Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK 2021

MICROSOFT OUTLOOK 2021

740,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2021 - wszechstronne oprogramowanie pakietu Office do zarządzania pocztą...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK 2021"

Microsoft Outlook 2021 - wszechstronne oprogramowanie pakietu Office do zarządzania pocztą elektroniczną, kontaktami, zadaniami i nie tylko - jako samodzielny program

Microsoft Outlook 2021 to aktualna wersja sprawdzonego programu Office do profesjonalnej organizacji ruchu poczty elektronicznej, ale także do centralnego planowania i koordynowania terminów oraz kontaktów, co jest jednym z typowych zadań we współczesnym codziennym życiu biznesowym.

W porównaniu z innymi programami do obsługi poczty elektronicznej Outlook przekonuje dużym zakresem narzędzi i możliwości, dzięki którym można zarządzać nawet złożonymi projektami i rozbudowaną komunikacją.

Użytkownicy są wspierani przez intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika Outlook 2021 , który umożliwia nawet niedoświadczonym użytkownikom szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem. Ponadto, zoptymalizowana obsługa dotykowa sprawia, że program jest łatwy w użyciu nawet na tabletach i smartfonach. Prosta synchronizacja między różnymi urządzeniami końcowymi zapewnia użytkownikom dostęp do poczty e-mail, kontaktów, zadań i terminów z dowolnego miejsca za pomocą programu Outlook 2021.

W codziennej pracy biurowej oprogramowanie do obsługi poczty elektronicznej oferuje między innymi możliwość tworzenia przejrzystych struktur folderów oraz folderów tematycznych w celu sensownego uporządkowania wiadomości e-mail itp. Inteligentne funkcje pomagają oddzielić rzeczy ważne od nieważnych i automatycznie je odpowiednio posortować. Pozwala to użytkownikom na śledzenie wszystkich istotnych zadań i ważnych terminów przez cały czas. Wiele przydatnych funkcji pomaga im skoncentrować się na tym, co najważniejsze, a tym samym zaoszczędzić cenny czas.

Dzięki Outlook 2021 możliwe jest również zarządzanie kilkoma kontami e-mail za pomocą interfejsu pulpitu i łączenie ich ze sobą. Umożliwia to synchronizację różnych kalendarzy, w tym terminów, w celu uniknięcia nakładania się czasu. Dzięki przejrzystemu paskowi nawigacyjnemu wszystkie funkcje poczty elektronicznej, zadań, kontaktów i kalendarzy są szybko dostępne. Interfejs użytkownika, który został zmieniony w Outlooku 2021, jest jeszcze bardziej intuicyjny i wygodny w użyciu niż dotychczas.

MS Outlook 2021 jest w innych przypadkach dostępny tylko jako stały składnik odpowiedniej wersji pakietu Office lub w ilości 5 licencji, ale w firmie Wiresoft można również kupić program pocztowy oddzielnie - i to po szczególnie korzystnej cenie. Nabywcy Outlook 2021, którzy chcą skorzystać ze wszystkich jego nowych zalet, powinni jednak pamiętać, że oprogramowanie Office działa tylko pod kontrolą systemu Windows 10.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć nie tylko aktualną wersję Outlook 2021, ale także starsze oraz inne programy Office w szczególnie niskich cenach jako wersję zakupową. Poniższy szczegółowy przegląd przedstawia wszystkie interesujące nowe funkcje w Outlooku 2021.

Najważniejsze nowe funkcje w Outlooku 2021 dla Windows

Outlook 2021 zawiera szereg usprawnień i nowych funkcji w porównaniu z poprzednią wersją, które sprawiają, że codzienna organizacja ruchu e-mail, terminów i zadań jest jeszcze bardziej efektywna. Wiele uproszczeń jest szczególnie przydatnych w szczegółach i ułatwia koncentrację na sprawach zasadniczych: od klasyfikacji przychodzących e-maili według ich znaczenia, przez usługę Safe Link do rozpoznawania szkodliwych linków, po organizację spotkań w różnych strefach czasowych.

Skrzynka odbiorcza z funkcją Relevance poradzi sobie z każdym zalewem e-maili

Funkcja "Inbox with Relevance" dosłownie pomaga użytkownikom oddzielić ziarno od plew - ponieważ dzisiejszy ruch w poczcie elektronicznej zawiera niestety wiele zbędnych wiadomości, jeśli nie spam lub wiadomości z załącznikami zawierającymi złośliwe oprogramowanie, oprócz tych naprawdę ważnych.

Funkcja dzieli skrzynkę odbiorczą na dwie zakładki - oznaczone jako "Istotne" i "Inne". Najważniejsze wiadomości są oczywiście przechowywane w pierwszej zakładce, ale użytkownik jest również informowany o innych e-mailach, które są sklasyfikowane w zakładce "Inne" i może je przeglądać, przełączając zakładkę. Dalsze funkcje, takie jak "Focused " mogą być używane do sortowania poszczególnych e-maili raz lub ogólnie w innej zakładce w zależności od potrzeb. Aby korzystać ze skrzynki odbiorczej z funkcją Relevance, konieczne jest jednak posiadaniekonta Microsoft Exchange.

Łatwe sortowanie wiadomości e-mail

Dla użytkowników, którzy nie chcą aktywować skrzynki odbiorczej z relewantnością lub pracują bez konta Exchange, Outlook 2021 ponownie oferuje różne opcje sortowania, a także filtr "Nieprzeczytane" na liście wiadomości.

Oznaczanie wiadomości e-mail jako "przeczytane" przy ich usuwaniu

Zwłaszcza przy dużym ruchu mailowym szczególnie ważny jest szybki przegląd wszystkich nieprzeczytanych maili, aby niczego nie przeoczyć. Jednak wiele wiadomości nie jest istotnych i są one usuwane jako nieprzeczytane. Wszystkie takie nieprzeczytane wiadomości znajdujące się w folderze "Elementy usunięte" można teraz oznaczyć jako przeczytane za pomocą kilku kliknięć, bez konieczności klikania na każdą z nich z osobna.

Tryb Focus w Outlooku 2021 ułatwia koncentrację

Na szczególną uwagę zasługuje również nowo zintegrowany tryb fokusowy, którego zadaniem jest wręcz odwrotne działanie, tj. odgrodzenie użytkownika od innych aktywnych programów i wiadomości podczas czytania e-maili czy organizowania spotkań poprzez ich czasowe ukrycie

Słuchanie treści e-maili

Kiedy biuro jest zajęte, a czasu jest mało, czytanie e-maili z dużą ilością treści może przeszkadzać. Rozwiązaniem tego problemu jest Outlook 2021, dzięki któremu e-maile mogą być czytane na głos również w programie, a odbiorca może jednocześnie zajmować się innymi, ważniejszymi zadaniami.

Bezpieczeństwo w ruchu poczty elektronicznej dzięki usłudze Microsoft Safe Link

Outlook 2021 kładzie również szczególny nacisk na bezpieczeństwo danych w wiadomościach e-mail.

Nowa usługa Safe-Link chroni przed złośliwym oprogramowaniem i phishingiem, które jest szczególnie ukryte w linkach. Linki osadzone w poczcie są wyświetlane z dużo lepszym podglądem, podczas gdy w tle skaner działający w czasie rzeczywistym niezawodnie odfiltrowuje złośliwe oprogramowanie i linki phishingowe.

Obsługa programu Outlook 2021 zoptymalizowana pod kątem dotyku

Użytkownicy tabletów i smartfonów mogą jeszcze łatwiej korzystać z programu Outlook dzięki nowej integracji gestów. W tym celu gesty "Przesuń palcem w lewo" i "Przesuń palcem w prawo" są dostępne dla akcji takich jak "Oznacz jako przeczytane", "Usuń", "Archiwizuj", "Zaznacz" i "Brak", które można przypisać indywidualnie.

Wyświetlanie trzech stref czasowych dla harmonogramu

Globalna współpraca między firmami stawia nowe wymagania w zakresie organizacji projektów i spotkań.  Outlook 2021 oferuje teraz możliwość dodania wielu stref czasowych do kalendarza. Wyświetlana jest dostępność czasu lokalnego dla wszystkich uczestników, co ułatwia wybór czasu, który odpowiada wszystkim podczas planowania spotkań międzynarodowych.

Nie przegap przypomnień o wizytach

Aby nie przegapić ważnych spotkań, Outlook 2021 oferuje kilka sposobów przypominania o nich. Możliwe jest wyświetlenie widocznego przypomnienia nad aktualnie otwartym oknem lub zwrócenie uwagi na nie poprzez dyskretne miganie na pasku zadań.

Wyświetlanie uczestników spotkania

Aby wiedzieć, kto bierze udział w spotkaniu organizowanym przez innego uczestnika, odpowiedzi innych osób na odpowiednie zapytanie mogą być teraz wyświetlane w programie Outlook 2021 na własnym komputerze.

Wzmocnij wizualny efekt wiadomości e-mail za pomocą plików SVG

E-maile mogą również zyskać na zawartości informacyjnej i oddziaływaniu poprzez zawartość wizualną, na przykład poprzez wstawienie przez nadawcę grafiki wektorowej - zwanej również Scalable Vector Graphics (SVG). Outlook 2021 zawiera wybór takich motywów SVG, z których można korzystać bezpłatnie.

Zaletą grafiki wektorowej jest z jednej strony jej skalowalność: można ją powiększać lub pomniejszać bez utraty jakości obrazu, a także obracać zgodnie z życzeniem. Dodatkowo do edycji dostępne są różne filtry, np. do zmiany koloru.

Dostępna komunikacja w programie Outlook 2021

Outlook 2021 oferuje również możliwość komunikacji bez barier, dzięki czemu e-maile itp. mogą być czytane i rozumiane również przez osoby niepełnosprawne. W tym celu program stosuje standardy obowiązujące na całym świecie. Odpowiednie rozwiązania są wyświetlane na liście "Zalecane działania". Wspierającą korekcję błędów można włączyć w Outlooku 2021 już podczas tworzenia wiadomości, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby spontanicznie tworzyć wiadomości. Automatyczne sugestie ulepszeń mogą być zaakceptowane jednym kliknięciem i automatycznie wdrożone w Outlooku.

Wymagania systemowe dla programu Outlook 2021

Outlook 2021 jest dostępny dla systemu Windows w wersji 32-bitowej oraz 64-bitowej. Domyślnie instalowana jest wersja 32-bitowa. Jego zaletą jest większa kompatybilność z wieloma innymi aplikacjami i dodatkami, które mogą być używane razem z programami Office.

  • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 lub Windows Server 2022
  • Procesor: 1.1 GHz lub szybszy (dwurdzeniowy)
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 4 GB
  • Pamięć robocza: min. 4 GB RAM
  • Karta graficzna: min. 1.280 x 768 pikseli (od 4K wymagana jest 64-bitowa wersja pakietu Office)

Kup Outlook jako pojedynczy program pakietu Office Suite 2021 w rozsądnej cenie od Wiresoft

Jako klasyczny składnik pakietów Microsoft Office, Outlook 2021 jest zazwyczaj dostępny tylko w ramach odpowiedniego pakietu Office. Wiresoft jednak, w przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania Microsoft, oferuje również Outlook 2021 do sprzedaży jako samodzielny program. Jeśli nie chcesz korzystać z żadnego innego programu Office, kupując oprogramowanie w Wiresoft zyskujesz podwójnie, ponieważ Outlook 2021 otrzymujesz indywidualnie w wyjątkowo korzystnej cenie!

Korzyści z zakupu Outlook 2021 w firmie Wiresoft: Nabywasz licencję dla jednego użytkownika, która nie zobowiązuje Cię do drogiego abonamentu z płatnymi aktualizacjami, ani nie posiada żadnych ograniczeń funkcjonalności. Jest to czysta wersja zakupu, która jest zarejestrowana tylko na Ciebie.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Licencja Outlook 2021 dla pojedynczego użytkownika, którą kupujesz w naszym sklepie z oprogramowaniem, zazwyczaj pochodzi z większej licencji lub jest używanym oprogramowaniem, które nie jest już używane przez pierwotnego nabywcę. Zakres funkcji jest w 100% użyteczny i całkowicie identyczny z programem Outlook 2021, który również wchodzi w skład pakietu Office Suite 2021. Jako renomowany sprzedawca używanego oprogramowania firmy Microsoft, Wiresoft oferuje również wyłącznie oficjalne pełne wersje, które są identyczne z programami firmy Microsoft dostępnymi w innych punktach sprzedaży detalicznej.

Zakup używanego oprogramowania od Wiresoft jest całkowicie legalny i pozbawiony ryzyka: ani Ty, ani my nie znajdujemy się w strefie niebezpiecznej pod względem prawnym! Ponadto każdy program Microsoft oferowany w Wiresoft, zarówno oprogramowanie używane jak i w ramach licencji wolumenowej, został przez nas przetestowany pod kątem rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności, tak aby po zakupie i pobraniu można było z niego w pełni i bezterminowo korzystać.

Szczególnie użytkownicy prywatni, freelancerzy i małe firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet Outlooka 2021, kupując oprogramowanie od Wiresoft. W Wiresoft Software Shop znajdziesz nie tylko Outlook, ale również wszystkie inne programy pakietu Office, a także wiele innych programów Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu Outlook 2021 lub jakiegokolwiek innego programu Office, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany