Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
230,90 zł * 255,90 zł * (9,77% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Microsoft Outlook dla Mac 2016 to wciąż często używana wersja sprawdzonego programu , dzięki któremu można centralnie zarządzać i organizować nie tylko codzienną pocztę elektroniczną, ale także kontakty, spotkania i zadania, aby zwiększyć efektywność - codziennego życia. Office Business Outlook dla Mac 2016 charakteryzuje się dużą liczbą praktycznych cech i przydatnych funkcji, które wspierają produktywność w biurze: Zarówno profesjonaliści, jak i osoby początkujące otrzymują pomoc w łatwiejszym wykonywaniu codziennych zadań. Rozbudowane opcje wyszukiwania pomagają na przykład w zarządzaniu wieloma wiadomościami e-mail, treściami i kontaktami. W szczególności częste wysyłanie załączników do plików jest nie tylko szybsze dzięki for Mac 2016 dzięki wielu nowym opcjom, ale także bezpieczniejsze. Kolejną nową funkcją jest możliwość nadawania indywidualnych praw do wysyłanych plików poszczególnym adresatom. Outlook

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook for Mac 2016 - sprawdzone Office do użytku z systemem MacOS - jako samodzielny program.

Microsoft Outlook dla Mac 2016 to nadal często używana wersja sprawdzonej Office, która może być wykorzystywana do centralnego zarządzania i organizowania nie tylko codziennego ruchu pocztowego, ale także kontaktów, spotkań i zadań w celu zapewnienia większej efektywności w codziennym życiu biznesowym.

Outlook for Mac 2016 charakteryzuje się szerokim wachlarzem praktycznych funkcji i użytecznych rozwiązań wspierających wydajność pracy w biurze: Zarówno profesjonalistom, jak i początkującym łatwiej będzie wykonać tę pracę. Na przykład, obszerne opcje wyszukiwania pomagają w zarządzaniu dużą ilością wiadomości e-mail, treści i kontaktów. W szczególności program Outlook for Mac 2016 oferuje szereg nowych opcji, które sprawiają, że wysyłanie załączników do plików jest szybsze i bezpieczniejsze. Kolejną nowością jest możliwość przypisywania indywidualnych uprawnień do plików wysyłanych do poszczególnych odbiorców.

Dzięki zorganizowanym paskom nawigacyjnym programu Outlook for Mac 2016 możesz szybko znaleźć to, czego potrzebujesz - pocztę elektroniczną, zadania, kontakty i pozycje kalendarza - w zależności od aplikacji. Interfejs pulpitu programu Outlook for Mac 2016 został przeprojektowany i zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej.

MS Outlook dla Mac 2016 można nabyć od Wiresoft w niskiej cenie jako pojedynczy program - w zwykłych sklepach jest on prawie wyłącznie dostępny w Office dla Mac 2016. Ponadto w sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz nie tylko wersję programu Outlook for Mac na rok 2016, ale także starszą lub najnowszą wersję oprogramowania pocztowego.

Ważne i praktyczne nowe funkcje programu Outlook for Mac 2016

Użytkownicy komputerów Mac, którzy lubią używać Outlooka do organizowania poczty elektronicznej, kontaktów i spotkań, skorzystają z nowych funkcji opisanych poniżej, jak również z ulepszeń w istniejących już funkcjach. Funkcje te nie tylko pomagają użytkownikom lepiej zarządzać codziennym zalewem poczty elektronicznej, ale także znacznie przyspieszają zarządzanie treścią i dokumentami. Koordynacja zadań może być również realizowana jeszcze bardziej efektywnie.

Inteligentne foldery wyszukiwania umożliwiające natychmiastowe odnalezienie wiadomości e-mail i innych treści

Ustawiając wirtualny folder wyszukiwania, użytkownicy komputerów Mac mogą odfiltrować wiadomości e-mail lub inne elementy w programie Outlook 2016 i wyświetlać je w osobnym folderze, który odpowiada określonym, wcześniej zdefiniowanym kryteriom wyszukiwania. Na przykład, możesz wyświetlić wszystkie nieprzeczytane wiadomości w skrzynce pocztowej Outlooka, które zostały automatycznie zapisane w różnych folderach. Podobnie, inteligentny folder wyszukiwania może być używany do wyszukiwania określonych grup osób i kontaktów.

Wyszukiwanie można również zmienić za pomocą listy rozwijanej "Nowy obszar wyszukiwania", która zmienia aktualny folder lub skrzynkę pocztową.

Większa przejrzystość przy wyszukiwaniu załączników

Outlook for Mac 2016 oferuje teraz lepszy przegląd niż dotychczas przy wyszukiwaniu plików wysyłanych jako załączniki do wiadomości e-mail: Wystarczy kliknąć "Załącz plik", a nadawca wiadomości wyświetli listę wszystkich plików, które były ostatnio używane. Jeśli lista zawiera odpowiedni plik, można go natychmiast załączyć jako załącznik za pomocą kolejnego kliknięcia. W wielu przypadkach funkcja ta eliminuje bardziej uciążliwe wyszukiwanie w strukturach folderów. Dla każdego załącznika znajduje się również rozwijane menu z różnymi funkcjami, które można otworzyć, zapisać, skopiować lub usunąć za pomocą jednego kliknięcia.

Jeszcze szybciej wysyłaj duże przystawki dzięki OneDrive

Program Outlook for Mac 2016 ułatwia także bardziej niż kiedykolwiek wysyłanie wiadomości e-mail z dużymi załącznikami - pod warunkiem, że użytkownik komputera Mac korzysta z usługi hostingu plików Microsoft OneDrive. Każdy dostępny tam plik nie musi już być wgrywany do wiadomości e-mail jako załącznik; wystarczy skopiować i wkleić do niego link. Znacznie przyspiesza to wysyłanie dużych załączników do plików, a także znacznie zmniejsza ilość danych w skrzynce pocztowej. Wszystkim plikom zapisanym w OneDrive można również przypisać indywidualnie zdefiniowane prawa (np. do odczytu, edycji itp.) dla poszczególnych adresatów.

Zoptymalizowany dotykowo, bardziej spójny interfejs programu Outlook for Mac 2016

Microsoft zmodernizował również interfejs użytkownika w programie Outlook for Mac 2016, tak aby wyglądał teraz podobnie jak Windows Office dla systemu Windows - ma to tę zaletę, że użytkownicy mogą łatwiej odnaleźć się na różnych urządzeniach. Program Outlook i inne Office w wersji na rok 2016 również lepiej obsługują typowe funkcje i funkcje komputera Mac, w tym wyświetlacz siatkówki wysokiej rozdzielczości, tryb pełnoekranowy i gesty wielodotykowe. W trakcie ujednolicania wyglądu Outlook został również zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej, dzięki czemu program może być obsługiwany za pomocą gestów wycierania - tzw. machnięć. Gesty "Wytrzyj w lewo" i "Wytrzyj w prawo" można przypisać do następujących czynności: "Zaznacz jako przeczytane", "Usuń", "Zaznacz", "Archiwum" i "Brak".

Zagracenie przestrzeni

Duża część codziennej pracy biurowej jest często podejmowana przez sortowanie e-maili, ponieważ skrzynki pocztowe są coraz częściej zapchane nieistotnymi wiadomościami, a nawet spamem i komplikują przegląd - w tym przypadku remedium stanowi narzędzie "bałagan", ponieważ automatycznie oddziela ważne od nieistotnych wiadomości e-mail po przybyciu i sortuje je automatycznie do własnego folderu "śmieci". Jednocześnie wykrywane i dezaktywowane są potencjalnie niebezpieczne treści, takie jak szkodliwe linki lub załączniki.

Outlook codziennie wysyła podsumowanie wszystkich e-maili zapisanych w pliku, aby nie przeoczyć żadnych nieprawidłowo posortowanych e-maili.

Bałagan "odczytuje" również zachowanie użytkownika, pozwalając funkcji na zarejestrowanie, które wiadomości są otwierane najpierw, które są odczytywane później, a które są całkowicie ignorowane. W ten sposób program uczy się samodzielnie, dzięki czemu automatycznie coraz bardziej poprawia filtry wyszukiwania i kryteria.

Czytanie i przesyłanie potwierdzenia przy wysyłaniu wiadomości e-mail

Aby ułatwić nadawcy śledzenie, czy odbiorca otrzymał i przeczytał wiadomość, Outlook for Mac 2016 dostarcza Powiadomienie o doręczeniu, że wiadomość została dostarczona do określonej skrzynki pocztowej oraz Powiadomienie o przeczytaniu, że wiadomość została otwarta.

Użyj szablonów wiadomości e-mail dla podobnych lub standardowych wiadomości

Codzienny ruch mailowy często składa się ze standardowych wiadomości wysyłanych domyślnie, których treść zmienia się tylko nieznacznie, np. z powodu nowej daty itp. Zamiast przepisywania takich wiadomości za każdym razem, Outlook for Mac 2016 pozwala na tworzenie i zapisywanie szablonów, które mogą być aktualizowane w razie potrzeby przed wysłaniem.

Opóźnione wysyłanie wiadomości e-mail

Outlook for Mac 2016 ma teraz możliwość wysyłania wiadomości e-mail w późniejszym czasie. Za pomocą opcji "Wyślij później" można ustawić konkretną datę i godzinę wysłania, na przykład po godzinach. Oznacza to, że email jest wysyłany nawet jeśli Outlook nie jest już otwarty na komputerze.

Dalsze praktyczne narzędzia i funkcje pomocy w programie Outlook for Mac 2016

Zwłaszcza gdy użytkownicy muszą organizować i zarządzać dużą liczbą projektów, poniższe narzędzia ułatwiają i przyspieszają ich codzienną pracę:

 • SetDefaultMailApp sprawia, że Outlook jest Standardową na komputerze Mac. Oznacza to, że Outlook jest automatycznie uruchamiany, gdy np. użytkownik kliknie w Internecie link mail-to, aby napisać wiadomość.
 • ResetRecentAddresses usuwa wszystkie automatyczne sugestie adresowe dla nowego e-maila na raz. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy projekt z pewnymi uczestnikami został zakończony, a odpowiednie kontakty nie są już potrzebne do kolejnego.
 • Na pasku narzędzi dostępu można w łatwy sposób zdefiniować często używane polecenia.
 • Reguły mogą być wykorzystywane do automatycznego sortowania dużych ilości wiadomości e-mail od różnych partnerów biznesowych w utworzonych w tym celu folderach. Eliminuje to konieczność ręcznego sortowania.
 • Ponieważ Outlook jest czymś więcej niż tylko programem pocztowym, wszystkie inne funkcje, takie jak kalendarz, osoby, zadania i notatki są również wyświetlane w dolnej części okna, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo przełączać się między nimi za pomocą jednego kliknięcia. W zależności od wybranego widoku zmieniają się również polecenia wyświetlane na pasku menu, podobnie jak odpowiednie informacje na pasku stanu.

Wymagania systemowe dotyczące korzystania z programu Microsoft Outlook 2016 na komputerze Mac

Poniżej przedstawiono minimalne wymagania dotyczące korzystania z programu Outlook for Mac 2016 na urządzeniu Apple. Outlook 2016 for Mac jest dostępny tylko jako 64-bitowa aplikacja.

 • System operacyjny: jeden z trzech najnowszych systemów operacyjnych MacOS (Mac OS X 10.10 lub wyższy)
 • iPad i iPhone: iOS 8.0 lub nowszy
 • Procesor: Intel
 • Pamięć robocza: min. 4 GB
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3 GB
 • Karta graficzna: min. 1.280 x 800 pikseli

Właśnie to oferuje Outlook for Mac 2016 w odróżnieniu od wersji na PC:

W przeciwieństwie do wersji dla Windows, Outlook 2016 w wersji dla komputerów Mac posiada następujące funkcje:

 • Tabele mogą być wstawiane do wiadomości e-mail z programu Word/Excel.
 • Możliwe jest wyświetlanie maksymalnie trzech kalendarzy obok siebie.
 • Wiadomości poczty głosowej mogą być konwertowane na tekst i wysyłane jako wiadomości e-mail lub tekstowe.
 • Jeśli chodzi o politykę zarządzania prawami do informacji (IRM), program Outlook for Mac 2016 obsługuje obecnie Active Directory i usługi zarządzania prawami do informacji oparte na technologii Azure-based Rights Management Services (RMS).

Kup program Outlook for Mac 2016 jako pojedynczy program pakietu Office Suite w rozsądnej cenie od firmy Wiresoft.

Outlook for Mac 2016, typowa część Office Microsoft Office, nie jest zazwyczaj sprzedawany oddzielnie. W Wiresoft Software Shop można jednak kupić program Outlook for Mac 2016 w wersji jednokrotnego zakupu - w przeciwieństwie do większości innych sprzedawców oprogramowania Microsoft, którzy często oferują program tylko w wersji z subskrypcją.

Tak więc zakup oprogramowania z Wiresoft oznacza: podwójną korzyść, ponieważ Outlook dla Mac 2016 otrzymujesz indywidualnie bez pakietu Office Suite i w naprawdę niskiej cenie! Mniejsze firmy, dla których licencja ilościowa nie ma sensu, ale także osoby samozatrudnione i prywatni użytkownicy Outlooka mogą pokryć swoje potrzeby związane z programami Microsoft w szczególnie ekonomiczny sposób przy zakupie oprogramowania od Wiresoftu.

To są Twoje zalety, gdy kupujesz program Outlook for Mac 2016 jako licencję dla jednego użytkownika:

 • Nabywasz licencję pojedynczego użytkownika jako wersję zakupową.
 • W związku z tym nie jesteś zobowiązany do subskrypcji z płatnymi aktualizacjami.
 • W dłuższej perspektywie czasowej ta wersja programu Outlook for Mac 2016 jest zatem tańsza.
 • Zakupiona wersja jest zarejestrowana tylko dla Ciebie i nie będzie używana przez żadną inną osobę.
 • Ta licencja programu Outlook for Mac 2016 nie ma żadnych ograniczeń w funkcjonalności.

Zakup oprogramowania z Wiresoftem jest rzeczą bezpieczną: używane oprogramowanie oferowane przez Wiresoft jest albo częścią większej ilości licencji, albo tak zwanym używanym oprogramowaniem - a w każdym razie absolutnie legalnym produktem - i dlatego bez żadnego ryzyka dla Ciebie: ponieważ europejski ustawodawca wyraźnie zezwolił na handel używanym oprogramowaniem! Nie jest on już używany przez poprzedniego nabywcę i dlatego został odinstalowany, dzięki czemu może być teraz ponownie zainstalowany i używany normalnie.

Ponadto, każdy program Microsoftu oferowany do sprzedaży w Wiresoft został przetestowany pod kątem jego rzeczywistej użyteczności, nieograniczonej w zakresie funkcji i czasu trwania, tak aby po aktywacji mógł być używany na komputerze PC jak każdy konwencjonalny produkt firmy Microsoft. Pełna wersja zakupionego programu Microsoft jest identyczna z odpowiednimi wersjami i wydaniami dostępnymi w konwencjonalnych sklepach.

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można znaleźć program Outlook for Mac 2016 i jego kolejne wersje, a także inne programy Office dla komputerów Mac w sprzedaży oraz wiele innych programów firmy Microsoft w wersji dla komputerów Mac.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu Outlook for Mac 2016 lub jakiegokolwiek innego programu, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu i czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie