nadal zarządzanie portfelem: aktualny status wszystkich projektów wprowadzonych do programu można w każdej chwili sprawdzić za pośrednictwem Microsoft Project Client, łącznie z informacjami o problemach z dotrzymaniem terminów lub dostępnych zasobach, takich jak siła robocza czy budżet. W tym celu Project 2016 udostępnia swoje własne wyświetlacze lub widoki.

Oprócz funkcji kontrolnych, MS Project 2016 Pro udostępnia również kolejne narzędzia do ukierunkowanego zarządzania zasobami w zależności od ich rodzaju. Są one podzielone na "Labor", "Materiał" i "Koszt", co daje lepsze uwzględnienie odpowiednich cech lub ich punktów krytycznych: W ten sposób można dokładniej kontrolować koszty i terminy, ludzi itp. W puli zasobów mogą one być rejestrowane centralnie i przypisywane oddzielnie do poszczególnych projektów i sekcji.

Zarządzanie Zasobami / Zaangażowanie Zasobów w tym Planista Zespołu

Narzędzie "Resource Engagement" w Project 2016 służy do szczegółowego tworzenia umów dotyczących zasobów między kierownikami projektów a zespołami, aby w porę zidentyfikować wszelkiego rodzaju wąskie gardła. Zintegrowana pula zasobów może być używana do zarządzania wszystkimi dostępnymi zasobami w ramach projektów, a "Team Planner" może być używany do koordynowania dostępnych możliwości pomiędzy członkami zespołu zaangażowanymi w projekt.

Wiele linii czasowych i hierarchii

Dzięki ulepszonym funkcjom osi czasu w programie Project 2016 Pro dostępny jest teraz znacznie bardziej zróżnicowany przegląd projektów: dla projektu można utworzyć wiele osi czasu, z których każda koncentruje się na innym aspekcie: na przykład ogólną oś czasu z przeglądem wszystkich etapów można uzupełnić innym widokiem, który pokazuje konkretny etap w sposób bardziej szczegółowy. Podobnie można dodać widok "Kamienie milowe". Użytkownicy dodają odpowiednie reprezentacje po prostu klikając na widok Gantta, a odpowiednie ustawienia są dostępne poprzez wstążkę.

Ponadto projekty w Project 2016 mogą być podzielone hierarchicznie na projekt główny i podprojekty. Reprezentacja ta łączy oba poziomy ze sobą, dzięki czemu zadania dla poszczególnych sekcji pozostają pod kontrolą: kierownik projektu zawsze może śledzić wszystkie części harmonogramu, ponieważ wszystkie informacje z projektu głównego są również wyświetlane w projekcie podrzędnym.

Analizy typu "co by było gdyby"

Oprócz planowania i kontrolowania rzeczywistego przebiegu projektu, do zadań kierownictwa należy również sporządzanie wiarygodnych prognoz dotyczących przyszłego przebiegu. Project 2016 Professional oferuje w tym celu odpowiednie narzędzie, za pomocą którego kierownicy projektów mogą przeprowadzać różne scenariusze, które służą do identyfikacji typowych problemów, takich jak wąskie gardła zasobów lub napięte terminy. Oprócz analizy i prezentacji odpowiednich progresji, analiza "Co by było gdyby" przedstawia odpowiednie rozwiązania, dzięki czemu powstaje większe pole do działania.

Profesjonalne raportowanie w MS Project 2016

Regularne tworzenie sensownych raportów z poszczególnych faz projektu jest jednym z typowych zadań kierownika projektu, w celu udokumentowania jego postępów, ale także sukcesów i trudności, tak aby mogły one posłużyć jako podstawa do realizacji podobnych zadań w przyszłości. W tym celu Microsoft Project 2016 oferuje różne szablony i tabele, a także widoki:

 • Starsze wartości planu bazowego - dotyczące czasu trwania, kosztów, terminów itp. - można porównać z aktualnymi wartościami planu projektu, aby natychmiast zidentyfikować odchylenia.
 • Można również tworzyć graficzne raporty dotyczące poszczególnych aspektów oraz eksportować dane projektowe do Excela lub MS Visio w celu dalszego przetwarzania.
 • Dynamiczne raporty są bezpośrednio dostosowywane do zmian w planowaniu, mogą być również wykorzystywane w PowerPoint, Word lub Outlook.
 • Raporty Burndown pozwalają na porównanie projektów w fazie planowania, które nie zostały jeszcze ukończone, z tymi, które zostały już ukończone.

Wymagania sprzętowe i inne dla Microsoft Project 2016 Professional

Microsoft Project 2016 Professional Edition można zainstalować zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej - w zależności od wersji obowiązują inne wymagania, w tym dotyczące pamięci operacyjnej. W przypadku korzystania z programu Microsoft Project Server mogą obowiązywać określone wymagania dotyczące systemu operacyjnego. Project 2016 obsługuje funkcję multi-touch dla odpowiednio wyposażonych wyświetlaczy z Windows 8 i dlatego nadaje się do mobilnego użytku na urządzeniach końcowych z systemem iOS lub Android.

 • Obsługiwane systemy operacyjne: min. Windows 7 lub wyższy
 • Obsługiwane systemy operacyjne serwerów: co najmniej Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 lub Windows 10 Server
 • Procesor: x86 z co najmniej 1 GHz; x64 z co najmniej 2 GHz, SSE2
 • RAM: co najmniej 1.0 GB RAM (32 bit) lub co najmniej 2.0 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB
 • Rozdzielczość: co najmniej 1.024 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

Kup MS Project 2016 Professional w Wiresoft jako używane oprogramowanie w niskiej cenie

Licencja pojedynczego użytkownika edycji MS Project 2016 Professional dostępna jest w sklepie internetowym Wiresoft jako oprogramowanie używane - jego cena jest tym samym znacznie tańsza niż odpowiadającego mu nowego towaru - samo oznaczenie nie oznacza jednak żadnych ograniczeń w zakresie funkcji, nie tylko dlatego, że oprogramowanie z reguły nie podlega zużyciu.

Niniejsza licencja MS Project 2016 w wersji Professional Edition dla jednego użytkownika jest zatem oznaczona jako Oprogramowanie Używane, ponieważ powstała w wyniku rozwiązania licencji wolumenowej tego samego programu, który był wcześniej używany w firmie, a także w wyniku jego podziału na licencje indywidualne. Podział licencji wolumenowej nie powoduje jednak żadnych negatywnych skutków ani ograniczeń w użyteczności licencji indywidualnej, ani też nie oznacza procesu prawnie niedozwolonego, gdyż wszystkie takie licencje oprogramowania używanego Microsoft oferowane przez Wiresoft, jak również niniejsza licencja Project 2016 Professional, pochodzą od firm zlokalizowanych w UE, które podlegają jurysdykcji obowiązującej w UE. Wynika z tego jasno, że sprzedaż takiego używanego oprogramowania jest procesem legalnym, co zostało również wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych; dlatego też wszelkie ryzyko odpowiedzialności dla kupujących jest niezawodnie wykluczone, ponadto używane oprogramowanie firmy Wiresoft jest zawsze odporne na kontrolę dzięki pełnej dokumentacji poprzednich nabywców lub sprzedawców danego oprogramowania.

Oprócz znacznie obniżonej ceny pojedynczej licencji w wersji zakupowej, dodatkową zaletą jest nieograniczona możliwość korzystania, ponieważ nie ma żadnych obowiązkowych kosztów abonamentu.

Zakup używanego oprogramowania od Wiresoft jest więc dla naszych klientów zawsze bezpieczną inwestycją, która ma dla Państwa same zalety! Dlatego kupując używaną licencję MS Project 2016 Professional, korzystasz nie tylko z korzystnej ceny, ale także z natychmiastowego pobrania i bezpośredniej aktywacji licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencji objętościowej.

Nie tylko używana licencja na oprogramowanie MS Project 2016, ale również na wiele innych produktów firmy Microsoft oferuje Państwu niedrogą alternatywę korzystania z wielu nowszych i starszych edycji programów Microsoft, które nie są dostępne w zwykłym handlu jako licencja dla jednego użytkownika. W sklepie z używanym oprogramowaniem Wiresoft Software Shop znajdziesz również wiele innych aplikacji Microsoft, których możesz używać razem z MS Project 2016 Professional, takich jak Windows 10 lub Windows Server 2016. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Project 2016 Professional lub jakiegokolwiek innego programu Microsoft oferowanego tutaj, po prostu skorzystaj z naszego kompetentnego doradztwa na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie