Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10491
 • 164-03723
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Publisher 2021 to wszechstronny, potężny program z do profesjonalnego publikowania na stronie . Nie tylko firmy, ale także użytkownicy prywatni, tacy jak uczniowie i studenci, mogą korzystać z oprogramowania do tworzenia przekonujących publikacji wszelkiego rodzaju - od edycji zdjęć i układu graficznego po tworzenie szablonów do druku. Oprócz obszernego katalogu szablonów ulotek, broszur, a także bardziej rozbudowanych katalogów, dostępnych jest wiele narzędzi i efektów do projektowania i dalszej edycji według indywidualnych pomysłów. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika oraz przejrzystemu rozmieszczeniu narzędzi nawet niedoświadczeni użytkownicy i początkujący mogą szybko rozpocząć pracę z programem Microsoft Desktop Publisher 2021 i tworzyć media drukowane spełniające nawet wysokie standardy, ale także po prostu loga, ikony i inne elementy graficzne.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - samodzielny program w wersji do zakupu

Publisher 2021 to wszechstronny, wydajny program firmy Microsoft do profesjonalnego publikowania na biurku. Nie tylko firmy, ale także użytkownicy prywatni, tacy jak uczniowie i studenci, mogą korzystać z oprogramowania do tworzenia przekonujących publikacji wszelkiego rodzaju - od edycji obrazów i układu stron po tworzenie szablonów do druku. Oprócz obszernego katalogu szablonów ulotek, broszur oraz bardziej rozbudowanych katalogów, dostępnych jest wiele narzędzi i efektów, które umożliwiają projektowanie i dalszą edycję według indywidualnych pomysłów. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika oraz przejrzystemu rozmieszczeniu narzędzi nawet niedoświadczeni użytkownicy i początkujący mogą szybko rozpocząć pracę z programem Publisher 2021 i tworzyć media drukowane spełniające nawet wysokie standardy, a także loga, ikony i inne elementy graficzne.

Podobnie jak w innych programach pakietu Office w wersji 2021, wygląd wstążki można indywidualnie dostosować do własnych potrzeb, co zapewnia dużą przejrzystość. MS Publisher 2021 jest zatem właściwym partnerem do realizacji Twoich twórczych pomysłów w sposób przekonujący i umiejętny.

Wysoka kompatybilność z różnymi formatami i programami

Program graficzny umożliwia oczywiście korzystanie z typowych formatów plików, takich jak .JPG i .PDF, a także formatów własnych Microsoftu - .XPS i .PUB; te ostatnie można nawet otworzyć za pomocą programu graficznego Adobe. Oznacza to, że pliki do druku utworzone za pomocą programu MS Publisher mogą być używane również w innych programach do tworzenia układów graficznych, co zwiększa kompatybilność programu Publisher 2021. Do tworzenia biuletynów dostępny jest format HTML.

Program Publisher może również importować pliki z innych programów pakietu Office, takie jak wykresy i tabele programu Excel lub już sformatowane teksty programu Word.

Ponadto praktyczny kreator Pack & Go automatycznie zbiera i pakuje wszystkie pliki związane z publikacją i wymagane do drukowania (np. obrazy, grafikę i czcionki) w jeden plik, który wystarczy wysłać do punktu usług drukarskich lub kopiowania albo udostępnić za pośrednictwem chmury Microsoft Cloud.

Krótki przegląd nowych funkcji w programie Publisher 2021

Oprócz wielu optymalizacji nowa wersja programu Microsoft Publisher charakteryzuje się rozszerzonymi możliwościami wykorzystania: Na przykład strony Publisher 2021 można również używać na urządzeniach z obsługą dotyku za pomocą rysika. Ponadto dokumenty programu Publisher można również udostępniać innym osobom za pośrednictwem usługi chmurowej OneDrive firmy Microsoft. Dzięki niezawodnej aktualizacji przechowywanych tam plików w czasie rzeczywistym oraz wysokim standardom bezpieczeństwa gwarantowanym przez mechanizm zapobiegania utracie danych, praca nad dokumentami układu programu Publisher w zespole jest nie tylko wydajna, ale i bezpieczna.

Wydawnictwo 2021 oferuje między innymi następujące funkcje i właściwości:

 • W obszarze projektowania jest teraz dostępna osobna kolumna do edycji wielu obrazów.
 • Obrazy można wymieniać intuicyjnie i natychmiastowo metodą "przeciągnij i upuść".
 • Dostępne są liczne nowe efekty graficzne: np. cienie, efekty świetlne, efekty 3D oraz odbicia.
 • Można je również wykorzystać do projektowania tekstów.
 • W przypadku korzystania z usług fotograficznych online lub druku cyfrowego gotowe publikacje można również zapisać w formacie JPG.

ProgramPublisher 2021 jest zwykle dostępny tylko jako stały składnik niektórych wersji pakietu MS Office, ale w firmie Wiresoft można również kupić oprogramowanie do publikowania oddzielnie. Aby móc korzystać z wersji MS Publisher 2021 na komputerze lub innym urządzeniu końcowym zgodnym z systemem Windows, obowiązkowym wymogiem jest posiadanie systemu operacyjnego Windows 10.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć najnowszą wersję programu Publisher 2021, a także starsze wersje i wiele innych programów pakietu Office po wyjątkowo niskiej cenie w wersji dla jednego użytkownika, całkowicie bez subskrypcji oprogramowania. Poniższy szczegółowy przegląd przedstawia wszystkie interesujące i ważne nowe funkcje programu Publisher 2021.

Zakres funkcji w programie Microsoft Publisher 2021

Program Publisher 2021 zawiera zarówno ulepszenia sprawdzonych już funkcji i narzędzi, jak i pewne innowacje, także w zakresie swobodnie wykorzystywanych grafik i szablonów, dzięki czemu spektrum możliwości zastosowań tej wersji jest jeszcze szersze niż poprzednio.

Wykorzystanie sugestii projektowych przy projektowaniu dokumentów

Natychmiast po uruchomieniu Publisher 2021 wyświetlany jest obszerny katalog szablonów projektów, zawierający propozycje różnych dokumentów do druku w typowych formatach: od prostych wizytówek, przez ulotki do wysyłania pocztą, po obszerne katalogi. Każdy z szablonów można dalej dostosowywać do własnych potrzeb - kolory, czcionki i formatowanie można zastąpić lub uzupełnić innymi. Plik oryginalnego szablonu jest zawsze zachowywany, dzięki czemu można do niego wielokrotnie sięgać, ponieważ nowo zaprojektowany szablon jest zapisywany jako kopia.

Szczególnie początkujący i niedoświadczeni użytkownicy docenią te ustawienia wstępne dokumentów, które pozwalają uzyskać atrakcyjnie zaprojektowany wydruk za każdym razem.

Oczywiście można również projektować własne szablony i układy. Można je również zapisać jako szablon lub plik główny, aby były natychmiast dostępne następnym razem. Oszczędza to specjalistom wiele czasu i gwarantuje, że wszystkie dokumenty opracowane na jego podstawie mają spójny wygląd i identyczną jakość.

Wykorzystanie elementów konstrukcyjnych do publikacji

Aby zapewnić powtarzalny, identyczny wygląd dokumentów w różnych formatach i na różnych nośnikach, w programie Publisher 2021 można również stosować tzw. bloki konstrukcyjne. Są to typowe elementy, takie jak nagłówki, ale także ramki, boksy itp. Podobnie jak w przypadku szablonów, użytkownicy mogą korzystać z elementów wbudowanych w program Publisher lub tworzyć własne elementy.

Edycja obrazów i grafiki bezpośrednio w programie Publisher 2021

Grafikę i zdjęcia można wstawiać bezpośrednio z komputera, z biblioteki Microsoft ClipArt lub za pomocą wyszukiwarki obrazów Bing albo z albumu fotograficznego online. Można je wymieniać i zastępować w dowolnym momencie metodą "przeciągnij i upuść". Dzięki funkcji linijki po włożeniu można je umieścić w żądanym miejscu z milimetrową dokładnością.

Pliki graficzne zaimportowane do dokumentu Publisher można nawet później edytować; możliwe jest dostosowanie tonacji i intensywności kolorów, a także przycięcie rozmiaru obrazu do żądanego formatu. Do obrazów i tekstów można także dodawać różne efekty, takie jak cienie i odbicia, aby je wyróżnić.

Skalowalna grafika wektorowa SVG dostępna w programie Publisher 2021 zachowuje ostrość nawet po powiększeniu, dzięki czemu zawsze zapewnia profesjonalne odwzorowanie, a obiekty 3D można dowolnie obracać, aby uzyskać pożądany widok.

Użycie praktycznych pól tekstowych

Przy układaniu dłuższych tekstów, które zajmują kilka stron lub są przerywane ilustracjami, można skorzystać z kilku pomocnych narzędzi, które ułatwiają śledzenie układu: Jeśli na przykład w polu tekstowym zostanie wstawiona zbyt duża ilość tekstu, mała ramka w prawym dolnym rogu ramki informuje o tym za pomocą znaków pominięcia. Istniejące pole tekstowe można wtedy powiększyć za pomocą myszy lub połączyć ze sobą kilka takich pól tekstowych, tak aby pozostały tekst automatycznie pojawił się w kolejnym polu. Funkcja ta jest szczególnie praktyczna w przypadku późniejszych zmian w tekście, np. jego skracania lub uzupełniania.

Personalizacja i udostępnianie dokumentów programu Publisher

Aby stworzyć spersonalizowaną korespondencję, można automatycznie dodawać imiona i nazwiska, zdjęcia, a nawet łącza internetowe wszystkich adresatów. Aby udostępnić innym pracownikom wersję roboczą lub gotowy układ, ich adresy e-mail można wstawić bezpośrednio do dokumentu, co jeszcze bardziej przyspiesza wysyłanie. Korzystając z usługi chmurowej OneDrive firmy Microsoft w programie Publisher, można również zapisywać dane online, aby odbiorcy mogli uzyskać do nich dostęp za pomocą łącza.

Publisher 2021 posiada opcje drukowania w każdej jakości

W zależności od tego, w jakim celu mają być tworzone ulotki, broszury, zaproszenia i inne materiały reklamowe, ale także czysto prywatne produkty poligraficzne, Publisher 2021 oferuje szerokie możliwości drukowania i, oczywiście, także projektowania. Oznacza to, że materiały drukowane mogą być produkowane dla każdej grupy docelowej w pożądanej jakości. W przypadku druku cyfrowego za pośrednictwem usług drukarskich online dokumenty programu Publisher można również zapisać w zwykłym formacie .JPG.

Ogólne wymagania systemowe dla programu Microsoft Publisher 2021

Oprogramowanie Office Publisher 2021 jest dostępne do pobrania w dwóch wersjach: 32-bitowe i 64-bitowe. Wersja 64-bitowa jest instalowana domyślnie, ale w 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86 można zainstalować tylko wersję 32-bitową. W zależności od wybranej wersji indywidualne wymagania sprzętowe mogą się różnić - na przykład pod względem przestrzeni roboczej i pamięci dysku twardego. Należy przestrzegać następujących wymagań minimalnych:

 • Systemy operacyjne:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 lub Windows Server 2022
 • Procesor: co najmniej 1,6 GHz lub szybszy
 • Miejsce na dysku twardym: min. 4 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
 • Pamięć robocza: min. 4 GB RAM
 • Karta graficzna: min. 1280 x 768 pikseli, DirectX 9 lub nowszy z WDDM 2.0 lub nowszy dla Windows 10

Kup Microsoft Publisher 2021 w niskiej cenie jako samodzielny program w Wiresoft

MS Publisher jest klasycznym składnikiem niektórych pakietów Microsoft Office i dlatego zwykle nie jest dostępny oddzielnie, lecz tylko razem z innymi programami Office. W firmie Wiresoft można również kupić program Publisher 2021 jako pojedynczy program - w przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania firmy Microsoft - a przede wszystkim w wersji do zakupu.

Korzyści dla użytkownika: Niniejsza licencja dla pojedynczego użytkownika programu Publisher 2021 nie zobowiązuje do ograniczonej czasowo subskrypcji z obowiązkowymi aktualizacjami lub ewentualnymi ograniczeniami w korzystaniu z funkcji. Dlatego warto kupić program Publisher 2021 firmy Wiresoft jako pojedynczy program, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz wszystkich programów Office.

Bezpieczny zakup oprogramowania z firmą Wiresoft: Zakupiona tutaj licencja jednostanowiskowa programu Publisher 2021 pochodzi zazwyczaj z większej licencji wolumenowej firmy i dlatego stanowi tzw.oprogramowanie używane   - pod względem zakresu funkcji jest ona jednak identyczna z wersją programu Publisher, która wchodzi również w skład pakietu Office Suite 2021. Dzięki temu możemy zaoferować je po wyjątkowo korzystnej cenie!

Ponadto kupując używane oprogramowanie, nie ponosisz żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo. Ponadto każdy program firmy Microsoft dostępny w firmie Wiresoft, niezależnie od tego, czy był wcześniej używany, czy nieużywany, został najpierw przetestowany pod kątem faktycznej i bezbłędnej użyteczności, dlatego po zakupie i pobraniu na komputer oprogramowanie Publisher jest natychmiast w 100% zdatne do użytku przez nieograniczony czas.

Ponieważ firma Wiresoft, jako poważny i rzetelny sprzedawca oprogramowania, oferuje wyłącznie pełne wersje programów, które są identyczne z wersjami dostępnymi w firmie Microsoft i nie pochodzą z niebezpiecznych źródeł.

Szczególnie freelancerzy i małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także użytkownicy prywatni korzystają ze wszystkich zalet programu Publisher 2021 przy zakupie oprogramowania w firmie Wiresoft, ponieważ oszczędzają pieniądze. W sklepie Wiresoft Software Shop można kupić MS Publisher, a także wiele innych programów pakietu Office i innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu MS Publisher 2021 lub dowolnego innego programu firmy Microsoft, po prostu skontaktuj się z nami przez e-mail, telefonicznie lub na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie