Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCEL 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2013

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10033
 • 065-07304
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
90,90 zł * 99,90 zł * (9,01% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Aktualna wersja sprawdzonego i potężnego programu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel 2013 imponuje licznymi nowymi i praktycznymi funkcjami, które podnoszą analizę danych na nowy poziom. Użytkownicy biznesowi, ale także studenci i uczniowie mogą korzystać z zaawansowanych funkcji przetwarzania danych, a także z różnorodnych opcji ich prezentacji w zależności od różnych aspektów. Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs Microsoft Excel 2013 pozwala nawet niedoświadczonym użytkownikom szybko i łatwo rozpocząć pracę z programem.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCEL 2013"

Microsoft Excel 2013 jako wersja zakupowa

Obecna wersja sprawdzonego i wydajnego programu arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel 2013 zachwyca licznymi nowymi i praktycznymi funkcjami, które przenoszą analizę danych na nowy poziom. Użytkownicy biznesowi, ale także studenci i uczniowie korzystają z potężnych funkcji przetwarzania danych, a także z wielu możliwości prezentowania ich w sposób informacyjny w różnych aspektach. Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft Excel 2013 pozwala na szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy nawet niedoświadczonym użytkownikom.

Jedną z najważniejszych cech programu Excel 2013 jest funkcja podglądu Flash: automatycznie rozpoznaje wzory w tabelach i sugeruje automatyczne dodawanie nowych elementów. Ponadto Microsoft Excel 2013 oferuje nie tylko nowy format pliku Strict Open XML z rozszerzeniem .xlsx, ale także tryb kompatybilności zapewniający korzystanie ze starszych dokumentów programu Excel.

Z technicznego punktu widzenia, wersja Excel 2013 ma tę zaletę, że nadal działa pod Windows 7 lub Windows Server 2008. Oznacza to, że oprogramowanie może być również używane na starszych komputerach - co jest korzystne zwłaszcza dla użytkowników prywatnych i osób pracujących na własny rachunek, ale również dla mniejszych firm poszukujących ekonomicznego rozwiązania, które zaspokoi ich potrzeby w zakresie oprogramowania.

Program Excel 2013 oferuje również możliwość wykorzystania Microsoft SkyDrive do zapisywania arkuszy i arkuszy programu Excel online, dzięki czemu są one dostępne również w chmurze i mogą być udostępniane i edytowane przez innych użytkowników za pośrednictwem programu SharePoint.

Excel 2103 jest dostępny w Wiresoft w korzystnej cenie jako pojedynczy program w zakupionej wersji. Poniższy przegląd prezentuje najważniejsze funkcje i rozszerzenia programu Excel 2013.

Excel 2013 - Prezentacja najważniejszych nowych funkcji

Standard wersja 2013 sprawdzonego oprogramowania arkusza kalkulacyjnego posiada nowe narzędzia, które jeszcze lepiej wspierają użytkowników w przetwarzaniu i analizowaniu dużych ilości danych. Na przykład, Excel 2013 rozpoznaje wzorce podczas przetwarzania zestawów danych, sugeruje odpowiednie schematy i oferuje narzędzia do bezpośredniej edycji.

Kreatory ułatwiają korzystanie z programu Excel 2013

Nawet podstawowe ustawienia programu Excel 2013 są zaprojektowane w taki sposób, że funkcje są przejrzyście rozmieszczone, a dzięki wielu predefiniowanym ustawieniom wiele konfiguracji może być automatycznie przyjmowanych przy tworzeniu nowych arkuszy, co pozwala na oszczędność czasu podczas pracy z programem. Użytkownicy znajdą szablony formularzy i raportów, ale także budżetów i kalendarzy i innych.

Program rozpoznaje również powtarzające się wzorce w przetwarzaniu danych i udostępnia je automatycznie. Ponadto oferuje jeszcze bardziej przekonujące reprezentacje danych w celu ułatwienia ich interpretacji z poszczególnych punktów widzenia itp:

 • Szybka analiza: Opcja natychmiastowej analizy danych pozwala użytkownikowi na utworzenie wykresu lub tabeli na podstawie istniejących danych w dwóch krokach. Podgląd pokazuje wybrane dane w formacie warunkowym, np. jako linie papilarne lub wykres.
 • Flash Preview: Kreator Flash Fill Wizard przejmuje kontrolę nad tym, co użytkownik ma zamiar zrobić. Następnie użytkownik wprowadza pozostałe dane w całości, zgodnie z wzorcem, który rozpoznał w danych. Dzięki temu kolumny danych mogą być wypełniane w jednym kroku.
 • Zalecenia schematu: Ta funkcja programu Excel rekomenduje najbardziej odpowiednie typy wykresów na podstawie istniejących danych i wyświetla je w sposób porównawczy. Użytkownicy muszą jedynie wybrać wykres, który najlepiej pasuje do ich preferowanej prezentacji. Plastry danych z wykresów: Narzędzie to znacznie ułatwia przeglądanie danych w zapytaniach i innych arkuszach kalkulacyjnych Excela. Plastry danych, wcześniej dostępne tylko w danych PivotTable, są znacznie łatwiejsze w konfiguracji i obsłudze, a także wyświetlają aktualny filtr, dzięki czemu użytkownicy zawsze wiedzą, na jakie dane patrzą osobno.
 • Osobne okno dla każdego skoroszytu: Zamiast klikać tam i z powrotem pomiędzy dwoma zakładkami, program Excel 2013 może wyświetlać każdy skoroszyt w osobnym oknie. Dzięki temu znacznie łatwiej jest pracować na dwóch zeszytach jednocześnie, zwłaszcza przy użyciu drugiego monitora.

Potężna analiza danych w programie Excel 2013

Przede wszystkim jednak Excel 2013 oferuje potężne narzędzia i funkcje do efektywnego przetwarzania i wykorzystywania danych:

 • Kreator PivotTables: Tworzenie PivotTable jest teraz jeszcze łatwiejsze w programie Excel 2013, ponieważ program podaje kilka wskazówek, jak podsumować wybrane dane, są one uzupełniane podglądem układu, dzięki czemu użytkownicy muszą jedynie wybrać odpowiedni typ, który odpowiada im w danej prezentacji.
 • Tworzenie złożonych PivotTables: W programie Excel 2013 możliwe jest zatem tworzenie PivotTables na podstawie wielu tabel, a także tworzenie relacji pomiędzy poszczególnymi tabelami.
 • Użyj listy pól przy tworzeniu różnych układów tabel przestawnych: Dzięki pojedynczej liście pól możliwe jest teraz w programie Excel 2013 stworzenie układu dla PivotTable, do którego można wykorzystać nie tylko jedną, ale i kilka tabel. Lista pól upraszcza następujące kroki: Znajdowanie pól do wykorzystania w PivotTable, dodawanie kolejnych tabel poprzez przejście do nowego modelu danych Excela oraz nawigowanie po wszystkich odpowiadających im tabelach.
 • Power Query: Użytkownicy MS Office Professional Plus 2013 mogą wykorzystywać Power Query do tworzenia połączeń pomiędzy danymi z publicznie dostępnych i wewnętrznych źródeł danych firmy.
 • Włączyć inne źródła danych: Excel 2013 może również importować dane z innych źródeł w formie tabel lub PivotTables; na przykład, można teraz korzystać z kanałów danych takich jak OData, Windows Azure DataMarket i SharePoint, jak również z dostawców OLE DB.
 • Zapytania MDX: Funkcja ta pozwala na tworzenie relacji między tabelami z różnych źródeł, w tym również tych powiązanych z kostką OLAP (Online Analytical Processing), do analizy bez konieczności konsolidacji ich w jedną tabelę.
 • Funkcja osi czasu: Zamiast grupować dane z PivotTables lub PivotCharts tylko według wartości daty, jak to miało miejsce wcześniej, Excel 2013 pozwala teraz użytkownikom na interaktywne filtrowanie danych i wyświetlanie ich na osi czasu dla różnych okresów czasu.
 • Drilldown, Drillup i Crossdrill: Te funkcje ułatwiają nawigację do różnych poziomów hierarchii PivotTable lub PivotChart: Na przykład, dzięki Drilldown możesz wyświetlać poziomy szczegółów w bardziej zróżnicowany sposób, natomiast dzięki Drillup możesz przejść do wyższego poziomu.

Nowy format pliku Excel Strict Open XML

Excel 2013 posiada również nowy format pliku o nazwie "Strict Open XML Workbook" z rozszerzeniem .xlsx, który umożliwia otwieranie i zapisywanie danych. Między innymi, tabele sformatowane w formacie .xlsx mają tę zaletę, że wartości daty ISO8601 są również odczytywane i zapisywane, rozwiązując tym samym problem roku przestępnego 1900 znanego z poprzednich wersji.

Nowe narzędzia do tworzenia wykresów w programie Excel 2013

Oprócz opisanego już przycisku "Rekomendowane wykresy" - Rekomendowane wykresy - który na podstawie aktualnego wyboru danych sugeruje te wykresy, które są najbardziej odpowiednie do ich prezentacji, program Excel 2013 zawiera również szereg innych funkcji do edycji wykresów. Obejmują one trzy nowo zintegrowane przyciski wykresów, które jeszcze bardziej ułatwiają zmianę typowych elementów, takich jak tytuł, etykieta i format:

 • Symbol plus pozwala użytkownikom na dostosowanie poszczególnych elementów diagramu. Mogą być również wyświetlane inne opcje.
 • Ikona pędzla zawiera ustawienia dla różnych stylów i kolorów wykresu.
 • Za pomocą symbolu filtra można następnie wybrać dane, które mają być wyświetlane na istniejącym schemacie.
 • Etykiety z danymi: Dla niektórych punktów danych można teraz wstawiać teksty, które nie tylko mogą być aktualizowane, ale również pozostają nienaruszone po zmianie typu wykresu. Można je również połączyć z ich punktami danych za pomocą linii prowadzących.
 • Animacja wykresów: Zmiany w danych źródłowych mogą być teraz również wyświetlane i śledzone w formie animowanej w programie Excel 2013.

Korzystaj z programu Excel 2013 z funkcjami online

Korzystając z usług internetowych Microsoft SkyDrive i SharePoint, program Excel 2013 posiada również pewne specyficzne funkcje internetowe. Otwiera to zupełnie nowe możliwości współpracy, na przykład poprzez umożliwienie zapisywania i udostępniania arkuszy pracy itp. online:

 • Współpraca w czasie rzeczywistym: niezależnie od miejsca i używanego urządzenia, wszyscy uczestnicy mogą pracować razem na arkuszu roboczym w czasie rzeczywistym.
 • Udostępnianie arkuszy Excela przez Lync: Użytkownicy Lync korzystają z plików Excela nawet podczas spotkania online i mogą dzielić się nimi z innymi uczestnikami.
 • Udostępnij dane programu Excel na stronie internetowej: Użytkownicy mogą umieszczać arkusze robocze lub ich części na stronie internetowej. Dzięki temu są one dostępne dla innych pracowników, którzy mogą otwierać i wykorzystywać dane za pomocą swojego programu Excel.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Excel 2013

Oprogramowanie Excel 2013 Office jest dostępne do pobrania w dwóch wersjach: 32-bitowej i 64-bitowej. Wersja 64-bitowa jest instalowana automatycznie, ale w 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86 można zainstalować tylko wersję 32-bitową.

W zależności od wybranej wersji, indywidualne wymagania sprzętowe - na przykład w zakresie pamięci głównej - mogą się zatem różnić. Należy przestrzegać następujących minimalnych wymagań:

 • systemy operacyjne: Windows 7 do Windows 10, Windows Server 2008 do 2012 R2
 • Procesor: co najmniej 1 GHz, x86 lub 64-bitowy procesor
 • Pamięć robocza: min.1 GB (32 bity) lub 2 GB 64 bity)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Rozdzielczość ekranu: min. 1,024 x 576, karta graficzna z bezpośrednią akceleracją X10

Kup Excel 2013 tanio w Wiresoft jako pojedynczy program

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft możesz otrzymać program Excel 2013 w niskiej cenie - bez obowiązku subskrypcji. Oprócz wspaniałej ceny za używane oprogramowanie, która pochodzi z licencji ilościowej, skorzystasz z tych wszystkich zalet:

 • Excel 2013 jest dostępny w firmie Wiresoft jako oprogramowanie dla jednego użytkownika - bez innych Office.
 • Ta licencja na oprogramowanie Excel była częścią większej ilościowej licencji, która poza tym jest używana tylko w firmach; jako tak zwane używane oprogramowanie, jest więc znacznie tańsza w Wiresoft!
 • W momencie sprzedaży firmie Wiresoft, oprogramowanie Excel - jeśli było używane - zostało odinstalowane na poprzednim komputerze, dzięki czemu licencja jest ponownie w 100% wolna i użyteczna.
 • Każdy program Excel Used został przetestowany przez Wiresoft przed sprzedażą, aby upewnić się, że może on być ponownie użyty bez żadnych problemów.
 • Jako renomowany dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje wersji testowych, które są ważne przez ograniczony okres czasu lub mają ograniczoną funkcjonalność.
 • Przy każdym zakupie licencji w sklepie Wiresoft Shop możesz mieć pewność nie tylko, że kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft, ale także, że zakup jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi handlu używanym oprogramowaniem.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zakupu programu Microsoft Excel 2013, jak również innych Office pakietu Microsoft Office, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCEL 2013"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCEL 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie