Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT 2019

MICROSOFT POWERPOINT 2019

363,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10127
 • 079-06748
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft PowerPoint 2019 jako pojedynczy program Microsoft PowerPoint jest klasycznym...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT 2019"

Microsoft PowerPoint 2019 jako pojedynczy program

Microsoft PowerPoint jest klasycznym programem, za pomocą którego można zaprojektować przekonujące wizualizacje informacji i stworzyć prezentacje opisowe. Dzięki PowerPoint 2019, najnowsza wersja sprawdzonego Office jest dostępna do tworzenia profesjonalnych prezentacji w pracy, ale także w szkole i na uczelni. Zarówno profesjonaliści, jak i początkujący użytkownicy są wspierani przez intuicyjnie użyteczne narzędzia do opracowywania tematów i treści na slajdach w sposób informacyjny i jednocześnie imponujący oraz do przekazywania ich poprzez żywą prezentację.

Nowo zmieniony, przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft PowerPoint 2019 pozwala na szybki start z programem, a szeroka gama szablonów i opcji projektowania pozwala na tworzenie slajdów prezentacyjnych o indywidualnym wyglądzie.

Nowy PowerPoint 2019 obsługuje również korzystanie z tabletów zoptymalizowanych pod kątem obsługi dotykowej, jak również korzystanie z piór cyfrowych - w tym kontekście na szczególną uwagę zasługuje nowe narzędzie do rysowania odręcznego, które pozwala użytkownikom na spontaniczne korzystanie z własnych projektów.

Dzięki współpracy z Microsoft OneDrive, PowerPoint 2019 może być również używany w zespole przez chmurę. Wysokie standardy bezpieczeństwa gwarantują płynną współpracę. Ponadto, tworzenie prezentacji bez barier jest teraz jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Program PowerPoint 2019 jest zazwyczaj dostępny tylko jako integralna część odpowiedniej Office, ale w firmie Wiresoft można go również kupić oddzielnie. Do korzystania z programu PowerPoint 2019 na komputerze lub innym urządzeniu końcowym wymagany jest system operacyjny Windows 10. W sklepie internetowym Wiresoft możesz otrzymać nie tylko aktualne wersje programu PowerPoint 2019, ale także starsze wersje i inne Office w szczególnie korzystnej cenie, jako wersja dla jednego użytkownika, bez abonamentu na oprogramowanie. Poniższy szczegółowy przegląd pokazuje wszystkie interesujące nowe funkcje w programie PowerPoint 2019.

Przegląd nowych funkcji programu PowerPoint w wersji 2019

Program PowerPoint 2019 zawiera nie tylko liczne ulepszenia i dodatki do istniejących narzędzi, takie jak rozszerzone funkcje powiększania i wykorzystania grafiki SVG i 3D, ale także kilka nowych funkcji.

Specjalne funkcje PowerPoint dla imponujących prezentacji

PowerPoint 2019 oferuje kilka nowych praktycznych funkcji, które sprawiają, że prezentacje stają się szczególnie żywe i interesujące:

 • Za pomocą funkcji morf, tworzone są płynne przejścia między poszczególnymi slajdami, a poszczególne obiekty lub tekst mogą być również animowane.
 • Funkcje zoomu umożliwiają również tworzenie bardziej dynamicznych prezentacji: Powiększenie slajdów pozwala prezentatorom na swobodne poruszanie się pomiędzy poszczególnymi slajdami, sekcjami i częściami prezentacji bez wizualnego przerywania jej. Efekt zoomu stwarza tym samym wrażenie ciągłości.
 • Możliwe jest również użycie zoomu do podświetlenia tylko szczegółów na slajdach.
 • Dzięki powiększeniu podsumowującemu całą prezentację można podsumować na jednym slajdzie, aby uzyskać dynamiczne efekty.
 • Prezentacje na ekranie mogą być również prowadzone za pomocą cyfrowego pióra powierzchniowego lub dowolnego innego pióra, które może być używane przez Bluetooth: Ułatwia to również wymianę slajdów i zaznaczanie poszczególnych obszarów slajdów podczas prezentacji, aby zwrócić na nie uwagę.
 • Funkcje nagrywania oferują możliwość nagrywania komentarzy wideo i audio oraz gestów do cyfrowego wejścia swobodnego. Wszystkie dostępne funkcje są przejrzyście rozmieszczone w zakładce "Nagrywanie" na taśmie.
 • W przypadku eksportowania prezentacji w postaci pliku wideo dostępna jest teraz również rozdzielczość 4K o wysokiej rozdzielczości dla ostrych filmów.

Nowe typy wykresów i modele 3D

Poza dotychczasowymi grafikami i modelami zintegrowanymi w programie PowerPoint, wersja 2019 oferuje szereg dodatkowych wykresów i modeli trójwymiarowych, które dodatkowo rozszerzają możliwości ilustrowania prezentacji:

 • Nowe zintegrowane modele 3D mogą być obracane i skalowane o 360°: Użytkownicy mogą również sami tworzyć takie trójwymiarowe treści i wstawiać je do pliku PowerPoint.
 • Modele 3D mogą być również animowane poprzez zastosowanie przejścia morfowego.
 • Podobnie jak w przypadku modeli 3D, dostępne obecnie skalowalne pliki grafiki wektorowej - znane również jako pliki SVG (Scalable Vector Graphics) - mają tę zaletę, że można je dowolnie powiększać, zmniejszać i obracać bez utraty jakości obrazu i mogą być dalej przetwarzane za pomocą filtrów.
 • Dane geograficzne można przekształcić w wykres mapowy w zaledwie kilku krokach, na przykład w celu zilustrowania pewnych rozkładów statystycznych w danym obszarze.
 • Dzięki nowym diagramom lejkowym można szczególnie wyraźnie zobrazować etapy procesów.

Funkcje ogólne

Oprócz tych nowych narzędzi i funkcji program PowerPoint 2019 oferuje również cały szereg innych innowacji, które przede wszystkim wspierają rysowanie odręczne i ułatwiają projektowanie bezbarierowych dokumentów prezentacyjnych, a także sprawiają, że ogólne wykorzystanie programu jest jeszcze bardziej efektywne.

Nowe opcje w programie PowerPoint w zakresie widoku pulpitu i funkcji

W programie PowerPoint 2019 udoskonalono również Office o następujące funkcje, które mogą być aktywowane w zależności od potrzeb:

 • Program PowerPoint 2019 zawiera teraz dodatkowe projekty, które szczególnie sprzyjają koncentracji w pracy, zastępując typowe dla programu kolory okien tonami achromatycznymi: Biały, na przykład, oferuje bardzo jasny widok, podczas gdy ciemnoszary i szczególnie czarny w trybie Dark Mode wydają się szczególnie zredukowane i są łatwe do zauważenia dla oczu.
 • W programie PowerPoint 2019 poprzedni typowy, znajomy wygląd wstążki został połączony z wyglądem płytki, jak pokazano w systemie operacyjnym Windows 10. Teraz często używane elementy i funkcje są silniej podkreślone, aby można je było szybciej odnaleźć. Zakładki mogą być również uporządkowane, a wstążka może być całkowicie ukryta, tak aby funkcje były dostępne tylko za pośrednictwem ogólnego paska menu.

Wolnostojące narzędzie i inne funkcje graficzne w programie PowerPoint 2019

Program PowerPoint 2019 to potężne narzędzie do samodzielnej pracy, które może być obsługiwane nie tylko za pomocą pióra i dotyku, ale także za pomocą myszy komputerowej. Można na przykład dowolnie rysować diagramy i formuły oraz od razu wstawiać je do prezentacji lub zaznaczać fragmenty tekstu w kolorze, co jest możliwe od pewnego czasu w programie Word. PowerPoint posiada m.in. następujące funkcje i efekty:

 • Asortyment piór cyfrowych w różnych grubościach i kolorach może być używany do znakowania i rysowania: wśród nich ołówek do rysowania szkiców, ołówek do normalnego pisania, a także popularny zakreślacz, który podkreśla słowa itp. w kolorze. Istnieją również długopisy z metalicznymi efektami i inne efekty graficzne o tak żywych nazwach jak galaktyka i tęcza, lawa, ocean, srebro i złoto.
 • Za pomocą narzędzia "Freehand FormulaInsert" i funkcji "Freehand FormulaInsert" można swobodnie tworzyć i wprowadzać do prezentacji jeszcze bardziej złożone wzory matematyczne.
 • Czasami chcesz wykorzystać tylko pewien szczegół obrazu, bez niepokojącego tła, który powinien być usunięty. Usuwanie jest jeszcze łatwiejsze w programie PowerPoint 2019, ponieważ program automatycznie wykrywa obszar tła. Korekty mogą być dokonywane za pomocą zintegrowanego ołówka w celu dodania lub usunięcia części.
 • Możliwe jest również użycie ołówka do zaznaczenia pewnych obszarów stołu, aby użyć tylko tych obszarów w grafice.

Tworzenie prezentacji bez barier w programie PowerPoint

Program PowerPoint 2019 oferuje nowe funkcje, oprócz dotychczasowych ulepszonych możliwości optymalizacji zawartości prezentacji podczas tworzenia slajdów, tak aby były one czytelne i zrozumiałe nawet dla widzów z wadami wzroku.

 • Po aktywowaniu wspomagającej korekty błędów, program PowerPoint 2019 przedstawia propozycje usprawnień w oparciu o międzynarodowe standardy. Klikając na "Sprawdź", program przedstawia sugestie, które są akceptowane i automatycznie wdrażane za pomocą kolejnego kliknięcia.
 • Na przykład, narzędzie do korygowania błędów wskazuje na brak alternatywnego tekstu dla obiektów wizualnych, jak również niewystarczający kontrast kolorów w grafice i obrazach: W widoku "Skala szarości" program PowerPoint symuluje ich widok dla osoby niewidomej kolorystycznie.
 • Podczas korzystania z predefiniowanych szablonów slajdów programu PowerPoint tytuły slajdów, które zawierają strukturę nagłówków, są automatycznie integrowane.
 • Funkcja AI QuickStarter oferuje również praktyczną pomoc przy rozpoczęciu nowej prezentacji, ponieważ wspiera użytkowników w jej strukturyzowaniu i badaniu tematu. Po wprowadzeniu tematu QuickStarter wyświetla listę pasujących podtematów i sugeruje odpowiedni zestaw slajdów. Na podstawie badań w Bing, slajdy z odpowiednią zawartością są tworzone i wybierane poprzez kliknięcie na nie. W kolejnym kroku można dodać odpowiedni wygląd wraz z grafiką tła, tak aby podstawa do następnej prezentacji była gotowa w ciągu kilku minut.

Łatwiejsza współpraca nad dokumentami w programie PowerPoint

Jeśli nad prezentacją pracuje kilka osób, można wyświetlić ich zmiany lub opinie, w tym nazwisko autora, a także cofnąć. Aby to zrobić, kopia prezentacji musi być opublikowana w chmurze na OneDrive lub SharePoint. Gdy tylko wszystkie zaangażowane osoby wprowadzą tam swoje zmiany lub komentarze, oryginał i kopia mogą zostać porównane i obie wersje zostaną połączone.

Wymagania systemowe dla PowerPoint 2019

 • Systemy operacyjne - bezwzględnie konieczne: Windows 10; Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miejsce na dysku twardym: min. 16 GB (32 Bit) lub 20 GB (64 Bit)
 • Pamięć robocza: min. 2 GB RAM (32 Bity) lub 4 GB RAM (64 Bity) - zalecane: 4 GB
 • Karta graficzna: min. 1.280 x 768 pikseli, min. DirectX 9 z WDDM 2.0 - zalecane: DirectX 10

Kup PowerPoint 2019 jako pojedynczy program pakietu Office Suite tanio w firmie Wiresoft.

MS PowerPoint jest klasycznym komponentem Office Microsoft Office i zazwyczaj jest dostępny tylko razem z innymi Office. W Wiresoft możesz również kupić oprogramowanie PowerPoint 2019 jako samodzielny program - w przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania Microsoft.

Twoja korzyść tutaj: Licencja Pojedynczego Użytkownika PowerPoint nie zobowiązuje do długoterminowego, a tym samym kosztownego abonamentu, ani do aktualizacji lub jakichkolwiek ograniczeń w użytkowaniu. Dlatego też podwójnie warto kupić PowerPoint 2019 od Wiresoft jako jeden program, zwłaszcza jeśli nie chcesz używać Office.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Licencja jednoosobowa PowerPoint, którą tutaj kupujesz, często pochodzi z licencji ilościowej lub jest tzw. używanym oprogramowaniem - stąd nasza szczególnie korzystna cena! Zakres funkcji jest całkowicie identyczny jak w przypadku programu PowerPoint, który jest również zawarty w pakiecieOffice Suite 2019. Możesz mieć również pewność, że ani Ty, ani my nie znajdujemy się w szarej strefie prawnej, w której odbywa się sprzedaż lub zakup takiego oprogramowania! Każdy program Microsoftu, używany lub nieużywany, został przez Wiresoft przetestowany pod kątem jego rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności i dlatego po zakupie i pobraniu jest w 100% użyteczny.

Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft oferuje również tylko pełne wersje, które są identyczne z programami dostępnymi w firmie Microsoft. W ten sposób, szczególnie użytkownicy prywatni lub freelancerzy i mniejsze firmy mogą korzystać ze wszystkich zalet PowerPoint 2019 i jednocześnie oszczędzać pieniądze. W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft możesz kupić nie tylko program PowerPoint, ale także wszystkie inne programy Office osobno, jak również wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint 2019 lub innego Office, po prostu skorzystaj z naszej kompetentnej porady przez e-mail, telefon lub czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany