Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10495
 • 3YF-00233
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Jeśli chodzi o przedstawianie treści w przekonujący i żywy sposób, Microsoft PowerPoint jest nadal klasycznym programem do tego celu. Dzięki różnorodnym opcjom projektowym i funkcjom pomocniczym można tworzyć informacyjne slajdy, które przyciągają uwagę dzięki dynamicznym przejściom i animacjom. Dzięki PowerPoint for Mac 2021 najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania Office dla systemów operacyjnych macOS jest już dostępna na stronie Wiresoft. Nie tylko profesjonaliści i doświadczeni użytkownicy, ale także początkujący i nie znający strony Windows otrzymują wsparcie w postaci zintegrowanych, intuicyjnie obsługiwanych narzędzi w pracy, szkole i na uczelni w przygotowywaniu tematów i treści na slajdach oraz kompilowaniu ich w żywą prezentację, która jest również pouczająca i robi wrażenie jako profesjonalna prezentacja wideo. Możliwość zwrócenia uwagi na dostępność podczas tworzenia prezentacji rozszerza również krąg osób, do których można dotrzeć za pomocą PowerPoint 2021 dla Mac .

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint dla komputerów Mac 2021 jako pojedynczy program biurowy

Jeśli chodzi o prezentowanie treści w przekonujący i żywy sposób, Microsoft PowerPoint jest nadal klasycznym programem do tego celu. Dzięki wielu opcjom projektowania i funkcjom pomocniczym można tworzyć informacyjne slajdy, które przyciągają uwagę dzięki dynamicznym przejściom i animacjom.

Dzięki programowi PowerPoint for Mac 2021 firma Wiresoft oferuje najnowszą wersję sprawdzonego oprogramowania biurowego dla systemów operacyjnych macOS. Zintegrowane, intuicyjnie obsługiwane narzędzia pomagają nie tylko profesjonalistom i doświadczonym użytkownikom, ale także początkującym i nieużywającym systemu Windows w pracy, szkole i na uczelni w przygotowywaniu tematów i treści na slajdach oraz kompilowaniu ich w żywy wykład, który jest również pouczający i robi wrażenie jako profesjonalna prezentacja wideo. Możliwość zwrócenia uwagi na dostępność podczas tworzenia rozszerza również krąg osób, do których można dotrzeć za pomocą PowerPoint 2021 dla Mac .

Interfejs użytkownika programu Microsoft PowerPoint for Mac 2021 został przeprojektowany, dzięki czemu stał się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika; umożliwia on nowym użytkownikom szybkie rozpoczęcie pracy z programem. Pomaga im w tym także duży wybór szablonów i opcji projektowania, które umożliwiają tworzenie slajdów prezentacji o indywidualnym wyglądzie.

Ponadto program PowerPoint dla komputerów Mac 2021 obsługuje obsługę dotykową - dotyczy to zarówno tabletów, jak i ogólnego użycia piór cyfrowych - w szczególności nowe narzędzie do rysowania odręcznego ma szeroką gamę efektów i kształtów umożliwiających spontaniczne, profesjonalne szkicowanie.

Program PowerPoint for Mac 2021 jest dostępny u tradycyjnych dostawców tylko jako stały, zintegrowany komponent odpowiedniej wersji pakietu Office, ale można go również kupić oddzielnie w sklepie internetowym firmy Wiresoft - i to po bezkonkurencyjnej cenie! Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, należy również pamiętać o wymaganiach systemowych wymienionych poniżej. W firmie Wiresoft można nabyć nie tylko program PowerPoint for Mac 2021, ale także jego poprzednie wersje w niskiej cenie jako wersję dla jednego użytkownika, a także inne programy biurowe. Wszystkie ważne nowe funkcje programu PowerPoint dla komputerów Mac 2021 można znaleźć w poniższym szczegółowym omówieniu.

Przegląd nowych funkcji programu PowerPoint w wersji dla komputerów Mac 2021

Program PowerPoint for Mac 2021 zawiera liczne optymalizacje i rozszerzenia zakresu funkcji istniejących narzędzi, a także wiele nowych funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja morfingu, dodanie grafiki SVG i 3D oraz jeszcze lepsza obsługa tworzenia przystępnych prezentacji.

Specyficzne funkcje programu PowerPoint w wersji dla komputerów Mac 2021

Firma Microsoft wprowadziła do programu PowerPoint dla komputerów Mac 2021 kilka nowych funkcji, które sprawiają, że prezentacje są jeszcze ciekawsze i bardziej zróżnicowane - należą do nich w szczególności morfing i ulepszone nagrywanie wideo:

 • Funkcja morfingu oferuje zupełnie nowe możliwości animacji. Tworzy to płynne przejścia między poszczególnymi slajdami, animując poszczególne obiekty, takie jak kształty, obrazy i grafiki SmartArt i WordArt, a także tekst - nie dotyczy to tylko diagramów. W tym celu dwa slajdy muszą mieć co najmniej jeden wspólny obiekt, aby można było utworzyć przejście morfemowe, dla którego dostępne są różne efekty.
 • Podczas nagrywania prezentacji można teraz rejestrować nie tylko komentarze wideo i audio, ale także gesty do cyfrowego wprowadzania odręcznego: wszystkie elementy - takie jak komentarze i animacje, ale także ruchy wskaźnika i czas wyświetlania - są zapisywane w samej prezentacji. W ten sposób nagranie zostanie przekształcone w film, który można obejrzeć w programie PowerPoint.
 • Dzięki zintegrowaniu wideo online można nadać slajdom więcej dynamiki. Film można odtwarzać bez konieczności opuszczania aplikacji PowerPoint. Ta funkcja jest dostępna od wersji systemu macOS 10.13.4 (High Sierra).

Nowe, skalowalne diagramy i modele 3D

Portfolio diagramów i modeli do projektowania slajdów programu PowerPoint zostało również rozszerzone w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 o cały szereg dodatkowych diagramów, w tym modele trójwymiarowe, które oferują jeszcze więcej możliwości podczas ilustrowania prezentacji:

 • Wszystkie dostępne modele 3D można dowolnie obracać w zakresie 360°, a także skalować bez strat.
 • Korzystając z nowej funkcji morfingu, te modele 3D można również animować.
 • Użytkownicy mogą również tworzyć własną zawartość trójwymiarową i wstawiać ją do slajdów programu PowerPoint.
 • Nowością są także pliki SVG (Scalable Vector Graphics) - skalowalna grafika wektorowa; podobnie jak modele 3D, mają one tę zaletę, że można je dowolnie powiększać i pomniejszać - bez utraty jakości obrazu - a także dowolnie obracać i edytować za pomocą kolorowych filtrów.
 • Nowy typ diagramu lejkowego jest przede wszystkim dobrze dostosowany do ilustrowania faz procesu.

Funkcje ogólne w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021

Oprócz wymienionych nowych narzędzi i funkcji, PowerPoint for Mac 2021 zawiera również wiele innych innowacji i optymalizacji. Obejmują one w szczególności obsługę rysowania odręcznego oraz tworzenie dostępnych dokumentów prezentacyjnych.

Nowe opcje widoku pulpitu w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021

Typowy wygląd biura systemu Windows został zaadaptowany w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021. Nowe opcje widoku można również opcjonalnie wyłączyć:

 • Wygląd wstążki, charakterystyczny dla wszystkich programów pakietu Office, został w PowerPoint for Mac 2021 połączony z wyglądem kafelków Windows, charakterystycznym dla systemu operacyjnego Windows 10.
 • Często używane funkcje i cechy są teraz bardziej widoczne, dzięki czemu łatwiej je znaleźć.
 • Karty można również rozmieszczać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, a wstążkę można całkowicie ukryć; funkcje są wtedy dostępne za pośrednictwem paska menu u góry.
 • Program PowerPoint dla komputerów Mac 2021 zawiera teraz także motywy, które zastępują typowe dla programu kolory okien (czerwony) odcieniami achromatycznymi. Sprzyja to koncentracji, zwłaszcza podczas odczytywania zawartości slajdu. Widok biały jest bardzo jasny, podczas gdy ciemnoszary i czarny z trybem ciemnym oferują szczególnie zredukowane, bardziej kontrastowe wyświetlanie programów.

Praktyczne narzędzie do rysunku odręcznego i nowe pióra

Program PowerPoint for Mac 2021 ma teraz praktyczne narzędzie do rysowania odręcznego, które może być używane do natychmiastowego rysowania formuł lub diagramów, a także grafiki i wstawiania ich do slajdów. Narzędzie może być używane nie tylko za pomocą pióra lub - w przypadku obsługi dotykowej - palca, ale także za pomocą myszy komputerowej. Dostępnych jest wiele kolorowych piór umożliwiających zaznaczanie fragmentów tekstu na kolorowo, co od dawna jest znane z programu Word. Narzędzie do rysowania odręcznego w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 oferuje w szczególności następujące funkcje i efekty:

 • Do rysowania i pisania oraz podkreślania szczegółów służy szeroka gama piór cyfrowych o różnych mocach i kolorach: pióro do zwykłego pisania notatek, ołówek, którym można rysować szkice i grafiki, oraz klasyczny marker tekstowy do kolorowego podkreślania słów lub fragmentów tekstu. Program zawiera również pióra z efektami metalicznymi i innymi efektami graficznymi, takimi jak galaktyka i tęcza, srebro i złoto oraz lawa i ocean.
 • W programie PowerPoint for Mac 2021 znacznie ulepszono funkcję kadrowania służącą do usuwania rozpraszającego tła: teraz program automatycznie wykrywa obszar tła i zaznacza go. Za pomocą zintegrowanego pióra można skorygować wybór, dodając lub usuwając części.
 • Funkcji kadrowania można także użyć do zaznaczenia pewnych obszarów tabeli w celu wykorzystania ich jako grafiki na slajdzie.

Tworzenie dostępnych prezentacji w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021

Opcje projektowania slajdów w programie PowerPoint w taki sposób, aby były one bardziej czytelne i zrozumiałe dla widzów z wadami wzroku, zostały nie tylko udoskonalone w wersji 2021 dla systemu Mac, ale także wzbogacone o nowe funkcje:

 • Wspomagająca korekcja błędów w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 już w trakcie pracy sugeruje wprowadzenie poprawek, częściowo także na podstawie obowiązujących w tym zakresie międzynarodowych standardów. Można je łatwo zaakceptować bezpośrednio jednym kliknięciem, a program automatycznie zastosuje je w danym obszarze.
 • Narzędzie do korekty błędów dodaje również brakujący tekst alternatywny do zdjęć i grafik oraz koryguje niewystarczający kontrast kolorów. Widok "w skali szarości" żywo symuluje postrzeganie przez osobę niewidomą na kolory.
 • Predefiniowane szablony dostępnych slajdów zintegrowane w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2021 zawierają już odpowiednie tytuły slajdów wraz ze strukturą nagłówków.
 • Funkcja sztucznej inteligencji QuickStarter oferuje praktyczną pomoc w rozpoczęciu tworzenia prezentacji: w pierwszej kolejności pomaga ona użytkownikom w przeprowadzeniu badań tematycznych. Po wprowadzeniu tematu QuickStarter wyświetla listę odpowiednich podtematów, a także sugeruje odpowiedni zestaw slajdów dla każdego z nich. Na podstawie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Bing narzędzie tworzy slajdy z odpowiednimi treściami i ich strukturą; następnie można wybrać żądane slajdy, klikając je. Na koniec wystarczy dodać odpowiedni wygląd, w tym grafikę tła, i podstawa prezentacji jest gotowa w ciągu zaledwie kilku minut.

Ulepszona współpraca online nad dokumentem PowerPoint

Jeśli nad prezentacją w programie PowerPoint chce pracować kilka osób, jest to możliwe także na komputerze Mac. Warunkiem koniecznym jest korzystanie z jednej z dwóch usług chmurowych firmy Microsoft: OneDrive lub SharePoint. Najpierw publikowana jest tam kopia prezentacji, która następnie jest redagowana przez poszczególnych zaproszonych pracowników. Po wprowadzeniu zmian lub adnotacji przez wszystkie zaangażowane osoby oryginał i kopia (kopie) są ponownie łączone, przy czym różnice są wyświetlane i w razie potrzeby można je cofnąć.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft PowerPoint 2021 na komputerze Mac

Poniższe informacje zawierają listę minimalnych wymagań niezbędnych do zainstalowania i uruchomienia programu PowerPoint for Mac 2021 na urządzeniu firmy Apple.

Należy pamiętać, że aby móc korzystać z niektórych funkcji oprogramowania, musi być zainstalowany system macOS w wersji co najmniej 10.13.4 (High Sierra).

 • System operacyjny: jedna z wersji trzech aktualnych systemów operacyjnych macOS
 • Procesor: Intel lub Apple Silicon (M1)
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
 • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca
 • Karta graficzna: min. 1 280 x 800 pikseli

Kup PowerPoint for Mac 2021 jako pojedynczy program pakietu Office Suite w specjalnej cenie w Wiresoft

MS PowerPoint 2021 dla komputerów Mac jest typowym składnikiem odpowiedniego pakietu biurowego Microsoft Office dla komputerów Mac i zazwyczaj nie jest dostępny samodzielnie w konwencjonalnych sklepach z oprogramowaniem. W firmie Wiresoft można również kupić program PowerPoint for Mac 2021 osobno!

Twoje zalety: Wersja zakupowa programu PowerPoint oferowana przez firmę Wiresoft to licencja dla jednego użytkownika, która nie zobowiązuje do długoterminowej i kosztownej subskrypcji wraz z aktualizacjami, ani nie oznacza żadnych ograniczeń funkcji. Dlatego też zakup programu PowerPoint for Mac 2021 jako pojedynczego programu firmy Wiresoft jest podwójnie opłacalny, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz innych programów pakietu Office.

Zakup oprogramowania w firmie Wiresoft jest zawsze tani, a jednocześnie bezpieczny! Zakupiona tutaj licencja PowerPoint for Mac 2021 dla jednego użytkownika pochodzi albo z większej licencji dla firm, albo jest licencją używaną - stąd jej specjalna cena! Pod względem funkcjonalności oferowane oprogramowanie jest identyczne z odpowiednim programem PowerPoint, który również wchodzi w skład pakietu Office Suite for Mac 2021. Oznacza to, że mniejsze firmy i użytkownicy indywidualni, tacy jak freelancerzy lub osoby prywatne, mogą korzystać ze wszystkich zalet wersji PowerPoint for Mac 2021 i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Każdy program Microsoft oferowany przez firmę Wiresoft został również przetestowany pod kątem rzeczywistej, bezbłędnej użyteczności - dzięki temu można go pobrać natychmiast po zakupie i używać bez ograniczeń czasowych.

Kupując lub sprzedając używane oprogramowanie, zawsze możesz mieć pewność, że ani Ty, ani my nie znajdujemy się w niejasnej sytuacji prawnej! Dzieje się tak, ponieważ handel za pośrednictwem strony Used Software jest wyraźnie dozwolony w UE.

Wsklepie z oprogramowaniem firmy Wiresoft można kupić program PowerPoint dla komputerów Mac w aktualnych i starszych wersjach oraz wszystkie inne programy pakietu Office indywidualnie, a także wiele innych programów firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące PowerPoint for Mac 2021 lub innego oprogramowania Office, po prostu skorzystaj z porad naszych ekspertów przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie