Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10184
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
421,90 zł * 467,90 zł * (9,83% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - system operacyjny firmy Microsoft dla firm

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany w szczególności z myślą o większych firmach - dostępny również w firmie Wiresoft w niskiej cenie zamiast licencji wolumenowej!

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 to system operacyjny w tej wersji firmy Microsoft, który zawiera największy zakres funkcji spośród wszystkich edycji - wiele z nich znajduje się wyłącznie tutaj, w tym rozbudowane zarządzanie aplikacjami, a także dostęp do Microsoft Long Term Servicing Branch, czyli specjalnej formy aktualizacji systemu Windows, w której instalowane są tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale bez funkcji.

System Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jest wyposażony w znany, przyjazny dla użytkownika interfejs z typowym wyglądem kafelków firmy Microsoft, który można dostosować do osobistych preferencji. Enterprise Edition ma również tę niebagatelną zaletę dla nabywców, że ten system operacyjny może być używany również na starszych systemach sprzętowych, co dla wielu użytkowników jest ważną cechą decydującą o zakupie. Oprócz systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 w wersji pojedynczej, w sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć również inne edycje systemu Windows 10 oraz wiele innych programów firmy Microsoft. Oprócz ogólnego przeglądu, w poniższym przeglądzie przedstawiono specjalne funkcje systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2015.

Specjalne, wyjątkowe funkcje systemu Windows 10 Enterprise LTSB2015

W porównaniu z edycjami takimi jak Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSB 2015 oferuje więcej funkcji i narzędzi, co stanowi zdecydowaną wartość dodaną, zwłaszcza dla średnich, a przede wszystkim dużych firm, zarówno pod względem bezpieczeństwa urządzeń końcowych i danych, jak i możliwości administratorów w zakresie egzekwowania zasad grupowych i zarządzania kontami użytkowników. Pełne szczegółowe informacje na temat systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 poniżej:

 • DirectAccess: Dzięki DirectAccess użytkownicy zdalni mogą korzystać z możliwości łączenia się z zasobami sieciowymi nawet bez połączenia VPN, ponieważ zdalne komputery klienckie pozostają połączone z siecią firmową za pomocą szyfrowanego połączenia. Administratorzy IT mogą również zarządzać wszystkimi komputerami klienckimi poprzez DirectAccess. Zwłaszcza użytkownicy mobilni najlepiej pracują z DirectAccess, nawet w środowisku wielostanowiskowym. Po skonfigurowaniu notebooki automatycznie łączą się z siecią firmową przez Internet. Za pomocą DirectAccess można również łatwo zarządzać zasadami grupy.
 • Kreator Windows To Go: Windows To Go instaluje system Windows 10 Enterprise LTSB 2015 na pamięci USB lub dysku twardym USB, dzięki czemu użytkownicy zawsze mają system operacyjny przy sobie i mogą go używać na zewnętrznym urządzeniu końcowym. Wszystkie dane pozostają zapisane na nośniku danych.
 • AppLocker: Dzięki AppLocker można zdefiniować reguły określające, które aplikacje mogą być uruchamiane na komputerze z systemem Windows 10 Enterprise. Istnieje również możliwość tworzenia białych list zaufanych aplikacji.
 • BranchCache: Firmy korzystające z sieci rozległej (WAN) mogą zoptymalizować jej przepustowość za pomocą BranchCache; oprócz niewielkich nakładów na wdrożenie, funkcja ta poprawia również szybkość działania.
 • Uniwersalny filtr zapisu - UWF: Dzięki temu filtrowi dane nie są już trwale zapisywane w systemie, lecz wymieniane w pamięci głównej, gdzie są dostępne do czasu ponownego uruchomienia. Ta wirtualna nakładka jest następnie usuwana - także na przykład po wylogowaniu się użytkownika-gościa.
 • Credential Guard: To narzędzie zabezpieczające chroni dane logowania za pomocą technologii wirtualizacji "Virtualisation Based Security", dzięki której dane są przechowywane w izolacji od reszty systemu operacyjnego, a tym samym są znacznie lepiej chronione.
 • Device Guard: Umożliwia administratorom skonfigurowanie stacji roboczych w taki sposób, aby można było uruchamiać tylko określone aplikacje - idealne rozwiązanie do konfigurowania komputerów typu kiosk. Dzięki utworzeniu białej listy można uruchamiać tylko aplikacje zgodne z polityką integralności kodu, co uniemożliwia aktywację nawet nieznanego wcześniej złośliwego oprogramowania.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Ta wyjątkowa funkcja systemu Windows 10 Enterprise zwiększa wydajność komputera, ponieważ w przeciwieństwie do innych edycji systemu Windows 10 aktualizacje nie są przeprowadzane stale, lecz w dłuższych odstępach czasu; rozróżnia się instalację aktualizacji zabezpieczeń i aktualizacji funkcji. LTSB jest również znany pod nazwą Long Term Servicing Channel (LTSC). Użytkownikom oferowane są jedynie aktualizacje i funkcje publikowane w tym okresie co 2-3 lata i mogą je zainstalować lub odrzucić.
 • Desktop Analytics: Usługa oparta na chmurze jest zintegrowana z Microsoft Configuration Manager i dostarcza informacji o przydatnych aktualizacjach poszczególnych klientów systemu Windows, a także tworzy spis aplikacji działających w firmie i dostarcza informacji o ich zgodności z najnowszymi aktualizacjami funkcji systemu Windows 10.

Inne funkcje biznesowe systemu Windows 10 Enterprise LTSB2015

Oprócz tych wyjątkowych funkcji, tylko system Windows 10 Enterprise LTSB 2015 oraz Pro zawierają również następujące funkcje:

Szerokie możliwości wykorzystania

System Windows 10 rozszerza możliwości zastosowań dla użytkowników dzięki wielu funkcjom, takim jak:

 • Remote Desktop App: Dzięki aplikacji Remote Desktop App użytkownicy mogą korzystać z innego, lokalnie zdalnego urządzenia końcowego tak, jakby siedzieli przed swoim własnym komputerem lub tabletem: poprzez połączenie z bramą RDS wyświetlana jest powierzchnia pulpitu, z której można korzystać, włączając w to wszystkie programy.
 • Tryb kiosku: Dzięki trybowi kiosku z komputera z systemem Windows 10 mogą korzystać różni użytkownicy, nie uzyskując dostępu do innych ważnych danych lub niektórych funkcji głównego użytkownika. W ten sposób dla każdej upoważnionej osoby można utworzyć osobne konto użytkownika kiosku, które udostępnia zdefiniowane dane i funkcje tylko danemu zalogowanemu użytkownikowi.
 • TrybEnterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Tryb Enterprise Mode znacznie zmniejsza problemy ze zgodnością ze starszymi aplikacjamiinternetowymi, dzięki czemu można je uruchamiać w systemie Windows 10; ponadto tryb Enterprise Mode Site List Manager oferuje różne opcje podczas renderowania stron internetowych.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise LTSB 2015 zawiera technologię Hyper-V umożliwiającą uruchamianie wielu systemów operacyjnych w ich własnych maszynach wirtualnych (VM). Dzięki temu można lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń pamięci, a dzięki dynamicznemu zarządzaniu pamięcią można bez problemu uruchamiać równolegle kilka maszyn wirtualnych.

Rozszerzone opcje zarządzania

Administratorzy mają do dyspozycji zoptymalizowane opcje zarządzania użytkownikami i ich komputerami w systemie Windows 10:

 • Zasady grupy są definiowane lokalnie za pomocą edytora gpedit.msc i zarządzane zgodnie z określonymi specyfikacjami: W ten sposób można kontrolować instalację aktualizacji zgodnie ze zdefiniowanymi zasadami, np. z terminami zgodności, które określają, kiedy dana aktualizacja musi zostać zainstalowana najpóźniej, ale także można centralnie skonfigurować optymalizację pamięci za pomocą funkcji Zmysł przechowywania, aby usuwać niepotrzebne pliki.
 • Domain Join: Domain Join upraszcza zarządzanie komputerami i kontami użytkowników poprzez przynależność do domeny w Active Directory. Dołączanie do domeny w trybie offline umożliwia administratorom dodanie komputera do domeny w trybie offline - jest to korzystne dla użytkowników, którzy pracują mobilnie i nie mają połączenia z siecią za pośrednictwem kontrolera domeny.
 • Windows Business Store: Mając dostęp do Windows Business Store i korzystając z usługi Azure Active Directory, dostępne tam oprogramowanie można kupić i wdrożyć centralnie na wszystkich urządzeniach końcowych w sieci.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

W systemie Windows 10 poprawiono także bezpieczeństwo danych i użytkowników, aby umożliwić jeszcze swobodniejszą pracę:

 • BitLocker: Ta funkcja zabezpiecza przenośne urządzenia końcowe, takie jak tablety i laptopy, w szczególności na wypadek ich kradzieży lub zgubienia. Znajdujące się na nich wrażliwe lub osobiste dane są bezpiecznie szyfrowane za pomocą programu BitLocker, co uniemożliwia ich niewłaściwe wykorzystanie. BitLocker To Go" może być również używany do szyfrowania pamięci USB lub zewnętrznych dysków twardych.
 • Windows Defender System Guard: WDSGto specjalna warstwa ochronna, która chroni system operacyjny Windows 10 przed atakami zaraz po jego uruchomieniu, gdy zwykłe programy antywirusowe nie zostały jeszcze aktywowane.
 • Enterprise Data Protection (EDP): Ta funkcja systemu Windows 10 umożliwia ukierunkowaną ochronę danych biznesowych, np. znajdujących się na laptopie, za pomocą zarządzania prawami w usłudze Active Directory, która jest aktywna także wtedy, gdy dane są przenoszone do innego miejsca przechowywania lub wysyłane jako załącznik. EDP zapobiega także instalowaniu niezabezpieczonych aplikacji.
 • Intelligent Security Graph: ISG analizuje istniejące środki bezpieczeństwa w sieci firmowej i sugeruje rozsądne ulepszenia w przypadku braków.

Inne cechy i funkcje systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2015

Poniższe narzędzia są również zawarte w systemach operacyjnych Windows 10 lub stanowią ulepszenia istniejących funkcji - aby zapewnić jeszcze lepsze i bezpieczniejsze korzystanie z systemu Windows:

 • Windows Hello: Bezpieczna alternatywa dla haseł - loguj się za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy, lokalnie lub za pomocą konta internetowego.
 • Snap Assist: Narzędzie to idealnie dzieli dostępny obszar wyświetlania między aktywne okna - dzięki funkcji Corner Snap można wyświetlać jednocześnie nawet cztery okna.
 • Cortana: Asystent głosowy Cortana jest domyślnie włączony w systemie Windows 10, ale można go również wyłączyć, np. w celu oszczędzania energii baterii lub ze względu na ochronę danych.
 • Continuum: Umożliwia to bezproblemowe kontynuowanie pracy lub zabawy, gdy komputer lokalny jest uruchomiony na innym urządzeniu końcowym. Na tabletach i smartfonach wszystkie funkcje są dostępne za pomocą wirtualnej klawiatury, a ekran komputera jest automatycznie dostosowywany do danego formatu.
 • Ochrona informacji systemu Windows: Ochronaprzed wyciekiem danych bez ograniczeń dla użytkowników. WIP chroni przed kradzieżą i manipulacją nie tylko dane, ale także aplikacje dzięki systemowi szyfrowania plików (Encrypting File System - EFS).

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2015

Aby bezproblemowo korzystać z systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ze zintegrowanym szerszym zakresem funkcji na komputerze PC lub laptopie, sprzęt musi spełniać pewne minimalne wymagania. Chociaż systemWindows 10 Enterprise LTSB 2015 jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej, jeśli to możliwe - zwłaszcza na nowszym komputerze - należy zainstalować wersję 64-bitową, aby można było korzystać ze wszystkich programów i aplikacji. Aby zainstalować system Windows 10 Enterprise, komputer musi spełniać następujące wymagania techniczne:

 • Procesor lub SoC (System-on-a-Chip - do smartfonów): 1 GHz
 • RAM: 1 GB dla systemu 32-bitowego lub 2 GB RAM dla systemu 64-bitowego
 • Miejsce na dysku twardym: 16 GB w przypadku 32-bitowego lub 20 GB w przypadku 64-bitowego systemu operacyjnego
 • Grafika: Wyświetlacz 800 x 600, DirectX 9, ze sterownikiem WDDM 1.0
 • Rozpoznawanie mowy Cortany: matryca mikrofonowa Hi-Fi
 • Układ TPM (v1.2) do obsługi wirtualizacji (Intel VT-x lub AMD-V i translacja adresów drugiego poziomu)

Kup Windows 10 Enterprise LTSB 2015 tanio w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

System Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jest zwykle oferowany jako licencja wolumenowa wyłącznie przez witrynę Microsoft . W sklepie internetowym firmy Wiresoft można jednak również kupić system operacyjny Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jako pojedynczą licencję - i to w wyjątkowo korzystnej cenie jako oprogramowanie używane - z identycznym zakresem funkcji.

Licencja na system Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition, którą oferujemy do sprzedaży, jest częścią wcześniejszej licencji wolumenowej, która została zakupiona przez firmę. W wyniku odsprzedaży został on rozbity i przekształcony w indywidualne licencje, które następnie można zakwalifikować jako oprogramowanie używane lub używane. Jednakże podział lub oznaczenie jako Used Software nie oznacza żadnych ograniczeń w odniesieniu do funkcjonalności tego oprogramowania systemu operacyjnego Windows 10 Enterprise LTSB 2015. 

Zakup oprogramowania od firmy Wiresoft jest zawsze bezpieczny dla Ciebie! Ten system operacyjny Windows 10 Enterprise LTSB 2015 dostępny w sklepie Wiresoft Shop oferuje nie tylko szczególnie korzystną cenę, ale także bezpieczeństwo przy zakupie: poprzez natychmiastowe pobranie wersji identycznej z oryginalnym produktem firmy Microsoft. Licencja na system Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jest aktywowana za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji woluminu.

Zakup Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jako oprogramowania używanego w sklepie Wiresoft Software Shop nie stanowi żadnego problemu prawnego, ponieważ obrót takim używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co potwierdzają również liczne prawomocne i publicznie dostępne wyroki.

Używane oprogramowanie stanowi dla naszych klientów niedrogą alternatywę umożliwiającą korzystanie z systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition. Ty też możesz skorzystać z naszej oferty niedrogiego oprogramowania!

W sklepie Wiresoft Software Shop można znaleźć Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition, a także inne wersje systemów operacyjnych Windows i innych programów firmy Microsoft w wersji do pobrania w niskiej cenie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Windows 10 Enterprise LTSB 2015 lub dowolnego innego oprogramowania firmy Microsoft, po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie