Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2013

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10121
 • 021-10257
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
90,90 zł * 99,90 zł * (9,01% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Dzięki  Microsoft Word 2013 użytkownicy mają dostęp do gruntownie zmodyfikowanej wersji klasycznego edytora tekstu - do profesjonalnego tworzenia dokumentów w biurze, a także w szkole, na uniwersytecie lub w sferze prywatnej. Szeroki zakres funkcji Microsoft Word 2013 ułatwia zarówno doświadczonym użytkownikom, jak i początkującym tworzenie przejrzystych tekstów ciągłych, listów i innych rodzajów dokumentów pisemnych bez wcześniejszej wiedzy w mgnieniu oka. Bogate portfolio praktycznych funkcji wspiera użytkowników w tworzeniu tekstów, takich jak automatyczne sprawdzanie pisowni lub narzędzia do formatowania, w tym wiele szablonów. Intuicyjny interfejs użytkownika Microsoft Word 2013 jest również wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i ułatwia korzystanie z niego od razu. Dzięki kompatybilności z Windows 7, MS Word 2013 może być również używany na wielu starszych komputerach.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 - wszechstronne opcje do prostego edytowania tekstów, również jako samodzielny program

Dzięki programowi Microsoft Word 2013 użytkownicy będą mieli do dyspozycji obszernie zaktualizowaną wersję klasycznego edytora tekstu - do profesjonalnego tworzenia dokumentów w biurze, a także w szkole, na uczelni czy w życiu prywatnym. Szeroki wachlarz funkcji programu Microsoft Word 2013 ułatwił zarówno doświadczonym użytkownikom, jak i początkującym użytkownikom tworzenie w mgnieniu oka przejrzystych, ciągłych tekstów, listów i innych rodzajów dokumentów pisanych bez uprzedniej wiedzy.

Bogate portfolio praktycznych funkcji wspiera użytkowników w tworzeniu tekstów, takich jak automatyczne sprawdzanie pisowni czy narzędzia formatowania, w tym wiele szablonów. Ponadto, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft Word 2013 jest szczególnie przyjazny dla użytkownika i sprawia, że jego natychmiastowe użycie jest szczególnie łatwe. Dzięki kompatybilności z Windows 7, MS Word 2013 może być również używany na wielu starszych PS.

Oprócz narzędzi znanych z wcześniejszych wersji programu Word, które zostały zoptymalizowane, program Word 2103 oferuje szczególnie przejrzysty układ wszystkich dostępnych opcji tekstowych na poprawionej wstążce. Uzupełnione o wiele nowych funkcji i właściwości, które m.in. poprawiają czytelność, a także wspierają wspólną pracę nad tekstami w chmurze, oprogramowanie oferuje również możliwość wykorzystania na tabletach i smartfonach poprzez zoptymalizowaną pod kątem obsługi dotykowej.

Word 2103 jest dostępny w Wiresoft - szczególnie praktyczny - jako pojedynczy program dla pojedynczych użytkowników. Daje to programowi Word taki sam zakres funkcji jak programowi wchodzącemu w skład pakietu Office Suite 2013. Poniżej znajduje się przegląd najważniejszych funkcji i rozszerzeń.

Odkryj wszystkie ważne nowe funkcje w programie Word 2013 za pomocą zaledwie kilku kliknięć

Każdy, kto chce po prostu dowiedzieć się o wszystkich ważnych nowych funkcjach w programie Word 2013, znajdzie je natychmiast po otwarciu programu. Kliknięcie na F1 otwiera system pomocy Word, w którym użytkownicy znajdą temat pomocy "Innowacje w programie Word 2013" w zakładce "Pierwsze kroki" wraz z podsumowaniem najważniejszych nowych funkcji w programie Word 2013. Należą do nich

 • Po uruchomieniu programu Word, w lewej kolumnie wyświetlana jest lista wszystkich ostatnio używanych dokumentów. Jeśli dany dokument nie znajduje się na liście, można go rozszerzyć, klikając na "Otwórz więcej dokumentów".
 • Nowa zakładka "Projektowanie" (Layout) zawiera wszystkie wzory i style zintegrowane w programie Word 2013, w tym odpowiednie polecenia do dostosowania dostępnych wzorów do własnych potrzeb.
 • "Welcome back": Słowo zapamiętuje w dokumencie miejsce, w którym użytkownik ostatnio pracował. Po kliknięciu na wiadomość powitalną, zostanie ona natychmiast wyświetlona.
 • Nowy widok prostej edycji znaczników podkreśla poprawki subtelną prostą linią wzdłuż krawędzi. Kliknięcie tej linii przełącza pomiędzy widokiem Prostej Marży a wyświetlaniem wszystkich znaczników.
 • Nagłówki sformatowane przy użyciu zintegrowanego szablonu formatu mogą być wyświetlane w rozszerzeniu lub pomniejszeniu: Klikając na strzałkę po lewej stronie, odpowiedni tekst zostanie wyświetlony lub ukryty.
 • Dokumenty PDF mogą być otwierane bezpośrednio w programie Word 2013 i konwertowane na edytowalne pliki Word. Po edycji mogą być one ponownie zapisane w formacie PDF.
 • Po otwarciu dokumentu utworzonego za pomocą starszej wersji programu Word, program Word 2013 wyświetla go w trybie zgodności. Pozwala to na edycję dokumentu bez konieczności korzystania z nowych funkcji programu Word, dzięki czemu można go ponownie edytować za pomocą starszej wersji programu Word.

Ponadto, istnieje wiele innych funkcji do integracji obrazów i grafiki, skoncentrowanego czytania, współpracy online i wykorzystania na urządzeniach dotykowych:

Układ w czasie rzeczywistym w programie Word 2013

Wstawianie i umieszczanie obrazów i grafik w dokumencie Word będzie jeszcze łatwiejsze i jednocześnie bardziej przejrzyste w wersji 2013 dzięki różnym funkcjom układu:

 • Opcje układu są wyświetlane w formie ikony, gdy tylko obraz lub podobne elementy zostaną wstawione do dokumentu i można je otworzyć za pomocą jednego kliknięcia. Dostępne są teraz różne ustawienia umożliwiające precyzyjną regulację wyświetlania obrazu i przepływu tekstu.
 • W tym celu układ na żywo oferuje podgląd w czasie rzeczywistym, który natychmiast pokazuje wynik wybranych ustawień, które można następnie w razie potrzeby natychmiast cofnąć.
 • Nowe linie wyrównania w Kreatorze Wyrównania ułatwiają układanie i przenoszenie zdjęć lub wykresów w tekście.
 • Do edycji diagramów program Word udostępnia również kilka przycisków bezpośrednio obok wybranego diagramu.

Nowy tryb czytania w programie Word 2013

Dzięki nowemu trybowi czytania, program Word oferuje pod wieloma względami lepsze wrażenia z czytania, co zapewnia znacznie lepszy przegląd:

 • Dokumenty są wyświetlane na ekranie w łatwiejszych do odczytania kolumnach. W zależności od wybranej szerokości strony i współczynnika powiększenia, tekst jest wyświetlany w jednej lub dwóch kolumnach. Możesz również przewijać tekst za pomocą ikon strzałki w lewo lub strzałki w prawo.
 • Word wyświetla również kilka dokumentów w postaci zakładek.
 • Nagłówki są wyświetlane w lewej części strony jako pomoc nawigacyjna. Tam można przejść bezpośrednio do żądanej strony, klikając na odpowiedni nagłówek. Ten pasek boczny może również wyświetlać podgląd strony. Aby to zrobić, po prostu kliknij na "Strony".
 • Prawie wszystkie narzędzia do edycji mogą być ukryte, aby jak najmniej rozpraszać uwagę czytelnika. Jednak niektóre praktyczne narzędzia, takie jak "Definiowanie", "Tłumaczenie" lub "Wyszukiwanie za pomocą dzwonka" mogą być nadal wyświetlane za pomocą menu kontekstowego; również "Komentarz" do wstawiania komentarzy i "Podświetlenie" do podświetlania tekstu.
 • Za pomocą zintegrowanej funkcji wyszukiwania czytelnicy mogą wyszukiwać konkretne terminy; wszystkie wyniki wyświetlane są w lewym pasku bocznym w zakładce "Wyniki". Klikając na wynik wyszukiwania, program Word prowadzi czytelnika bezpośrednio do odpowiedniej strony.
 • Za pomocą powiększenia obiektu (poprzez dwukrotne kliknięcie myszą lub dwukrotne stuknięcie palcem) można powiększać tabele, wykresy i obrazy zawarte w dokumencie Word Doc, aby wypełnić ekran. Poprzez dwukrotne kliknięcie lub dwukrotne stuknięcie poza danym elementem, widok powiększenia zostaje ponownie zmniejszony.
 • Po ponownym użyciu trybu odczytu, program Word wyświetla dokładną lokalizację w dokumencie, w którym ten użytkownik był ostatnio. Działa to również w przypadku dokumentów, które zostały otwarte online na innym komputerze.
 • Aby powrócić do trybu edycji, wystarczy kliknąć na polecenie "Zobacz / Edytuj dokument".

Funkcje online w programie Word 2013

Program Word 2013 wspiera również wspólną pracę nad dokumentami w chmurze. Mogą one być współdzielone przez SharePoint lub OneDrive, a także mogą być edytowane wspólnie przez kilku użytkowników w tym samym czasie. Podczas synchronizacji zmian do wspólnie edytowanego dokumentu, zmiany, które zostały zapisane jako pierwsze, są stosowane bezpośrednio. W przypadku kolejnych zmian dokonywanych przez innego użytkownika, odpowiedni fragment tekstu jest podświetlany, a wersje są następnie łączone poprzez ich ponowne zapisanie. W przypadku konfliktu, Word zwraca na to uwagę i wspiera użytkowników w ręcznym rozwiązywaniu problemu. Funkcje online obejmują również integrację mediów społecznościowych. Następujące funkcje i funkcje są dostępne w programie word 2013:

 • Widok z tyłu: W tym miejscu znajduje się teraz nowe polecenie "Konto" w zakładce "Plik". Użytkownicy mogą się tu logować za pomocą konta Microsoft i np. zmieniać dane konta, ale także ustawiać tło i wygląd programu Word oraz integrować usługi, z których korzystają. W ten sposób widok kulisowy może być wykorzystywany do organizowania zadań dla określonych plików.
 • Integracja Microsoft SkyDrive oferuje dalsze opcje podczas otwierania, zapisywania i udostępniania dokumentów: W widoku od tyłu można wybrać pomiędzy lokalnym zarządzaniem dokumentem a jego zapisem lub otwarciem w Microsoft SkyDrive.
 • Aby udostępnić przechowywany tam dokument innym użytkownikom, można wysłać lub udostępnić link w używanych w każdym przypadku sieciach społecznościowych.
 • Podczas wysyłania linku do dokumentu, odbiorca może go wyświetlić w swojej przeglądarce internetowej, o ile jest on prezentowany online na komputerze autora.
 • Wstawianie grafiki online z sieci stało się jeszcze bardziej przejrzyste i łatwiejsze w programie Word 2013. Użytkownicy mogą pobierać zdjęcia i klipy z Office.com, wyszukiwać obrazy online za pomocą wyszukiwarki Microsoft Bing lub uzyskiwać dostęp do plików graficznych za pośrednictwem różnych serwisów społecznościowych lub SkyDrive.
 • Odnosi się to również do filmów z sieci: Można je wstawić do dokumentu na przykład przez Bing lub YouTube, a także odtworzyć bezpośrednio w nim.

Korzystanie z programu Word 2013 na urządzeniach z ekranami dotykowymi

Program Word 2013 może być również z łatwością używany na tabletach i smartfonach z Windows 8. Wystarczy aktywować tryb finger-tip na pasku narzędzi w celu uzyskania dostępu; pozwala to również na powiększenie wyświetlania elementów interfejsu i ustawienie większej przestrzeni pomiędzy poszczególnymi przyciskami i poleceniami.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Word 2013

Program Word 2013 jest dostępny do pobrania w dwóch wersjach: 32-bitowej i 64-bitowej. Poszczególne wymagania sprzętowe mogą się różnić.

 • System operacyjny: od Windows 7 do Windows 10, Windows Server od 2008 do 2012 R2
 • Procesor: co najmniej 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 bity) lub 2 GB 64 bity)
 • Miejsce na dysku twardym: 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1,024 x 576, karta z bezpośrednim przyspieszeniem X10

Kup program Microsoft Word 2013 jako pojedynczy program Office w rozsądnej cenie od firmy Wiresoft.

Słowo jest typową, integralną częścią każdego Office Microsoft Office, więc zazwyczaj nie jest dostępne oddzielnie. W Wiresoft możesz jednak kupić MS Word 2013 jako jeden program - w przeciwieństwie do większości innych sklepów z oprogramowaniem - i to w szczególnie korzystnej cenie!

Licencja dla pojedynczego użytkownika programu Word 2013 oferowana przez Wiresoft jest identyczna z wersją zawartą w pakiecie Office Suite 2013. Każdy, kto chce korzystać z programu Word wyłącznie bez innych Office, takich jak osoby prowadzące działalność gospodarczą na własny rachunek lub mniejsze firmy, może w ten sposób skorzystać ze wszystkich zalet wersji Word 2013 - i zaoszczędzić pieniądze.

Oprócz programu Word 2013, w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz również wiele innych pojedynczych licencji na oprogramowanie firmy Microsoft, które możesz tam kupić w specjalnej cenie. Te oryginalne produkty firmy Microsoft były często częścią większej ilości licencji, z której korzystały firmy. Wraz z odsprzedażą nam ich nieograniczone prawa do użytkowania zostały ponownie zwolnione. W ten sposób jako kupujący nie wchodzisz w prawną szarą strefę. Ponieważ każde zainstalowane wcześniej oprogramowanie, łącznie z odpowiednią licencją, zostało wcześniej usunięte, dzięki czemu może być ponownie swobodnie używane przez nowego użytkownika. Wiresoft jako poważny dystrybutor oprogramowania oferuje wszystkie produkty Microsoft oferowane w sklepie internetowym wyłącznie w pełnych wersjach, które mogą być używane przez nieograniczony czas i bez ograniczeń w swoich funkcjach.

Czy masz pytania dotyczące programu Word 2013 lub innego Office? Następnie skorzystaj z naszej kompetentnej porady i po prostu skontaktuj się z nami poprzez e-mail, telefon lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WORD 2013"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie