Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10156
  • D86-05558
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
550,90 zł * 610,90 zł * (9,82% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


W wielu obszarach konieczne jest wyświetlanie reprezentacji technicznych, diagramów lub planów pięter. Do tego celu idealnie nadaje się oprogramowanie Microsoft Visio 2016 Standard. Jest to narzędzie do wizualizacji dostępne od 2003 roku w wersjach Standard i Professional. Microsoft Vision należy do dobrze znanej rodziny Office, ale nie jest bezpośrednio częścią pakietu Office. Dlatego w razie potrzeby musisz zamówić to oprogramowanie osobno. Niemniej jednak, Microsoft Visio 2016 Standard jest w pełni kompatybilny z aplikacjami Office pod względem importu i eksportu danych, więc bez problemu możesz przetwarzać tutaj dane z Excela. Wersja 2016 jest dostosowana do aktualnej wersji systemu Windows za pomocą paska menu i funkcji. Korzystasz zatem z prostej obsługi.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

W wielu obszarach muszą być przedstawione ilustracje techniczne, schematy lub plany pięter. Idealnym rozwiązaniem do tego celu jest oprogramowanie Microsoft Visio 2016 Standard. Jest to narzędzie wizualizacyjne, które jest dostępne w wersji Standard i Professional od 2003 roku. Microsoft Vision należy do znanej Office, ale nie jest bezpośrednio częścią Office. Dlatego w razie potrzeby należy zamówić to oprogramowanie oddzielnie. Niemniej jednak Microsoft Visio 2016 Standard jest w pełni kompatybilny z Office w zakresie importu i eksportu danych, dzięki czemu można łatwo przetwarzać dane z programu Excel. Wersja 2016 jest dostosowana do obecnej Windows z jego menu i funkcjami. Dzięki temu skorzystają Państwo na łatwej obsłudze w tym miejscu.

Jakie funkcje specjalne oferuje Microsoft Visio 2016 Standard?

Oprogramowanie wizualizacyjne Microsoft Visio 2016 Standard jest obsługiwane metodą "przeciągnij i upuść". Możesz korzystać z szerokiej gamy szablonów, symboli i grafik. Nawet dalsze korzystanie z rysunków w programie AutoCAD jest możliwe dzięki Visio. Architekci, na przykład, używają Visio do jasnej prezentacji planów pomieszczeń z meblami. W przypadku grafiki biznesowej, narzędzie oferuje liczne, kolorowe ikony i kształty, dzięki czemu mogą być one wyświetlane bardzo wyraźnie i atrakcyjnie.

Standard Microsoft Visio 2016 umożliwia również korzystanie z monitorów dotykowych, dzięki czemu można rysować wykresy za pomocą palca. Ale możliwe jest również korzystanie z telefonów komórkowych. Możesz więc uzyskać dostęp do Visio z urządzenia z systemem iOS lub Android w podróży. Obsługiwany jest dostęp za pośrednictwem aktualnych przeglądarek internetowych.

Zalety Standard Microsoft Visio 2016

Dzięki licznym szablonom, grafikom i kształtom Ty lub Twoi pracownicy możecie pracować jeszcze bardziej kreatywnie. Twórz swoje raporty roczne, wykresy i plany pięter za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką i skutecznie wyróżniaj się z tłumu. Standard jest przeznaczona dla małych i średnich firm, ale także dla użytkowników domowego biura. Mogą oni pracować nad zadaniem w zespole w tym samym czasie i w ten sposób dzielić się pracą. Wysoki poziom ochrony danych jest zagwarantowany dzięki uruchomieniu Zarządzania Prawami do Informacji. Połącz swoje pliki Excel i bazy danych Access z Microsoft Visio. Praca jest łatwiejsza, ponieważ zmiany w powiązanych plikach są natychmiastowo aktualizowane także we wszystkich innych Office.

Co jest zawarte w dostawie?

Otrzymasz licencję objętościową na pełną wersję Microsoft Visio 2016 Standard. To pochodzi z innej firmy, która wydała tę licencję. Możesz łatwo zarejestrować tę licencję na swoje nazwisko. Po aktywacji będziesz korzystać z regularnej usługi aktualizacji. Z systemu Microsoft Visio 2016 Standard można korzystać przez nieograniczony czas. Oczywiście otrzymacie Państwo licencję na niemiecką wersję Visio.

Jakie są wymagania systemowe?

Aby zapewnić płynne działanie, należy używać komputera z procesorem 1 GHz. Pozwala to na płynne i efektywne wykorzystanie wszystkich funkcji tej wersji Visio. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z wersji 32-bitowej, powinieneś mieć 1 GB pamięci głównej. Jeśli wybierzesz wersję 64-bitową, będziesz potrzebował co najmniej 2 GB pamięci RAM. Do instalacji na dysku twardym potrzeba około 3 GB miejsca na dysku.

Standard Microsoft Visio 2016 działa na następujących systemach operacyjnych:

- Windows Server 2008 R2 - 64-bitowy,
- Windows Server 2012 - 64-bitowy,
- Windows 7 - 32 i 64-bitowe,
- Windows 8 - 32 i 64-bitowe,
- Windows 8.1 - 32 i 64-bitowe oraz
- Windows 10 - 32 i 64-bitowe.

Jeśli chcą Państwo również tworzyć profesjonalne grafiki, wykresy i schematy, polecamy Microsoft Visio 2016 Standard. Niemiecką licencję można zamówić tutaj po rozsądnych cenach. 

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie