Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WORD 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10122
 • 059-09076
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
191,90 zł * 211,90 zł * (9,44% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Zgodność


Word2016 to zoptymalizowana pod kątem chmury wersja sprawdzonego, klasycznego edytora tekstu firmy Microsoft. Szeroki zakres funkcji w połączeniu z wysokim poziomem łatwości obsługi sprawia, że Word 2016 jest niezastąpionym narzędziem do profesjonalnego tworzenia tekstów - nie tylko do codziennego użytku w biurze, ale także w szkole, na uczelni i w domu. Dzięki dużemu wyborowi szablonów formatów i wielu intuicyjnie obsługiwanym kreatorom, nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą tworzyć atrakcyjnie zaprojektowane dokumenty tekstowe za pomocą Word 2016 - od obszernych raportów i dokumentów biznesowych po listy, umowy, eseje, referaty i zaproszenia oraz wiele innych.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 dla profesjonalnych edytorów tekstu

Word 2016 jest zoptymalizowaną w chmurze wersją sprawdzonego, klasycznego oprogramowania do edycji tekstu firmy Microsoft. Szeroki zakres funkcji w połączeniu z wysokim poziomem przyjazności dla użytkownika sprawia, że program Word 2016 jest niezastąpionym narzędziem do profesjonalnego tworzenia tekstów - nie tylko do codziennego użytku w biurze, ale także w szkole, na uczelni i w domu. Szeroki wybór stylów i wiele intuicyjnych kreatorów pozwala nawet niedoświadczonym użytkownikom tworzyć atrakcyjnie zaprojektowane dokumenty tekstowe w programie Word 2016 - od obszernych raportów rocznych i dokumentów po listy, umowy, eseje, przemówienia, zaproszenia i wiele innych.

Nowe typy diagramów rozszerzają możliwości dodawania grafiki opisowej do tekstów Worda, zintegrowany sprawdzacz pisowni oraz nowe kreatory, takie jak funkcje "Insights" i "Tell Me", oferują wysoki stopień wygody - zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących.

Program Word 2016 stanowi kolejny ważny krok w kierunku bardziej efektywnej współpracy nad tekstami w ramach zespołu: Zapewniają to różne funkcje chmury, z ulepszoną historią wersji i możliwością przypisywania praw do odczytu i użytkowania bezpośrednio w dokumencie Word. Dodano do tego zoptymalizowaną funkcję dotykową, dzięki której edytory tekstu mogą być używane również na tabletach i smartfonach.

Lepsza współpraca z Windows 10 rozszerza zakres różnych systemów operacyjnych Windows, z którymi można korzystać z programu Word 2016, zwłaszcza ze względu na kompatybilność z Windows 7, ta wersja programu Word może być nadal używana na starszych komputerach.

Microsoft Word 2016 jest typową częścią odpowiedniego Office i jako taki zwykle nie jest dostępny w sprzedaży osobno - w Wiresoft można jednak kupić program w wersji dla jednego użytkownika w korzystnej cenie. Wraz z zakupem otrzymujesz potężną wersję sprawdzonego edytora tekstu, którego zaletą jest to, że możesz z niego korzystać bez żadnych obowiązkowych aktualizacji.

Nowe specyficzne funkcje programu Word w wersji 2016

Word 2016 różni się od poprzedniej wersji nie tylko dalszą optymalizacją istniejących funkcji, ale także kilkoma nowymi funkcjami. W szczególności mają one na celu uczynienie wspólnej pracy nad dokumentem Worda w zespole, w tym w chmurze, jeszcze bardziej wydajną i skuteczną:

 • Wprowadzanie w czasie rzeczywistym: Funkcja "Wprowadzanie w czasie rzeczywistym" organizuje jednoczesną współpracę kilku użytkowników nad tym samym dokumentem Worda, czyniąc ją bardziej przejrzystą i jednocześnie łatwiejszą: wyświetla wszystkie miejsca w pliku Worda, w których konkretny użytkownik dokonuje obecnie zmian; oznacza to, że zmiany te można nie tylko śledzić, ale także natychmiast sprawdzić i w razie potrzeby skorygować.
 • Funkcja komentowania: Ulepszona funkcja komentowania sprawia, że praca z edytorami tekstu w programie Word 2016 jest jeszcze bardziej praktyczna: wszystkie komentarze są teraz bezpośrednio zintegrowane z danym dokumentem programu Word, dzięki czemu użytkownicy mogą na nie ponownie odpowiadać bezpośrednio. Eliminuje to konieczność pisania e-maila, którego treść musiałaby zostać ponownie wprowadzona do danego dokumentu.
 • Zapisz w folderze przypiętym: Folder, w którym znajduje się dokument programu Word może być teraz w widoczny sposób przypięty do boku dokumentu. Ma to tę zaletę, że wszyscy zaangażowani pracownicy mogą uzyskać do niej jeszcze szybszy i wygodniejszy dostęp za pomocą listy skoczków, jak również wszystkich innych dokumentów w niej zawartych.

Oprócz tych wspierających zespół funkcji, program Word 2016 oferuje również inne sprawdzone funkcje i dodatki do graficznego projektowania dokumentów tekstowych lub do przenoszenia treści z dokumentów innych niż Word:

 • Więcej opcji dla formatów Wordart : Program Word 2016 oferuje obecnie znacznie więcej opcji formatowania dla różnych dostępnych do tej pory formularzy. Po wstawieniu kształtu Wordart'a, w galerii Style dostępnych jest kilka nowych opcji stylu do dalszej edycji.
 • PDF in Word: Zawartość pliku PDF może być teraz jeszcze łatwiej przeniesiona do programu Word 2016. Zamiast żmudnego kopiowania tekstów i obrazów, plik PDF może być otwierany bezpośrednio w programie Word; funkcja ta jest szczególnie praktyczna, ponieważ wszystkie elementy graficzne mogą być również przenoszone bezpośrednio, a następnie swobodnie edytowane w programie Word, bez konieczności udostępniania ich najpierw przez inny program. Wreszcie, odpowiedni dokument Word może być natychmiast zapisany w formacie PDF z poziomu programu.

Nowe ogólne funkcje w programie Word 2016 i innych programach Office 2016

Program Word 2016 zawiera również różne nowe funkcje, które wspierają użytkowników w pracy z tekstami; niektóre z nich są również dostępne w innych Office, takich jak Excel, PowerPoint itp. i zwiększają efektywność tworzenia tekstu.

Asystent "Chcesz" - "Tell Me"

Asystent użytkownika o nazwie "Tell Mei" ("Chcesz") jest teraz zintegrowany z menu programu Word 2016. Jest on oznaczony ikoną w postaci żarówki i jest szczególnie praktyczny jako pomoc dla początkujących lub nowicjuszy. Aby skorzystać z tej funkcji, użytkownik po prostu zapisuje w polu wprowadzania obok żarówki, co chce zrobić w dokumencie Worda i "Powiedz mi" wyjaśnia, gdzie znajduje się dana funkcja, lub oferuje dalszą pomoc w bardziej złożonych pytaniach, aby wykonać żądaną czynność.

Asystent "Insights" - "Intelligent Lookup

Jeśli podczas pisania lub czytania dokumentu Worda użytkownik chce uzyskać więcej informacji lub nawet wyjaśnienie poszczególnych terminów lub specyfikacji, nie musi już klikać z dala od programu Word, aby przejść do Internetu i szukać wyników. Teraz wystarczy po prostu zaznaczyć myszką dany termin i aktywować inteligentne wyszukiwanie wspomagane przez Bing- klikając. Pasujące do siebie wyniki wyszukiwania są wyświetlane za pomocą opcji "Wgląd" bezpośrednio w oknie Słowo na boku.

Uproszczone udostępnianie dokumentów programu Word

Dokumenty Word mogą być teraz udostępniane jeszcze szybciej i łatwiej: Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na "Udostępnij" na pasku menu i wybrać żądane opcje. Tutaj indywidualne prawa do czytania lub pisania itp. mogą być przypisane poszczególnym adresatom.

"Historia wersji" dla współpracy w Słowie

Podczas wspólnej pracy nad dokumentem Worda - zwłaszcza gdy odbywa się to jednocześnie w chmurze - ważne jest, aby śledzić wszystkie zmiany wprowadzane przez poszczególnych uczestników w tekście. Historia wersji jest do tego niezbędną podstawą. Dzięki funkcji "Historia wersji", wcześniejsze wersje tekstu pozostają dostępne: Wyświetla on starsze stany edycji i udostępnia je ponownie do edycji.

Nowe typy schematów opisowych

Program Word 2016 oferuje również użytkownikom kilka nowych typów wykresów zintegrowanych z Office, które mogą być wykorzystane do zilustrowania informacji statystycznych w tekście. Oprócz wykresów TreeMap, wodospadów i Pareto (kolumna), obejmują one również typy wykresów, takie jak histogramy, a także sunburst i box diagramy, które szczególnie dobrze nadają się do wyraźnej wizualizacji obliczeń hierarchicznych lub ekonomicznych.

Integracja OneDrive w programie Word 2016

Microsoft OneDrive to wszechstronna pamięć masowa do udostępniania plików w chmurze, która może być teraz używana w programie Word 2016. Użytkownicy mogą przechowywać dokumenty Word w OneDrive, aby uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. W ten sposób OneDrive umożliwia użytkownikom również wspólną pracę online nad plikami Worda we wszystkich lokalizacjach.

Wykorzystanie ochrony przed utratą danych w programie Word 2016

Ochrona przed utratą danych (DLP) to sprawdzone narzędzie firmy Microsoft, które określa i stosuje skuteczne zasady zapobiegania utracie danych. DLP jest teraz dostępny również dla wszystkich dokumentów w programie Word 2016 za pośrednictwem SharePoint Online i OneDrive for Business. Administratorzy używają ochrony przed utratą danych w celu określenia polityki, która chroni dane wrażliwe w dokumentach. Na przykład, jeśli wykryte zostanie potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa, DLP informuje o tym użytkownika za pomocą odpowiednich powiadomień i może również zapobiec przekazaniu danych.

Wymagania systemowe dla programu MS Word 2016:

Word 2016 jest dostępny w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych, w zależności od Office, który jest do niego dołączony; indywidualne wymagania sprzętowe mogą się różnić w zależności od wersji.

 • System operacyjny: Windows 7 lub wyższy, Windows Server 2008 R2 lub wyższy, procesor: procesor x86 lub x64-bitowy z co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza: minimum 1 GB RAM (wersja 32-bitowa), minimum 2 GB RAM (wersja 64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 3 GB
 • Wyświetlacz: 1.024 x 768
 • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 jest wymagana do sprzętowej akceleracji grafiki.

Kup program Word 2016 jako pojedynczy program Office od Wiresoft

MS Word jest zazwyczaj integralną częścią Office Microsoft Office i nie może być zakupiony oddzielnie. W przeciwieństwie do większości innych dostawców oprogramowania Microsoft, w sklepie internetowym Wiresoft można również kupić w wersji Word 2016 jako jeden program: Nie musisz podejmować żadnych zobowiązań dotyczących subskrypcji ani przestrzegać żadnych ograniczeń czasowych podczas korzystania z programu. Dlatego też zakup programu Word 2016 jako samodzielnego programu jest na dłuższą metę opłacalny, ponieważ nie trzeba później pobierać żadnych płatnych aktualizacji.

Niniejsza licencja dla pojedynczego użytkownika Word 2016 jest identyczna z programem Word, który jest również zintegrowany z odpowiednim pakietem Office Suite 2016. Zakup Licencji Pojedynczego Użytkownika Word 2016 jest więc opłacalną, ekonomiczną alternatywą dla Office, szczególnie dla tych użytkowników, którzy nie mają potrzeby korzystania z innych Office, na przykład freelancerów, studentów lub mniejszych firm, ale nie chcą się obejść bez tego klasycznego edytora tekstu.

Word 2016, jak również wszystkie inne licencje na oprogramowanie firmy Microsoft, które są oferowane w Wiresoft Software-Shop, są zawsze oryginalnymi produktami firmy Microsoft, które można również kupić jako pełną wersję dla jednego użytkownika, w zależności od programu. Pochodzą one głównie z licencji ilościowych firm lub mogły być już wykorzystane. Nie powoduje to żadnych niekorzyści dla Ciebie jako nabywcy używanego oprogramowania. Każde oprogramowanie dostępne w Wiresoft jest całkowicie legalnie nabyte i może zostać przez Ciebie pobrane po dokonaniu płatności natychmiast i w pełni wykorzystane. Każda wcześniejsza instalacja już używanego programu przez poprzedniego właściciela została usunięta wraz ze sprzedażą do Wiresoft, dzięki czemu program ten może być ponownie zainstalowany i jest w 100% użyteczny. W związku z tym każda licencja Word została sprawdzona przez Wiresoft pod kątem rzeczywistej użyteczności. Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje takiego oprogramowania na sprzedaż, które jest ważne tylko przez ograniczony czas, ani nie stanowi wersji testowej do ograniczonego użytku.

Mogą Państwo również skorzystać z naszych kompetentnych porad na temat MS Word 2016 pocztą elektroniczną, telefonicznie i na czacie, lub w razie jakichkolwiek pytań dotyczących zakupu innego oprogramowania Office.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WORD 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WORD 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie