Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
549,90 zł * 609,90 zł * (9,84% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Obecny pakiet Office Suite w wersji 2019 oferuje profesjonalnym użytkownikom (oprócz Home & Business, Professional i Standard), zwłaszcza w edycji Professional Plus, niespotykany dotąd poziom funkcjonalności i wygody w tworzeniu i edycji dokumentów, a także komunikacji, która umożliwia również współpracę w chmurze na nowym poziomie. Jednocześnie oprogramowanie uwzględnia wiele standardów bezpieczeństwa, w tym aktualne nowe regulacje dotyczące ochrony danych. Ponadto znajdziesz wiele ulepszeń i dodatków do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Uproszczone wydawanie dokumentów i edycja w czasie rzeczywistym w szczególności ułatwiają wspólną pracę w zespole.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - dla wszystkich profesjonalistów biznesowych

Obecny Office Suite w wersji 2019 oferuje profesjonalnym użytkownikom (oprócz Home & Business, Professional i Standard) Professional Plus poziom funkcjonalności i wygody w tworzeniu i edycji dokumentów oraz komunikacji, szczególnie z edycją Professional Plus, która umożliwia również nowy poziom współpracy w chmurze. Jednocześnie oprogramowanie uwzględnia wiele standardów bezpieczeństwa, w tym obecne nowe przepisy dotyczące ochrony danych.

Ponadto, znajdziesz wiele ulepszeń i dodatków do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Uproszczone udostępnianie dokumentów i edycja w czasie rzeczywistym ułatwiają w szczególności pracę zespołową.

Ponadto wiele innych narzędzi jest dostępnych wyłącznie w wersji Professional Pro Edition: w tym Access, Publisher i Skype for Business.

PakietOffice Professional Plus jest zazwyczaj dostępny tylko na podstawie umów licencyjnych typu volume - w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft ten pakiet jest również dostępny jako pojedyncza licencja - i to w szczególnie korzystnej cenie. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat wielu aplikacji i ekskluzywnych funkcji, które są dostępne tylko w tym wydaniu.

Sprawdzone Office są jeszcze bardziej wydajne w pakiecie Professional Plus

Programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook nadal stanowią ważną podstawę wszystkich pakietów Microsoft Office. W przypadku wersji Microsoft Office 2019 zostały one dodatkowo zoptymalizowane i uzupełnione o istotne funkcje:

 • Microsoft Word zawiera szereg funkcji przyspieszających pracę z dokumentami, takich jak zintegrowane narzędzie do tłumaczenia, funkcja dyktowania i funkcja wyjścia głosowego, która odczytuje teksty na głos podczas pisania. Ulepszona sprawdzarka pisowni oferuje teraz również korektę gramatyczną. I aby oszczędzić oczy, Słowo może być również wyświetlane w trybie ciemności.
 • Microsoft Excel został wzbogacony o szereg funkcji służących do profesjonalnej analizy i edycji tabel, w tym o filtry osi czasu i inne funkcje umożliwiające przejrzystą prezentację w raportach.
 • Microsoft PowerPoint oferuje dalsze opcje animowania żywych prezentacji, w tym efekty morfingu i funkcję powiększenia, która może być również wykonywana za pomocą pióra cyfrowego.
 • Microsoft Outlook upraszcza globalną współpracę ze współpracownikami i partnerami w miejscach znajdujących się w innej strefie czasowej: program automatycznie konwertuje występującą różnicę czasu; można również dostosować gesty, takie jak ruchy wycierania.
 • Microsoft OneNote może być używany jako osobisty notatnik , w którym można spontanicznie zapisywać ważne pomysły lub zadania i który może być również połączony z programem Cortana.
 • Microsoft Publisher jest przeznaczony do publikowania stworzonych grafik.
 • Microsoft Access do stworzenia profesjonalnych baz danych zgodnie z Twoimi osobistymi wymaganiami.

Skorzystaj z wielu korzyści dla swojej firmy dzięki Office 2019 Professional Plus

Office 2019 Edition Professional Plus oprócz sprawdzonych funkcji oferuje wiele innych korzyści:

 • Obejmują one nie tylko obsługę intuicyjnej współpracy na dokumentach, stołach czy prezentacjach w zespole, ale także komunikację ze sobą, która stała się jeszcze łatwiejsza w przypadku Office Professional Plus.
 • Interfejs użytkownika Office 2019 stał się również bardziej przejrzysty - dla zapewnienia elastycznej i wydajnej pracy.
 • Z wielu funkcji Office można również łatwo korzystać za pomocą dostępu mobilnego przy użyciu smartfona lub tabletu. Aby edytować dokumenty w podróży, aplikacje Web Apps sprawiają, że dostęp do nich jest szczególnie praktyczny, ponieważ poszczególne funkcje i elementy można znaleźć jeszcze szybciej.
 • Pliki można również otwierać i udostępniać w chmurze na urządzeniach innych niż komputer osobisty - potrzebne są tylko osobiste dane dostępowe.
 • Pamięć online minimalizuje również ryzyko awarii danych, OneDrive udostępnia na stronie  5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze.
 • Aby poradzić sobie z niesłabnącym zalewem codziennych e-maili, w Outlook 2019 pojawiła się nowa ważna funkcja - "Clutter". Ta inteligentna funkcja automatycznie oddziela ważne wiadomości od nieważnych i tylko przekazuje te pierwsze bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Ponadto, istnieje szereg innych funkcji, które są dostępne tylko dla użytkowników pakietu Office 2019 Professional Plus.

Wszystkie wyjątkowe cechy pakietu Office Professional Plus w skrócie

Poniżej znajduje się przegląd ekskluzywnych narzędzi i zastosowań cech edycji Office Professional Plus Nowe rozwiązania mają na celu usprawnienie komunikacji i współpracy z pracownikami i partnerami biznesowymi, przy jednoczesnym wsparciu zgodności z wymogami prawnymi i wewnętrznymi standardami firmy w zakresie bezpieczeństwa danych w ruchu e-mailowym.

Chroń krytyczne treści i pliki poczty elektronicznej za pomocą funkcji zarządzania prawami do informacji

Information Rights Management (IRM) chroni wrażliwe i poufne informacje w wiadomościach e-mail i plikach Office: Korzystając z IRM można zapobiec odczytywaniu, kopiowaniu, drukowaniu lub przesyłaniu ich przez osoby nieupoważnione.

Firmy i organizacje mogą wykorzystywać IRM do egzekwowania zasad, które nie tylko wewnętrznie chronią informacje przed ujawnieniem, ale również podczas komunikacji z zewnętrznymi partnerami biznesowymi lub innymi stronami. Odpowiednie ograniczenia lub zezwolenia są przechowywane w samym pliku, tak aby obowiązywały niezależnie od adresata komunikatu.

Przechowywanie poczty elektronicznej w celu przechowywania wiadomości

Dzięki retencji poczty elektronicznej, użytkownicy mogą tworzyć różne zasady retencji wiadomości i folderów w Outlook Web App. Na przykład zasady zachowania określają, jak długo wiadomość e-mail jest zachowywana, natomiast zasady archiwizacji określają, jak długo wiadomość e-mail jest przechowywana w folderze, zanim zostanie automatycznie przeniesiona do archiwum.

Zapobieganie utracie danych Zapobieganie ich utracie i wyciekowi

Data Loss Prevention (DLP) to sprawdzone narzędzie firmy Microsoft służące do ochrony informacji poufnych lub danych Office przed przypadkowym lub celowym ujawnieniem ich przez pracowników. Umożliwia on również organizacjom lub firmom ochronę danych osobowych przed nieautoryzowanym dostępem, zgodnie z wymogami DSVGO, na przykład.

Dynamiczne sterowanie oparte na zawartości monitoruje wszystkie ruchy danych i blokuje transfer za pomocą poczty elektronicznej lub aplikacji internetowych.

Zapobieganie utracie danych dla MS Office Professional Plus oferuje szereg optymalizacji, w tym poprawę bezpieczeństwa, co pozwala jeszcze lepiej zdefiniować treści warte ochrony podczas przetwarzania w dokumentach Office.

Administratorzy mogą również ustanawiać zasady ograniczające lub blokujące dostęp do określonych danych oraz ostrzegać użytkowników o potencjalnym ryzyku w przypadku zbliżającej się utraty danych.

Usługi w chmurze, takie jak OneDrive, chronią również przed utratą danych w przypadku awarii serwera lub uszkodzenia sprzętu.

Skrzynki pocztowe na stronie internetowej do udostępniania treści w ramach zespołu

Skrzynki pocztowe (lub skrzynki pocztowe na stronie internetowej) są szczególnie wygodnym sposobem współpracy nad dokumentami. Udostępniają one Twojemu zespołowi, na przykład w projekcie, wspólne centralne miejsce przechowywania w witrynie internetowej, które umożliwia dostęp do dokumentów Microsoft SharePoint i poczty elektronicznej Exchange tylko upoważnionym członkom. Mają do nich bezpośredni dostęp i mogą je edytować.

Skrzynki pocztowe na stronie internetowej mogą zwiększyć produktywność członków zespołu i przyspieszyć efektywność procesów pracy poprzez dzielenie się nimi.

Archiwizacja jednym kliknięciem

Archiwizacja jednym kliknięciem w Outlooku oferuje szybki sposób na przeniesienie wybranych wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej lub innego folderu do folderu archiwum. Aby to zrobić, po prostu kliknij na odpowiednią wiadomość z kluczem backspace. Aby usunąć wiadomości, wystarczy nacisnąć klawisz DEL, a zostaną one przeniesione do folderu Deleted Items.

Narzędzia arkusza kalkulacyjnego w programie Excel

W programie Professional Plus Edition for Office aplikacja Spreadsheet Inquire w programie Excel udostępnia użytkownikom kilka narzędzi diagnostycznych arkuszy kalkulacyjnych, które pozwalają na analizę arkuszy kalkulacyjnych pod kątem różnych opcji.

Na przykład, Spreadsheet Compare pozwala na przeprowadzenie serii porównań, które można włączyć lub wyłączyć za pomocą pola wyboru Enable. Wszystkie różnice stwierdzone pomiędzy wybranymi skoroszytami są nie tylko wyróżnione kolorem w tabeli jako interaktywny raport, ale mogą być również wyświetlane w formie listy.

Telefonia w chmurze z Enterprise VoIP

Dzięki Enterprise VoIP, VDI - Virtual Desktop Infrastructure - zapewnia szeroki zakres możliwości komunikacji z partnerami biznesowymi na całym świecie lub z wewnętrznymi zespołami. Za pośrednictwem programu Lync lub Skype for Business można między innymi przesyłać lub zaparkować rozmowy między różnymi urządzeniami lub uzyskać dostęp do poczty głosowej, zintegrować wiadomości czatu i wyświetlać status obecności partnerów rozmów.

Dzięki usługom Windows Rights Management Services - RMS - możesz zarządzać zasadami ochrony informacji przed nieautoryzowanym dostępem innych osób i pomagać w zabezpieczaniu danych wrażliwych.

Ogólne wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2019

Poniższe wymogi systemowe mają zastosowanie do wszystkich edycji MS Office 2019,

Dla Office 2019 Professional Plus obowiązują dodatkowe wymagania dotyczące indywidualnych zastosowań:

 • System operacyjny: Windows 10 - bezwzględnie konieczny!
 • Procesor: co najmniej 1,6 GHz lub szybszy, dwurdzeniowy procesor
 • Pamięć robocza: min. 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 Bity)
 • Dysk twardy: min. 4 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
 • Rozdzielczość obrazu/karta graficzna: co najmniej 1 280 x 768 pikseli

Dodatkowe wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2019 Professional Plus

Skype dla biznesu:

 • 2,0 GHz lub szybsze

Graficzne przyspieszenie sprzętowe:

 • DirectX 9 lub wyższy
 • Pamięć graficzna 128 MB
 • 32 bity na piksel Głębokość koloru

Dodatkowe funkcje:

.NET 3.5 lub 4.6 lub wyższa

Która wersja Windows jest kompatybilna z Office 2019?

Jak opisano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje pakietu Microsoft Office 2019 wymagają systemu operacyjnego Windows 10 jako systemu operacyjnego do prawidłowego działania oprogramowania. Pakiet Microsoft Office 2019 Professional Plus nie jest kompatybilny z Windows 8, 7 ani nawet wcześniejszymi wersjami.

Która wersja pakietu Office jest najlepsza?

Aktywacja pakietu Microsoft Office 2019 Professional Plus spowoduje domyślną instalację 32-bitowej wersji Office. Microsoft zaleca, aby zawsze używać tej wersji, nawet jeśli komputer jest wyposażony w 64-bitową wersję Windows. Dzieje się tak dlatego, że 32-bitowa wersja ma lepszą kompatybilność z większością aplikacji i dodatków, których można używać z Office. Nie jest możliwe jednoczesne zainstalowanie zarówno 32-bitowej jak i 64-bitowej wersji Office na tym samym komputerze.

W jaki sposób jest licencjonowany pakiet Microsoft Office 2019 Professional Plus?

Microsoft Office 2019 jest zawsze licencjonowany dla konkretnego urządzenia, które ma dostęp do oprogramowania. Użytkownik ma również prawo do zainstalowania na tym komputerze dowolnej liczby kopii tej wersji oraz wszelkich poprzednich wersji. Obejmuje to dostarczanie kopii na serwerze sieciowym w celu uzyskania zdalnego lub wirtualnego dostępu do infrastruktury komputerów stacjonarnych (VDI) za pośrednictwem licencjonowanego urządzenia.

Kup pakiet Microsoft Office 2019 Professional Plus w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft Software Shop

W przeciwieństwie do innych edycji, pakietMicrosoft Office 2019 Professional Plus jest dostępny tylko u renomowanych producentów oprogramowania, takich jak Wiresoft, w ramach jednej licencji - i to w szczególnie korzystnej cenie. Korzystasz z następujących zalet:

 • Office 2019 Professional Plus jest dostępny natychmiast po zakupie poprzez Elektroniczną Dostawę Oprogramowania (ESD).
 • Wszystkie licencje Office oferowane w sprzedaży przez Wiresoft nie są ani ograniczonymi lub ograniczonymi czasowo wersjami testowymi.
 • Otrzymasz Office 2019 Professional Plus jako pojedynczą licencję, która pochodzi z licencji ilościowej.
 • Zainstalowane oprogramowanie Office pierwszego nabywcy zostało usunięte, gdy zostało sprzedane firmie Wiresoft, dzięki czemu licencja jest ponownie w 100% wolna.
 • Wszystkie takie licencje zakupione od Wiresoft zostały przez nas również przetestowane pod kątem ich pełnej użyteczności.
 • Dlatego kupując licencję z Wiresoft możesz być pewien, że kupujesz legalny i oryginalny produkt firmy Microsoft.

W przypadku dalszych pytań dotyczących zakupu licencji Microsoft Office Professional 2019 Plus, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
14 lip 2023

Servicio perfecto

Servicio excepcional y apoyo. Recomiendo Wiresoft

14 lip 2023

La migliore qualità

Non si può ricevere e installare un software più velocemente. Semplicemente fantastico!

14 lip 2023

La mejor calidad

No puedes recibir e instalar un software más rápido. ¡Simplemente genial!

14 lip 2023

Beste Qualität

Schneller kann man eine Software nicht erhalten und installieren. Einfach klasse!

14 lip 2023

Beste kwaliteit

Je kunt software niet sneller ontvangen en installeren. Gewoon geweldig!

14 lip 2023

Super Service

Sofortige Lieferung und einfache Handhabung des Programms. Hier kaufe ich gerne wieder!

14 lip 2023

Excelente servicio

Entrega inmediata y manejo sencillo del programa. ¡Definitivamente volveré a comprar aquí!

14 lip 2023

Super service

Directe levering en eenvoudige bediening van het programma. Hier koop ik graag weer!

15 lis 2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

18 paź 2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26 wrz 2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13 wrz 2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14 sie 2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

4 sie 2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27 mar 2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

17 lut 2020

Bewertungen

13 lut 2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

24 gru 2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie