Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10029
 • D86-05868
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
580,90 zł * 643,90 zł * (9,78% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Visio 2019 to najnowsza, poprawiona wersja oprogramowania firmy Microsoft do profesjonalnej wizualizacji procesów technicznych i biznesowych oraz do wyjaśniania złożonych danych i faktów - korzystanie z niego ułatwia w szczególności duża liczba różnych typów diagramów, które są już uwzględnione jako kształty dla wszystkich typowych obszarów zastosowań. Wersja 2019 programu Visio Standard zawiera liczne nowe funkcje i dodatkowe kształty, które sprawiają, że praca z nim i wdrażanie pomysłów są jeszcze wygodniejsze i bardziej efektywne.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"

Visio 2019 Standard - Program wizualizacyjny firmy Microsoft jako pojedyncza licencja na zakup

Visio 2019 jest najnowszą, niedawno zmienioną wersją oprogramowania firmy Microsoft, służącą do profesjonalnej wizualizacji procesów technicznych i biznesowych oraz do wyjaśniania złożonych danych i faktów - zastosowanie jest szczególnie ułatwione dzięki dużej liczbie różnych typów wykresów, które zostały już uwzględnione jako kształty dla wszystkich typowych obszarów zastosowań. Wersja 2019 Visio Standard zawiera wiele nowych funkcji i dodatkowych kształtów, które sprawiają, że praca z nim i wdrażanie pomysłów staje się jeszcze bardziej wygodne i efektywne.

Visio 2019 umożliwia również bezpośredni import danych z Excela, Exchange lub Azure Active Directory (jeśli są dostępne) do wykorzystania w procesie tworzenia. Dzięki zoptymalizowanej obsłudze programu AutoCAD import i przetwarzanie plików DWG również stało się jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Z tym jednym z państw członkowskich Office znajomy interfejs pulpitu, nawet nowi użytkownicy odnajdą się od razu i będą mogli intuicyjnie korzystać ze zintegrowanych narzędzi i natychmiast przekształcać nawet złożone pomysły w żywe grafiki i wykresy, w zależności od swoich potrzeb: od map i obwodów, przez przepływy i schematy, po wykresy organizacyjne - nowe: także modele wireframe - i wiele innych formatów wyświetlania. Za pomocą zintegrowanej funkcji komentarza pliki utworzone za pomocą Visio 2019 Standard mogą być również udostępniane innym osobom do współpracy.

Gdy Visio 2019 jest używany na urządzeniu z obsługą dotykową, program może być obsługiwany za pomocą rysika, jak również palcem - zarówno przy rysowaniu, jak i dodawaniu notatek - co jeszcze bardziej rozszerza możliwości użycia.

Dla kogo przeznaczony jest Visio 2019 Standard?

Standard Visio 2019 jest przeznaczona w szczególności dla MŚP oraz osób prowadzących działalność gospodarczą na własny rachunek, które chcą tworzyć profesjonalne wizualizacje w wielu obszarach zastosowań na wysokim poziomie. Przejrzyście ułożone kształty można dostosować do własnych wymagań i zapisać jako nowe szablony. Podczas korzystania z serwera SharePoint Server projekty lub pliki utworzone za pomocą Visio mogą być również udostępniane innym partnerom i współpracownikom za pośrednictwem chmury.

Standard Microsoft Visio 2019 jest zazwyczaj dostępne w sklepach detalicznych tylko w ramach umowy ilościowej; Wiresoft oferuje to w sklepie z oprogramowaniem jako pojedynczą licencję w zakupionej wersji - jest to tzw. oprogramowanie używane, które ma również znacznie niższą cenę. W ten sposób nie tylko małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także osoby pracujące na własny rachunek i freelancerzy mają ekonomiczną możliwość korzystania z tego sprawdzonego oprogramowania wizualizacyjnego firmy Microsoft.

Ponadto w sklepie internetowym Wiresoft Software Online Shop mogą znaleźć inne aplikacje firmy Microsoft kompatybilne z Visio 2019, takie jak Windows 10, które muszą być zainstalowane jako warunek wstępny korzystania z Visio 2019 - również jako licencja pojedyncza na używane oprogramowanie po obniżonej cenie. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze cechy i innowacje Visio 2019 Standard Edition.

Korzystaj z szablonów Visio i twórz swoje własne kształty

Diagramy Visio dostępne w Visio 2019 Standard mają przejrzystą strukturę według różnych szablonów, które z kolei zawierają indywidualne kształty. Mogą one być również połączone bezpośrednio z arkuszem kalkulacyjnym Excel lub nawet bazą danych, tak aby ich dane były dostępne. Portfolio szablonów rozszerzone w Visio 2019 zawiera ponad 600 kształtów, w tym około 400 "inteligentnych" kształtów, w których powiązane metadane automatycznie dostosowują swoją wizualizację, a także typy zgodne ze standardami branżowymi, które znacznie zwiększają kreatywność i produktywność, ponieważ obejmują prawie każdy obszar, w którym proces lub układ ma być zilustrowany dla lepszej zrozumiałości. W Standard Visio 2019 dostępne są m.in. następujące rodzaje wykresów:

 • Flowcharty wizualizują fazy procesów w projektach lub procedurach technicznych, w szczególności schematy pływackie, w celu przypisania poszczególnych etapów pracy do różnych działów. Szczególnym przypadkiem są
 • Wykresywielofunkcyjne, takie jak diagramy IDEF0 do modelowania decyzji systemowych lub biznesowych oraz diagramy BPMN, stosowane w informatyce biznesowej i zarządzaniu procesami.
 • Schematy przepływu procesowego ilustrują przede wszystkim procesy chemiczne lub przemysłowe, w tym wykorzystywane instalacje.
 • Plany pięter wizualizują podział przestrzeni architektonicznych, na potrzeby planowania przestrzennego np. w przedsiębiorstwach.
 • Plany budynków jako wariant planów pięter pokazują między innymi infrastrukturę, której przedstawienie jest wymagane przy planowaniu domu, np. ze schematami technicznymi obwodów (również dla zgodności z IEEE), instalacji, rurociągów i systemów.
 • Schematy procesów biznesowych są wykorzystywane do wyjaśnienia złożonych procesów operacyjnych, w tym
 • Wykresy organizacyjne, które wyjaśniają strukturę organizacji i pokazują hierarchie i zależności, oraz
 • Schematy przestawne i wykresy osi czasu służące do dokumentowania chronologicznej kolejności rozwoju, np. w procesach biznesowych
 • SchematyIT do ilustracji sieci, np. schematy ITIL (Information Technology Infrastructure Library) do wyjaśnienia typowych predefiniowanych procesów, funkcji i ról, przypisania Active Directory, ale także schematy baz danych.
 • Wykresy słupkowe 3D ilustrują sprzedaż, wzrost zysku lub inne wskaźniki KPI.
 • Diagramy sekwencyjne pokazują wszystkich aktorów lub obiekty uczestniczące w interakcji, a także zdarzenia przez nich wywołane.
 • Schematy działań opisują wewnętrzne zachowanie się działań lub metod.
 • Schematy stanów ilustrują sekwencję stanów, przez które przechodzi dany obiekt np. w trakcie cyklu życia produktu.
 • Schematy przypadków lub schematy użycia opisują poszczególne fazy projektu rozwojowego.
 • Schematy komunikacyjne wizualizują wzajemne oddziaływanie elementów w systemie.
 • Schematy notacji bazy danych służą do zobrazowania modelu bazy danych.

Oprócz tych i wielu innych typów wykresów, użytkownicy Vision 2019 mogą Standard Stwórz również własne kształty i dodaj je do szablonu "Ulubione" do wielokrotnego użytku, a tym samym wykorzystaj je ponownie jako nowy kształt wzorcowy. Kształty zawarte w Visio 2019 Standard mogą być dostosowywane lub dodawane zgodnie z wymaganiami, np. w celu wyróżnienia poszczególnych treści lub komponentów, a cały diagram może być również edytowany zamiast wybranego kształtu: Tekst może być zmieniany w formatowaniu i kolorze, a także może być obracany, linie mogą być zmieniane w grubości, stylu i kolorze, i wypełnić kolory, gradienty, przezrocza i wzory, jak również cień, blask, odbicie i efekty 3D są dostępne dla podkreślenia.

Nowe kształty i wsparcie dla typów diagramów zewnętrznych w Visio 2019

Visio 2019 Standard oferuje również zupełnie nowe typy wykresów i funkcji, a także ulepszoną obsługę plików DWG:

Szybki start z nowymi schematami startowymi w Visio 2019

Visio 2019 jest jeszcze bardziej intuicyjny w użyciu z nowymi szablonami Brainstorming, Organization Chart i SDL (skrót od "Shapes Specification and Description Language"), które zazwyczaj najlepiej nadają się do tworzenia często używanych reprezentacji wykresów przepływu, przepływów pracy i linii czasu. Są one uzupełnione praktycznymi wskazówkami, dzięki którym nawet początkujący mogą szybko i łatwo stworzyć odpowiedni schemat.

Nowość: Schematy ramek drucianych

Nowością w Visio 2019 są schematy ramek drucianych, które są idealne do przedstawiania projektu interfejsu użytkownika aplikacji. Schematy Wireframe są zatem potrzebne przede wszystkim przy tworzeniu aplikacji, aby zarysować pomysły na ich funkcje i treść.

Nowość: Lepsze wsparcie dla programu AutoCAD

Visio 2019 Standard oferuje także ulepszoną i rozszerzoną obsługę programu AutoCAD, z szybszym importem plików, lepszym skalowaniem i nakładaniem kształtu bez opóźnień.

Obiekty programu AutoCAD można zatem otwierać w programie Visio 2019 i zamieniać na kształty w programie Visio.

Na przykład plan piętra budynku stworzony w programie AutoCAD można otworzyć w Visio i uzupełnić tam o kształty, które wizualizują rozplanowanie wnętrza z meblami lub stanowiskami pracy, maszynami i urządzeniami, itp. oraz ludźmi. Program Visio Standard może być używany do importowania plików DWG lub DXF utworzonych w programie AutoCAD w wersji 2007 lub starszej.

Sprzęt i inne wymagania dotyczące użytkowania Microsoft Visio 2019 Standard

Standard MS Vision 2019 może być używany zarówno w wersji 32-bitowej jak i 64-bitowej i tutaj tylko w połączeniu z Windows 10 lub Windows Server 2019! Dalsze informacje na temat minimalnych wymagań można znaleźć w poniższym zestawieniu:

 • Procesor: 1,6 GHz lub szybszy, dwurdzeniowy
 • Systemy operacyjne (bezwzględnie konieczne): Windows 10, Windows Server 2019
 • Pamięć robocza: 4 GB RAM (64-bitowa), 2 GB RAM (32-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 4,0 GB wolnego miejsca
 • Rozdzielczość wyświetlacza/ekranu 1 280 x 768
 • Graficzne: Karta graficzna DirectX 10 przyspieszająca pracę sprzętu graficznego
 • Wersja .NET: Dla niektórych funkcji Vision 2019 może być konieczne zainstalowanie dodatkowo .NET 3.5 lub 4.6 i wyższych.
 • Do korzystania z opartych na chmurze funkcji zarządzania plikami Visio potrzebne są również: OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint.

Kup MS Visio 2019 Standard Edition jako pojedynczą licencję od Wiresoft.

MS Visio 2019 oferuje Wiresoft w Standard Edycja w sklepie internetowym w formie licencji dla jednego użytkownika jako tzw. oprogramowanie używane - w znacznie niższej cenie w porównaniu z porównywalnym nowym oprogramowaniem. Oprócz znacznie obniżonej ceny, ta zakupiona wersja Visio oferuje również dużą zaletę nieograniczonej użyteczności, ponieważ nie jest to wersja abonamentowa.

Niniejsza licencja jednoużytkowa MS Visio 2019 Standard Edition pochodzi z licencji woluminowej tego samego programu Microsoft, który został zakupiony lub używany przez firmę. Poprzez odsprzedaż licencji woluminowej, została ona rozwiązana i przekształcona w licencje jednoużytkownikowe, przy czym jest ona wówczas określana jako oprogramowanie używane. Jednak ani podział na poszczególne licencje, ani nowe oznakowanie Visio 2019 nie oznacza, że Standard jako ograniczenia "używanego oprogramowania" w odniesieniu do jego funkcjonalności lub użyteczności - z jednej strony, ponieważ proces ten nie stanowi naruszenia obowiązujących przepisów, a z drugiej strony, ponieważ oprogramowanie zasadniczo nie zużywa się.

Kupowanie oprogramowania jest zawsze bezpiecznym biznesem dla Ciebie z Wiresoftem - z wieloma zaletami! Kupując licencje dostępne w Wiresoft Shopie, takie jak MS Visio 2019 Standard, skorzystasz nie tylko z absolutnie niskiej ceny, ale także z bezpieczeństwa kupującego poprzez natychmiastowe pobranie po dokonaniu płatności oraz natychmiastową aktywację licencji za pomocą dołączonego klucza licencji wolumenowej. Szczególnie zakup używanych licencji na oprogramowanie, takich jak MS Visio 2019 Standard lub inny program, daje możliwość samodzielnego korzystania z ekskluzywnych wersji programu Microsoft bez żadnych ograniczeń.

W sklepie z używanym oprogramowaniem firmy Microsoft Wiresoft można znaleźć nie tylko MS Visio 2019 Standard Edition, ale również inne wersje i wydania tego programu oraz inne aplikacje firmy Microsoft, np. Windows 10 i Windows Server 2019, które są kompatybilne z obecną wersją. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Visio 2019 Standard lub jakiegokolwiek innego oprogramowania Microsoft oferowanego tutaj, po prostu skorzystaj z naszej kompetentnej porady na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
13 921,90 zł *
Kategorie