Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS

1 149,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Home and Business - niezastąpione oprogramowanie biznesowe dla firm i osób...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2021 Home and Business - niezastąpione oprogramowanie biznesowe dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą

Najnowsza wersja pakietu Microsoft Office Suite 2021 w wersji Home and Business Edition oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą jeszcze wyższy standard funkcjonalności i wydajności - zarówno w zakresie tworzenia i edycji dokumentów, jak i kompleksowej komunikacji oraz bezpiecznej współpracy i wymiany danych i dokumentów. Office 2021 podnosi tym samym współpracę w chmurze - a także w biurze domowym - na nowy poziom. W tym celu, nowy MS Office 2021 Home and Business zapewnia kompleksowe standardy bezpieczeństwa, które uwzględniają również aktualne przepisy dotyczące ochrony danych.

Nowa wersja MS Office to jak zawsze liczne ulepszenia i dodatki do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook: m.in. kompleksowe opcje wspólnej edycji dokumentów w czasie rzeczywistym ułatwiają bezpieczną pracę, jak również chronioną wymianę informacji w zespołach i pracę bez barier. MS Office 2021 Home and Business uzupełniony jest o cyfrowy notatnik OneNote oraz Microsoft Teams, który zastępuje Skype. Wszystkie programy pakietu Office mogą być również używane jako Office Web Apps.

Ponadto, w MS Office 2021 Home and Business, sprawdzona funkcja bezpieczeństwa Data Loss Prevention chroni przed utratą danych dzięki kompleksowym zabezpieczeniom i indywidualnym prawom dostępu, a edycja ta jest również zgodna z surowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych:

Ponadto, aktualna edycja Home and Business Edition 2019 zawiera szereg praktycznych optymalizacji dla profesjonalnej i wydajnej, jak również wymiany dokumentów do pracy zespołowej, zwłaszcza w chmurze.

Microsoft Office 2021 Home and Business Edition można już znaleźć w sklepie Wiresoft Software Shop - w niższej cenie w porównaniu z odpowiednimi nowymi produktami - najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy ta wersja Office będzie oficjalnie dostępna dla Państwa, jak również inne edycje MS Office 2021. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie aplikacje Office zawarte w zestawie oraz dostarcza informacji o wszystkich innowacjach tej edycji, które są już znane i dostępne dla Państwa wraz z Office 2021 Home and Business.

Sprawdzone aplikacje Office jeszcze bardziej wydajne w MS Office Home and Business 2021

W edycji domowej i biznesowej nowego MS Office 2021 szkielet stanowią również poszczególne aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook, uzupełnione o OneNote i Microsoft Teams. W przypadku wersji Microsoft Office 2021 Home and Business Edition zostały one zoptymalizowane i wzbogacone o kolejne funkcje, które jeszcze bardziej usprawniają ogólną współpracę:

 • Microsoft Word 2021 jest nadal niezastąpionym programem do tworzenia tekstów, aktualna wersja wspomaga również pracę nad dokumentami, np. dzięki zintegrowanemu narzędziu do tłumaczenia, zoptymalizowanej funkcji dyktowania oraz ulepszonej korekcie pisowni wraz z korektą gramatyczną. Za pomocą narzędzia wyjścia mowy można odczytywać teksty podczas pisania, a funkcja wprowadzania mowy została jeszcze bardziej ulepszona. Zmieniony edytor ułatwia przyjmowanie sugestii dotyczących pisowni i ortografii bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia. Ulepszono również rozpoznawanie wirtualnego atramentu, dzięki czemu tekst napisany cyfrowym piórem na ekranie jest jeszcze lepiej konwertowany na tekst Worda. Pojedyncze ulepszenia dotyczą na przykład grafiki SVG: bardziej złożone dokumenty graficzne można teraz integrować, skalować i edytować bez dużego zapotrzebowania na pamięć. Tak zwane zdjęcia HEIC mogą być również wstawiane bezpośrednio z iPhone'ów lub iPadów bez konwersji.
 • Microsoft Excel oferuje teraz dynamiczne tablice i ulepszoną funkcję XVERWEIS do profesjonalnej analizy i przetwarzania danych, a także nowe funkcje i filtry, takie jak filtry osi czasu w wersji 2021 pakietu Office. Funkcje tabelaryczne dla obliczeń finansowych zostały również zoptymalizowane; zachowana została również doskonała kompatybilność z plikami CSV. Dalsze szczegóły dotyczące funkcji dostępnych w Excelu w MS Office 2021 Home and Business Edition nie są jeszcze znane, w razie pytań prosimy o kontakt z zespołem Wiresoft.
 • Microsoft PowerPoint 2021 oferuje szeroki zakres opcji projektowania, jak zwykle z wieloma ekscytującymi efektami, takimi jak morfing grafiki i obrazów, a także inne opcje edycji obrazu. Pliki Ultra HD można również wstawiać bezpośrednio do prezentacji w programie PowerPoint; grafikę można dowolnie skalować i przybliżać do obrazu za pomocą funkcji zoom; animacje można również wykonywać za pomocą pióra cyfrowego. Opcje udostępniania obejmują teraz także widok pliku PowerPoint dla mówcy, a dzięki Microsoft Forms można rozpocząć bezpośrednią ankietę wśród uczestników spotkania.
 • Microsoft Outlook 2021 wspomaga globalną komunikację z partnerami biznesowymi i pracownikami w innych lokalizacjach, m.in. poprzez automatyczne uwzględnianie różnych stref czasowych oraz przesunięć czasowych przy planowaniu terminów spotkań. Nowy Outlook 2021 obsługuje również tworzenie i zarządzanie dowolną liczbą kont e-mail na użytkownika, co jest szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy potrzebują kilku kont. Dzięki Microsoft Teams wiadomości w Outlooku mogą być udostępniane bezpośrednio innym współpracownikom i partnerom; wreszcie Outlook 2021 zawiera nowy pasek narzędzi dyktowania, który ułatwia komponowanie wiadomości e-mail dzięki ulepszonym poleceniom głosowym i automatycznej interpunkcji.
 • Publisher 2021 zawiera wiele opcji do tworzenia ciekawych, drukowanych prezentacji i publikacji, w tym ulepszone rozpoznawanie pióra i profesjonalną edycję grafiki.
 • OneNote i Microsoft Teams uzupełniają pakiet MS Office Home and Business 2021 Edition: praktyczny cyfrowy notatnik można połączyć z innymi programami, a Microsoft Teams zastępuje teraz Skype.

Skorzystaj z wielu innych zalet pakietu Microsoft Office 2021 Dom i Firma

MS Office 2021 Home and Business Edition oferuje nie tylko wiele optymalizacji i nowych funkcji w poszczególnych programach, ale także cały szereg ogólnych praktycznych cech i zalet, które m.in. wspierają pracę mobilną i ułatwiają intuicyjną współpracę zespołową nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami oraz komunikację między pracownikami.

Użytkownicy mają dostęp do wielu funkcji Office także w podróży, za pomocą smartfona lub tabletu: aplikacje internetowe dostępne w Office 2021 jeszcze bardziej ułatwiają dostęp, dzięki czemu poszczególne funkcje i elementy do szybkiej edycji dokumentów w podróży można znaleźć jeszcze szybciej. Pliki mogą być również otwierane i udostępniane w chmurze na urządzeniach innych użytkowników.

Interfejs pulpitu Office 2021 zachwyca przejrzystym układem; z wielu aplikacji można korzystać także w trybie ciemnym, co sprzyja pracy przyjaznej dla oczu. Ponadto nowe menu rozwijane w obszarze wyszukiwania jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie wiadomości e-mail i dokumentów - wystarczy kliknąć, aby przełączyć się między odpowiednią skrzynką pocztową a otwartym folderem. Poprzez menu historii w kliencie desktopowym można również powrócić bezpośrednio do ostatnio odwiedzanych miejsc. Istnieje również nowa opcja maskowania numerów telefonów, która może zapewnić większą prywatność i anonimowość.

Również w Office 2021, Group Policy Object (GPO) będzie prawdopodobnie dostępny do zarządzania politykami grupowymi, które są zabezpieczone za pomocą plików ADMX. Oprócz kontroli aktualizacji obejmują one również ustawienia zabezpieczeń do kontroli makr w dokumentach zewnętrznych. Ponadto, Office 2021 Edition może być również używany na terminalu lub serwerze zdalnego pulpitu; licencja będzie najprawdopodobniej ponownie zawierać drugie prawo do użytkowania na komputerze przenośnym określonego użytkownika.

Wszystkie programy Office 2021 wspierają również dostępność, między innymi dzięki zastosowaniu międzynarodowych standardów oraz praktycznych sugestii dotyczących układu dokumentów, które mogą być uzupełnione o instrukcje dźwiękowe. Sekcja "Łatwość użytkowania" oferuje tutaj różne opcje, jak np. duży wybór tonów w opcji "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku".

Zapobieganie utracie danych dostępne w pakiecie Office 2021 Home i Business - ochrona przed utratą i nieuprawnionym ujawnieniem danych o znaczeniu krytycznym

Narzędzie Microsoft Data Loss Prevention (DLP), sprawdzone w wielu edycjach Office, jest stosowane również w MS Office 2021 Home i Business do niezawodnej ochrony poufnych informacji lub danych przed celowym lub przypadkowym ujawnieniem przez pracowników. W ten sposób organizacje lub przedsiębiorstwa zapewniają w szczególności ochronę danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, zgodnie z wymogami DSVGO. Wszystkie przepływy danych, takie jak transfery za pośrednictwem poczty elektronicznej lub aplikacji internetowych, są nie tylko monitorowane za pomocą dynamicznej kontroli treści, ale również blokowane w przypadku naruszenia przepisów.

Administratorzy systemu mogą tworzyć indywidualne, zróżnicowane reguły dostępu do określonych danych, w zależności od użytkownika lub grup, w celu ograniczenia lub całkowitego zablokowania dostępu do nich lub ich transferu, a także ostrzegać użytkowników o potencjalnym ryzyku w przypadku bezpośredniego zagrożenia utratą danych.

W nowym MS Office 2021 administratorzy mogą łatwiej zdefiniować dla poszczególnych programów, które informacje mogą być w ogóle włączone do dokumentu. Ponadto, w przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak Microsoft OneDrive, ważne dane nie zostaną utracone nawet w przypadku awarii serwera lub urządzenia końcowego; użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do tych plików i edytować je z dowolnego miejsca.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2021 Home and Business

Poniższe wymagania systemowe dotyczą MS Office 2021 Home and Business Edition. Ponadto, w zależności od korzystania z innych aplikacji lub programów, mogą obowiązywać dalsze wymagania dotyczące przestrzeni dyskowej itp.

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1.280 x 800 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

Które wersje systemu Windows są kompatybilne z oprogramowaniem MS Office 2021 Home and Business?

Jak już wspomniano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje Microsoft Office 2021 do poprawnego działania wymagają systemu operacyjnego co najmniej Windows 10. Microsoft Office 2021 Home and Business nie jest zatem kompatybilny z systemem Windows 8, 7 lub starszymi wersjami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu skontaktuj się z zespołem Wiresoft.

Jak jest licencjonowany pakiet Microsoft Office 2021 Home and Business?

Jak zwykle, ta wersja Home and Business Edition pakietu Microsoft Office 2021 jest licencjonowana dla konkretnego urządzenia końcowego. W zależności od aktualnie obowiązujących przepisów Microsoft, masz prawo do zainstalowania dowolnej liczby kopii tej wersji pakietu Office oraz poprzednich wersji na tym komputerze, w tym do ich rozmieszczenia na serwerze sieciowym, w celu korzystania z nich zdalnie lub za pośrednictwem infrastruktury wirtualnego pulpitu (VDI) za pośrednictwem licencjonowanego urządzenia. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Kup Microsoft Office 2021 Home and Business w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft

Nowy Microsoft Office 2021 Home and Business Edition jest już dostępny w Wiresoft jako pojedyncza licencja - oznacza to, że jego cena jest niższa niż cena obecnego nowego produktu. Ponadto, kupując Office 2021 Home and Business od Wiresoft, zawsze korzystasz z następujących korzyści:

 • Po dokonaniu zakupu, oprogramowanie MS Office 2021 Home and Business jest natychmiast dostępne za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • Niniejsza licencja MS Office 2021 Home and Business, podobnie jak wszystkie inne licencje oferowane przez Wiresoft, nie jest ani wersją próbną o ograniczonej ważności lub ograniczonym czasie ważności, ani nie jest dostarczana z już aktywowanym kluczem licencyjnym, lecz kupujesz w naszym sklepie z oprogramowaniem produkt firmy Microsoft, który jest autoryzowany tylko dla Ciebie.
 • Wszystkie odpowiednie licencje MS Office Home and Business 2021 zakupione w firmie Wiresoft zostały również przetestowane przez nas pod kątem pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Podstawą prawną dla odsprzedaży oprogramowania Microsoft, takiego jak Office Home i Business 2021, jest obowiązujące prawo, które wyraźnie zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie tego oprogramowania.
 • Oznacza to, że kupując licencję w firmie Wiresoft masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i jednocześnie oryginalnego produktu firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu licencji Microsoft Office Home and Business 2021 lub jakiejkolwiek innej edycji Office 2021, a także starszych wersji Office lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2021 HOME AND BUSINESS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany