Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10489
  • 543-02647
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Outlook 2021 to najnowsza wersja sprawdzonego programu służącego do profesjonalnej organizacji ruchu e-mailowego, ale także do centralnego planowania i koordynowania spotkań i kontaktów, co jest typowe dla współczesnego życia codziennego . w porównaniu z innymi programami do obsługi poczty elektronicznej Office Business Outlook Outlook 2021 przekonuje dużym zakresem narzędzi i możliwości, dzięki którym można zarządzać nawet złożonymi projektami i rozbudowaną komunikacją. jest wspierany przez intuicyjnie użyteczny i przyjazny interfejs użytkownika 2021 , który umożliwia nawet niedoświadczonym użytkownikom szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy z programem. Co więcej, zoptymalizowana pod kątem dotyku obsługa sprawia, że program jest łatwy w użyciu nawet na tabletach i smartfonach. User 

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK 2021"

Microsoft Outlook 2021 - wszechstronne oprogramowanie pakietu Office do zarządzania pocztą elektroniczną, kontaktami, zadaniami i nie tylko - jako samodzielny program

Microsoft Outlook 2021 to aktualna wersja sprawdzonego programu pakietu Office do profesjonalnej organizacji poczty elektronicznej, a także do centralnego planowania i koordynowania terminów oraz kontaktów, co jest typowe we współczesnym biznesie.

W porównaniu z innymi programami do obsługi poczty elektronicznej Outlook przekonuje dużym zakresem narzędzi i możliwości, dzięki którym można zarządzać nawet złożonymi projektami i rozbudowaną komunikacją.

Użytkownicy mogą korzystać z intuicyjnego i przyjaznego interfejsu użytkownika Outlook 2021 , który umożliwia nawet niedoświadczonym użytkownikom szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem. Ponadto zoptymalizowana obsługa dotykowa sprawia, że program jest łatwy w użyciu nawet na tabletach i smartfonach. Prosta synchronizacja między różnymi urządzeniami końcowymi zapewnia użytkownikom dostęp do poczty e-mail, kontaktów, zadań i terminów z dowolnego miejsca za pomocą programu Outlook 2021.

W codziennej pracy biurowej oprogramowanie do obsługi poczty elektronicznej oferuje m.in. możliwość tworzenia przejrzystych struktur folderów oraz folderów tematycznych w celu sensownego uporządkowania wiadomości e-mail itp. Inteligentne funkcje pomagają oddzielić rzeczy ważne od nieważnych i automatycznie je odpowiednio posortować. Dzięki temu użytkownicy mogą na bieżąco śledzić wszystkie istotne zadania i ważne terminy. Wiele przydatnych funkcji pozwala skoncentrować się na tym, co najważniejsze, a tym samym zaoszczędzić cenny czas.

Dzięki Outlook 2021 możliwe jest również zarządzanie kilkoma kontami e-mail za pomocą interfejsu biurkowego i łączenie ich ze sobą. Umożliwia to synchronizację różnych kalendarzy, w tym terminów, w celu uniknięcia nakładania się terminów. Dzięki przejrzystemu paskowi nawigacji wszystkie funkcje poczty e-mail, zadań, kontaktów i kalendarzy są szybko dostępne. Interfejs użytkownika, który został zmieniony w programie Outlook 2021, jest jeszcze bardziej intuicyjny i wygodny w użyciu niż dotychczas.

MS Outlook 2021 jest dostępny wyłącznie jako stały składnik odpowiedniej wersji pakietu Office lub w ilości 5 licencji, ale w firmie Wiresoft można również kupić program pocztowy oddzielnie - i to po wyjątkowo korzystnej cenie. Nabywcy Outlook 2021, którzy chcą skorzystać ze wszystkich jego nowych zalet, powinni jednak pamiętać, że oprogramowanie Office działa tylko w systemie Windows 10.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć nie tylko aktualną wersję Outlook 2021, ale także starsze wersje oraz inne programy Office w szczególnie niskich cenach jako wersję zakupową. Poniższe szczegółowe omówienie zawiera wszystkie interesujące nowe funkcje programu Outlook 2021.

Najważniejsze nowe funkcje w programie Outlook 2021 dla systemu Windows

Outlook 2021 zawiera wiele ulepszeń i nowych funkcji w porównaniu z poprzednią wersją, które sprawiają, że codzienna organizacja ruchu poczty elektronicznej, terminów i zadań jest jeszcze bardziej efektywna. Wiele uproszczeń jest szczególnie przydatnych w szczegółach i ułatwia skupienie się na sprawach zasadniczych: od klasyfikacji przychodzących wiadomości e-mail według ich znaczenia, przez usługę bezpiecznych łączy umożliwiającą rozpoznawanie szkodliwych łączy, po organizację spotkań w różnych strefach czasowych.

Skrzynka odbiorcza z funkcją Relevance poradzi sobie z każdym zalewem wiadomości e-mail

Funkcja "Skrzynka odbiorcza z uwzględnieniem znaczenia" dosłownie pomaga użytkownikom oddzielić ziarno od plew - ponieważ w dzisiejszym ruchu pocztowym oprócz naprawdę ważnych wiadomości znajduje się niestety wiele zbędnych, a nawet spam lub wiadomości z załącznikami zawierającymi złośliwe oprogramowanie.

Funkcja ta dzieli skrzynkę odbiorczą na dwie zakładki - "Istotne" i "Inne". Najważniejsze wiadomości są oczywiście przechowywane w pierwszej zakładce, ale użytkownik jest również informowany o innych wiadomościach e-mail, które są sklasyfikowane w zakładce "Inne", i może je przeglądać, przełączając zakładkę. Dalsze funkcje, takie jak "Skoncentrowane", mogą być używane do sortowania pojedynczych wiadomości e-mail jednorazowo lub ogólnie na innej karcie, w zależności od potrzeb. Warunkiem korzystania ze skrzynki odbiorczej z funkcją Relevance jest jednak posiadaniekonta Microsoft Exchange.

Łatwe sortowanie wiadomości e-mail

Użytkownikom, którzy nie chcą aktywować skrzynki odbiorczej z adekwatnością lub pracują bez konta Exchange, Outlook 2021 ponownie oferuje różne opcje sortowania oraz filtr "Nieprzeczytane" na liście wiadomości.

Oznaczanie wiadomości e-mail jako "przeczytane" przy ich usuwaniu

Zwłaszcza przy dużym ruchu poczty elektronicznej szybki przegląd wszystkich nieprzeczytanych wiadomości jest szczególnie ważny, aby niczego nie przeoczyć. Jednak wiele wiadomości nie jest istotnych i są one usuwane jako nieprzeczytane. Wszystkie takie nieprzeczytane wiadomości znajdujące się w folderze "Elementy usunięte" można teraz oznaczyć jako przeczytane za pomocą kilku kliknięć, bez konieczności klikania każdej z nich z osobna.

Tryb skupienia w programie Outlook 2021 ułatwia koncentrację

Na szczególną uwagę zasługuje również nowo zintegrowany tryb fokusowy, którego celem jest uzyskanie efektu odwrotnego do zamierzonego, tj. odgrodzenie użytkownika od innych aktywnych programów i wiadomości podczas czytania wiadomości e-mail lub organizowania spotkań poprzez ich tymczasowe ukrycie

Słuchanie treści wiadomości e-mail

Gdy w biurze jest dużo pracy, a czasu jest mało, czytanie wiadomości e-mail zawierających dużo treści może przeszkadzać. Rozwiązaniem tego problemu jest program Outlook 2021, w którym wiadomości e-mail można czytać na głos, a odbiorca może jednocześnie zajmować się innymi, ważniejszymi zadaniami.

Bezpieczeństwo w ruchu poczty elektronicznej dzięki usłudze Microsoft Safe Link

W programie Outlook 2021 szczególny nacisk położono także na bezpieczeństwo danych w wiadomościach e-mail.

Nowa usługa Safe-Link chroni przed złośliwym oprogramowaniem i phishingiem, które jest szczególnie ukryte w linkach. Łącza osadzone w poczcie są wyświetlane za pomocą znacznie lepszego podglądu, a skaner działający w czasie rzeczywistym w tle niezawodnie odfiltrowuje złośliwe oprogramowanie i łącza phishingowe.

Obsługa programu Outlook 2021 zoptymalizowana pod kątem dotyku

Użytkownicy tabletów i smartfonów mogą jeszcze łatwiej korzystać z programu Outlook dzięki nowej integracji gestów. W tym celu gesty "Przesuń palcem w lewo" i "Przesuń palcem w prawo" są dostępne dla akcji takich jak "Oznacz jako przeczytane", "Usuń", "Archiwizuj", "Zaznacz" i "Brak", które można przypisać indywidualnie.

Wyświetlanie trzech stref czasowych dla harmonogramu

Globalna współpraca między firmami stawia nowe wymagania w zakresie organizacji projektów i spotkań. ProgramOutlook 2021 oferuje teraz możliwość dodania do kalendarza wielu stref czasowych. Wyświetla on informacje o dostępności czasu lokalnego dla wszystkich uczestników, co ułatwia wybranie odpowiedniego czasu dla wszystkich podczas planowania spotkań międzynarodowych.

Nie przegap przypomnień o spotkaniach

Aby nie przegapić ważnych spotkań, Outlook 2021 oferuje kilka sposobów przypominania o nich. Możliwe jest wyświetlanie widocznego przypomnienia nad aktualnie otwartym oknem lub zwrócenie uwagi na nie poprzez dyskretne miganie na pasku zadań.

Wyświetlanie uczestników spotkania

Aby wiedzieć, kto bierze udział w spotkaniu organizowanym przez innego uczestnika, odpowiedzi innych osób na odpowiednie zapytanie można teraz wyświetlać w programie Outlook 2021 na własnym komputerze.

Zwiększanie atrakcyjności wizualnej wiadomości e-mail za pomocą plików SVG

Wiadomości e-mail mogą również zyskać na zawartości informacyjnej i oddziaływaniu dzięki zawartości wizualnej, np. poprzez wstawienie przez nadawcę grafiki wektorowej - zwanej również skalowalną grafiką wektorową (SVG). Program Outlook 2021 zawiera wybór takich motywów SVG, z których można korzystać bezpłatnie.

Zaletą grafiki wektorowej jest z jednej strony jej skalowalność: można ją powiększać lub zmniejszać bez utraty jakości obrazu, a także dowolnie obracać. Ponadto do edycji dostępne są różne filtry, np. do zmiany koloru.

Dostępna komunikacja w programie Outlook 2021

ProgramOutlook 2021 oferuje również możliwość komunikacji bez barier, dzięki czemu wiadomości e-mail mogą być odczytywane i rozumiane również przez osoby niepełnosprawne. W tym celu program stosuje standardy obowiązujące w skali międzynarodowej. Odpowiednie rozwiązania są wyświetlane na liście "Zalecane działania". Obsługę korekty błędów można włączyć w programie Outlook 2021 już podczas tworzenia wiadomości, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby spontanicznie tworzyć wiadomości. Automatyczne sugestie dotyczące ulepszeń można zaakceptować jednym kliknięciem i automatycznie wdrożyć w programie Outlook.

Wymagania systemowe dla programu Outlook 2021

Program Outlook 2021 jest dostępny dla systemu Windows zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Domyślnie instalowana jest wersja 32-bitowa. Jego zaletą jest większa kompatybilność z wieloma innymi aplikacjami i dodatkami, które mogą być używane razem z programami pakietu Office.

  • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 lub Windows Server 2022
  • Procesor: 1.1 GHz lub szybszy (dwurdzeniowy)
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 4 GB
  • Pamięć: min. 4 GB RAM
  • Karta graficzna: min. 1 280 x 768 pikseli (od 4K wymagana jest 64-bitowa wersja pakietu Office)

Kup program Outlook jako pojedynczy program pakietu Office Suite 2021 w rozsądnej cenie w firmie Wiresoft

Jako klasyczny składnik pakietów Microsoft Office, program Outlook 2021 jest zwykle dostępny tylko w ramach odpowiedniego pakietu Office. Jednak firma Wiresoft, w przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania firmy Microsoft, oferuje również program Outlook 2021 w sprzedaży jako samodzielny program. Jeśli nie chcesz korzystać z żadnego innego programu Office, kupując oprogramowanie w firmie Wiresoft skorzystasz podwójnie, ponieważ otrzymasz Outlooka 2021 indywidualnie w wyjątkowo korzystnej cenie!

Korzyści z zakupu Outlook 2021 w firmie Wiresoft: Nabywasz licencję dla jednego użytkownika, która nie zobowiązuje Cię do drogiej subskrypcji z płatnymi aktualizacjami, ani nie ma żadnych ograniczeń funkcjonalności. Jest to wersja zakupowa, która jest zarejestrowana wyłącznie na użytkownika.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Licencja pojedynczego użytkownika programu Outlook 2021, którą kupujesz w naszym sklepie z oprogramowaniem, zazwyczaj pochodzi z większej licencji lub jest oprogramowaniem używanym, które nie jest już używane przez pierwotnego nabywcę. Zakres funkcji jest w 100% użyteczny i całkowicie identyczny jak w przypadku programu Outlook 2021, który również wchodzi w skład pakietu Office Suite 2021. Jako renomowany sprzedawca używanego oprogramowania firmy Microsoft, firma Wiresoft oferuje również wyłącznie oficjalne pełne wersje, które są identyczne z programami firmy Microsoft dostępnymi w innych punktach sprzedaży detalicznej.

Zakup używanego oprogramowania od firmy Wiresoft jest całkowicie legalny i pozbawiony ryzyka: ani Ty, ani my nie znajdujemy się w strefie niebezpiecznej pod względem prawnym! Ponadto każdy program firmy Microsoft oferowany w firmie Wiresoft, zarówno oprogramowanie używane, jak i będące częścią licencji wolumenowej, został przez nas przetestowany pod kątem rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności, tak aby można było z niego w pełni i bezterminowo korzystać po zakupie i pobraniu.

Szczególnie użytkownicy prywatni, freelancerzy i małe firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet programu Outlook 2021, kupując go od firmy Wiresoft. W Wiresoft Software Shop znajdziesz nie tylko Outlooka, ale także wszystkie inne programy pakietu Office oraz wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu Outlook 2021 lub dowolnego innego programu pakietu Office, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie