Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10485
 • MX3-00199
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
11 056,90 zł * 12 284,90 zł * (10% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + klucz licencyjny
Średni Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Zgodność


Visual Studio to sprawdzone zintegrowane środowisko programistyczne firmy Microsoft do projektowania i wdrażania złożonych aplikacji korporacyjnych w wielu obszarach. Zwłaszcza Enterprise-Edition tego kompleksowego rozwiązania przekonuje dużym wyborem narzędzi i funkcji - nie tylko do projektowania, ale także do ciągłego testowania opracowanych programów - i dlatego jest szczególnie odpowiedni dla większych firm i organizacji, a tym samym dla całych zespołów programistów.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"

Maksymalna produktywność programistów dzięki programowi Visual Studio 2022 Enterprise - w wersji do nabycia

Visual Studio to sprawdzone zintegrowane środowisko programistyczne firmy Microsoft do projektowania i wdrażania złożonych aplikacji dla przedsiębiorstw w wielu dziedzinach. W szczególności edycja Enterprise tego kompleksowego rozwiązania przekonuje dużym wyborem narzędzi i funkcji - nie tylko do projektowania, ale także do bieżącego testowania opracowanych programów - i dlatego jest szczególnie przydatna dla większych firm i organizacji, a tym samym dla całych zespołów programistów.

Visual Studio Enterprise przekonuje w nowej wersji 2022 wieloma szczegółowymi ulepszeniami, jak również zupełnie nowymi funkcjami, które ułatwiają codzienną pracę programistów; należą do nich w szczególności IntelliCode z sugestiami rozwiązań opartymi na sztucznej inteligencji oraz Visual Studio Live Share z praktycznymi narzędziami do lepszej współpracy w czasie rzeczywistym.

Ponadto w Visual Studio Enterprise 2022 ulepszono refaktoryzację i nawigację, a także debugger, który został rozszerzony o kilka funkcji. Dzięki testom jednostkowym Live testy można przeprowadzać jeszcze w trakcie pisania kodu, a sprawdzanie zależności Live Dependency Checking zapewnia w czasie rzeczywistym zgodność kodu z odpowiednimi regułami dotyczącymi zależności.

Kupując w firmie Wiresoft Visual Studio 2022 Enterprise Edition jako oprogramowanie używane, użytkownicy mają tę wielką zaletę, że mogą korzystać z tego oprogramowania deweloperskiego, które jest oferowane przez firmę Microsoft wyłącznie w formie licencji wolumenowej, jako z własnej licencji indywidualnej na swoim komputerze.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft można znaleźć Visual Studio 2022 Enterprise Edition, a także inne edycje Visual Studio - w innych wersjach - jako wersje do zakupu dla jednego użytkownika, których zwykły handel zazwyczaj nie posiada w swojej ofercie, a także wiele innych programów firmy Microsoft. W poniższym przeglądzie przedstawiono wyjątkowe cechy Visual Studio 2022 Enterprise, a także wszystkie inne ważne funkcje i cechy tej wersji.

Najważniejsze funkcje w Visual Studio 2022 Enterprise

Visual Studio 2022 oferuje, oprócz dotychczasowych sprawdzonych funkcji i narzędzi, szereg praktycznych dodatków i optymalizacji podstawowych funkcji, a także zupełnie nowe funkcje, które jeszcze lepiej wspierają programistów w ich pracy.

 • Git-First-Workflow: Nowe okno startowe udostępnia teraz kilka nowych opcji: Po pierwsze, zaprezentowano możliwość klonowania lub sprawdzania kodu z repozytorium, a także różne opcje otwierania i tworzenia projektu. W trakcie tych działań całkowicie zmieniono także poprzedni dialog, który jest uruchamiany w momencie tworzenia projektu. Nie ma już struktury drzewiastej, która była wyświetlana po lewej stronie. Została ona zastąpiona polem wyszukiwania i różnymi filtrami, za pomocą których użytkownicy mogą znaleźć żądane szablony.
 • Edytor kodu: Kolor IDE można zmienić ze standardowego niebieskiego na ciemny, a ponadto dostępne są nowe kolory wyróżniania składni: Metody są wyświetlane w kolorze brązowym, słowa kluczowe, takie jak for, foreach, if itd. w kolorze fioletowym itd.
 • Renderowanie PMA (Per-Monitor-Aware): Podczas gdy do tej pory występowały problemy z wyświetlaniem podczas korzystania z monitorów o różnych rozdzielczościach, np. przy połączeniach zdalnych, przez co Visual Studio wydawało się rozmazane lub było renderowane z nieprawidłowym skalowaniem, teraz Visual Studio 2022 oferuje aplikację obsługującą PMA i renderuje się poprawnie, niezależnie od zastosowanych współczynników skalowania.

Nowe funkcje wyszukiwania i filtrowania

Wiele znanych funkcji wyszukiwania i filtrowania zostało zoptymalizowanych dla wersji Visual Studio 2022 Enterprise, dzięki czemu programiści mogą zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i pracować wydajniej:

 • Nowe pole wyszukiwania i nowe funkcje wyszukiwania: Pole wyszukiwania znane wcześniej w Visual Studio zajmuje teraz bardziej centralne miejsce na środku paska menu. Pole wprowadzania danych posiada teraz także funkcję wyszukiwania rozmytego, tzn. wyszukiwania odpornego na błędy lub rozmytego, które zwraca wyniki dla pozycji menu nawet w przypadku błędnie wpisanych terminów. Wyszukiwanie obsługuje również opcje, dzięki którym pasujące trafienia są wyświetlane bezpośrednio w odpowiednim miejscu dialogu, bez konieczności klikania do nich za pomocą struktur i menu.
 • Funkcja wyszukiwania podczas debugowania: Wyszukiwanie określonych nazw i wartości obejmuje okna debugowania "Watch", "Locals" i "Auto", które ułatwiają znajdowanie określonych obiektów i wartości. Uwzględnia się kilka poziomów, np. również podobiekty lub listy. Ponadto można również formatować wyświetlane wartości.
 • Wyszukiwanie odnośników: W tym miejscu wyniki wyszukiwania wyświetlane w postaci listy można dodatkowo filtrować według określonych właściwości lub zmiennych. W zależności od tego, czy wyszukiwanie ma dotyczyć operacji odczytu czy zapisu, w polu wyszukiwania należy wpisać "odczyt" lub "zapis".
 • Nowa funkcja filtrowania folderów projektów: Eksplorator folderów projektów w Visual Studio oferuje teraz także możliwość całkowitego ukrycia w widoku poszczególnych plików projektu, które nie zostały załadowane. Ponadto pasek narzędzi w Eksploratorze rozwiązań zawiera przyciski służące między innymi do przełączania się z widoku rozwiązania do widoku folderów, zwijania węzłów i wyświetlania ukrytych plików.

Nowe refaktoryzacje w Visual Studio 2022 Enterprise

C# oferuje teraz kilka nowych refaktoryzacji, które znacznie ułatwiają organizację kodu; między innymi można przenosić członków do interfejsu lub klasy bazowej, dostosowywać przestrzenie nazw do konkretnej struktury folderów, a pętle foreach zamieniać na zapytania LINQ. Odpowiednie propozycje są wymienione w "żarówce".

Czyszczenie kodu

Funkcja automatycznego przeformatowywania kodu źródłowego za pomocą Code Cleanup jest wyświetlana na stronie Visual Studio 2022 w postaci ikony miotły pod edytorem kodu źródłowego i jest dostępna za pomocą jednego kliknięcia. Uwzględniane są również ustawienia plików .editorconfig. Narzędzie do czyszczenia kodu ma także nowy wskaźnik integralności oraz nowe polecenie podczas czyszczenia, umożliwiające znalezienie grupy klasycznych błędów. Ostrzeżenia i sugestie mogą być wyświetlane jednym kliknięciem i natychmiast wdrażane. Często stosowane korekty można również zapisać lub skonfigurować jako profil.

IntelliCode w Visual Studio 2022

IntelliCode jest rozwinięciem wcześniejszego autouzupełniania IntelliSense. Podczas gdy w tym przypadku dostępne właściwości i metody były wyświetlane na liście posortowanej alfabetycznie, IntelliCode pokazuje najbardziej prawdopodobne metody i właściwości na samej górze i oznacza je gwiazdką z przodu.

IntelliCode opiera się na analizie ponad 2 000 projektów open source na GitHubie, ale użytkownicy mogą również używać własnych projektów do szkolenia IntelliCode i na tej podstawie otrzymywać sugestie. W tym celu dane analityczne są przesyłane do chmury i przetwarzane, ale bez kodów źródłowych.

Visual Studio Live Share

Live Share umożliwia maksymalnie 30 użytkownikom współpracę nad tą samą bazą kodu źródłowego w Visual Studio 2022 poprzez udostępnianie bazy kodu i jej kontekstu innym członkom zespołu. Działa to w ten sposób, że Visual Studio Live Share nie przesyła obrazu, a jedynie drzewo plików i informacje kontekstowe. Oznacza to, że każdy uczestnik pozostaje w znanym sobie środowisku i może edytować pewne części kodu źródłowego niezależnie od gospodarza. Funkcja Live Share oferuje także możliwość wspólnego debugowania.

Debugowanie w Visual Studio 2022

A propos debugowania: Debugger w Visual Studio 2022 Enterprise działa teraz dwa razy szybciej niż w poprzedniej wersji, a jednocześnie znacznie zmniejszono zużycie pamięci podczas debugowania aplikacji C++ poza procesem.

 • Nowe narzędzie do przypinania właściwości: Obiekty można jeszcze łatwiej identyfikować na podstawie ich właściwości. W tym celu wystarczy przeciągnąć kursor na określoną właściwość w oknie debugera lub w oknie zmiennych lokalnych albo narzędzi automatycznych i kliknąć symbol szpilki: odpowiednia informacja zostanie tam natychmiast wyświetlona.
 • Punkty przerwania danych: Podczas gdy w poprzednich wersjach programu punkty przerwania danych były przeznaczone tylko dla języka C++, w Visual Studio 2022 są one również dostępne dla aplikacji .NET Core. Gdy tylko wartość właściwości zmieni się dla danego obiektu, przerywają one wykonywanie kodu, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się to dzieje. Punkty przerwania danych doskonale nadają się do znajdowania miejsca, w którym dany obiekt globalny jest edytowany, dodawany lub usuwany.

Xamarin dla programistów mobilnych

Xamarin jest już dostępny w Visual Studio 2022 Enterprise. Poza zmniejszeniem rozmiaru instalacji do 7 GB zamiast dotychczasowych 21 GB, Xamarin oferuje również krótszy czas kompilacji i wdrażania dla systemu Android. Zawiera także edytor właściwości Xamarin.Forms XAML oraz ulepszony Xamarin.Forms Previewer.

ASP.NET dla programistów stron internetowych

W przypadku aplikacji ASP.NET domyślny szablon projektu w Visual Studio 2022 jest oparty na ASP.NET Core 2.2. Szablon projektu został również znacznie uproszczony i tworzy teraz mniej plików.

Wyłączne funkcje przedsiębiorstwa w Visual Studio 2022

W szczególności Visual Studio 2022 Enterprise oferuje pewne funkcje, które nie są dostępne w żadnej innej edycji:

 • Debugowanie migawkowe: Funkcja ta umożliwia użytkownikom tworzenie migawek aktywnego działania aplikacji w celu przeanalizowania tego, co dzieje się w danym momencie. Na zrzucie widać aktualny stan kodu źródłowego i zmiennych.
 • Debugowanie podróży w czasie (TTD): Jest to rozszerzenie debugowania migawkowego. Dzięki TTD aplikacje internetowe uruchamiane za pomocą maszyny wirtualnej Azure mogą być nagrywane podczas debugowania w zdalnym systemie i można zbadać ich przebieg czasowy.
 • Testowaniejednostkowe na żywo: Testowanie jednostkowe na żywo jest odpowiednie do testowania pakietów rozwiązań dla .NET Framework lub .NET Core. Ta funkcja umożliwia automatyczne uruchamianie testów jednostkowych w tle, podczas gdy kod jest pisany. Testy jednostkowe na żywo uruchamiają również testy dynamiczne zaraz po zmianie kodu i natychmiast powiadamiają użytkowników o niepowodzeniu. Wyniki są wizualizowane w czasie rzeczywistym, łącznie z pokryciem kodu.
 • IntelliTrace: Ta wyjątkowa funkcja w Visual Studio Enterprise dla C#, Visual Basic i C++ oszczędza czas debugowania poprzez śledzenie postępu wykonywania kodu. Podczas sesji debugowania program IntelliTrace w sposób ciągły rejestruje dane takie jak interakcje z systemem (np. kliknięcia, dostęp do systemu, rejestru lub baz danych, ładowanie dokumentów XML, uruchamianie wątków) oraz wywołania metod w kodzie programu. Użytkownicy mogą cofnąć się do poszczególnych stacji pośrednich, aby zobaczyć konkretne wartości w kursie.

Wymagania systemowe dla Visual Studio 2022 Enterprise

Poniższe wymagania odnoszą się ogólnie do instalacji Visual Studio 2022 Enterprise; w indywidualnych przypadkach mogą one być wyższe:

 • Systemy operacyjne: Windows 10 wersja 1909 lub nowsza, Windows 11 wersja 21H2,( Home, Professional, Education i Enterprise), Windows Server 2016 do Windows Server 2022 Standard & Datacenter
 • Procesor: zalecany co najmniej 1,8 GHz Quad-Core lub lepszy. Procesory ARM nie są obsługiwane
 • Pamięć: min. 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 850 MB, typowe instalacje wymagają 20 - 50 GB wolnego miejsca (w zależności od zainstalowanych funkcji do 210 GB)
 • Karta graficzna: min. 1 920 x 1080, zalecana 1 366 x 768 lub wyższa

Kup Visual Studio 2022 Enterprise indywidualnie w Wiresoft w sklepie internetowym za rozsądną cenę

Oprogramowanie Visual Studio 2022 Enterprise jest zwykle oferowane przez firmę Microsoft wyłącznie jako licencja zbiorcza. W Sklepie Internetowym Wiresoft można również kupić wersję Enterprise Edition jako pojedynczą licencję - w szczególnie korzystnej cenie jako tzw. oprogramowanie używane.

Pojedyncza licencja Visual Studio 2022 Enterprise Edition, którą oferujemy do sprzedaży, jest częścią składową wcześniejszej licencji wolumenowej Visual Studio firmy, która została podzielona podczas odsprzedaży i w ten sposób przekształcona w pojedyncze licencje, które są następnie określane jako oprogramowanie używane. Ani podział, ani oznaczenie tego Visual Studio 2022 Enterprise Software jako oprogramowania używanego nie oznacza żadnych ograniczeń w odniesieniu do funkcjonalności.

Zakup oprogramowania w firmie Wiresoft - zawsze bezpieczny dla Ciebie! Ta edycja Visual Studio 2022 Enterprise dostępna w sklepie Wiresoft Shop nie tylko przekonuje szczególnie korzystną ceną, ale także zapewnia bezpieczeństwo podczas zakupu dzięki natychmiastowemu pobraniu i aktywacji licencji za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji ilościowej.

Każdy zakup Visual Studio 2022 Enterprise lub innego programu jako oprogramowania używanego w sklepie Wiresoft Software Shop nie stanowi żadnego problemu prawnego, ponieważ obrót używanym oprogramowaniem jest jednoznacznie dozwolony przez prawo, co zostało potwierdzone licznymi prawomocnymi wyrokami.

Używane oprogramowanie, takie jak Visual Studio 2022 Enterprise Edition jako pojedyncza licencja oferuje naszym klientom niedrogą możliwość samodzielnego korzystania z ekskluzywnych edycji programu. Ty też możesz skorzystać z naszej korzystnej oferty na oprogramowanie firmy Microsoft!

W sklepie Wiresoft Software-Shop można znaleźć Visual Studio 2022 Enterprise Edition, a także inne wersje Visual Studio i innych programów firmy Microsoft do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Visual Studio 2022 Enterprise lub dowolnego innego oprogramowania firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie, przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie