Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10007
 • 79P-04749
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
175,90 zł * 193,90 zł * (9,28% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


 MS Office Suite 2013 Professional Plus to najbardziej wszechstronny pakiet oprogramowania dostępny dla tej wersji pakietu Office. Oprócz aktualnych, potężnych wersji programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a także Outlook - w tym Business Contact Manager - zawiera również Publisher i Access, a także InfoPath, Lync i Office Web Apps. W ten sposób Office Edition 2013 Professional Plus zawiera wszystkie funkcje i intuicyjnie użyteczne narzędzia, które z nawiązką spełniają wymagania biznesowe nowoczesnej firmy: Od nowoczesnej komunikacji z kilkoma uczestnikami, również za pośrednictwem wideo, tworzenia formularzy kompatybilnych z przeglądarką i tworzenia aplikacji, po klasyczne programy Office do edycji tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, a także do przejrzystych prezentacji i profesjonalnie zaprojektowanych publikacji. 

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus - kup jako licencję dla jednego użytkownika

Pakiet MS Office 2013 Professional Plus jest najbardziej wszechstronnym pakietem oprogramowania dostępnym dla tej Office. Oprócz aktualnych, potężnych wersji programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook - w tym Business Contact Manager - zawiera również aplikacje Publisher and Access oraz InfoPath, Lync i Office Web Apps.

Dzięki temu Office 2013 Professional Plus posiada wszystkie funkcje i intuicyjnie obsługiwane narzędzia, które nie tylko spełniają wymagania biznesowe nowoczesnej firmy: Od nowoczesnej komunikacji z wieloma uczestnikami, w tym wideo, poprzez tworzenie formularzy kompatybilnych z przeglądarkami i tworzenie aplikacji, aż po klasyczne Office do edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych oraz żywych prezentacji i profesjonalnie zaprojektowanych publikacji. Ponadto, zintegrowane aplikacje SharePoint 2013 i Lync 2013 umożliwiają użytkownikom udostępnianie i przekazywanie plików i informacji bezpośrednio w czasie rzeczywistym. Ponadto, wiele funkcji jest zoptymalizowanych pod kątem obsługi dotykowej tabletów i smartfonów.

Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem programu Professional Plus jest jego kompatybilność z Windows 7, co oznacza, że ta edycja wraz z dołączonymi programami może być bez problemu używana na starszych komputerach. Office 2013 Professional Plus oferuje również możliwość wykorzystania Microsoft SkyDrive do przechowywania danych i dokumentów, dzięki czemu mogą one być współdzielone i edytowane przez kilku użytkowników w chmurze.

MS Office 2103 Professional Plus - zazwyczaj dostępny tylko dla klientów z licencją ilościową - jest również dostępny w wersji zakupowej Wiresoft dla pojedynczych użytkowników. Dzięki pojedynczej licencji, również osoby prowadzące działalność na własny rachunek oraz firmy mniejszych rozmiarów korzystają z plusów programów, które tylko ta Office ma do zaoferowania. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze funkcje i rozszerzenia różnych programów pakietu Office 2013.

Wszystkie najważniejsze nowe funkcje w programie Word for Office 2013

Word 2013 oferuje znacznie lepszy przegląd - nie tylko podczas edycji tekstów, ale również podczas czytania. Ułatwia to również współpracę i korzystanie z dokumentów PDF i dokumentów Word stworzonych ze starszą wersją programu.

Ogólne funkcje praktyczne

 • Po uruchomieniu programu Word 2013 wszystkie ostatnio używane dokumenty są wyświetlane w formie listy w kolumnie po lewej stronie.
 • Klikając na zakładkę "Szkice" (layout), dostępny jest przegląd wszystkich szablonów formatów; można je również dostosować do własnych wymagań.
 • W widoku edycji "Znaczniki proste" poprawki są zaznaczone pionową linią na krawędzi tekstu.
 • Dokument PDF może być natychmiast otwarty w programie Word 2013 za pomocą prawego przycisku myszy i jest dostępny do dalszego wykorzystania jako plik Word zawierający wszystkie treści, takie jak tekst i grafikę. Można go następnie zapisać ponownie w formacie PDF.
 • Dokument tekstowy, który został utworzony z wcześniejszą wersją programu Word, może zostać otwarty w programie Word 2013 w trybie zgodności. Dzięki temu można go edytować tak, aby mógł być używany z oryginalną wersją programu Word po jego zapisaniu.
 • Podczas wstawiania grafiki i tym podobnych, program Word 2013 przedstawia sugestie dotyczące opcji układu, które można następnie łatwo zaadaptować za pomocą jednego kliknięcia.
 • Kreator wyrównania (Alignment Guide) ułatwia dokładne ułożenie tabel i grafik w przepływie tekstowym.
 • Dzięki układowi graficznemu w czasie rzeczywistym otrzymujecie Państwo natychmiastowy podgląd na żywo odpowiedniego układu graficznego i tekstowego.

Lepszy tryb czytania

 • Word 2013 oferuje możliwość wyświetlania dokumentów również w kolumnach, aby ułatwić ich czytanie. Do przewijania dokumentów można używać symboli strzałek, jak w książce.
 • W celu uzyskania bardziej neutralnego wyświetlania tekstu, wszystkie narzędzia do edycji mogą być ukryte, z wyjątkiem kilku użytecznych.
 • Grafiki i tabele zawarte w Word-Doc można powiększyć, aby wypełnić cały ekran za pomocą powiększenia obiektu - wystarczy dwukrotnie kliknąć na odpowiedni element tekstowy.
 • Jeśli edytowanych jest kilka dokumentów Worda jednocześnie, można je wyświetlać za pomocą zakładek.
 • W przypadku obszernych dokumentów, wszystkie nagłówki mogą być wyświetlane w lewej części strony; jednym kliknięciem dokument przechodzi do odpowiedniego fragmentu tekstu.

Najważniejsze nowe funkcje w programie Excel 2013

Excel zawiera również kilka nowych narzędzi w Office 2013 Professional Plus, które mogą być wykorzystywane do analizy dużych ilości danych. Oprogramowanie arkusza kalkulacyjnego rozpoznaje teraz nietypowe dla użytkownika procedury podczas edycji danych i uzupełnia je automatycznie. Ponadto, zoptymalizowane funkcje PivotChart i PivotTable są dostępne w programie Excel 2013.

 • Funkcja podglądu flash rozpoznaje typowe szablony edycyjne i automatycznie uzupełnia kolejne wpisy - nawet dla całych kolumn.
 • Szybka analiza pozwala na sformatowanie danych za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po wybraniu zestawu danych otwiera się menu szybkiego wyboru ze znanymi funkcjami, a po najechaniu myszką można wyświetlić i przyjąć sugestie dotyczące formatowania, klikając na nie.
 • Szybki wybór dla wykresów w programie Excel 2013 sugeruje, który typ wykresu najlepiej nadaje się do wizualizacji wybranego zestawu danych.
 • Opcje filtrowania danych w arkuszach kalkulacyjnych programu Excel pokazują również filtr zastosowany w plastrach danych, dzięki czemu zawsze jest jasne, które dane są wyświetlane.

Najważniejsze innowacje w programie PowerPoint 2013

Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus rozszerzył możliwości projektowania prezentacji o szereg nowych wzorów i animacji. Najbardziej rzucającą się w oczy cechą jest panoramiczny design. Nowy PowerPoint posiada również praktyczny widok głośników i obsługuje formaty multimedialne, takie jak MP4 i MOV, treści w wysokiej rozdzielczości i kodeki.

 • Dla jeszcze większej przestrzeni dostępny jest teraz w standardzie szeroki format folii 16:9.
 • Dwa pliki programu PowerPoint można teraz połączyć w jeden dokument, łącznie z wszystkimi edycjami.
 • Komentarze mogą być również przedstawione w prezentacji obejmującej osoby zainteresowane i ich kontakty.
 • Prezentacje w programie PowerPoint mogą być teraz publikowane jako filmy wideo i umieszczane bezpośrednio w kanałach mediów społecznościowych.

Najważniejsze nowe funkcje w Outlook 2013 r.

Outlook 2013 prezentuje się z dużo bardziej przejrzystym interfejsem pulpitu. Przesuwając pasek nawigacji dla wiadomości e-mail, kontaktów i kalendarza na dół ekranu, tworzy się więcej miejsca dla innych treści.

 • Portale społecznościowe takie jak Facebook czy Xing są teraz zintegrowane, dzięki czemu użytkownicy mogą bezpośrednio śledzić działania partnerów i znajomych.
 • Dane kontaktowe z serwisów społecznościowych mogą zostać przeniesione do listy kontaktów programu Outlook.
 • Skype w Outlooku 2013 umożliwia wykonywanie połączeń przez Internet.
 • Exchange ActiveSync w Outlooku eliminuje teraz konieczność używania serwera Exchange do synchronizacji kontaktów i kalendarzy.
 • Nowa funkcja Peeks wyświetla ważne informacje w kalendarzu, ludziach lub zadaniach natychmiast w oknie.

Najważniejsze nowe funkcje w programie Access 2013

Dostęp jest wyłącznym elementem składowym MS Office 2103 Professional Plus. Oprogramowanie bazodanowe łączy w sobie system zarządzania relacyjną bazą danych Jet Engine z potężnymi narzędziami w zintegrowanym środowisku programistycznym w celu stworzenia wszystkich typowych aplikacji bazodanowych wymaganych w firmie. Access 2013 oferuje m.in. następujące narzędzia i funkcje:

 • Niestandardowe tworzenie aplikacji Access-Web Apps jest najważniejszą nową funkcją oprogramowania bazodanowego. Użytkownicy mogą korzystać z niego do tworzenia aplikacji nawet bez wiedzy programistycznej: Wystarczy wybrać odpowiedni typ danych, a Access automatycznie utworzy kompletną strukturę bazy danych - łącznie z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.
 • Aplikacja zawiera polecenia dodawania i edycji danych, a także nawigacji i podstawowych funkcji.
 • Aplikacje dostępowe mogą być używane natychmiast jako aplikacje SharePoint w przeglądarce internetowej i udostępniane innym osobom.
 • Użytkownicy zyskują również wgląd w korzystanie z aplikacji.
 • Zintegrowane szablony tabel pozwalają na śledzenie informacji generowanych za pomocą takiej aplikacji Access.
 • Połączenie dostępu do serwera Microsoft SQL Server i bazy danych Microsoft Azure SQL zapewnia również większą niezawodność, bezpieczeństwo i skalowalność danych - zarówno w zakresie lokalnego dostarczania danych, jak i w chmurze.

Najważniejsze nowości w Publisher 2013

Program profesjonalnego tworzenia publikacji jest również ekskluzywną częścią edycji MS Office 2103 Professional Plus. Publisher oferuje użytkownikom szerokie możliwości projektowania wszystkich typów katalogów, map, ulotek, biuletynów itp., które można zapisać w formie gotowej do druku.

 • Publisher 2013 zawiera opcję centralnego wyszukiwania obrazów na komputerze, w katalogu ClipArt na stronie Office.com lub w Internecie i wstawiania ich do dokumentu.
 • Jeśli podczas projektowania wybrano kilka plików graficznych jednocześnie, Publisher 2013 wyświetla je wyraźnie w jednej kolumnie projektu.
 • Zdjęcia można przeciągać i upuszczać na stronę w obszarze projektowania, a także wymieniać.
 • Aby użyć obrazu jako tła, dostępne są różne opcje projektowania: "Wypełnienie" rozszerza obraz, aby zająć całe tło, "Bok w bok" wypełnia tło płytkami.
 • Efekty takie jak cienie, odbicia, efekty świetlne i skosy są również dostępne dla tekstów.

Najważniejsze nowości w Lync 2013

Lync jest niezastąpionym narzędziem komunikacyjnym do efektywnej wspólnej pracy nad projektami. Wystarczy jedno kliknięcie, aby natychmiast zorganizować wideokonferencje lub skorzystać z telefonii IP. Niektóre z najważniejszych nowych funkcji to:

 • Aplikacja Lync Mobile App - z funkcjami dotykowymi jest teraz zoptymalizowana również dla smartfonów - zarówno dla Windows Phone, jak i dla iPhone'a czy Androida.
 • Lync Server 2013 posiada nowe funkcje komunikatorów i obecności.
 • W połączeniu z Exchange 2013, użytkownicy mogą zarządzać i synchronizować kontakty w Outlooku 2013, Outlook Web App i Lync 2013.

Najważniejsze nowe funkcje w programie InfoPath 2013

InfoPath 2013 ułatwia tworzenie sensownych formularzy opartych na kodzie dla SharePoint Server 2013, a w połączeniu z InfoPath Forms Services, narzędzie to zapewnia również wiele funkcji dla programistów. Nowe funkcje obejmują następujące elementy:

 • Nowe opcje pisania i edycji kodu
 • Zoptymalizowane formularze listy SharePointów
 • Tworzenie formularzy przeglądarkowych zgodnych z normami
 • Hosting formularzy na stronach portalu za pomocą InfoPath Web Parts
 • Wydawanie szablonów formularzy InfoPath jako rozwiązań dla piaskownic
 • InfoPath 2013 zapewnia również szerokie wsparcie dla kontroli i funkcji w formularzach przeglądarki, takich jak Wyliczenia, listy numerowane i proste, pola listy wielokrotnego wyboru oraz pola kombi.

Najważniejsze nowe funkcje w SharePoint 2013

SharePoint Server 2013 umożliwia jeszcze łatwiejsze umieszczanie formularzy na stronach internetowych w połączeniu z InfoPath Web Parts bez konieczności pisania kodu. SharePoint 2013 ułatwia udostępnianie danych i informacji.

 • Dzięki modelowi aplikacji w chmurze można tworzyć aplikacje rozszerzające funkcjonalność witryn SharePoint, w tym zdalnych aplikacji internetowych.
 • Narzędzia programistyczne takie jak Visual Studio i SharePoint Designer zostały zoptymalizowane.
 • AplikacjeWindows Phone 7 mogą być łączone z lokalnymi usługami SharePoint.
 • Zdalne usługi SharePoint mogą być również wykorzystywane w chmurze poprzez SharePoint Online w celu rozszerzenia funkcjonalności lokalnych komputerów.
 • Nowe funkcje, takie jak geolokalizacja, mogą być zintegrowane z aplikacjami mobilnymi.

OneNote 2013: Ważne innowacje

OneNote, program do bezproblemowego tworzenia i używania notatek, staje się jeszcze bardziej praktyczny z nową aplikacją dotykową. Użytkownicy tabletów mogą za jego pomocą przechwytywać swoje pomysły bez użycia myszy czy klawiatury i natychmiast wprowadzać je do Office. OneNote rozpoznaje pismo odręczne i konwertuje je na drukowany tekst.

 • Nowe opcje formatowania usprawniają funkcję spisu, dzięki czemu cała zawartość tabeli jest jeszcze bardziej przejrzysta.
 • Dane profilowe innych użytkowników są również dostępne w OneNote, dzięki czemu własne notatki o nich mogą być udostępniane pracownikom.
 • Dokumenty lub strony internetowe można łatwo wstawić do notatnika za pomocą funkcji "Send to OneNote".

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2013 w wersji Professional Plus Edition

Office 2013 Professional Plus jest dostępny do pobrania w dwóch wersjach: 32-bitowe i 64-bitowe. W związku z tym poszczególne wymagania sprzętowe - np. dotyczące pamięci - mogą się różnić. Stosuje się następujące minimalne wymagania:

 • Systemy operacyjne: min. Windows 7 do Windows 10, min. Windows Server 2008 do 2012 R2
 • Procesor: min. 1 GHz
 • Pamięć RAM: min. 1 GB (32 Bity) lub 2 GB 64 Bity)
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1.024 x 576, min. karta graficzna z bezpośrednim przyspieszeniem X10

Kup pakiet MS Office 2013 Professional Plus jako licencję jednoosobową od firmy Wiresoft

Zwykle dostępne tylko dla klientów posiadających licencję ilościową, wersja Professional Plus wersji Office 2013 znajduje się w Wiresoft Software Shop również jako licencja jednoosobowa - z następującymi programami:

 • Word 2013 - Profesjonalnie twórz dokumenty i czytaj je z uwagą
 • Excel 2013 - analiza obszernych danych za pomocą potężnych narzędzi
 • PowerPoint 2013 - tworzenie ciekawych i pouczających prezentacji
 • Outlook 2013 - profesjonalne zarządzanie wiadomościami e-mail, kontaktami i wszystkimi zadaniami
 • OneNote 2013 - spontaniczne robienie notatek i natychmiastowe wykorzystanie ich w aplikacjach
 • Publisher 2013 - bez trudu stwórz atrakcyjne publikacje z grafiką i zdjęciami
 • Access 2013 - projektowanie i zarządzanie bazami danych według indywidualnych wymagań i tworzenie dla nich aplikacji
 • Lync 2013 - Użyj Skype'a dla biznesu do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
 • InfoPath 2013 - Tworzenie elektronicznych formularzy w mgnieniu oka
 • SharePoint 2013 - połączenie aplikacji Windows Phone 7 z usługami SharePoint itp.

Kiedy kupujesz od Wiresoft Professional Plus of Office 2013, korzystasz ze wszystkich tych zalet, oprócz możliwości zakupu go jako używanego oprogramowania w formie licencji dla jednego użytkownika - i to w bajecznie niskiej cenie:

 • Microsoft Office 2013 Professional Plus można nabyć od firmy Wiresoft jako oprogramowanie dla jednego użytkownika.
 • Ta licencja na oprogramowanie była częścią większej ilościowej licencji firmy, dlatego też Wiresoft jest tak przystępny cenowo!
 • Dzięki sprzedaży firmie Wiresoft, Office - jeśli kiedykolwiek była używana - została odinstalowana na poprzednim komputerze, dzięki czemu jest w 100% darmowa.
 • Każda licencja Microsoft Used Software jest sprawdzana przez firmę Wiresoft przed sprzedażą w celu upewnienia się, że nadaje się do użycia.
 • Zakup licencji na oprogramowanie w Wiresoft Shopie obejmuje oryginalny produkt firmy Microsoft, zgodnie z wymogami prawnymi UE: ani Wiresoft, ani Ty sam nie znajdujesz się w szarej strefie prawnej.
 • Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje do zakupu testowych wersji oprogramowania firmy Microsoft, które są ważne przez ograniczony czas lub mają ograniczoną funkcjonalność.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zakupu licencji na pakiet Microsoft Office 2013 Professional Plus lub inne Office Microsoft Office należy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub tutaj, na czacie. 
Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie