Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD MAC 2021

MICROSOFT WORD MAC 2021

862,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2021 dla komputerów Mac jako samodzielny program Word 2021 for Mac  to...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 dla komputerów Mac jako samodzielny program

Word 2021 for Mac to najnowsza wersja klasycznego edytora tekstu firmy Microsoft, który jest również powszechnie używany na komputerach Apple. Ten wszechstronny program biurowy oferuje wiele intuicyjnie obsługiwanych funkcji i narzędzi, które wykraczają daleko poza zwykłe tworzenie i edycję dokumentów tekstowych: Uzupełniają ją liczne możliwości ich przejrzystego uporządkowania i informacyjnego zilustrowania za pomocą grafik i tabel. Dzięki temu Word for Mac nadaje się nie tylko do prowadzenia korespondencji biznesowej, ale także do projektowania profesjonalnie napisanych raportów i esejów oraz prac dyplomowych i rozpraw dla uczniów i studentów, a także ulotek, broszur i wizytówek. Dokumenty Word mogą być zapisywane bezpośrednio w programie jako pliki PDF do wydruku. Word for Mac rozpoznaje również inne formaty plików, które mogą być dalej edytowane za jego pomocą.

Word for Mac ułatwia tworzenie wszelkiego rodzaju dokumentów tekstowych dzięki szerokiemu wyborowi typowych, często używanych szablonów formatów, uzupełnionych o dodatkowe opcje dotyczące typografii i układu, między innymi w celu szybkiego i sprawnego tworzenia czytelnych tekstów. Inteligentne narzędzia, takie jak moduł sprawdzania pisowni i wiele opcji autokorekty - w tym indywidualnie rozbudowywany słownik - ułatwiają pisanie listów, wypracowań, referatów i innych dokumentów zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni.

Wszystkie teksty utworzone w Word for Mac można oznaczyć do udostępnienia innym pracownikom, np. poprzez wstawienie znaków wodnych, i w ten sposób zabezpieczyć przed kopiowaniem.

MS Word 2021 for Mac zawiera, oprócz tych sprawdzonych funkcji poprzednich wersji Worda, oczywiście cały szereg nowych, równie praktycznych funkcji, dzięki którym nie tylko pisanie i edycja, ale także czytanie ze skupieniem, będzie jeszcze łatwiejsze i sprawniejsze niż dotychczas. Oprócz odświeżonej wstążki są to m.in. nowe opcje widoku, które przyspieszają wyszukiwanie konkretnych zdań lub fragmentów w dłuższych plikach tekstowych, a także tryb Dark Mode, który jest łatwiejszy dla oczu przy dłuższej pracy przy ekranie, oraz inne narzędzia ułatwiające czytanie nie tylko uczniom i studentom. Ulepszone wsparcie dostępności optymalizuje również teksty dla tych czytelników, którzy mają trudności ze zrozumieniem treści.

Nowa funkcja Freehand ułatwia także ręczne rysowanie szkiców i diagramów oraz wstawianie ich bezpośrednio do dokumentu.

W sklepie internetowym Wiresoft można nabyć najnowszą wersję Worda 2021 dla Mac i oczywiście jego poprzedników, a także inne programy Office dla Mac w szczególnie niskiej cenie jako pojedyncze aplikacje.

Szczegółowe omówienie wszystkich nowych funkcji programu Word 2021 dla komputerów Mac

Nie tylko użytkownicy komputerów Mac, którzy znają już Worda, docenią nowe funkcje wersji 2021, ale także początkujący skorzystają z wszechstronnych możliwości, jakie daje profesjonalne, sprawne tworzenie i odczytywanie tekstów za pomocą tego programu pakietu Office. W szczególności funkcje edycji ukierunkowanej oraz zintegrowane narzędzia do tłumaczenia pomagają profesjonalistom jeszcze lepiej się skoncentrować, bez konieczności otwierania innej aplikacji - wszystko jest możliwe w programie Word. Dotyczy to również wspomnianego już tworzenia dokumentów bez barier, jak również włączania skomplikowanych formuł matematycznych dzięki wsparciu LaTeX. Najważniejsze cechy programu Word 2021 for Mac w szczegółach:

Jeszcze lepsza przejrzystość dzięki możliwości wyboru różnych opcji widoku

Użytkownicy, którzy znają już program Word for Mac, natychmiast dostrzegą wizualne innowacje oferowane przez nowy Word 2021 for Mac: Znany już z Word for Mac 2016 wstążkowy interfejs użytkownika został tu połączony z nowoczesnym, typowym dla Windows wyglądem kafelków. Nowością jest bardziej widoczne umieszczenie najczęściej używanych elementów i funkcji, dzięki czemu można je jeszcze łatwiej odnaleźć.

Word 2021 dla Mac pozwala również na dalsze korzystanie z normalnego wyglądu wstążki, dzięki czemu interfejs może zostać przeprojektowany. A specjalnie z myślą o korzystaniu z programu Word na urządzeniach z ekranami dotykowymi, takich jak tablety i smartfony, zwiększono czułość na dotyk podczas wprowadzania danych za pomocą pióra.

Ponadto w programie Word 2021 dla komputerów Mac dostępne są nowe motywy Biały, Ciemnoszary i Czarny. Te bardziej dyskretne tła sprzyjają również skupieniu przy pisaniu i czytaniu tekstów. Czerń oferuje najsilniejszy kontrast.

Zintegrowane narzędzia do nauki umożliwiają bardziej efektywną pracę nad tekstem

Profesjonalni użytkownicy docenią również zintegrowane narzędzia do nauki w Word 2021 for Mac . Pierwotnie przeznaczone dla uczniów i studentów, aby ułatwić szybsze rozumienie tekstu, pomagają również użytkownikom, którzy regularnie używają programu Word w biurze. Dzięki narzędziom do nauki można na przykład regulować szerokość kolumn i odstępy między tekstami, ale także kolory, a przejrzysta prezentacja tekstu jest łatwiejsza dla oczu.

Dzięki narzędziu "ostrość linii" obszar czytania może być ograniczony do jednej, trzech lub pięciu linii, a jeśli chcesz, aby tekst był czytany na głos, czytane fragmenty są jednocześnie podświetlane. Dzięki temu łatwiej jest śledzić to, co słyszysz w tekście, poprawia się Twoja koncentracja i jesteś mniej rozproszony.

Tryb ostrości", znany już ze starszych wersji Worda, również spełnia podobne zadanie, ukrywając wszystkie paski narzędzi, dzięki czemu wyświetlany dokument staje się bardziej przejrzysty.

Funkcja Cue Audio po aktywacji zapewnia również dźwiękową informację zwrotną. Towarzyszy on podczas pisania za pomocą różnych efektów dźwiękowych i w ten sposób daje akustyczne podpowiedzi przy zmianie niektórych opcji, ale także jako potwierdzenie wykonanej czynności: na przykład przy usuwaniu lub wstawianiu treści.

Podczas edycji dużych dokumentów tekstowych wyszukiwanie pojedynczych fragmentów lub określonych sekcji może szybko stać się mylące. W programie Word 2021 dla komputerów Mac, oprócz zwykłego pionowego wyświetlania dokumentu Worda, w którym wszystkie strony są przewijane od góry do dołu, dostępny jest nowy widok "Strona po stronie", dzięki któremu można przeglądać dokument Worda jak książkę. W przypadku tekstów średniej długości, które mimo to mają dużą liczbę stron, nowa funkcja "Miniatury" oferuje szybką orientację: po jej aktywacji strony są wyświetlane w formie małego przeglądu, dzięki czemu można łatwiej znaleźć miejsca, których się szuka.

Zoptymalizowana dostępność dzięki łatwiejszej obsłudze korekcji błędów

Word 2021 for Mac , oprócz już zawartych i ulepszonych funkcji, dostępne są również nowe narzędzia do optymalizacji tekstów, tak aby były one odpowiednie również dla użytkowników o ograniczonych możliwościach czytania i rozumienia. Aktywna wspomagająca korekcja błędów sugeruje poprzez punkt menu "Sprawdź" poprawki, które można natychmiast zaakceptować jednym kliknięciem. Zintegrowane są również standardy międzynarodowe, które zostały wprowadzone z myślą o czytelnikach niepełnosprawnych, aby ułatwić im zrozumienie tekstu.

Zintegrowana funkcja tłumaczenia z translatorem

Podczas gdy wcześniej użytkownicy programu Word musieli opuszczać program Word podczas pisania lub czytania obcych słów lub całego fragmentu tekstu w innym języku i wywoływać stronę internetową za pośrednictwem przeglądarki, aby uzyskać tam tłumaczenie, w programie Word 2021 for Mac nie jest to już konieczne: Wystarczy tylko zaznaczyć kursorem dany tekst i aktywować zintegrowaną funkcję tłumaczenia z automatycznym rozpoznawaniem języka. Program Microsoft Translator Word 2021 dla komputerów Mac zawiera ponad 60 języków, z których 11 można tłumaczyć.

Narzędzie Freehand do spontanicznego rysowania diagramów

To, co jest możliwe na tabletach dotykowych lub smartfonach, jest teraz dostępne również w Word 2021 for Mac - dzięki nowemu narzędziu "Freehand Drawing". Aby korzystać z narzędzia odręcznego, użytkownicy nie potrzebują ani pióra, ani powierzchni dotykowej; mogą również używać go za pomocą myszy komputerowej do spontanicznego zaznaczania tekstu lub tworzenia szkiców i formuł, które można następnie edytować, przenosić lub kopiować.

W przypadku narzędzia do rysowania odręcznego w Word 2021 for Mac firma Microsoft udostępnia kilka piór cyfrowych, w tym ołówek do rysowania, pióro do pisania i zakreślacz do podkreślania. Narzędzia są dostępne w różnych szerokościach pióra, jak również w 16 pełnych kolorach i 8 efektach, takich jak tęcza, galaktyka, lawa, ocean, złoto, srebro i inne.

Wstawianie i edycja skalowalnej grafiki wektorowej

Word 2021 dla Mac udostępnia obszerną bibliotekę bezpłatnych ikon, piktogramów, symboli itp., w tym obrazów 3D, do ilustrowania prezentacji i arkuszy roboczych. Skalowalna grafika wektorowa, zwana również plikami SVG (Scalable Vector Graphics), jest szczególnie interesująca, ponieważ można zmieniać jej rozmiar, obracać o 360°, a nawet kolorować bez utraty jakości obrazu.

Używanie LaTeX-a w programie Word 2021 dla komputerów Mac do tworzenia złożonych formuł

Wbudowany edytor formuł programu Word jest wszechstronnym narzędziem, ale jego możliwości są ograniczone, jeśli chodzi o wyświetlanie bardziej złożonych formuł, takich jak te często spotykane w tekstach naukowych. Nowy Word 2021 dla Mac obsługuje teraz także LaTeX, międzynarodowy standard tworzenia profesjonalnych, rozbudowanych formularzy, które można za jego pomocą konwertować.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft Word 2021 na komputerze Mac

Wymienione poniżej specyfikacje przedstawiają wymagania dotyczące instalacji i uruchomienia Word 2021 for Macna urządzeniu Apple.

  • System operacyjny: ważna wersja trzech aktualnych systemów operacyjnych macOS
  • Procesor: Intel lub Apple Silicon (M1)
  • Pamięć: co najmniej 4 GB
  • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca
  • Karta graficzna: 1,280 x 800 pikseli

Kup Word 2021 dla Mac jako samodzielny program biurowy od Wiresoft

MS Word for Mac jest integralną częścią pakietu biurowego Microsoft Office dla systemu macOS. W przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania, w sklepie internetowym firmy Wiresoft można kupić program Word 2021 for Mac również jako samodzielny program, a nie tylko jako część odpowiedniego pakietu Office Suite 2021. Oferowany przez nas program Word for the Mac jest wersją zakupową, co oznacza, że nie zawierasz żadnych zobowiązań abonamentowych, które wiążą Cię z płatnymi aktualizacjami. Ponadto, dzięki Word 2021 for Mac jako samodzielnemu programowi, nie musisz przestrzegać żadnych ograniczeń czasowych dotyczących jego użytkowania. Dlatego kupując Word 2021 dla Mac od Wiresoft, oszczędzasz również pieniądze w dłuższej perspektywie. Szczególnie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz mniejszych firm zatrudniających niewielu pracowników, które nie chcą korzystać z żadnego z pozostałych programów wchodzących w skład pakietu Office oprócz Worda, zakup Word 2021for Mac jako samodzielnego programu jest szczególnie niedrogim sposobem na korzystanie z klasycznego edytora tekstu do celów służbowych lub prywatnych. Ta licencja dla jednego użytkownika jest identyczna z licencją na program Word, który również wchodzi w skład pakietu Office Suite 2021 dla komputerów Mac.

Nie tylko Word 2021 dla Mac, ale także wszystkie inne licencje oprogramowania Microsoft, które możesz kupić w Wiresoft Software Shop dla macOS, są zawsze oryginalnymi pełnymi wersjami Microsoft dla jednego użytkownika. Zazwyczaj pochodzą one z licencji objętościowych lub mogły być już wykorzystane. Nie stawia to jednak użytkownika w niekorzystnej sytuacji: Wiresoft, jako renomowany sprzedawca oprogramowania, nie oferuje wersji próbnych oprogramowania firmy Microsoft, które są ważne przez ograniczony okres czasu lub które mogą być używane w ograniczony sposób.

Oznacza to, że masz gwarancję, że każde oprogramowanie zakupione w firmie Wiresoft jest w pełni i legalnie zdatne do użytku po zakupie, w tym również programy "używane", które zostały odinstalowane lub usunięte przez pierwotnego nabywcę w momencie sprzedaży firmie Wiresoft i dlatego są w 100% zdatne do ponownego użycia. Ze względów bezpieczeństwa, wszystkie te licencjonowane produkty są dokładnie sprawdzane przez Wiresoft pod kątem ich rzeczywistej użyteczności przed odsprzedażą.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu Word 2021 for Mac lub jakiegokolwiek innego oprogramowania biurowego, możesz również skorzystać z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany