Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

340,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10147
 • D47-00764
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft PowerPoint dla Mac 2016 jako samodzielny program Office PowerPoint for Mac to...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint dla Mac 2016 jako samodzielny program Office

PowerPoint for Mac to wszechstronne oprogramowanie firmy Microsoft przeznaczone dla użytkowników komputerów Apple, które umożliwia efektywne planowanie i projektowanie żywych prezentacji na komputerach Mac oraz wygodne prezentowanie ich partnerom biznesowym i współpracownikom. Wersja 2016 programu PowerPoint for Mac stanowi zatem kolejny kamień milowy powszechnie używanego i cenionego oprogramowania Office, które znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach - nie tylko w biznesie, ale także w szkole i na uczelni. Program PowerPoint for Mac 2016 wspiera zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników wieloma zintegrowanymi, intuicyjnie użytecznymi narzędziami do tworzenia informacyjnych slajdów prezentacji i jasnego przekazywania ich treści podczas wykładu.

Przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft PowerPoint for Mac 2016 sprawia, że rozpoczęcie pracy z tym oprogramowaniem jest szybkie i łatwe. Szeroki wybór szablonów i grafik może być wykorzystany bezpośrednio do zaprojektowania każdej prezentacji indywidualnie.

Zasadniczo PowerPoint 2016 w wersji dla komputerów Mac stanowi uderzającą rewizję poprzedniego wyglądu: pomimo adaptacji zoptymalizowanej dla systemu OS X, zachowano typowy interfejs użytkownika znany z Windows z jego znajomym układem. Przyjęto również skróty klawiaturowe znane z wersji Windows, co może być zaletą dla tych użytkowników, którzy często przełączają się między dwoma systemami operacyjnymi. Nie muszą jednak rezygnować ze znanych funkcji systemu Mac. Ponadto w programie PowerPoint for Mac 2016 zoptymalizowano zgodność międzyplatformową między dokumentami, dzięki czemu prezentacje utworzone na stronie Windows i te na OS X wykazują większą spójność prezentacji.

Użytkownicy Apple, którzy korzystają również z usługi chmurowej OneDrive firmy Microsoft, mogą również udostępniać współpracownikom online dokumenty utworzone za pomocą programu PowerPoint for Mac 2016 w celu bardziej efektywnej współpracy.

Ten program PowerPoint for Mac 2016 jest nie tylko dostępny w firmie Wiresoft jako integralna część odpowiedniego pakietu Office, ale można go również kupić indywidualnie - bez obowiązku subskrypcji! Oprócz PowerPoint for Mac 2016, w sklepie internetowym Wiresoft dostępne są również starsze i nowsze wersje w szczególnie niskich cenach - również jako pojedyncze programy. Poniższy przegląd zawiera wszystkie interesujące funkcje programu PowerPoint for Mac 2016.

Przegląd wszystkich ważnych funkcji i udoskonaleń programu PowerPoint dla komputerów Mac 2016

Ta wersja programu PowerPoint for Mac 2016 zawiera wiele optymalizacji, a także ulepszeń istniejących funkcji, jak również nowych narzędzi i dostosowań, aby dać Ci jeszcze więcej swobody podczas tworzenia prezentacji, ale także ułatwić współpracę online z innymi użytkownikami.

Nowe funkcje programu PowerPoint dla komputerów Mac w wersji 2016

Nowe funkcje programu PowerPoint nie tylko rozszerzają możliwości pracy zespołowej podczas tworzenia prezentacji, ale także podczas jej przedstawiania:

 • Podkreśl szczegóły na komputerze Mac za pomocą narzędzia Pędzel: Poszczególne elementy slajdu, takie jak grafika, słowa lub fragmenty tekstu, mogą być spontanicznie wyróżniane podczas prezentacji przez prezentera za pomocą narzędzia pędzla zintegrowanego w programie PowerPoint for Mac, aby zwrócić uwagę słuchaczy na poszczególne szczegóły. Przewaga tego narzędzia nad wskaźnikiem laserowym czy różdżką jest po pierwsze taka, że używa się go bezpośrednio w PowerPoint 2016 na ekranie, a elementy podświetlone nim pozostają widoczne. Po drugie, ta akcja dzieje się tylko w trybie prezentacji. Sam dokument PowerPoint pozostaje niezmieniony.
 • Timetracking: dzięki narzędziu timetracking, czas trwania prezentacji staje się dużo bardziej przewidywalny. Przy dłuższych prezentacjach może się szybko okazać, że pytania lub dodatkowe wyjaśnienia opóźniają prezentację i utrudniają dotrzymanie określonego czasu. Narzędzie do śledzenia czasu pomaga w lepszym opanowaniu zarządzania czasem i efektywnym wykorzystaniu czasu prezentacji: Po włączeniu wyświetla czas w trakcie prezentacji, dzięki czemu prezenter może odpowiednio zareagować w przypadku opóźnień itp. i natychmiast wprowadzić zmiany.
 • Funkcja udostępniania: Znacząca optymalizacja i przeprojektowanie funkcji udostępniania sprawia, że udostępnianie prezentacji PowerPoint na komputerze Mac za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook i innych, jest znacznie łatwiejsze i szybsze.

Korzystaj z przydatnych funkcji Office w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2016

Będąc klasycznym programem z MS Office, PowerPoint for Mac 2016 zawiera również sporo wspólnych funkcji, które ułatwiają tworzenie prezentacji, a także rozszerzają możliwości podczas wspólnej pracy. W szczególności obejmują one następujące funkcje i narzędzia:

 • Integracja z usługą OneDrive dostępna również dla komputerów Mac: Dzięki integracji usług chmurowych OneDrive firmy Microsoft z Office 2016 for Mac, użytkownicy komputerów Mac mogą teraz korzystać z dostępu do dokumentów PowerPoint przechowywanych w OneDrive z dowolnego urządzenia Apple za pośrednictwem sieci. Rozszerza to znacznie możliwość pracy nad slajdami niezależnie od lokalizacji, a także umożliwia dostęp do nich innym pracownikom, np. w celu ich edycji lub skomentowania.
 • Uproszczone udostępnianie dokumentów: Udostępnianie dokumentów jest teraz jeszcze łatwiejsze: aby je udostępnić, użytkownicy po prostu klikają funkcję "Udostępnij" na wstążce programu PowerPoint. Każdej osobie, która ma mieć dostęp do dokumentu można nadać indywidualne uprawnienia do czytania, edytowania, przesyłania dalej itp.
 • Ulepszona historia wersji dokumentów: Szczególnie, gdy inni pracownicy również używają lub poprawiają dokument PowerPoint, ważne jest, aby zachować przegląd. Obejmuje to również zachowanie starszych wersji podczas rewizji. Funkcja "Historia wersji" służy do ich zapisywania, aby w razie potrzeby można było je ponownie wywołać i użyć.
 • Ochrona danych za pomocą funkcjiData Loss Protection (DLP): W programie PowerPoint 2016 dla komputerów Mac funkcja DLP dla zawartości dokumentów jest dostępna również za pośrednictwem usługi OneDrive. Ponieważ szczególnie w przypadku wewnętrznych prezentacji może się zdarzyć, że slajdy zawierają lub pokazują takie dane, które nie są przeznaczone dla osób postronnych i dlatego muszą być chronione. Data Loss Protection nie tylko wykrywa zagrożenia bezpieczeństwa, ale również tworzy polityki centralnie dla każdego dokumentu, dzięki czemu bezpieczeństwo danych jest zawsze zachowane, gdy dokumenty są udostępniane innym użytkownikom.

Poniższe podstawowe funkcje sprawiają, że praca z programem PowerPoint for Mac 2016 jest jeszcze bardziej efektywna:

 • Notatki na slajdach zawsze w zasięgu ręki: Nie zawsze wszystkie informacje znajdują się na slajdzie, zwłaszcza te, które są dodawane spontanicznie w każdym przypadku podczas prezentacji. Niewidoczne dla publiczności, ale bezpośrednio dostępne dla prezentera, osobiste notatki i uzupełnienia są widoczne w oknie programu PowerPoint i dzięki temu natychmiast dostępne.
 • Informacjezwrotne w obszarze komentarzy: To samo dotyczy notatek i komentarzy współpracowników podczas tworzenia slajdów prezentacji, jak również podczas samej prezentacji. W osobnym oknie, ich opinie są natychmiast pod ręką.
 • Zmiana trybu widoku: Używając przycisków na pasku stanu, użytkownicy natychmiast przełączają się między różnymi opcjami widoku, w tym suwakami powiększenia, aby szybciej dostosować slajd.
 • Więcej miejsca na ekranie: Aby zmaksymalizować rozmiar slajdu, użytkownicy mogą kliknąć, aby pokazać lub ukryć wstążkę.
 • Dostosuj pasek narzędzi, aby uzyskać dostęp: Funkcje, które są często potrzebne, można umieścić jako polecenie skrótu bezpośrednio w pasku menu, dzięki czemu są one natychmiast dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

PowerPoint dla Mac 2016 wymagania systemowe:

Program PowerPoint for Mac 2016 jest dostępny tylko w wersji 64-bitowej. Ponadto, poniżej przedstawiono minimalne wymagania dotyczące instalacji lub uruchomienia oprogramowania Office:

 • Procesor: Procesor Intel
 • System operacyjny: Mac OS X, co najmniej wersja 10.10 (Yosemite) lub nowsza
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB w formacie HFS+ (Mac OS Extended lub HFS Plus)
 • Rozdzielczość wyświetlacza: co najmniej 1 280 x 800

Kup PowerPoint for Mac 2016 jako samodzielny program Office w niskiej cenie od Wiresoft

PowerPoint dla Mac 2016 jest zwykle niedostępny oddzielnie jako regularny składnik wielu pakietów Microsoft Office lub tylko jako wersja subskrypcyjna w normalnym handlu. Jednak w Wiresoft można kupić PowerPoint for Mac 2016 oddzielnie jako samodzielny program.

Twoja niewątpliwa zaleta przy zakupie oprogramowania za pośrednictwem firmy Wiresoft: oferowana w sklepie licencja pojedynczego użytkownika programu PowerPoint for Mac 2016 jest wersją zakupową, a więc nie zobowiązuje Cię do subskrypcji, która zwykle wiąże Cię długoterminowo - obowiązkowymi aktualizacjami lub ograniczeniami czasowymi użytkowania - i zwykle jest też droga. Dlatego zakup oprogramowania z Wiresoft jest opłacalny z kilku powodów, nawet jeśli nie chcesz kupować innych programów Office dla Mac.

Oraz: Kupowanie oprogramowania z Wiresoft jest bezpieczne: Dostępna licencja jednostanowiskowa PowerPoint for Mac 2016, którą kupujesz w naszym sklepie, była zazwyczaj częścią większej licencji wolumenowej, stosowanej przez firmy. Jest to więc tzw. oprogramowanie używane - stąd nasza naprawdę niska cena! Mimo to, kupując oferowane przez nas używane oprogramowanie, możecie być Państwo pewni, że ani dla Was, ani dla nas nie będzie to miało miejsca w prawnie niejasnej sytuacji, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest w Europie wyraźnie dozwolony przez prawo i tym samym całkowicie legalny!

Pod względem funkcjonalności ta licencja oprogramowania PowerPoint for Mac 2016 jest całkowicie identyczna z programem PowerPoint, który jest również zawarty w odpowiednim pakiecie Office Suite for Mac 2016. W zasadzie Wiresoft oferuje tylko pełne wersje programów Microsoft, które są identyczne z edycjami dostępnymi w samej firmie Microsoft.

Każda taka oferowana pojedyncza licencja programu Microsoft, która pochodzi z większej licencji wolumenowej, została przetestowana przez firmę Wiresoft pod kątem bezbłędnej, nieograniczonej użyteczności; dlatego to oprogramowanie PowerPoint for Mac 2016 jest również zarejestrowane dla Ciebie tylko po udanym zakupie i pobraniu i jest również w 100% możliwe do wykorzystania przez Ciebie.

Używane oprogramowanie jest korzystne nie tylko dla użytkowników prywatnych, ale także dla samozatrudnionych i małych firm, jeśli zakup konwencjonalnej licencji dla jednego użytkownika lub licencji objętościowej nie jest opłacalny, ponieważ pozwala im to korzystać ze wszystkich zalet PowerPoint for Mac 2016 i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Oprócz programu PowerPoint for Mac 2016 w sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne programy MS Office dla Mac w formie licencji pojedynczego użytkownika, a także inne programy Microsoft, oprócz nowszych, jak i starszych wersji zakupowych tego oprogramowania.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint for Mac 2016 lub jakiegokolwiek innego programu MS Office dla komputerów Mac, prosimy o kontakt poprzez email, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany