Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021

MICROSOFT PUBLISHER 2021

740,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Publisher 2021 - pojedynczy program w wersji do zakupu Publisher 2021  to...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - pojedynczy program w wersji do zakupu

Publisher 2021 to wszechstronny, potężny program firmy Microsoft do profesjonalnego publikowania na biurku. Nie tylko firmy, ale także prywatni użytkownicy, tacy jak uczniowie i studenci, mogą korzystać z oprogramowania do tworzenia przekonujących publikacji wszelkiego rodzaju - od edycji zdjęć i układu do tworzenia szablonów do druku. Oprócz obszernego katalogu szablonów ulotek, broszur, jak również bardziej rozbudowanych katalogów, dostępnych jest wiele narzędzi i efektów do projektowania i dalszej edycji według indywidualnych pomysłów. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika oraz przejrzystemu układowi narzędzi, nawet niedoświadczeni użytkownicy i początkujący mogą szybko rozpocząć pracę z Publisher 2021 i tworzyć media drukowane spełniające nawet wysokie standardy, ale także tylko loga, ikony i inne elementy graficzne.

Podobnie jak w innych programach pakietu Office w wersji 2021, wygląd wstążki można indywidualnie dopasować do własnych potrzeb, co zapewnia dużą przejrzystość.  MS Publisher 2021 jest więc właściwym partnerem do realizacji Twoich kreatywnych pomysłów w sposób przekonujący i umiejętny.

Wysoka kompatybilność z różnymi formatami i programami

Program graficzny umożliwia oczywiście korzystanie z typowych formatów plików, do których należą .JPG i .PDF, a także formaty własne Microsoftu - .XPS i .PUB; ten ostatni można nawet otworzyć za pomocą programu graficznego Adobe. Oznacza to, że pliki do druku utworzone za pomocą programu MS Publisher mogą być również używane z innymi programami do tworzenia układów graficznych, co zwiększa kompatybilność programu Publisher 2021. Format HTML jest dostępny do tworzenia biuletynów.

Publisher może również importować pliki z innych programów pakietu Office, takie jak wykresy i tabele programu Excel lub już sformatowane teksty programu Word.

Wreszcie, praktyczny kreator Pack & Go automatycznie zbiera i pakuje wszystkie pliki związane z publikacją i wymagane do druku (np. obrazy, grafikę i czcionki) w jeden plik, który wystarczy wysłać do drukarni lub punktu ksero albo udostępnić za pośrednictwem chmury Microsoft Cloud.

Krótki przegląd nowości w Publisher 2021

Oprócz wielu optymalizacji, nowa wersja Microsoft Publisher charakteryzuje się rozszerzonymi możliwościami zastosowania: Na przykład, Publisher 2021 można używać na urządzeniach dotykowych za pomocą rysika. Ponadto dokumenty programu Publisher można również udostępniać innym osobom za pośrednictwem usługi chmurowej OneDrive firmy Microsoft. Dzięki niezawodnej aktualizacji przechowywanych tam plików w czasie rzeczywistym oraz wysokim standardom bezpieczeństwa gwarantowanym przez system Data Loss Prevention, praca nad dokumentami w układzie programu Publisher w zespole jest nie tylko wydajna, ale i bezpieczna.

Publisher 2021 oferuje m.in. następujące funkcje i możliwości:

  • W obszarze projektowania dostępna jest teraz osobna kolumna do edycji wielu obrazów.
  • Zdjęcia mogą być wymieniane intuicyjnie i natychmiastowo za pomocą metody "przeciągnij i upuść".
  • Dostępne są liczne nowe efekty obrazu: np. cienie, efekty świetlne, efekty 3D oraz odbicia.
  • Mogą one być również wykorzystywane do projektowania tekstów.
  • W przypadku korzystania z usług fotograficznych online lub druku cyfrowego, gotowe publikacje można zapisać również w formacie JPG.

ProgramPublisher 2021 jest zwykle dostępny tylko jako stały składnik niektórych wersji MS Office, ale w firmie Wiresoft można również kupić oprogramowanie do publikacji oddzielnie. Aby móc korzystać z wersji MS Publisher 2021 na komputerze lub innym urządzeniu końcowym kompatybilnym z systemem Windows, obowiązkowym wymogiem jest system operacyjny Windows 10.

W sklepie internetowym Wiresoft można nabyć najnowszą wersję programu Publisher 2021, jak również starsze wersje oraz wiele innych programów Office w wyjątkowo niskiej cenie w wersji dla jednego użytkownika, całkowicie bez subskrypcji oprogramowania. Poniższy szczegółowy przegląd przedstawia wszystkie interesujące i ważne nowe funkcje programu Publisher 2021.

Zakres funkcji w programie Microsoft Publisher 2021

Publisher 2021 zawiera zarówno ulepszenia sprawdzonych już funkcji i narzędzi, jak i pewne innowacje, także w zakresie swobodnie wykorzystywanych grafik i szablonów, dzięki czemu spektrum możliwości zastosowań tej wersji jest jeszcze szersze niż dotychczas.

Wykorzystanie sugestii projektowych przy projektowaniu dokumentów

Natychmiast po uruchomieniu Publisher 2021 wyświetla się obszerny katalog szablonów projektowych, zawierający propozycje wielu różnych dokumentów do druku w typowych formatach: od prostych wizytówek, przez ulotki do mailingu, po obszerne katalogi. Każdy z szablonów może być dalej dostosowywany - kolory, czcionki i formatowanie mogą być zastąpione lub uzupełnione innymi. Plik oryginalnego szablonu jest zawsze zachowany, dzięki czemu można do niego powrócić ponownie, ponieważ nowo zaprojektowany szablon jest zapisywany jako kopia.

Szczególnie początkujący i niedoświadczeni użytkownicy docenią te ustawienia wstępne dla dokumentów, które pozwalają uzyskać atrakcyjnie zaprojektowany rezultat drukowania za każdym razem.

Oczywiście możliwe jest również projektowanie własnych szablonów i układów. Można je również zapisać jako szablon lub plik wzorcowy, aby były natychmiast dostępne następnym razem. Oszczędza to profesjonalistom wiele czasu i zapewnia, że wszystkie oparte na nim dokumenty mają spójny wygląd i identyczną jakość.

Wykorzystanie elementów konstrukcyjnych do publikacji

Aby zapewnić powtarzalny, identyczny wygląd dokumentów w różnych formatach i na różnych nośnikach, w programie Publisher 2021 można również stosować tzw. bloki konstrukcyjne. Są to typowe elementy, takie jak nagłówki, ale także ramki, boksy itp. Podobnie jak w przypadku szablonów, użytkownicy mogą korzystać z elementów wbudowanych w program Publisher lub tworzyć własne elementy.

Edycja zdjęć i grafiki bezpośrednio w programie Publisher 2021

Grafiki i zdjęcia można wstawiać bezpośrednio z komputera, z biblioteki Microsoft ClipArt lub poprzez wyszukiwarkę obrazów Bing albo z albumu fotograficznego online. Można je wymieniać i zastępować w dowolnym momencie metodą "przeciągnij i upuść". Dzięki funkcji linijki można je po włożeniu umieścić w żądanej pozycji z milimetrową dokładnością.

Pliki graficzne zaimportowane do dokumentu Publisher mogą być później edytowane; możliwe jest dostosowanie tonacji i intensywności kolorów, a także przycięcie rozmiaru obrazu do żądanego formatu. Możliwe jest również dodawanie różnych efektów, takich jak cienie i odbicia, do obrazów i tekstów, aby je wyróżnić.

Skalowalna grafika wektorowa SVG dostępna w Publisher 2021 zachowuje swoją ostrość nawet w powiększeniu i dzięki temu zawsze stanowi profesjonalne odwzorowanie; obiekty 3D natomiast można dowolnie obracać, aby uzyskać pożądany widok.

Użycie praktycznych pól tekstowych

Przy układaniu dłuższych tekstów, które rozciągają się na kilka stron lub są przerywane ilustracjami, dostępne są pewne pomocne narzędzia, które pomogą Ci śledzić układ: Jeśli na przykład w polu tekstowym wstawiono zbyt dużo tekstu, mała ramka w prawym dolnym rogu ramki informuje o tym za pomocą znaków pominięcia. Istniejące pole tekstowe można wtedy powiększyć za pomocą myszy lub połączyć ze sobą kilka takich pól tekstowych, tak aby pozostały tekst pojawił się automatycznie w kolejnym polu. Funkcja ta jest szczególnie praktyczna przy późniejszych zmianach tekstu, np. przy jego skracaniu lub uzupełnianiu.

Personalizacja i udostępnianie dokumentów programu Publisher

Aby stworzyć spersonalizowany mailing, można automatycznie dodać nazwiska, zdjęcia lub nawet linki internetowe wszystkich adresatów. Aby udostępnić innym pracownikom wersję roboczą lub gotowy układ, ich adresy e-mail można wstawić bezpośrednio do dokumentu, co jeszcze bardziej przyspiesza wysyłanie. Korzystając z usług chmurowych OneDrive firmy Microsoft w programie Publisher, można również zapisywać dane online, aby odbiorcy mogli uzyskać do nich dostęp za pomocą łącza.

Publisher 2021 posiada opcje drukowania w każdej jakości

W zależności od tego, w jakim celu mają być tworzone ulotki, broszury, zaproszenia i inne materiały reklamowe, ale także czysto prywatne produkty poligraficzne, Publisher 2021 oferuje szerokie możliwości druku i oczywiście także projektowania. Oznacza to, że materiały drukowane mogą być produkowane dla każdej grupy docelowej w pożądanej jakości. W przypadku druku cyfrowego za pośrednictwem usług drukarskich online dokumenty Publisher można zapisać również w zwykłym formacie .JPG.

Ogólne wymagania systemowe dla programu Microsoft Publisher 2021

Oprogramowanie biurowe Publisher 2021 jest dostępne do pobrania w dwóch wersjach: 32-bit i 64-bit. Wersja 64-bitowa jest instalowana domyślnie, ale tylko wersja 32-bitowa może być zainstalowana na 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86. W zależności od wybranej wersji, indywidualne wymagania sprzętowe mogą się różnić - na przykład pod względem przestrzeni roboczej i pamięci dysku twardego. Należy przestrzegać następujących wymagań minimalnych:

  • Systemy operacyjne:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 lub Windows Server 2022
  • Procesor: min. 1,6 GHz lub szybszy
  • Miejsce na dysku twardym: min. 4 GB dostępnej przestrzeni dyskowej
  • Pamięć robocza: min. 4 GB RAM
  • Karta graficzna: min. 1.280 x 768 pikseli, DirectX 9 lub wyższy z WDDM 2.0 lub wyższy dla Windows 10

Kup Microsoft Publisher 2021 w niskiej cenie jako pojedynczy program w Wiresoft

MS Publisher jest klasycznym składnikiem niektórych pakietów Microsoft Office i dlatego zwykle nie jest dostępny oddzielnie, lecz tylko razem z innymi programami Office. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania Microsoft, w Wiresoft można kupić program Publisher 2021 również jako pojedynczy program, a przede wszystkim w wersji do zakupu.

Twoje korzyści: Niniejsza licencja dla pojedynczego użytkownika programu Publisher 2021 nie zobowiązuje Cię do ograniczonej czasowo subskrypcji z obowiązkowymi aktualizacjami lub ewentualnymi ograniczeniami w korzystaniu z funkcji. Dlatego podwójnie opłaca się kupić Publisher 2021 firmy Wiresoft jako pojedynczy program, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz wszystkich programów Office.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Zakupiona tutaj licencja jednostanowiskowa Publisher 2021 pochodzi zazwyczaj z większej licencji wolumenowej firmy i dlatego stanowi tzw.oprogramowanie używane   - pod względem zakresu funkcji jest jednak identyczna z wersją programu Publisher, która wchodzi również w skład pakietu Office Suite 2021. Dlatego możemy zaoferować Państwu to w szczególnie korzystnej cenie!

Ponadto nie ponosisz żadnego ryzyka prawnego przy zakupie używanego oprogramowania, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo. Ponadto każdy program Microsoft dostępny w firmie Wiresoft, niezależnie od tego, czy był wcześniej używany, czy nieużywany, został najpierw przetestowany pod kątem rzeczywistej i bezbłędnej użyteczności, dlatego po zakupie i pobraniu na komputer oprogramowanie Publisher jest natychmiast w 100% zdatne do użytku przez nieograniczony czas.

Ponieważ Wiresoft, jako poważny i rzetelny dystrybutor oprogramowania, oferuje wyłącznie pełne wersje programów, które są identyczne z wersjami dostępnymi w firmie Microsoft, a także nie pochodzą z niebezpiecznych źródeł.

Szczególnie freelancerzy i MŚP, ale także użytkownicy prywatni korzystają ze wszystkich zalet programu Publisher 2021 przy zakupie oprogramowania w firmie Wiresoft, ponieważ oszczędzają pieniądze. W sklepie Wiresoft Software Shop można kupić MS Publisher, a także wiele innych programów pakietu Office i innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu MS Publisher 2021 lub jakiegokolwiek innego programu firmy Microsoft, po prostu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany