Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD MAC 2021

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10492
  • 3YF-00233
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
397,90 zł * 440,90 zł * (9,75% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2021 for Mac to najnowsza wersja klasycznego edytora tekstu z , który jest również powszechnie używany na komputerach Apple. Wszechstronny program oferuje wiele intuicyjnie obsługiwanych funkcji i narzędzi, które wykraczają daleko poza zwykłe tworzenie i edycję dokumentów tekstowych: Uzupełnieniem są liczne opcje ich przejrzystego uporządkowania i informacyjnego zilustrowania za pomocą grafik i tabel. Dzięki temu for Mac nadaje się nie tylko do korespondencji biznesowej, ale także do projektowania profesjonalnie napisanych raportów i esejów oraz prac dyplomowych dla uczniów i studentów, a także ulotek, broszur i wizytówek. Dokumenty można zapisywać bezpośrednio w programie jako pliki PDF do wydrukowania. for Mac rozpoznaje także inne formaty plików, które można dalej przetwarzać. Microsoft Office Word Word Word

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 dla komputerów Mac jako samodzielny program

Word 2021 for Mac to najnowsza wersja klasycznego edytora tekstu firmy Microsoft, który jest również powszechnie używany na komputerach firmy Apple. Ten wszechstronny program biurowy oferuje wiele intuicyjnie obsługiwanych funkcji i narzędzi, które wykraczają daleko poza zwykłe tworzenie i edycję dokumentów tekstowych: Uzupełnieniem są liczne opcje ich przejrzystego uporządkowania i informacyjnego zilustrowania za pomocą grafik i tabel. Dzięki temu program Word for Mac nadaje się nie tylko do prowadzenia korespondencji biznesowej, ale także do projektowania profesjonalnie napisanych raportów i esejów oraz prac dyplomowych i rozpraw dla uczniów i studentów, a także ulotek, broszur i wizytówek. Dokumenty Word można zapisywać bezpośrednio w programie jako pliki PDF do drukowania. Program Word for Mac rozpoznaje również inne formaty plików, które można następnie edytować za jego pomocą.

Program Word for Mac ułatwia tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów tekstowych dzięki szerokiemu wyborowi typowych, często używanych szablonów formatów, uzupełnionych o dodatkowe opcje dotyczące m.in. typografii i układu, co pozwala szybko i sprawnie tworzyć czytelne teksty. Inteligentne narzędzia, takie jak moduł sprawdzania pisowni i wiele opcji autokorekty - w tym indywidualnie rozbudowywany słownik - ułatwiają pisanie listów, wypracowań, referatów i innych dokumentów zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni.

Wszystkie teksty utworzone w programie Word for Mac można oznaczyć w celu udostępnienia innym pracownikom, na przykład przez wstawienie znaków wodnych, i w ten sposób zabezpieczyć je przed kopiowaniem.

MS Word 2021 for Mac zawiera, oprócz sprawdzonych funkcji poprzednich wersji programu Word, oczywiście cały szereg nowych, równie praktycznych funkcji, dzięki którym nie tylko pisanie i edytowanie, ale także czytanie ze skupieniem jest jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne niż dotychczas. Oprócz odświeżonej wstążki są to m.in. nowe opcje widoku, które przyspieszają wyszukiwanie określonych zdań lub fragmentów w dłuższych plikach tekstowych, a także Tryb ciemny, który jest bardziej przyjazny dla oczu podczas długotrwałej pracy przy ekranie, oraz inne narzędzia ułatwiające czytanie nie tylko uczniom i studentom. Ulepszona obsługa dostępności optymalizuje również teksty dla tych czytelników, którzy mają trudności ze zrozumieniem treści.

Nowa funkcja swobodnego odręcznego rysowania ułatwia także ręczne rysowanie szkiców i diagramów oraz wstawianie ich bezpośrednio do dokumentu.

W sklepie internetowym firmy Wiresoft można nabyć najnowszą wersję programu Word 2021 dla komputerów Mac i oczywiście jego poprzedników, a także inne programy Office dla komputerów Mac w szczególnie niskiej cenie jako pojedyncze aplikacje.

Szczegółowe omówienie wszystkich nowych funkcji programu Word 2021 dla komputerów Mac

Nie tylko użytkownicy komputerów Mac, którzy znają już program Word, docenią nowe funkcje wersji 2021, ale także początkujący użytkownicy skorzystają z wszechstronnych możliwości, jakie daje profesjonalne, wydajne tworzenie i odczytywanie tekstów za pomocą tego programu pakietu Office. W szczególności funkcje edycji ukierunkowanej oraz zintegrowane narzędzia do tłumaczenia pomagają profesjonalistom jeszcze lepiej się skoncentrować, bez konieczności otwierania innej aplikacji - wszystko jest możliwe w programie Word. Dotyczy to również wspomnianego już tworzenia dokumentów bez barier, a także włączania złożonych wzorów matematycznych za pomocą LaTeX-a. Najważniejsze cechy programu Word 2021 for Mac w szczegółach:

Jeszcze lepsza przejrzystość dzięki możliwości wyboru różnych opcji widoku

Użytkownicy znający już program Word for Mac natychmiast dostrzegą wizualne innowacje oferowane przez nowy program Word 2021 for Mac: Interfejs użytkownika wstążki, znany już z programu Word for Mac 2016, został tutaj połączony z nowoczesnym wyglądem kafelków typowym dla systemu Windows. Nowością jest bardziej wyraźne umieszczenie najczęściej używanych elementów i funkcji, tak aby można je było jeszcze łatwiej znaleźć.

ProgramWord 2021 dla komputerów Mac umożliwia również dalsze korzystanie z normalnego wyglądu wstążki, dzięki czemu interfejs może zostać przeprojektowany. Specjalnie z myślą o korzystaniu z programu Word na urządzeniach z ekranami dotykowymi, takich jak tablety i smartfony, zwiększono czułość na dotyk podczas wprowadzania tekstu za pomocą pióra.

Ponadto w programie Word 2021 dla komputerów Mac dostępne są nowe motywy: Biały, Ciemnoszary i Czarny. Te bardziej dyskretne tła ułatwiają także pisanie i czytanie tekstów w skupieniu. Najsilniejszy kontrast zapewnia kolor czarny.

Zintegrowane narzędzia do nauki umożliwiają bardziej efektywną pracę nad tekstem

Profesjonalni użytkownicy docenią również zintegrowane narzędzia do nauki w Word 2021 for Mac . Pierwotnie były one przeznaczone dla uczniów i studentów, aby ułatwić szybsze rozumienie tekstu, ale pomagają również użytkownikom, którzy regularnie korzystają z programu Word w biurze. Dzięki narzędziom do nauki można na przykład regulować szerokość kolumn i odstępy między tekstami, a także kolory, a przejrzysta prezentacja tekstu jest bardziej przyjazna dla oczu.

Dzięki narzędziu "ostrość linii" obszar czytania można ograniczyć do jednego, trzech lub pięciu wierszy, a jeśli chcesz, aby tekst był czytany na głos, czytane fragmenty są jednocześnie podświetlane. Dzięki temu łatwiej jest śledzić to, co słyszysz w tekście, poprawia się Twoja koncentracja i mniej się rozpraszasz.

Znany ze starszych wersji Worda "tryb skupienia" również spełnia podobne zadanie, ukrywając wszystkie paski narzędzi, dzięki czemu wyświetlany dokument staje się bardziej przejrzysty.

Funkcja Cue Audio po aktywacji zapewnia także dźwiękowe informacje zwrotne. Towarzyszy on użytkownikowi podczas pisania za pomocą różnych efektów dźwiękowych i w ten sposób daje wskazówki akustyczne przy zmianie niektórych opcji, a także potwierdza wykonane czynności, na przykład usunięcie lub wstawienie zawartości.

Podczas edycji dużych dokumentów tekstowych wyszukiwanie pojedynczych fragmentów lub określonych sekcji może szybko stać się mylące. W programie Word 2021 dla komputerów Mac oprócz zwykłego pionowego wyświetlania dokumentu Worda, w którym wszystkie strony są przewijane od góry do dołu, dostępny jest nowy widok "Strona po stronie", dzięki któremu można przeglądać dokument Worda jak książkę. W przypadku tekstów o średniej długości, które jednak mają dużą liczbę stron, nowa funkcja "Miniatury" umożliwia szybką orientację: po jej aktywacji strony są wyświetlane w postaci małego przeglądu, co ułatwia odnalezienie poszukiwanych miejsc.

Zoptymalizowana dostępność dzięki łatwiejszej obsłudze korekcji błędów

Word 2021 for Mac , oprócz już uwzględnionych i ulepszonych funkcji, dostępne są również nowe narzędzia do optymalizacji tekstów, tak aby były one odpowiednie również dla użytkowników o ograniczonych możliwościach czytania i rozumienia. Aktywna pomocnicza korekcja błędów sugeruje poprawki poprzez kliknięcie pozycji menu "Sprawdź", które można natychmiast zaakceptować jednym kliknięciem. Do tego celu służą również standardy międzynarodowe, które zostały wprowadzone z myślą o czytelnikach niepełnosprawnych, aby ułatwić im rozumienie tekstu.

Zintegrowana funkcja tłumaczenia za pomocą translatora

Podczas gdy wcześniej użytkownicy Worda musieli opuszczać program Word, gdy pisali lub czytali obce słowa lub cały fragment tekstu w innym języku, i wywoływać stronę internetową za pośrednictwem przeglądarki, aby uzyskać tam tłumaczenie, teraz nie jest to już konieczne w programie Word 2021 dla komputerów Mac: Wystarczy zaznaczyć kursorem dany tekst i aktywować zintegrowaną funkcję tłumaczenia z automatycznym rozpoznawaniem języka. Program Microsoft Translator Word 2021 dla komputerów Mac zawiera ponad 60 języków, z których 11 można tłumaczyć.

Narzędzie Freehand do spontanicznego rysowania diagramów

To, co jest możliwe na tabletach dotykowych lub smartfonach, jest teraz dostępne także w Word 2021 for Mac - dzięki nowemu narzędziu "Freehand Drawing". Aby korzystać z narzędzia odręcznego, użytkownicy nie potrzebują ani pióra, ani powierzchni dotykowej; mogą również używać go za pomocą myszy komputerowej do spontanicznego zaznaczania tekstu lub tworzenia szkiców i formuł, które można następnie edytować, przenosić lub kopiować.

Dla narzędzia do rysowania odręcznego w Word 2021 for Mac firma Microsoft udostępnia kilka piór cyfrowych, w tym ołówek do rysowania, pióro do pisania i zakreślacz do podkreślania. Narzędzia są dostępne w różnych szerokościach pióra, a także w 16 pełnych kolorach i 8 efektach, takich jak tęcza, galaktyka, lawa, ocean, złoto, srebro i inne.

Wstawianie i edytowanie skalowalnej grafiki wektorowej

Program Word 2021 dla komputerów Mac udostępnia obszerną bibliotekę bezpłatnie używanych ikon, piktogramów, symboli itd., w tym obrazów 3D, służących do ilustrowania prezentacji i arkuszy roboczych. Skalowalna grafika wektorowa, zwana też plikami SVG (Scalable Vector Graphics), jest szczególnie interesująca, ponieważ można ją zmieniać rozmiary, obracać o 360°, a nawet kolorować bez utraty jakości obrazu.

Używanie LaTeX-a w programie Word 2021 dla komputerów Mac do tworzenia złożonych formuł

Wbudowany edytor formuł programu Word jest wszechstronnym narzędziem, ale jego możliwości są ograniczone, jeśli chodzi o wyświetlanie bardziej złożonych formuł, takich jak te często spotykane w tekstach naukowych. Nowy Word 2021 dla komputerów Mac obsługuje teraz także LaTeX, międzynarodowy standard tworzenia profesjonalnych, rozbudowanych formularzy, które można za jego pomocą konwertować.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft Word 2021 na komputerze Mac

Wymienione poniżej specyfikacje stanowią wymagania dotyczące instalacji i uruchomienia Word 2021 for Macna urządzeniu firmy Apple.

  • System operacyjny: ważna wersja trzech aktualnych systemów operacyjnych macOS
  • Procesor: Intel lub Apple Silicon (M1)
  • Pamięć: co najmniej 4 GB
  • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca
  • Karta graficzna: 1 280 x 800 pikseli

Kup Word 2021 dla Mac jako samodzielny program biurowy od Wiresoft

MS Word dla komputerów Mac jest integralną częścią pakietu Microsoft Office dla systemu macOS. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania, w sklepie internetowym firmy Wiresoft możesz kupić program Word 2021 dla komputerów Mac jako samodzielny program, a nie tylko jako część odpowiedniego pakietu Office Suite 2021. Oferowany przez nas program Word dla komputerów Mac jest wersją zakupową, co oznacza, że nie zawierasz żadnych zobowiązań abonamentowych, które wiążą Cię z płatnymi aktualizacjami. Ponadto dzięki temu, że Word 2021 for Mac jest programem samodzielnym, nie trzeba przestrzegać żadnych ograniczeń czasowych dotyczących jego używania. Dlatego kupując program Word 2021 dla komputerów Mac od firmy Wiresoft, oszczędzasz także pieniądze w dłuższej perspektywie. Zwłaszcza dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą i mniejszych firm zatrudniających niewielu pracowników, które nie chcą korzystać z żadnego innego programu wchodzącego w skład pakietu Office oprócz Worda, zakup Word 2021for Mac jako samodzielnego programu jest szczególnie niedrogim sposobem korzystania z klasycznego edytora tekstu do celów służbowych lub prywatnych. Ta licencja dla pojedynczego użytkownika jest identyczna z licencją na program Word, który jest również zawarty w pakiecie Office Suite 2021 dla komputerów Mac.

Nie tylko Word 2021 dla Mac, ale także wszystkie inne licencje oprogramowania Microsoft, które możesz kupić w sklepie Wiresoft Software Shop dla macOS, są zawsze oryginalnymi pełnymi wersjami Microsoft dla jednego użytkownika. Zazwyczaj pochodzą one z licencji objętościowych lub mogły już zostać wykorzystane. Nie stawia to jednak użytkownika w niekorzystnej sytuacji: jako renomowany sprzedawca oprogramowania firma Wiresoft nie oferuje ani wersji testowych oprogramowania firmy Microsoft, które są ważne przez ograniczony czas, ani wersji testowych, z których można korzystać w ograniczony sposób.

Oznacza to, że masz gwarancję, że każde oprogramowanie zakupione w firmie Wiresoft będzie w pełni i legalnie nadawało się do użytku po zakupie, w tym również programy "używane", które zostały odinstalowane lub usunięte przez pierwotnego nabywcę w momencie sprzedaży firmie Wiresoft, a zatem nadają się w 100% do ponownego użycia. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie te produkty licencyjne są przed odsprzedażą dokładnie sprawdzane przez firmę Wiresoft pod kątem ich rzeczywistej użyteczności.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu Word 2021 for Mac lub innego oprogramowania biurowego, możesz skorzystać z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie