Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10484
 • 77D-00076
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 676,90 zł * 1 861,90 zł * (9,94% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + klucz licencyjny
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Visual Studio 2022 z to najnowsza wersja sprawdzonego IDE (Integrated Development Environment), przeznaczonego dla wymagających programistów oraz małych i średnich zespołów programistów. Szeroki zakres funkcji oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji i gier nowej generacji - w tym Xamarin dla aplikacji opartych na systemach Android, macOS, iOS, tvOS i watchOS. Professional Microsoft

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2022 Professional - wszechstronne oprogramowanie dla programistów w wersji do kupienia

Visual Studio 2022 Professional firmy Microsoft to najnowsza wersja sprawdzonego IDE (zintegrowanego środowiska programistycznego), przeznaczona dla wymagających programistów oraz małych i średnich zespołów programistycznych. Wszechstronny zestaw funkcji oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji i gier nowej generacji - w tym Xamarin dla systemów Android, macOS, iOS, tvOS i watchOS. Inne funkcje, które jeszcze bardziej usprawniają proces tworzenia aplikacji, to Tool CodeLens do wyświetlania użycia poszczególnych fragmentów kodu w rozwiązaniu bez konieczności przerywania pracy, IntelliCode przyspieszający pracę dzięki sugestiom rozwiązań opartym na sztucznej inteligencji oraz Visual Studio Live Share, które wspiera pracę zespołową poprzez współpracę w czasie rzeczywistym. W Visual Studio 2022 Professional ulepszono także nawigację, refaktoryzację i debugger. Ponadto zintegrowane środowisko programistyczne Visual Studio 2022 Professional obsługuje również język C# oraz starsze języki, takie jak C i C++.

Oferta Visual Studio 2022 Professional Edition jako oprogramowania używanego w firmie Wiresoft zapewnia programistom wszystkie zalety tego sprawdzonego oprogramowania firmy Microsoft, dzięki czemu mogą oni korzystać z niego samodzielnie na własnym komputerze dzięki korzystnej cenie jako pojedynczej licencji.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft Software-Onlineshop można znaleźć Visual Studio 2022 Professional, a także inne pojedyncze licencje na edycje lub wersje Visual Studio w wersji do zakupu oraz wiele innych programów firmy Microsoft zgodnych z tym oprogramowaniem. Poniższe zestawienie przedstawia najważniejsze optymalizacje i nowe funkcje Visual Studio 2022 Professional.

Najważniejsze cechy Visual Studio 2022 Professional Edition

Oprócz znacznie łatwiejszej nawigacji, obecna wersja 2022 Visual Studio jest również łatwiejsza w użyciu dla programistów z wadami wzroku. W porównaniu z poprzednią wersją zoptymalizowano również refaktoryzację oraz poprawiono sposób budowania i ładowania rozwiązań. Debugger - jedno z najważniejszych narzędzi programistycznych  - oferuje również dodatkowe opcje.

Przepływ pracy w trybie Git-first z łatwiejszym uruchamianiem kodu

Nowe okno startowe programu Visual Studio 2022 oferuje teraz kilka opcji: Po pierwsze, obok innych opcji otwierania i tworzenia projektu lub rozwiązania, dostępna jest opcja klonowania lub sprawdzania kodu z repozytorium. Ponadto zmodernizowane okno startowe ma nowy, niebieski wygląd, który wyróżnia się na tle poprzedniej wersji głównie dzięki łagodniejszym liniom wokół ikon, pasków narzędzi i okien narzędziowych. Menu zostało przeniesione do górnej części paska tytułu, aby zapewnić więcej miejsca na kod w edytorze. Dzięki temu zoptymalizowano także przestrzeń pamięci bez zmiany nawigacji w IDE.

Zmieniony został również poprzedni dialog, w którym nie ma już poprzedniej struktury drzewiastej, a w jej miejsce pojawiło się pole wyszukiwania z różnymi funkcjami wyszukiwania i filtrowania - np. według języka, platformy i typu projektu - w celu znalezienia odpowiednich szablonów. Wyszukiwanie można zastosować do poleceń, opcji i menu, a także do komponentów instalacyjnych; oprócz wyników wyszukiwania poleceń wyświetlane są również odpowiednie kombinacje klawiszy. Wyniki są wyświetlane dynamicznie w trakcie wpisywania tekstu przez użytkownika. Nowo zintegrowane zastosowanie algorytmu wyszukiwania rozmytego uwzględnia również błędy ortograficzne i bardziej naturalny język.

IntelliCode z obsługą AI w Visual Studio 2022 Professional

Nowy IntelliCode stanowi ewolucję poprzedniego autocomplete IntelliSense w Visual Studio . Udostępnia on kilka funkcji opartych na sztucznej inteligencji, takich jak kontekstowe IntelliSense, formatowanie kodu i wyprowadzanie reguł formatu, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność pracy programistów. W przeciwieństwie do IntelliSense, które wyświetlało właściwości i metody w postaci listy alfabetycznej, IntelliCode wyświetla je według najbardziej prawdopodobnych wyników, które są poprzedzone gwiazdką. Programiści używający języka C# mogą również stosować IntelliCode do kodu, który sami stworzyli i w ten sposób się uczyć, natomiast pozostałe zalecenia są oparte na domenie Microsoft Open Source. W Visual Studio 2022 Professional rekomendacje IntelliSense oparte na sztucznej inteligencji mogą być używane także w przypadku dwóch innych języków: C++ i XAML oraz TypeScript/JavaScript i Java, które zostały dodane do Visual Studio Code.

CodeLens w Visual Studio 2022 Professional

CodeLens znacznie przyspiesza pracę programisty z Visual Studio 2022 Professional, ponieważ narzędzia pracują niezależnie równolegle, bez konieczności zamykania edytora. CodeLens wykrywa wszystkie zmiany w kodzie, jak również historię kodu, z

Odniesienia do odpowiednich sekcji kodu i zmian, przeglądy kodu, połączone błędy itp. Zanim zmiany zostaną scalone z kodem, można je przejrzeć, aby sprawdzić, jak na niego wpłyną. Wskaźniki kodu dla kodu C# i Visual Basic na poziomie elementu pokazują również, który członek zespołu wprowadził zmiany w kodzie. CodeLense jest wyłączną funkcją

Visual Studio 2022 Professional lub Enterprise Edition.

Visual Studio Live Share

Funkcja Live Share zintegrowana w Visual Studio 2022 Professional umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym nawet 30 programistów na tej samej bazie kodu źródłowego, który jest udostępniany łącznie z kontekstem. Jest to możliwe, ponieważ Visual Studio Live Share przesyła tylko drzewo plików i informacje kontekstowe. Dzięki temu każdy członek zespołu może pracować nad kodem źródłowym niezależnie od gospodarza, w znanym sobie środowisku pracy. Zintegrowano tu również funkcje sztucznej inteligencji, między innymi w celu poprawy jakości kodu. Wspólne debugowanie jest także możliwe dzięki Visual Studio Live Share.

Inne cechy Visual Studio 2022 Professional

Ponadto program Visual Studio 2022 Professional oferuje wiele innych praktycznych funkcji:

Refaktoryzacja w Visual Studio 2022 Professional

Visual Studio 2022 Professional dostępne są nowe refaktoryzacje dla języka C#, które jeszcze bardziej ułatwiają porządkowanie kodu: Na przykład członków można przenieść do interfejsu lub klasy bazowej, a przestrzenie nazw można dostosować tak, aby odpowiadały strukturze folderów. Odpowiednie sugestie są wyświetlane w tzw. żarówce.

Czyszczenie kodu

Code Cleanup to funkcja automatycznego przeformatowywania kodu źródłowego w Visual Studio 2022, wyświetlana w postaci miotełki pod edytorem kodu źródłowego. Ustawienia formatu kodu można zdefiniować za pomocą pliku EditorConfig albo tylko dla konkretnego projektu, albo dla całego kodu za pomocą opcji w edytorze tekstu. Do czyszczenia plików z kodem w języku C# program Visual Studio 2022 Professional udostępnia w edytorze osobny przycisk "Czyszczenie kodu". Ponadto użytkownicy mogą zdefiniować wartości dla Preferencji i Istotności dla każdego ustawienia formatu kodu dla każdego wiersza indywidualnie, przy czym dla poziomu Istotności dostępne są opcje "Tylko refaktoryzacja", "Sugestia", "Ostrzeżenie" lub "Błąd". Uwagi lub sugestie wyświetlane w każdym przypadku można nie tylko wyświetlić jednym kliknięciem, ale także natychmiast wdrożyć, przy czym często występujące korekty można również zapisać w postaci profilu.

Debugowanie w Visual Studio 2022

Debugger w Visual Studio 2022 Professional nie tylko działa dwa razy szybciej niż wcześniej, ale także zmniejszono zużycie pamięci podczas debugowania aplikacji C++ poza procesem. Aby zidentyfikować obiekty na podstawie ich właściwości, wystarczy w oknie debugera przeciągnąć kursor nad daną właściwość i kliknąć ikonę szpilki, aby wyświetlić odpowiednią informację. Punkty przerwania dla danych są teraz dostępne także dla aplikacji .NET Core w Visual Studio 2022, a nie jak wcześniej tylko dla C++. Przerywają one wykonywanie kodu, gdy tylko zmieni się wartość właściwości danego obiektu, niezależnie od jego położenia.

Xamarin dla rozwoju mobilnego

Aplikacje tworzone za pomocą Xamarin dla systemów Android, iOS i Windows mają natywny wygląd i działanie, dlatego też są tak popularne. Xamarin w Visual Studio 2022 nie tylko oferuje szybsze czasy kompilacji i wdrażania dla systemu Android, ale także zawiera edytor właściwości Xamarin.Forms XAML oraz zoptymalizowany Xamarin.Forms Previewer.

Rendering PMA (Per-Monitor-Aware)

Tę funkcję docenią użytkownicy, którzy lubią korzystać z wielu monitorów podczas pracy lub pracują zdalnie: Do tej pory używanie monitorów o różnych rozdzielczościach powodowało różne problemy podczas tworzenia aplikacji, na przykład renderowanie było zwykle wykonywane w niewłaściwej skali lub samo Visual Studio było wyświetlane niewyraźnie. Visual Studio 2022 Professional oferuje teraz renderowanie z obsługą PMA, co oznacza między innymi, że oprogramowanie jest renderowane poprawnie bez względu na odpowiednie współczynniki skalowania. Minimalne wymagania to: Windows 10 Update (v1803, RS4) lub .NET Framework 4.8 RTM.

Narzędzia kontenerowe w Visual Studio 2022 Professional

Korzystając z obsługi usług w chmurze Azure, programiści mogą także korzystać m.in. z narzędzi do tworzenia kontenerów zawartych w Visual Studio, które znacznie upraszczają tworzenie, a także debugowanie i wdrażanie. Visual Studio 2022 Professional oferuje również wsparcie dla Docker i Kubernetes, pod warunkiem, że punkt końcowy posiada Docker Desktop, a także niezbędne obciążenia robocze do tworzenia stron internetowych, narzędzia Azure i narzędzia programistyczne .NET Core. Strona

Obsługa Kubernetes umożliwia nawiązanie połączenia między projektem realizowanym w siedzibie firmy a klastrem Kubernetes w ramach usługi Azure Kubernetes Service (AKS).

Wymagania systemowe dla Visual Studio 2022 Professional

Poniższe wymagania szczegółowe nie tylko przedstawiają ogólne wymagania dotyczące instalacji Visual Studio 2022 Professional, ale także opisują wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji Visual Studio 2022 Professional, przy czym mogą być wymagane uprawnienia administratora.

Obsługiwane systemy operacyjne

Zasadniczo do instalacji Visual Studio 2022 Professional zalecana jest wersja 64-bitowa, przy czym poniższe specyfikacje mają zastosowanie jako wymagania minimalne:

 • Windows 10 wersja 1909 lub nowsza, Windows 11 wersja 21H2,( Home, Professional, Education i Enterprise) 
 • Windows Server 2022: Standard, Datacenter
 • Windows Server 2019: Standard, Datacenter
 • Windows Server 2016: Standard, Datacenter

Wymagania sprzętowe (specyfikacje minimalne)

 • Procesor: 1,8 GHz; zalecany czterordzeniowy lub lepszy. Procesory ARM nie są obsługiwane
 • Pamięć: 4 GB RAM. W przypadku typowych rozwiązań profesjonalnych zalecane jest 16 GB pamięci RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 850 MB, typowe instalacje wymagają 20 - 50 GB wolnego miejsca (do 210 GB w zależności od zainstalowanych funkcji)
 • Szybkość dysku twardego: zalecana instalacja na dysku półprzewodnikowym (SSD)
 • Karta graficzna: 1 920 x 1080, zalecane 1 366 x 768 lub wyższa

Inne wymagania (wybór)

 • Instalacja Visual Studio 2022: .NET Framework 4.5.2
 • Działa na platformie .NET Framework 4.7.2, ta wersja zostanie zainstalowana podczas instalacji
 • Różne scenariusze związane z Internetem: Wymagana przeglądarka Internet Explorer 11 lub Microsoft Edge
 • Emulator Hyper-V: 64-bitowy system operacyjny, klient Hyper-V, translacja adresów drugiego poziomu (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64-bitowa wersja systemu Windows, 64-bitowy Java Development Kit (JDK)
 • Tworzenie uniwersalnych aplikacji dla systemu Windows: Windows 10 (za pomocą wiersza poleceń: Windows Server 2022, Windows Server 2016 i Windows Server 2012 R2)
 • Programowanie mobilne z wykorzystaniem C++, JavaScript lub .NET w systemie Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Kup Visual Studio 2022 Professional tanio pojedynczo w Wiresoft w sklepie internetowym

Oprogramowanie Visual Studio 2022 Professional jest dostępne w sklepie internetowym Wiresoft jako pojedyncza licencja w szczególnie korzystnej cenie jako tzw. oprogramowanie używane.

Licencja programu Visual Studio 2022 Professional Edition oferowana do sprzedaży jest dawną licencją wolumenową Visual Studio firmy, która została rozwiązana i przekształcona w licencje indywidualne przy odsprzedaży jako taka, dlatego została oznaczona jako oprogramowanie używane. Licencje Microsoft Visual Studio 2022 Professional oferowane w Wiresoft pochodzą wyłącznie od firm zlokalizowanych w Europie, do których zastosowanie ma prawo Unii Europejskiej. Ani podział, ani oznaczenie tego oprogramowania Visual Studio 2022 Professional jako oprogramowania używanego nie oznacza żadnych ograniczeń w odniesieniu do jego funkcjonalności.

Zakup oprogramowania od firmy Wiresoft jest zawsze bezpiecznym zakupem dla Ciebie! Licencja Visual Studio 2022 Professional dostępna w Sklepie Wiresoft ma nie tylko absolutnie korzystną cenę, ale także zapewnia bezpieczeństwo podczas zakupu poprzez natychmiastowe pobranie i aktywację licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencji wolumenowej.

Każdy zakup Visual Studio 2022 Professional lub innego programu firmy Microsoft jako oprogramowania używanego w sklepie Wiresoft Software Shop nie stanowi dla naszych klientów żadnego problemu prawnego, ponieważ obrót takim używanym oprogramowaniem jest prawnie dozwolony, co zostało jednoznacznie potwierdzone w licznych orzeczeniach sądowych.

Pojedyncze licencje na używane oprogramowanie, takie jak Visual Studio 2022 Professional Edition, oferują nabywcom tanią alternatywę dla konwencjonalnych ofert, aby mogli korzystać z ekskluzywnych edycji programu. Ty też możesz skorzystać z naszej korzystnej oferty na oprogramowanie firmy Microsoft!

W sklepie Wiresoft Software-Shop można znaleźć Visual Studio 2022 Professional Edition, jak również inne wersje Visual Studio i wiele innych programów firmy Microsoft jako używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Visual Studio 2022 Professional lub innego programu firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail albo telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
13 lis 2022

CAMIOLO

OTTIMO

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie