Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10494
 • 3YF-00233
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook dla Mac 2021 to najnowsza wersja programu dla komputerów Microsoft Apple  służącego do profesjonalnej, centralnej organizacji ruchu e-mailowego, kontaktów i zadań - a więc praktycznie niezbędnego w nowoczesnym życiu codziennym. jest nadal prawdopodobnie niedościgniony w porównaniu z porównywalnymi programami do obsługi poczty elektronicznej - dzięki szerokiemu zakresowi funkcji i opcji można sprawnie organizować komunikację biznesową ponad granicami czasowymi i państwowymi, a nawet łatwiej zarządzać złożonymi projektami. Intuicyjny i przyjazny nowy interfejs Business Outlook  Desktop  Outlook for Mac 2021 wspiera zarówno profesjonalistów, jak i niedoświadczonych użytkowników w ich codziennej pracy biurowej, ponieważ program umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie korzystania z dostępnych funkcji.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"

Microsoft Outlook dla Mac 2021 jako samodzielny program - do zarządzania pocztą elektroniczną, kontaktami i terminami spotkań

Outlook for Mac 2021 to najnowsza wersja programu firmy Microsoft dla komputerów Apple   służącego do profesjonalnej, centralnej organizacji ruchu poczty elektronicznej, kontaktów i zadań - a więc praktycznie niezbędnego we współczesnym życiu biznesowym. W porównaniu z porównywalnymi programami do obsługi poczty elektronicznej program Outlook jest nadal niedościgniony - dzięki szerokiej gamie funkcji i opcji można sprawnie organizować komunikację biznesową ponad granicami czasowymi i państwowymi, a dzięki temu programowi łatwiej zarządzać nawet złożonymi projektami.

Intuicyjny i przyjaznydlaużytkownika nowy interfejs programu Outlook for Mac 2021 wspiera zarówno profesjonalistów, jak i nowicjuszy w ich codziennej pracy biurowej, ponieważ program umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie korzystania z dostępnych funkcji.

 Outlook for Mac 2021 oferuje również możliwość tworzenia złożonych struktur folderów dla poszczególnych zadań lub tematów, co pozwala na sensowne i przejrzyste organizowanie wiadomości e-mail oraz powiązanych z nimi informacji kontaktowych itp. Inteligentne funkcje skrzynki odbiorczej pomagają użytkownikom w codziennej komunikacji w odróżnianiu rzeczy nieważnych od ważnych oraz w ich inteligentnym sortowaniu. Dzięki temu w każdej chwili można mieć wgląd we wszystkie naprawdę istotne zadania i ważne terminy.

Inne przydatne funkcje programu Outlook for Mac 2021 również pomagają oszczędzać czas, pozwalając użytkownikom lepiej skoncentrować się na najważniejszych sprawach. Dostępna w Outlook for Mac 2021 opcja łączenia wielu kont e-mail i zarządzania nimi za pomocą jednego interfejsu pozwala lepiej koordynować komunikację. Na przykład podczas organizowania spotkań indywidualne kalendarze uczestników, w tym już zapisane terminy, są synchronizowane, aby od samego początku uniknąć nakładania się terminów.

Na przejrzystym pasku nawigacyjnym natychmiast dostępne są wszystkie funkcje potrzebne do obsługi poczty elektronicznej i zadań, a także do edycji kontaktów i kalendarzy. Ponadto zmieniono interfejs programu Outlook dla Mac 2021 , który jest teraz jeszcze wygodniejszy w użyciu niż w poprzedniej wersji dzięki intuicyjnym cechom i funkcjom.

Nowością jest również zoptymalizowana obsługa dotykowa, dzięki czemu z witryny Outlook można teraz lepiej korzystać zarówno na tabletach, jak i na smartfonach. Ponadto wersja ta oferuje łatwiejszą synchronizację między różnymi urządzeniami końcowymi, dzięki czemu wszystkie wiadomości e-mail, kontakty, zadania i terminy są dostępne lokalnie i niezależnie za pośrednictwem programu Outlook for Mac 2021.

Program MS Outlook for Mac 2021 nie jest dostępny w zwykłych sklepach jako licencja dla pojedynczego użytkownika, lecz jest oferowany tylko jako integralna część pakietu Office for Mac o tej samej nazwie - w firmie Wiresoft można jednak kupić oprogramowanie poczty elektronicznej firmy Microsoft także pojedynczo - po wyjątkowo korzystnej cenie!

Oprócz tej wersji programu Outlook for Mac, w sklepie internetowym firmy Wiresoft można znaleźć również starsze wersje oraz inne programy Office dla systemumacOS   w wersji do indywidualnego zakupu. Szczegółowe omówienie wszystkich interesujących nowych funkcji programu Outlook for Mac w wersji 2021 można znaleźć poniżej.

Prezentacja najważniejszych nowych funkcji programu Outlook for Mac 2021 w zakresie ruchu poczty elektronicznej

W porównaniu z poprzednią wersją,Outlook for Mac 2021 zawiera całą gamę zoptymalizowanych istniejących funkcji, a także zupełnie nowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwiają organizowanie ruchu w poczcie elektronicznej oraz koordynowanie terminów i zadań. Poszczególne mniejsze usprawnienia łącznie zapewniają znaczny wzrost wydajności, ponieważ jeszcze bardziej ułatwiają skupienie się na sprawach zasadniczych: zaczyna się od inteligentnej klasyfikacji przychodzącej poczty elektronicznej według jej istotności, uzupełnionej o bezpieczne wykrywanie zawartych w niej szkodliwych łączy za pomocą usługi Microsoft Safe-Link, a nie kończy na automatycznym przeliczaniu stref czasowych w celu organizowania spotkań poza domem.

Skrzynka odbiorcza - jak radzić sobie z codziennym zalewem e-maili

W codziennym ruchu poczty elektronicznej w firmie oprócz naprawdę ważnych wiadomości znajduje się zwykle wiele zbędnych i spamowych. Funkcja "Skrzynka odbiorcza z funkcją relewantności" stanowi użyteczne rozwiązanie, ponieważ pomaga użytkownikom oddzielić rzeczy ważne od nieważnych poprzez ich wstępne sortowanie i odpowiednią segregację. W tym celu w skrzynce odbiorczej z funkcją relewantności używane są dwie zakładki - "Relevant" i "Other". Wiadomości uznane za ważne są automatycznie umieszczane w zakładce "Istotne", a wszystkie inne odpowiednio w zakładce "Inne". Jednak strona Outlook informuje użytkownika o pozostałych wiadomościach e-mail, które można natychmiast wyświetlić, przełączając kartę.

Inne funkcje, takie jak "Skoncentrowane", uzupełniają sortowanie wstępne, określając, które wiadomości e-mail mają być sortowane jednorazowo lub ogólnie w odpowiednim innym rejestrze. Do korzystania ze skrzynki odbiorczej z funkcją Relevance wymagane jest konto Microsoft Exchange.

Uwaga przez @mention

Aby zwrócić szczególną uwagę na konkretną osobę w wiadomości e-mail lub zaproszeniu na spotkanie, autor umieszcza w treści tekstu symbol @, uzupełniony odpowiednim imieniem i nazwiskiem. W ten sposób nazwa zostanie wyróżniona w treści wiadomości, Outlook for Mac 2021 a następnie automatycznie dodana do wiersza tematu, a znak @ zostanie wyświetlony obok wiadomości w skrzynce odbiorczej.

Odczytywanie i dostarczanie potwierdzeń wiadomości e-mail

Aby upewnić się, że odbiorca wiadomości nie tylko ją otrzymał, ale także przeczytał, program Outlook for Mac 2021 korzysta z jednej strony z potwierdzenia doręczenia, które oznacza, że wiadomość e-mail została faktycznie dostarczona do skrzynki odbiorcy, a z drugiej strony z potwierdzenia przeczytania, które nadawca otrzymuje po otwarciu wiadomości.

Używaj szablonów wiadomości e-mail dla podobnych wiadomości

Często w codziennym ruchu poczty elektronicznej znajdują się regularnie wysyłane wiadomości, których treść zmienia się rzadko, np. komunikaty o stanie itp. Można to zrobić jeszcze szybciej, konfigurując i wykorzystując zapisane szablony, które są natychmiast dostępne w razie potrzeby. Przed wysłaniem szablonu należy dodać tylko nowe informacje.

Opóźnione wysyłanie wiadomości e-mail

Program Outlook for Mac 2021 oferuje możliwość określenia czasu wysyłania wiadomości pocztowych według zdefiniowanych reguł. Oznacza to, że transmisja poszczególnych komunikatów, jak i wszystkich komunikatów może być opóźniona - zarówno o całe dni, jak i o godziny czy minuty. Odpowiednia wiadomość e-mail jest zapisywana w folderze Wersje robocze do określonego czasu i jest wysyłana nawet wtedy, gdy na komputerze nie jest otwarty program Outlook .

Kolejne innowacje w programie Outlook for Mac 2021 dla organizacji

Poniższe nowe lub zoptymalizowane funkcje ułatwiają również organizowanie spotkań i oferują praktyczne ułatwienia w komunikacji:

 • Koordynacja różnych stref czasowych: Szczególnie praktyczne przy planowaniu podróży do innej strefy czasowej: Outlook dla Mac 2021 ma opcję tworzenia odpowiedniego wydarzenia z lokalnym czasem rozpoczęcia i zakończenia. Automatyczna konwersja informacji eliminuje konieczność poszukiwania informacji w Internecie i samodzielnego ich przekształcania.
 • Kartypodsumowującedla wyjazdów: Ta inteligentniejsza funkcja programu Outlook nie tylko automatycznie dodaje zarezerwowane wyjazdy do kalendarza, ale także niezależnie stosuje te same karty podsumowujące dla wszystkich terminów i dat, które rozpoznaje w rezerwacjach - oprócz daty i godziny, miejsc i ważnych numerów oraz innych przydatnych informacji.
 • Tryb Focus Mode zwiększa koncentrację: Nowo zintegrowany z programem Outlook for Mac 2021 tryb Focus Mode poprawia koncentrację podczas pracy, niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie lub czytanie wiadomości e-mail, czy koordynowanie spotkań, poprzez tymczasowe ukrywanie wszystkich innych aktywnych aplikacji, a także nowych wiadomości.
 • Usługa Microsoft Safe-Link zapewnia bezpieczeństwo poczty e-mail: Outlook for Mac 2021 zapewnia większe bezpieczeństwo podczas odbierania potencjalnie szkodliwych wiadomości e-mail. W szczególności usługa Microsoft Safe-Link wykrywa złośliwe oprogramowanie ukryte w łączach phishingowych wiadomości e-mail; są one wyświetlane w zoptymalizowanym podglądzie. Zintegrowany skaner działający w czasie rzeczywistym niezawodnie odfiltrowuje złośliwe oprogramowanie i łącza phishingowe.
 • ObsługaprogramuOutlook for Mac 2021 zoptymalizowana pod kątem dotyku: Użytkownicy programu Outlook for Mac 2021 na tablecie lub smartfonie mogą obsługiwać program jeszcze bardziej intuicyjnie dzięki ulepszonemu wykorzystaniu gestów. Akcje takie jak "Oznacz jako przeczytane", "Zaznacz", "Usuń", "Archiwizuj" i "Brak" można indywidualnie zdefiniować za pomocą gestów "Przesuń palcem w lewo" i "Przesuń palcem w prawo".
 • Wyświetlanie uczestników spotkania: Jeśli inny pracownik organizuje spotkanie, odpowiedzi zaproszonych osób na zapytanie w programie Outlook for Mac 2021 mogą być wyświetlane także na ich własnych komputerach Mac.
 • Wzbogaćwizualnie wiadomości e-mail za pomocą plików SVG: Wiadomości e-mail często zyskują na zawartości informacyjnej i efektowności, jeśli nadawca umieści w nich odpowiedni plik SVG - Scalable Vector Graphics lub grafikę wektorową. Zaletą grafiki wektorowej jest nie tylko jej skalowalność, co oznacza, że można ją powiększać, zmniejszać i obracać bez utraty jakości obrazu. Można je również poddać dalszej obróbce za pomocą różnych filtrów. Program Outlook for Mac 2021 oferuje wybór odpowiednich do tego celu motywów SVG.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft Outlook 2021 na komputerze Mac

Poniższe informacje przedstawiają minimalne wymagania do zainstalowania i uruchomienia programu Outlook for Mac 2021 na urządzeniu firmy Apple.

 • System operacyjny: Wersja jednego z trzech najnowszych systemów operacyjnych macOS
 • Procesor: Intel lub Apple Silicon (M1)
 • Pamięć: co najmniej 4 GB
 • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca
 • Karta graficzna: co najmniej 1 280 x 800 pikseli

Kup Outlook for Mac jako samodzielny program pakietu Office Suite for Mac 2021 w niskiej cenie od Wiresoft

Podobnie jak typowe oprogramowanie z pakietu Microsoft Office dla komputerów Mac, Outlook for Mac 2021 jest dostępny u większości sprzedawców tylko po zakupie odpowiedniej pełnej wersji pakietu Office. Z kolei firma Wiresoft oferuje program Outlook for Mac 2021 również oddzielnie w swoim sklepie z oprogramowaniem. Kupując oprogramowanie w firmie Wiresoft, korzystasz podwójnie: z jednej strony ze wszystkich zalet, jakie oferuje wersja zakupowa w porównaniu z wersją abonamentową, która zazwyczaj zawiera płatne aktualizacje, a z drugiej strony z wyjątkowo korzystnej ceny!

Program Outlook for Mac 2021 oferowany przez firmę Wiresoft nie różni się w żaden sposób od oprogramowania wchodzącego w skład odpowiedniego pakietu Office, ani nie ma żadnych ograniczeń w zakresie funkcjonalności.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Outlook for Mac 2021 to licencja dla pojedynczego użytkownika, która pochodzi z większej licencji wolumenowej, która nie jest już używana przez pierwotnego nabywcę - zazwyczaj firmę. Niniejsze oprogramowanie jest rejestrowane na rzecz użytkownika dopiero po jego zakupie. Jako poważny sprzedawca, firma Wiresoft oferuje wyłącznie używane oprogramowanie firmy Microsoft, którego zakup i sprzedaż na terenie UE jest całkowicie legalna i pozbawiona ryzyka. Są to zawsze oficjalne pełne wersje, które są identyczne z programami oferowanymi przez firmę Microsoft. Dla Twojego bezpieczeństwa każdy program Microsoft oferowany w ramach licencji Volume został przez nas sprawdzony pod kątem doskonałej użyteczności, tak abyś mógł z niego korzystać w pełni i bezterminowo po jego zainstalowaniu.

Oznacza to, że zwłaszcza użytkownicy prywatni i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, a także małe firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet Outlook for Mac 2021 jako samodzielnego programu, kupując oprogramowanie od firmy Wiresoft. Oprócz programu Outlook for Mac w sklepie z oprogramowaniem można znaleźć również inne programy Office for Mac oraz inne oprogramowanie firmy Microsoft w korzystnych cenach.

W przypadku pytań dotyczących Outlook for Mac 2021 lub innej wersji lub innego programu pakietu Office for Mac, wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie