Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT ACCESS 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2013

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10031
 • 077-06126
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
90,90 zł * 99,90 zł * (9,01% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Access 2013 to kolejna wersja potężnego systemu zarządzania bazą danych służącego do gromadzenia danych w postaci ustrukturyzowanej i udostępniania ich do różnego rodzaju dalszych zastosowań. Microsoft Access 2013 oferuje odpowiednie interfejsy, które pozwalają nie tylko na import - jak również plików PDF, ale przede wszystkim z wielu rodzajów baz danych SQL. Intuicyjne narzędzia umożliwiają nawet niedoświadczonym użytkownikom szybkie rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem i tworzenie różnego rodzaju aplikacji bazodanowych zgodnie z indywidualnymi potrzebami - zwłaszcza do zarządzania towarami w firmach, jak również do administrowania danymi i zarządzania projektami, ale także do celów prywatnych. 2013 jest więc idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich baz danych z maksymalnie 10 użytkownikami. Excel Access

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 jako samodzielny program

Microsoft Access 2013 to kolejna wersja potężnego systemu zarządzania bazami danych firmy Microsoft, służącego do przechwytywania danych w ustrukturyzowanej formie i udostępniania ich do różnego rodzaju dalszego wykorzystania. Access 2013 oferuje odpowiednie interfejsy, które pozwalają nie tylko na import plików Excel i PDF, ale także z wielu typów baz danych SQL. Intuicyjne narzędzia pozwalają nawet niedoświadczonym użytkownikom szybko rozpocząć pracę z oprogramowaniem i tworzyć różne typy aplikacji bazodanowych zgodnie z indywidualnymi potrzebami - przede wszystkim do zarządzania towarami w firmach, jak również do administrowania danymi i zarządzania projektami, ale także do celów prywatnych. Access 2013 jest więc idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich baz danych z maksymalnie 10 użytkownikami.

W tym celu Access udostępnia użytkownikom liczne zintegrowane szablony i układy, za pomocą których można szybko i łatwo tworzyć typowe aplikacje na podstawie interfejsu pulpitu znanego z Office 2013. Ponadto oprogramowanie oferuje rozbudowane funkcje raportowania, umożliwiające profesjonalną ocenę status quo i inne raporty.

Za pośrednictwem Office 365 lub połączenia z SharePoint, Access 2013 oferuje również wszystkie warunki do uproszczonej współpracy zespołowej. Użytkownicy, którzy już używają Windows 8 jako systemu operacyjnego, mogą również skorzystać ze zoptymalizowanej funkcjonalności dotykowej i w pełni wykorzystać oprogramowanie na odpowiednich urządzeniach końcowych.

Najważniejszą nowością w programie Access 2013 jest jednak aplikacja Access Web App! Raz utworzona baza danych może być opublikowana poprzez SharePoint, tak aby wszyscy pracownicy z prawami dostępu mieli do niej dostęp i mogli z nią pracować w czasie rzeczywistym.

Access 2013 jest zazwyczaj dostępny tylko jako stała część edycji MS Office Professional i Professional Plus (lub w ramach subskrypcji). Kupując pojedynczą wersję Access 2013 firmy Wiresoft, nie tylko użytkownicy innych edycji Office 2013, ale także użytkownicy, którzy nie mają zainstalowanej wersji Office, mają możliwość korzystania z tego oprogramowania na swoim komputerze. Access 2013 ma przede wszystkim tę zaletę, że program jest nadal wspierany przez starsze systemy operacyjne firmy Microsoft od Windows 7 - korzystają na tym przede wszystkim ci użytkownicy, którzy nie chcą się przesiadać na aktualny system operacyjny.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft można kupić MS Access w wersji 2013, a także inne wersje programu, w tym najnowszą edycję w rozsądnej cenie jako licencję dla jednego użytkownika - podobnie jak inne programy Office. Poniższy przegląd stanowi wprowadzenie do najważniejszych funkcji i właściwości programu Access 2013.

Indywidualne konfigurowanie i edytowanie aplikacji baz danych w programie Access 2013

Dzięki zintegrowaniu Microsoft Jet Engine jako systemu baz danych, Access udostępnia wszystkie narzędzia zintegrowanego środowiska programistycznego, które dzięki graficznemu interfejsowi użytkownika idealnie nadaje się do tworzenia typowych aplikacji bazodanowych. W tym celu Access 2013 udostępnia użytkownikom wiele wizualnych obiektów programistycznych, które są już ukierunkowane na dostęp do bazy danych; dzięki temu można efektywnie i szybko tworzyć odpowiednie aplikacje bez konieczności posiadania dużej wiedzy programistycznej.

Jako system zarządzania relacyjną bazą danych (RDBMS) Access 2013 ma tę decydującą przewagę nad porównywalnymi systemami baz danych, że zgromadzone za jego pośrednictwem dane można elastycznie wykorzystywać, dzięki czemu użytkownicy mogą je w każdej chwili aktualizować, a tym samym zmieniać, uzupełniać lub nawet usuwać. Ten zorientowany na transakcje design sprawia, że MS Access 2013 jest idealny do zarządzania danymi istotnymi dla biznesu i wspierania systemów operacyjnych w firmach; typowe zadania obejmują nie tylko przechwytywanie i udostępnianie projektów i list zadań, ale także bazy danych kontaktów oraz, szczególnie w systemach sklepowych, śledzenie i zarządzanie zapasami.

Access2013 obsługuje język zapytań baz danych SQL-92, a jako format danych Standard Access używa zarówno starszego formatu .mdb, jak i nowszego .accdb (skrót od Microsoft Access Database), który może być otwierany również przez programy spoza firmy Microsoft. Podczas łączenia się z zewnętrznym źródłem danych można używać innych wersji programu Access oraz formatów innych niż Access.

W programie Access 2013 można tworzyć lub wykorzystywać różne formy i typy obiektów baz danych - w tym:

 • Formularze do wprowadzania danych strukturalnych
 • Specyfikacje dotyczące przywozu i wywozu
 • Tablice do przechowywania danych
 • Zapytania dotyczące dalszego przetwarzania przechwyconych danych
 • Raporty wyjściowe z przechwyconych danych
 • Makra do automatyzacji niektórych procesów
 • Moduły Visual Basic dla uproszczenia niektórych procesów
 • Powiązania między tabelami wraz z definicją warunków integralności

Szczególnie formularze, które można indywidualnie tworzyć w Access 2013, są niezwykle praktyczną funkcją do wprowadzania danych i zarządzania nimi nie tylko ręcznie, ale także automatycznie poprzez interfejsy. Dzięki temu poszczególne rekordy danych mogą być wyświetlane w widoku formularza w sposób uporządkowany i przejrzysty, co znacznie ułatwia wprowadzanie i obsługę danych. Do tworzenia tych formularzy Access AutoForms w zależności od potrzeb dostępne są różne tzw. narzędzia układu formularzy.

Tworzenie aplikacji w programie Access 2013

Najważniejszą nowością, jaką oferuje Access 2013, są jednak aplikacje! Dzięki zintegrowanym narzędziom, użytkownicy mogą tworzyć różne aplikacje nawet bez wiedzy programistycznej. W tym celu należy najpierw wybrać odpowiedni typ danych. Access automatycznie tworzy w tym celu kompletną strukturę bazy danych, która posiada już przyjazny dla użytkownika interfejs. Oprócz typowych funkcji podstawowych, aplikacja zawiera już różne polecenia Standard służące do dodawania lub edycji danych, jak również do nawigacji.

Kontrolki mogą być umieszczane lub przesuwane w określone miejsce w zależności od potrzeb bez konieczności wprowadzania dodatkowych zmian w układzie. Funkcja ta działa intuicyjnie, więc użytkownicy po prostu klikają i przeciągają element do żądanej lokalizacji, a inne elementy sterujące, które się tam znajdują, są automatycznie przesuwane na bok, aby stworzyć odpowiednią przestrzeń.

Aplikacje sieciowe Access można udostępnić online za pośrednictwem przeglądarki internetowej, podłączając je do programu Microsoft SharePoint jako aplikację SharePoint, co pozwala na udostępnienie ich innym użytkownikom. Oznacza to, że bazy danych utworzone w programie Access mogą być wykorzystywane nie tylko lokalnie na komputerze PC, ale również niezależnie od lokalizacji poprzez dostępne połączenie internetowe.

Inne zalety udostępnienia aplikacji Access za pośrednictwem SharePoint to z jednej strony możliwość uzyskania informacji o samym użyciu danej aplikacji, jak również możliwość śledzenia wstecz informacji, które zostały wygenerowane za jej pośrednictwem.

Podłączenie programu Access 2013 do Microsoft SQL Server i Azure SQL Database zapewnia również większą niezawodność i bezpieczeństwo oraz skalowalność danych - zarówno w przypadku wdrożenia w chmurze, jak i w siedzibie firmy.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Access 2013

Program Access 2013 Office jest oferowany przez firmę Microsoft w następujących wersjach: 32-bitowej i 64-bitowej. 32-bitowa wersja programu Access 2013 jest obsługiwana w systemach operacyjnych Windows Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1.

64-bitowa wersja programu Access 2013 jest obsługiwana na serwerach Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2012, a także w systemach operacyjnych Windows obsługiwanych przez wersję 32-bitową. W zależności od wersji różnią się także inne wymagania sprzętowe dotyczące pamięci RAM i miejsca na dysku twardym. W związku z tym obowiązują następujące minimalne wymagania:

 • Systemy operacyjne: Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2012 odpowiednio
 • Korzystanie z funkcji multi-touch jest zoptymalizowane dla Windows 8
 • Procesor: min. 1 GHz lub szybszy - procesor x86- lub x64-bitowy
 • Pamięć (RAM): co najmniej 1 GB (32-bitowa); 2 GB (64-bitowa)
 • Dysk twardy: min. 3 GB
 • Ekran: Minimalna rozdzielczość 1.024 x 576 pikseli oraz karta graficzna obsługująca DirectX10

Microsoft Access 2013 w Wiresoft kupić taniego singla

MS Access 2013 jest klasycznym, stałym komponentem edycji MS Office Professional i Professional Pro i dlatego nie jest dostępny do kupienia w wersji indywidualnej, lecz tylko z jednym z tych pakietów Office lub w płatnej subskrypcji. W sklepie internetowym firmy Wiresoft można kupić program Access 2013 pojedynczo - bez innej opcji subskrypcji z ewentualnymi obowiązkowymi aktualizacjami; tzn. przy tym zakupie ponosisz tylko te jednorazowe koszty. Jest to pełna wersja programu, która posiada taki sam zakres funkcji jak komponent oprogramowania Office 2013, z tą różnicą, że jest to pojedyncza licencja programu Access 2013, która jest wykorzystywana wyłącznie przez użytkownika.

Bezpieczny zakup oprogramowania w firmie Wiresoft: Zakup Access 2013 w firmie Wiresoft jest nie tylko szczególnie tani, ale również bezpieczny: Oferowana licencja jednostanowiskowa Access 2013 pochodzi z większej licencji wolumenowej, takiej, jaka jest używana tylko w większym przedsiębiorstwie. Firmy te są prawnie upoważnione do sprzedaży niepotrzebnych licencji na oprogramowanie np. firmie Wiresoft - albo dlatego, że nie są one potrzebne i stanowią nadwyżkę, albo dlatego, że dana wersja programu została zastąpiona nowszą lub nie jest już wspierana ze względu na zmianę sprzętu lub systemu operacyjnego. W takim przypadku są one usuwane z licencji wolumenowej i przekształcane w licencje indywidualne, a następnie określane jako oprogramowanie używane. Nie ma to jednak wpływu na ich ogólną funkcjonalność, ponieważ samo oprogramowanie nie może ulec zużyciu. Wiresoft sprzedaje również tylko pełne wersje programu Access i innych programów Microsoft, które są identyczne z oryginalnymi wersjami Microsoft i pochodzą z bezpiecznych i legalnych źródeł.

Kupując używane oprogramowanie w firmie Wiresoft nie ponosisz żadnego ryzyka prawnego, ponieważ zarówno sprzedaż, jak i zakup używanego oprogramowania są chronione prawem.

Po dokonaniu zakupu i pobraniu zakupione oprogramowanie Access 2013 można natychmiast zainstalować na komputerze i aktywować za pomocą ważnego klucza licencji Volume License Key (zwanego również kluczem wielofunkcyjnym (Multi-Activation Key - MAK)), a następnie używać go bez ograniczeń.

Zakup oprogramowania w firmie Wiresoft jest szczególnie ekonomicznym rozwiązaniem, umożliwiającym korzystanie z drogich lub niedostępnych w innych krajach programów, z którego korzystają nie tylko freelancerzy i MŚP, ale także użytkownicy prywatni. W ten sposób można uzyskać wszystkie korzyści, jakie oferuje Access 2013 w niskiej cenie, a przy tym zaoszczędzić!

W sklepie Wiresoft Software Shop można znaleźć nowsze i starsze wersje Access 2013 oraz wiele innych Office- a także inne programy Microsoft w wersji do kupienia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Access 2013 lub jakiegokolwiek innego programu firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszej porady przez e-mail, telefon lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT ACCESS 2013"
Oceny klientów dla "MICROSOFT ACCESS 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie