Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10185
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
643,90 zł * 714,90 zł * (9,93% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  32bit/64bit


Windows 10 LTSB 2016 oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany specjalnie dla większych firm - dostępny na stronie zamiast w licencji wolumenowej także indywidualnie w korzystnej cenie! 10 LTSB 2016 to system operacyjny tej wersji, która zawiera największy zakres funkcji spośród wszystkich edycji - wiele z nich jest zawartych wyłącznie tutaj, w tym rozbudowana aplikacja oraz dostęp do Long Term Servicing Branch, specjalnej formy aktualizacji , w której instalowane są tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale nie ma żadnych funkcji. Enterprise Wiresoft Windows Enterprise MicrosoftManagement Microsoft Windows

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - system operacyjny firmy Microsoft dla firm

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany specjalnie z myślą o większych firmach - dostępny również w Wiresoft w niskiej cenie zamiast licencji wolumenowej!

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 to system operacyjny w tej wersji firmy Microsoft, który zawiera największy zakres funkcji spośród wszystkich edycji - wiele z nich znajduje się wyłącznie w tej edycji, w tym rozbudowane zarządzanie aplikacjami, a także dostęp do Microsoft Long Term Servicing Branch, specjalnej formy aktualizacji systemu Windows, w której instalowane są tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale bez funkcji.

System Windows 10 Enterprise LTSB 2016 posiada znany, przyjazny dla użytkownika interfejs z typowym wyglądem kafelków firmy Microsoft, który można dostosować do własnych preferencji. Enterprise Edition ma również tę zaletę, której nie należy lekceważyć, że ten system operacyjny może być używany również na starszych systemach sprzętowych, co jest ważną cechą dla wielu użytkowników. Oprócz systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 w wersji pojedynczej, w sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć również inne edycje systemu Windows 10 oraz wiele innych programów firmy Microsoft. Oprócz ogólnego przeglądu, w poniższym przeglądzie przedstawiono specjalne funkcje systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2016.

Specjalne, wyjątkowe funkcje systemu Windows 10 Enterprise LTSB2016

W porównaniu z edycjami takimi jak Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSB 2016 oferuje więcej funkcji i narzędzi, które stanowią decydującą wartość dodaną dla średnich, a zwłaszcza dużych firm, zarówno pod względem bezpieczeństwa urządzeń końcowych i danych, jak i możliwości administratorów w zakresie egzekwowania zasad grupowych i zarządzania kontami użytkowników. Pełne szczegółowe informacje na temat systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 poniżej:

 • DirectAccess: Dzięki DirectAccess użytkownicy zdalni mogą korzystać z możliwości łączenia się z zasobami sieciowymi nawet bez połączenia VPN, ponieważ zdalne komputery klienckie pozostają połączone z siecią korporacyjną za pomocą szyfrowanego połączenia. Administratorzy IT mogą również zarządzać wszystkimi komputerami klienckimi poprzez DirectAccess. Zwłaszcza użytkownicy mobilni najlepiej pracują z DirectAccess, nawet w środowisku wielostanowiskowym. Po skonfigurowaniu notebooki automatycznie łączą się z siecią firmową przez Internet. Za pomocą DirectAccess można również łatwo zarządzać zasadami grupy.
 • Kreator Windows To Go: Windows To Go instaluje system Windows 10 Enterprise na pamięci USB lub dysku twardym USB, dzięki czemu użytkownicy mają system operacyjny zawsze przy sobie i mogą go używać na zewnętrznym urządzeniu końcowym. Wszystkie dane pozostają zapisane na nośniku danych.
 • AppLocker: Dzięki AppLocker można zdefiniować reguły określające, które aplikacje mogą być uruchamiane na komputerze z systemem Windows 10 Enterprise LTSB 2016. Możliwe jest także tworzenie białych list zaufanych aplikacji.
 • BranchCache: Firmy korzystające z sieci rozległej (WAN) mogą zoptymalizować jej przepustowość za pomocą BranchCache; oprócz niewielkich nakładów na wdrożenie, funkcja ta poprawia również szybkość.
 • Uniwersalny filtr zapisu - UWF: Dzięki temu filtrowi dane nie są już trwale zapisywane w systemie, lecz wymieniane w pamięci głównej, gdzie są dostępne do czasu ponownego uruchomienia. Ta wirtualna nakładka jest następnie usuwana - także na przykład po wylogowaniu się użytkownika-gościa.
 • Credential Guard: To narzędzie zabezpieczające chroni dane logowania za pomocą technologii wirtualizacji "Virtualisation Based Security", dzięki której dane są przechowywane w izolacji od reszty systemu operacyjnego, a tym samym są znacznie lepiej chronione.
 • Device Guard: Umożliwia administratorom skonfigurowanie stacji roboczych w taki sposób, aby można było uruchamiać tylko określone aplikacje - idealne rozwiązanie do konfigurowania komputerów typu kiosk. Dzięki utworzeniu białej listy można uruchamiać tylko aplikacje zgodne z polityką integralności kodu, co uniemożliwia aktywację nawet nieznanego wcześniej złośliwego oprogramowania.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Ta wyjątkowa funkcja systemu Windows 10 Enterprise zwiększa wydajność komputera, ponieważ w przeciwieństwie do innych edycji systemu Windows 10 aktualizacje nie są przeprowadzane stale, lecz w dłuższych odstępach czasu; rozróżnia się instalację aktualizacji zabezpieczeń i aktualizacji funkcji. LTSB jest również znany pod nazwą Long Term Servicing Channel (LTSC). Użytkownikom oferowane są jedynie aktualizacje i funkcje publikowane w tym okresie co 2-3 lata i mogą je zainstalować lub odrzucić.
 • Desktop Analytics: Usługa oparta na chmurze jest zintegrowana z Microsoft Configuration Manager i dostarcza informacji o przydatnych aktualizacjach poszczególnych klientów systemu Windows, a także tworzy spis aplikacji działających w firmie i dostarcza informacji o ich zgodności z najnowszymi aktualizacjami funkcji systemu Windows 10.

Inne funkcje biznesowe systemu Windows 10 Enterprise LTSB2016

Oprócz tych wyjątkowych funkcji, tylko system Windows 10 Enterprise LTSB 2016 oraz Pro zawierają również następujące funkcje:

Szerokie możliwości wykorzystania

System Windows 10 rozszerza możliwości zastosowań dla użytkowników dzięki wielu funkcjom, takim jak:

 • AplikacjaRemote Desktop App: Dzięki aplikacji Remote Desktop App użytkownicy mogą korzystać z innego, zdalnego lokalnie urządzenia końcowego tak, jakby siedzieli przed własnym komputerem lub tabletem: poprzez połączenie z bramą RDS wyświetlany jest interfejs pulpitu, z którego można korzystać, włączając w to wszystkie programy.
 • Tryb kiosku: Dzięki trybowi kiosku różni użytkownicy mogą korzystać z komputera z systemem Windows 10 bez uzyskiwania dostępu do innych ważnych danych lub niektórych funkcji głównego użytkownika. W ten sposób dla każdej upoważnionej osoby można utworzyć osobne konto użytkownika kiosku, które udostępnia zdefiniowane dane i funkcje tylko danemu zalogowanemu użytkownikowi.
 • TrybEnterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Tryb Enterprise Mode znacznie zmniejsza problemy ze zgodnością ze starszymi aplikacjamiinternetowymi, dzięki czemu można je uruchamiać w systemie Windows 10; ponadto tryb Enterprise Mode Site List Manager oferuje różne opcje podczas renderowania stron internetowych.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise LTSB 2016 zawiera technologię Hyper-V umożliwiającą uruchamianie wielu systemów operacyjnych w ich własnych maszynach wirtualnych (VM). Dzięki temu można lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń pamięci, a dzięki dynamicznemu zarządzaniu pamięcią można bez problemu uruchamiać równolegle kilka maszyn wirtualnych.

Rozszerzone opcje zarządzania

Administratorzy mają do dyspozycji zoptymalizowane opcje zarządzania użytkownikami i ich komputerami w systemie Windows 10:

 • Zasady grupy są definiowane lokalnie za pomocą edytora gpedit.msc i zarządzane zgodnie z określonymi specyfikacjami: W ten sposób można kontrolować instalację aktualizacji zgodnie ze zdefiniowanymi zasadami, np. z terminami zgodności, które określają, kiedy dana aktualizacja musi zostać zainstalowana najpóźniej, ale także można centralnie skonfigurować optymalizację pamięci za pomocą funkcji Zmysł przechowywania, aby usuwać niepotrzebne pliki.
 • Domain Join: Domain Join upraszcza zarządzanie komputerami i kontami użytkowników poprzez przynależność do domeny w Active Directory. Dołączanie do domeny w trybie offline umożliwia administratorom dodanie komputera do domeny w trybie offline - jest to korzystne dla użytkowników, którzy pracują mobilnie i nie mają połączenia z siecią za pośrednictwem kontrolera domeny.
 • Windows Business Store: Mając dostęp do Windows Business Store i korzystając z usługi Azure Active Directory, dostępne tam oprogramowanie można kupić i wdrożyć centralnie na wszystkich urządzeniach końcowych w sieci.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

W systemie Windows 10 poprawiono także bezpieczeństwo danych i użytkowników, aby umożliwić jeszcze swobodniejszą pracę:

 • BitLocker: Funkcja ta zabezpiecza przenośne urządzenia końcowe, takie jak tablety i laptopy, w szczególności na wypadek ich kradzieży lub zgubienia. Znajdujące się na nich wrażliwe lub osobiste dane są bezpiecznie szyfrowane za pomocą programu BitLocker, co uniemożliwia ich niewłaściwe wykorzystanie. BitLocker To Go" może być również używany do szyfrowania pamięci USB lub zewnętrznych dysków twardych.
 • Windows Defender System Guard: WDSGto specjalna warstwa ochronna, która chroni system operacyjny Windows 10 przed atakami zaraz po jego uruchomieniu, gdy zwykłe programy antywirusowe nie zostały jeszcze aktywowane.
 • Enterprise Data Protection (EDP): Ta funkcja systemu Windows 10 umożliwia ukierunkowaną ochronę danych biznesowych, np. znajdujących się na laptopie, za pomocą zarządzania prawami w usłudze Active Directory, która jest aktywna także wtedy, gdy dane są przenoszone do innego miejsca przechowywania lub wysyłane jako załącznik. EDP zapobiega także instalowaniu niezabezpieczonych aplikacji.
 • Intelligent Security Graph: ISG analizuje istniejące środki bezpieczeństwa w sieci firmowej i sugeruje rozsądne ulepszenia w przypadku braków.

Inne cechy i funkcje systemu Windows 10

Poniższe narzędzia są również zawarte w systemie operacyjnym Windows 10 lub stanowią ulepszenia istniejących funkcji, zapewniając jeszcze lepsze i bezpieczniejsze korzystanie z systemu Windows:

 • Windows Hello: Bezpieczna alternatywa dla haseł - loguj się za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy, lokalnie lub za pomocą konta internetowego.
 • Snap Assist: Narzędzie to idealnie dzieli dostępny obszar wyświetlania między aktywne okna - dzięki funkcji Corner Snap można wyświetlać jednocześnie nawet cztery okna.
 • Cortana: Asystent głosowy Cortana jest domyślnie włączony w systemie Windows 10, ale można go również wyłączyć, np. w celu oszczędzania energii baterii lub ze względu na ochronę danych.
 • Continuum: Umożliwia to bezproblemowe kontynuowanie pracy lub zabawy, gdy komputer lokalny jest uruchomiony na innym urządzeniu końcowym. Na tabletach i smartfonach wszystkie funkcje są dostępne za pomocą wirtualnej klawiatury, a ekran komputera jest automatycznie dostosowywany do danego formatu.
 • Ochrona informacji systemu Windows: Ochronaprzed wyciekiem danych bez ograniczeń dla użytkowników. WIP chroni przed kradzieżą i manipulacją nie tylko dane, ale także aplikacje dzięki systemowi szyfrowania plików (Encrypting File System - EFS).

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 10 Enterprise LTSB2016

Aby bezproblemowo korzystać z systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 ze zintegrowanym szerszym zakresem funkcji na komputerze PC lub laptopie, sprzęt musi spełniać określone wymagania minimalne. Chociaż systemWindows 10 Enterprise LTSB 2016 jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej, jeśli to możliwe - zwłaszcza na nowszym komputerze - należy zainstalować wersję 64-bitową, aby można było korzystać ze wszystkich programów i aplikacji. Aby zainstalować system Windows 10 Enterprise LTSB 2016, komputer musi spełniać następujące wymagania techniczne:

 • Procesor lub SoC (System-on-a-Chip - do smartfonów): 1 GHz
 • RAM: 1 GB dla systemu 32-bitowego lub 2 GB RAM dla systemu 64-bitowego
 • Miejsce na dysku twardym: 16 GB w przypadku 32-bitowego lub 20 GB w przypadku 64-bitowego systemu operacyjnego
 • Grafika: Wyświetlacz 800 x 600, DirectX 9, ze sterownikiem WDDM 1.0
 • Rozpoznawanie mowy Cortany: matryca mikrofonowa Hi-Fi
 • Układ TPM (v1.2) do obsługi wirtualizacji (Intel VT-x lub AMD-V i translacja adresów drugiego poziomu)

Kup Windows 10 Enterprise LTSB 2016 tanio w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

System Windows 10 Enterprise LTSB 2016 jest zwykle oferowany jako licencja wolumenowa wyłącznie przez witrynę Microsoft . W sklepie internetowym firmy Wiresoft można jednak również kupić system operacyjny Windows 10 Enterprise LTSB 2016 jako pojedynczą licencję - i to w wyjątkowo korzystnej cenie jako oprogramowanie używane - z identycznym zakresem funkcji.

Licencja na system Windows 10 Enterprise LTSB 2016 Edition, którą oferujemy do sprzedaży, jest częścią poprzedniej licencji wolumenowej, która została zakupiona przez firmę. W wyniku odsprzedaży został on rozbity i przekształcony w indywidualne licencje, które następnie można zakwalifikować jako oprogramowanie używane lub używane. Jednak podział lub oznaczenie jako Used Software nie oznacza żadnych ograniczeń w odniesieniu do funkcjonalności tego oprogramowania systemu operacyjnego Windows 10 Enterprise LTSB 2016. 

Zakup oprogramowania od firmy Wiresoft jest zawsze bezpieczny dla Ciebie! Ten system operacyjny Windows 10 Enterprise LTSB 2016 dostępny w sklepie Wiresoft Shop oferuje nie tylko wyjątkowo korzystną cenę, ale także bezpieczeństwo zakupu: poprzez natychmiastowe pobranie wersji identycznej z oryginalnym produktem firmy Microsoft. Licencja na system Windows 10 Enterprise LTSB 2016 jest aktywowana za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji woluminu.

Zakup systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 jako oprogramowania używanego w sklepie Wiresoft Software Shop nie stanowi żadnego problemu prawnego, ponieważ obrót takim używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co potwierdzają również liczne prawomocne i publicznie dostępne wyroki.

Używane oprogramowanie stanowi dla naszych klientów niedrogą alternatywę umożliwiającą korzystanie z systemu Windows 10 Enterprise Edition. Ty też możesz skorzystać z naszej oferty niedrogiego oprogramowania!

W sklepie z oprogramowaniem firmy Wiresoft można znaleźć system Windows 10 Enterprise Edition, a także inne wersje systemów operacyjnych Windows oraz inne programy firmy Microsoft w niedrogich wersjach do pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące systemu Windows 10 Enterprise LTSB 2016 lub innego oprogramowania firmy Microsoft, po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".