Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

771,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10156
 • D86-05558
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Visio 2016 Standard W wielu obszarach muszą być przedstawione ilustracje...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

W wielu obszarach muszą być przedstawione ilustracje techniczne, schematy lub plany pięter. Idealnym rozwiązaniem do tego celu jest oprogramowanie Microsoft Visio 2016 Standard. Jest to narzędzie wizualizacyjne, które jest dostępne w wersji Standard i Professional od 2003 roku. Microsoft Vision należy do znanej Office, ale nie jest bezpośrednio częścią Office. Dlatego w razie potrzeby należy zamówić to oprogramowanie oddzielnie. Niemniej jednak Microsoft Visio 2016 Standard jest w pełni kompatybilny z Office w zakresie importu i eksportu danych, dzięki czemu można łatwo przetwarzać dane z programu Excel. Wersja 2016 jest dostosowana do obecnej Windows z jego menu i funkcjami. Dzięki temu skorzystają Państwo na łatwej obsłudze w tym miejscu.

Jakie funkcje specjalne oferuje Microsoft Visio 2016 Standard?

Oprogramowanie wizualizacyjne Microsoft Visio 2016 Standard jest obsługiwane metodą "przeciągnij i upuść". Możesz korzystać z szerokiej gamy szablonów, symboli i grafik. Nawet dalsze korzystanie z rysunków w programie AutoCAD jest możliwe dzięki Visio. Architekci, na przykład, używają Visio do jasnej prezentacji planów pomieszczeń z meblami. W przypadku grafiki biznesowej, narzędzie oferuje liczne, kolorowe ikony i kształty, dzięki czemu mogą być one wyświetlane bardzo wyraźnie i atrakcyjnie.

Standard Microsoft Visio 2016 umożliwia również korzystanie z monitorów dotykowych, dzięki czemu można rysować wykresy za pomocą palca. Ale możliwe jest również korzystanie z telefonów komórkowych. Możesz więc uzyskać dostęp do Visio z urządzenia z systemem iOS lub Android w podróży. Obsługiwany jest dostęp za pośrednictwem aktualnych przeglądarek internetowych.

Zalety Standard Microsoft Visio 2016

Dzięki licznym szablonom, grafikom i kształtom Ty lub Twoi pracownicy możecie pracować jeszcze bardziej kreatywnie. Twórz swoje raporty roczne, wykresy i plany pięter za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką i skutecznie wyróżniaj się z tłumu. Standard jest przeznaczona dla małych i średnich firm, ale także dla użytkowników domowego biura. Mogą oni pracować nad zadaniem w zespole w tym samym czasie i w ten sposób dzielić się pracą. Wysoki poziom ochrony danych jest zagwarantowany dzięki uruchomieniu Zarządzania Prawami do Informacji. Połącz swoje pliki Excel i bazy danych Access z Microsoft Visio. Praca jest łatwiejsza, ponieważ zmiany w powiązanych plikach są natychmiastowo aktualizowane także we wszystkich innych Office.

Co jest zawarte w dostawie?

Otrzymasz licencję objętościową na pełną wersję Microsoft Visio 2016 Standard. To pochodzi z innej firmy, która wydała tę licencję. Możesz łatwo zarejestrować tę licencję na swoje nazwisko. Po aktywacji będziesz korzystać z regularnej usługi aktualizacji. Z systemu Microsoft Visio 2016 Standard można korzystać przez nieograniczony czas. Oczywiście otrzymacie Państwo licencję na niemiecką wersję Visio.

Jakie są wymagania systemowe?

Aby zapewnić płynne działanie, należy używać komputera z procesorem 1 GHz. Pozwala to na płynne i efektywne wykorzystanie wszystkich funkcji tej wersji Visio. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z wersji 32-bitowej, powinieneś mieć 1 GB pamięci głównej. Jeśli wybierzesz wersję 64-bitową, będziesz potrzebował co najmniej 2 GB pamięci RAM. Do instalacji na dysku twardym potrzeba około 3 GB miejsca na dysku.

Standard Microsoft Visio 2016 działa na następujących systemach operacyjnych:

- Windows Server 2008 R2 - 64-bitowy,
- Windows Server 2012 - 64-bitowy,
- Windows 7 - 32 i 64-bitowe,
- Windows 8 - 32 i 64-bitowe,
- Windows 8.1 - 32 i 64-bitowe oraz
- Windows 10 - 32 i 64-bitowe.

Jeśli chcą Państwo również tworzyć profesjonalne grafiki, wykresy i schematy, polecamy Microsoft Visio 2016 Standard. Niemiecką licencję można zamówić tutaj po rozsądnych cenach. 

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany