Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

862,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint dla Mac 2021 jako pojedynczy program biurowy Jeśli chodzi o...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint dla Mac 2021 jako pojedynczy program biurowy

Jeśli chodzi o przekonującą i żywą prezentację treści, Microsoft PowerPoint jest nadal klasycznym programem do tego celu. Dzięki szerokiej gamie opcji projektowania i funkcji pomocniczych można tworzyć informacyjne slajdy, które przyciągają uwagę dynamicznymi przejściami i animacjami.

PowerPoint for Mac 2021, najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania biurowego dla systemów operacyjnych macOS, jest już dostępna do nabycia w firmie Wiresoft. Nie tylko profesjonaliści i doświadczeni użytkownicy, ale także początkujący i nieużytkownicy Windows są wspierani przez zintegrowane, intuicyjnie użyteczne narzędzia w pracy, szkole i na uczelni w przygotowywaniu tematów i treści na slajdach i kompilowaniu ich w żywy wykład, który jest również pouczający i imponujący jako profesjonalna prezentacja wideo. Możliwość zwrócenia uwagi na dostępność podczas tworzenia rozszerza również krąg osób, do których można dotrzeć za pomocą PowerPoint 2021 for Mac .

Interfejs użytkownika programu Microsoft PowerPoint for Mac 2021 został przeprojektowany, dzięki czemu stał się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika i pozwala nowym użytkownikom na szybkie rozpoczęcie pracy z programem. Sprzyja im również duży wybór szablonów i opcji projektowania, które umożliwiają tworzenie slajdów prezentacji o indywidualnym wyglądzie.

Co więcej, PowerPoint dla Mac 2021 obsługuje obsługę dotykową - dotyczy to zarówno tabletów, jak i ogólnego użycia piór cyfrowych - w szczególności nowe narzędzie do rysowania odręcznego ma szeroki zakres efektów i kształtów do spontanicznego, profesjonalnego szkicowania.

PowerPoint for Mac 2021 jest dostępny u tradycyjnych dostawców tylko jako trwale zintegrowana część odpowiedniej wersji pakietu Office, ale w sklepie internetowym firmy Wiresoft można również kupić oprogramowanie oddzielnie - i to po bezkonkurencyjnej cenie! Należy również zwrócić uwagę na wymagania systemowe wymienione poniżej, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji. W Wiresoft można dostać nie tylko PowerPoint for Mac 2021, ale także poprzednie wersje w niskiej cenie jako wersję dla jednego użytkownika, a także inne programy biurowe. Wszystkie ważne nowe funkcje w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 można znaleźć w poniższym szczegółowym przeglądzie.

Przegląd nowych funkcji programu PowerPoint w wersji dla systemu Mac 2021

PowerPoint for Mac 2021 zawiera liczne optymalizacje i rozszerzenia zakresu funkcji istniejących narzędzi, a także wiele nowych funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja morph, dodanie grafiki SVG i 3D oraz jeszcze lepsze wsparcie dla tworzenia przystępnych prezentacji.

Specyficzne funkcje programu PowerPoint w wersji dla komputerów Mac 2021

Firma Microsoft wprowadziła do programu PowerPoint dla komputerów Mac 2021 kilka nowych funkcji, które sprawiają, że prezentacje są jeszcze ciekawsze i bardziej urozmaicone - należą do nich w szczególności morfing i ulepszone nagrywanie wideo:

 • Funkcja morfingu oferuje zupełnie nowe możliwości animacji. Tworzy płynne przejścia między poszczególnymi slajdami, animując poszczególne obiekty, takie jak kształty, obrazy i grafiki SmartArt i WordArt, ale także tekst - wyłączone są tylko diagramy. W tym celu dwa slajdy muszą mieć co najmniej jeden wspólny obiekt, aby można było utworzyć przejście morfemowe, dla którego dostępne są różne efekty.
 • Podczas nagrywania prezentacji można teraz rejestrować nie tylko komentarze wideo i audio, ale także gesty do cyfrowego wprowadzania danych: wszystkie elementy - takie jak komentarze i animacje, ale także ruchy wskaźnika i czas wyświetlania - są zapisywane w samej prezentacji. To zamienia go w wideo, które można obejrzeć w programie PowerPoint.
 • Poprzez integrację wideo online, slajd może zyskać więcej dynamiki. Możliwe jest odtwarzanie wideo bez konieczności opuszczania aplikacji PowerPoint. Ta funkcja jest dostępna od wersji macOS 10.13.4 (High Sierra).

Nowe, skalowalne diagramy i modele 3D

Portfolio diagramów i modeli do projektowania slajdów programu PowerPoint zostało również rozszerzone w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 o cały szereg dodatkowych diagramów, w tym modele trójwymiarowe, które oferują jeszcze więcej możliwości podczas ilustrowania prezentacji:

 • Wszystkie dostępne modele 3D mogą być dowolnie obracane o 360°, a także skalowane bez strat.
 • Za pomocą nowej funkcji morfingu te modele 3D mogą być również animowane.
 • Użytkownicy mogą również tworzyć własne trójwymiarowe treści i wstawiać je do slajdów programu PowerPoint.
 • Nowością są również pliki SVG (Scalable Vector Graphics) - skalowalna grafika wektorowa; podobnie jak modele 3D, mają one tę zaletę, że można je dowolnie powiększać lub pomniejszać - bez utraty jakości obrazu - a także dowolnie obracać i edytować za pomocą kolorowych filtrów.
 • Nowy typ diagramu lejkowego nadaje się przede wszystkim do ilustrowania faz procesu.

Funkcje ogólne w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021

Oprócz wspomnianych nowych narzędzi i funkcji, PowerPoint for Mac 2021 posiada również wiele innych innowacji i optymalizacji. Obejmują one w szczególności wsparcie dla rysowania odręcznego, jak również wsparcie dla tworzenia dostępnych dokumentów prezentacyjnych.

Nowe opcje widoku pulpitu w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021

Typowy wygląd biura Windows został zaadaptowany w programie PowerPoint for Mac 2021. Nowe opcje widoku można również ponownie dezaktywować:

 • Wygląd wstążki, charakterystyczny dla wszystkich programów pakietu Office, został w PowerPoint for Mac 2021 połączony z wyglądem kafelków Windows, charakterystycznym dla systemu operacyjnego Windows 10.
 • Często używane funkcje i cechy są teraz bardziej wyeksponowane, dzięki czemu łatwiej je znaleźć.
 • Zakładki mogą być również rozmieszczane według indywidualnych potrzeb, a wstążka może być całkowicie ukryta; funkcje są wtedy dostępne poprzez pasek menu na górze.
 • PowerPoint dla Mac 2021 zawiera teraz także motywy, które zastępują typowe dla programu kolory okien (czerwony) odcieniami achromatycznymi. Sprzyja to koncentracji, zwłaszcza podczas czytania zawartości slajdu. Widok biały jest bardzo jasny, podczas gdy ciemnoszary i czarny z trybem ciemnym oferują szczególnie zredukowane, bardziej kontrastowe wyświetlanie programów.

Praktyczne narzędzie do rysunku odręcznego i nowe pióra

Program PowerPoint for Mac 2021 ma teraz praktyczne narzędzie do rysowania odręcznego, które może być używane do natychmiastowego rysowania formuł lub diagramów, a także grafiki i wstawiania ich do slajdów. Narzędzie może być używane nie tylko za pomocą pióra lub, w przypadku obsługi dotykowej, palca, ale również za pomocą myszy komputerowej. Dostępnych jest wiele kolorowych piór, które umożliwiają zaznaczanie fragmentów tekstu na kolorowo, co od dawna jest znane z programu Word. Narzędzie do rysowania odręcznego w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 oferuje w szczególności następujące funkcje i efekty:

 • Do rysowania i pisania, a także do podkreślania szczegółów, dostępna jest szeroka gama piór cyfrowych, które mają różną moc i kolory do tego celu: pióro do zwykłego pisania notatek, ołówek, którym można rysować szkice i grafiki, oraz klasyczny marker tekstowy do podkreślania słów lub fragmentów tekstu w kolorze. Program zawiera również długopisy z efektami metalicznymi i innymi efektami graficznymi, takimi jak galaktyka i tęcza, srebro i złoto, lawa i ocean.
 • W programie PowerPoint for Mac 2021 znacznie ulepszono funkcję kadrowania służącą do usuwania rozpraszającego tła: teraz program automatycznie wykrywa obszar tła i zaznacza go. Zintegrowane pióro może być użyte do korekty wyboru poprzez dodawanie lub usuwanie części.
 • Funkcja kadrowania może być również używana do zaznaczania określonych obszarów tabeli w celu wykorzystania ich jako grafiki na slajdzie.

Tworzenie dostępnych prezentacji w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021

Opcje projektowania slajdów w programie PowerPoint w taki sposób, aby były one łatwiejsze do odczytania i zrozumienia dla widzów z wadami wzroku, zostały nie tylko udoskonalone w wersji 2021 programu Mac, ale także wzbogacone o nowe funkcje:

 • Wspierająca korekcja błędów w PowerPoint for Mac 2021 już podczas pracy sugeruje poprawki, częściowo także na podstawie obowiązujących tu międzynarodowych standardów. Można je łatwo zaakceptować bezpośrednio jednym kliknięciem, a program automatycznie zastosuje je do danego obszaru.
 • Narzędzie do korekcji błędów dodaje również brakujący tekst alternatywny do obrazów i grafik oraz koryguje niewystarczający kontrast kolorów. Widok "w skali szarości" symuluje w żywy sposób postrzeganie przez osobę niewidomą na kolory.
 • Wstępnie zdefiniowane dostępne szablony slajdów zintegrowane w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 zawierają już odpowiednie tytuły slajdów wraz ze strukturą nagłówków.
 • Funkcja AI QuickStarter oferuje praktyczną pomoc w rozpoczęciu pracy nad prezentacją: najpierw wspiera ona użytkownika w poszukiwaniach tematycznych. Po wprowadzeniu tematu QuickStarter wyświetla listę odpowiednich podtematów oraz sugeruje odpowiedni zestaw slajdów dla każdego z nich. Na podstawie wyników badań w Bing, narzędzie tworzy slajdy z odpowiednią treścią i ich strukturą; pożądane slajdy można następnie wybrać poprzez kliknięcie na nie. Na koniec pozostaje jeszcze tylko dodać odpowiedni wygląd, w tym grafikę w tle, i podstawa prezentacji jest gotowa w zaledwie kilka minut.

Ulepszona współpraca online nad dokumentem PowerPoint

Jeśli kilka osób chce pracować nad prezentacją w programie PowerPoint, jest to możliwe również na komputerze Mac. Warunkiem koniecznym jest korzystanie z jednej z dwóch usług chmurowych Microsoftu - OneDrive lub SharePoint. Najpierw publikowana jest tam kopia prezentacji, która następnie jest redagowana przez poszczególnych zaproszonych pracowników. Po wprowadzeniu zmian lub adnotacji przez wszystkie zaangażowane osoby, oryginał i kopia(i) są ponownie łączone, przy czym różnice są wyświetlane i w razie potrzeby można je cofnąć.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft PowerPoint 2021 na komputerze Mac

Poniższe informacje zawierają listę minimalnych wymagań niezbędnych do zainstalowania i uruchomienia programu PowerPoint for Mac 2021 na urządzeniu firmy Apple.

Należy pamiętać, że aby móc korzystać z niektórych funkcji oprogramowania, musi być zainstalowany system macOS w wersji co najmniej 10.13.4 (High Sierra).

 • System operacyjny: jedna z wersji trzech aktualnych systemów operacyjnych macOS
 • Procesor: Intel lub Apple Silicon (M1)
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
 • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca
 • Karta graficzna: min. 1.280 x 800 pikseli

Kup PowerPoint dla Mac 2021 jako pojedynczy program pakietu Office Suite w specjalnej cenie w Wiresoft

MS PowerPoint 2021 for Mac jest typowym składnikiem odpowiedniego pakietu biurowego Microsoft Office dla komputerów Mac i zazwyczaj nie jest dostępny samodzielnie w konwencjonalnych sklepach z oprogramowaniem. W firmie Wiresoft możesz również kupić program PowerPoint for Mac 2021 osobno!

Twoje zalety: Wersja zakupowa programu PowerPoint oferowana przez firmę Wiresoft jest licencją jednostanowiskową, która nie zobowiązuje do dłuższego i kosztownego abonamentu wraz z aktualizacjami, ani nie oznacza żadnych ograniczeń funkcji. Dlatego warto kupić PowerPoint for Mac 2021 jako pojedynczy program firmy Wiresoft, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz innych programów pakietu Office.

Zakup oprogramowania w Wiresoft jest zawsze tani i jednocześnie bezpieczny! Zakupiona tutaj licencja PowerPoint for Mac 2021 dla jednego użytkownika pochodzi z większej licencji dla firm lub jest licencją używaną - stąd jej specjalna korzyść cenowa! Pod względem funkcjonalności oferowane oprogramowanie jest identyczne z odpowiadającym mu programem PowerPoint, który również wchodzi w skład pakietu Office Suite for Mac 2021. Oznacza to, że mniejsze firmy i użytkownicy indywidualni, tacy jak freelancerzy lub osoby prywatne, mogą korzystać ze wszystkich zalet wersji PowerPoint for Mac 2021 i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Każdy program Microsoft oferowany przez Wiresoft został również przetestowany pod kątem rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności - dzięki temu jest dostępny do pobrania natychmiast po zakupie i może być używany bez ograniczeń czasowych.

Zawsze możesz być pewien, że ani Ty, ani my nie znajdujemy się w niejasnej sytuacji prawnej przy zakupie lub sprzedaży używanego oprogramowania! To dlatego, że handel z UsedSoftware jest wyraźnie dozwolony w UE.

Wsklepie z oprogramowaniem firmy Wiresoft można kupić PowerPoint for Mac w aktualnych i starszych wersjach oraz wszystkie inne programy Office pojedynczo, a także wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące PowerPoint for Mac 2021 lub jakiegokolwiek innego oprogramowania Office, po prostu skorzystaj z naszych porad ekspertów przez e-mail, telefon i czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany