Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT ACCESS 2013

MICROSOFT ACCESS 2013

136,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10031
 • 077-06126
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
MS ACCESS 2013 jako programu indywidualnego Microsoft Access 2013 jest kolejną wersją...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS ACCESS 2013 jako programu indywidualnego

Microsoft Access 2013 jest kolejną wersją potężnego systemu zarządzania bazami danych firmy Microsoft, umożliwiającego gromadzenie danych w uporządkowanej formie i udostępnianie ich do różnego rodzaju dalszego wykorzystania. Access 2013 oferuje odpowiednie interfejsy, które umożliwiają nie tylko import plików Excel i PDF, ale także wielu rodzajów baz danych SQL. Intuicyjnie użyteczne narzędzia pozwalają nawet niedoświadczonym użytkownikom na szybkie rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem i tworzenie różnego rodzaju aplikacji bazodanowych zgodnie z ich indywidualnymi wymaganiami - zwłaszcza do zarządzania dobrami przedsiębiorstwa, zarządzania danymi i zarządzania projektami, ale także do celów prywatnych. Dlatego też dostęp w 2013 r. jest idealny dla małych i średnich baz danych z maksymalnie 10 użytkownikami.

 

Access zapewnia użytkownikom wiele zintegrowanych szablonów i układów, które mogą być wykorzystane do szybkiego i łatwego tworzenia typowych aplikacji w oparciu o znany z Office 2013 interfejs desktopowy. Oprogramowanie oferuje również rozbudowane funkcje raportowania w celu profesjonalnej oceny status quo i innych raportów.

Poprzez Office 365 lub połączenie z SharePointem, Access 2013 oferuje również wszystkie warunki niezbędne do uproszczonej współpracy zespołowej. Użytkownicy, którzy używają już systemu operacyjnego Windows 8 jako swojego systemu operacyjnego, mogą również korzystać ze zoptymalizowanych funkcji dotykowych i korzystać z oprogramowania w pełnym zakresie na odpowiednich urządzeniach końcowych.

 

Jednak najważniejszą nowością w Access 2013 jest Access Web App! Po jej utworzeniu, tego typu baza danych może być publikowana przez SharePoint, tak aby wszyscy pracownicy z prawami dostępu mieli do niej dostęp i mogli z nią pracować w czasie rzeczywistym.

 

Access 2013 jest zazwyczaj dostępny tylko jako integralna część edycji MS Office Professional i Professional Plus (lub w ramach abonamentu). Kupując pojedynczą wersję programu Access 2013 od firmy Wiresoft, nie tylko użytkownicy innych edycji pakietu Office 2013, ale także użytkownicy, którzy nie mają zainstalowanej Office, mogą korzystać z tego oprogramowania na swoim komputerze. Zaletą programu Access 2013 jest również to, że jest on nadal obsługiwany przez starsze systemy operacyjne Microsoft od Windows 7 - oznacza to, że użytkownicy, którzy nie chcą przechodzić na obecny system operacyjny, mogą z niego korzystać.

W sklepie internetowym Wiresoft możesz kupić wersję 2013 MS Access, jak również inne wersje oprogramowania, w tym najnowszą wersję jako licencję dla jednego użytkownika, w rozsądnej cenie - jak również inne Office. Poniższy przegląd daje wyobrażenie o najważniejszych funkcjach i cechach systemu Access 2013.

 

Konfiguracja i edycja aplikacji bazodanowych w Access 2013 indywidualnie

Dzięki zastosowaniu Microsoft Jet Engine jako systemu bazodanowego, Access dostarcza wszystkie narzędzia zintegrowanego środowiska programistycznego. Dzięki graficznemu interfejsowi użytkownika, idealnie nadaje się on do tworzenia typowych aplikacji bazodanowych. Access 2013 oferuje użytkownikom wiele wizualnych obiektów programistycznych, które są już ukierunkowane na dostęp do bazy danych, co pozwala na sprawne i szybkie tworzenie odpowiednich aplikacji bez konieczności posiadania szerokich umiejętności programistycznych.

 

Jako Relational Database Management System (RDBMS), Access 2013 oferuje decydującą przewagę nad porównywalnymi systemami bazodanowymi, że dane pozyskane za jego pośrednictwem mogą być wykorzystywane elastycznie, dzięki czemu użytkownicy mogą je w każdej chwili aktualizować, a tym samym zmieniać, uzupełniać, a nawet usuwać. Ta zorientowana na transakcje konstrukcja sprawia, że MS Access 2013 jest idealny do zarządzania danymi mającymi znaczenie dla działalności gospodarczej i wspierania systemów operacyjnych w przedsiębiorstwach; typowe zadania obejmują nie tylko rejestrowanie i dostarczanie projektów i list zadań, ale również kontaktowych baz danych oraz, w szczególności w systemach sklepowych, śledzenie i zarządzanie inwentaryzacją.

 

Access 2013 obsługuje język zapytań do bazy danych SQL-92. Access wykorzystuje zarówno starszy format .mdb jak i nowszy .accdb (skrót od Microsoft Access Database) jako Standard, który może być otwierany również przez programy spoza firmy Microsoft. Przy łączeniu się z zewnętrznym źródłem danych mogą być również używane inne wersje Access i inne formaty niż Access.

 

Dzięki Access 2013 można tworzyć lub wykorzystywać różne formularze i typy obiektów baz danych - między innymi

 • Formularze do wprowadzania danych strukturalnych
 • Specyfikacje dotyczące przywozu i wywozu
 • Tabele dotyczące przechowywania danych
 • Zapytania dotyczące dalszego przetwarzania zarejestrowanych danych
 • Sprawozdania dotyczące wyjścia zarejestrowanych danych
 • Makra do automatyzacji niektórych procesów
 • Moduły Visual Basic służące do uproszczenia niektórych procesów
 • Powiązania między tabelami, w tym określenie warunków integralności

Formularze, które mogą być indywidualnie tworzone w programie Access 2013, są niezwykle praktyczną funkcją wprowadzania danych i zarządzania nimi nie tylko ręcznie, ale również automatycznie poprzez interfejsy. Poszczególne zapisy danych mogą być wyświetlane w widoku formularza w sposób uporządkowany i przejrzysty, co znacznie ułatwia ich wprowadzanie i konserwację. W zależności od potrzeb dostępne są różne tzw. narzędzia do układania formularzy dostępu.

 

Tworzenie aplikacji z usługą Access 2013

Jednak najważniejszą innowacją, którą Access 2013 ma do zaoferowania, są aplikacje! Dzięki zintegrowanym narzędziom, użytkownicy mogą tworzyć różne aplikacje nawet bez umiejętności programowania. W tym celu muszą najpierw wybrać odpowiedni typ danych, tak aby Access automatycznie utworzył w tym celu kompletną strukturę bazy danych, która ma już przyjazny interfejs użytkownika. Oprócz typowych funkcji podstawowych, aplikacja zawiera już różne Standard do dodawania lub edycji danych oraz do nawigacji.

Elementy sterujące można umieścić lub przesunąć do określonej pozycji w zależności od potrzeb, bez konieczności wprowadzania dodatkowych zmian w układzie. Funkcja ta jest intuicyjna, więc użytkownicy po prostu klikają i przeciągają dany element do żądanej pozycji, a inne elementy sterujące, które tam są, są automatycznie odsuwane na bok, aby utworzyć odpowiednią przestrzeń.

 

Łącząc się z Microsoft SharePoint jako aplikacją SharePoint, aplikacje Access Web mogą być udostępniane online przez przeglądarkę internetową, a tym samym udostępniane innym użytkownikom. Oznacza to, że bazy danych utworzone w systemie Access mogą być wykorzystywane nie tylko lokalnie na komputerze PC, ale również niezależnie od lokalizacji poprzez dostępne połączenie internetowe.

Pozostałe zalety udostępniania aplikacji Access za pośrednictwem SharePointa to z jednej strony możliwość uzyskania informacji na temat korzystania z samej aplikacji, a także śledzenia generowanych na jej temat informacji.

Połączenie Access 2013 z serwerem Microsoft SQL Server i bazą danych Azure SQL oferuje również większą niezawodność i bezpieczeństwo oraz skalowalność danych - zarówno wtedy, gdy są one dostarczane w chmurze, jak i gdy są wykorzystywane lokalnie.

 

Wymagania systemowe dla Microsoft Access 2013

Program Office Program Access 2013 jest oferowany przez firmę Microsoft w następujących wersjach: 32-bitowej i 64-bitowej. 32-bitowa wersja programu Access 2013 jest obsługiwana w Windows Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1.

64-bitowa wersja programu Access 2013 jest również obsługiwana przez Windows Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2012, oprócz tych Windows obsługiwanych przez wersję 32-bitową. W zależności od wersji, inne wymagania sprzętowe dotyczące pamięci i miejsca na dysku twardym różnią się. W związku z tym stosuje się następujące minimalne wymagania:

 • Systemy operacyjne: Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
 • Korzystanie z funkcji Multi-Touch jest zoptymalizowane dla Windows 8.
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy - procesor x86 lub x64-bitowy
 • Pamięć (RAM): co najmniej 1 GB (32-bitowa); 2 GB (64-bitowa)
 • Dysk twardy: co najmniej 3 GB
 • Ekran: Minimalna rozdzielczość 1 024 x 576 pikseli i karta graficzna zgodna z DirectX10

 

Microsoft Access 2013 w Wiresoft kup taniego singla

MS Access 2013 jest klasyczną, stałą częścią składową pakietów MS Office Professional i Professional Pro i dlatego nie jest dostępny jako zakupiona osobno wersja, lecz tylko z jednym z tych Office lub w ramach płatnej subskrypcji. W sklepie internetowym Wiresoft można również zakupić program Access 2013 oddzielnie - bez innej opcji subskrypcji z obowiązkowymi aktualizacjami, jeśli ma to zastosowanie; tzn. ponosisz tylko te jednorazowe koszty tego zakupu. Jest to pełna wersja programu, która posiada taki sam zakres funkcji jak komponent oprogramowania Office 2013, z tą tylko różnicą, że jest to pojedyncza licencja Access 2013, która jest używana wyłącznie przez użytkownika.

 

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoftem: Zakup Access 2013 jest nie tylko szczególnie tani z Wiresoftem, ale także bezpieczny: Oferowana licencja jednoużytkownikowa Access 2013 pochodzi z większej ilości licencji, która w innym przypadku jest używana tylko w większej firmie. Firmy te są prawnie upoważnione do sprzedaży niepotrzebnych licencji na oprogramowanie, np. firmie Wiresoft - albo dlatego, że nie są one potrzebne i stanowią nadwyżkę, albo dlatego, że ta wersja programu została zastąpiona nowszą lub nie jest już obsługiwana z powodu zmiany sprzętu lub systemu operacyjnego. W procesie tym są one usuwane z licencji woluminowej i przekształcane na poszczególne licencje, a następnie określane jako używane oprogramowanie lub używane oprogramowanie. Nie wpływa to jednak na ich ogólną funkcjonalność, ponieważ samo oprogramowanie nie może się zużywać. Wiresoft sprzedaje również tylko pełne wersje programów Access i innych programów firmy Microsoft, które są identyczne z oryginalnymi wersjami Microsoft i pochodzą z bezpiecznych i legalnych źródeł.

Kupując używane oprogramowanie z Wiresoftem, nie ponosisz żadnego ryzyka prawnego, ponieważ zarówno sprzedaż, jak i zakup używanego oprogramowania jest zabezpieczona przez prawo.

Zakupione oprogramowanie Access 2013 może być zainstalowane na komputerze zaraz po zakupie i pobraniu oraz może być aktywowane za pomocą ważnego klucza licencji wolumenu - zwanego również Multi-Activation-Key (MAK) - i używane bez ograniczeń.

 

Zakup oprogramowania za pomocą Wiresoftu jest szczególnie ekonomicznym rozwiązaniem umożliwiającym korzystanie z drogich lub niedostępnych indywidualnie programów. Korzystają na tym nie tylko freelancerzy i MŚP, ale także prywatni użytkownicy. W ten sposób uzyskują one wszystkie korzyści, które Access 2013 ma do zaoferowania w rozsądnej cenie i dodatkowo oszczędzają pieniądze!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft Software Shop znajdziesz nowsze i starsze wersje programu Access 2013, a także wiele innych programów Office i innych programów firmy Microsoft w wersji zakupowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Access 2013 lub innego programu Microsoftu, po prostu skorzystaj z naszych porad przez e-mail, telefon lub czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT ACCESS 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany