Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10147
 • D47-00764
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
230,90 zł * 255,90 zł * (9,77% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


PowerPoint for Mac to wszechstronny program od Microsoft dla Apple do efektywnego planowania i projektowania żywych prezentacji na komputerze Mac i wygodnego prezentowania ich partnerom i współpracownikom . Wersja 2016 for Mac stanowi kolejny krok milowy w rozwoju powszechnie używanego i cenionego oprogramowania , które jest wykorzystywane w wielu dziedzinach - nie tylko w firmach, ale także w szkołach i na uczelniach. for Mac 2016 wspiera zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników wieloma zintegrowanymi, intuicyjnie używanymi narzędziami do tworzenia informacyjnych slajdów prezentacji i jasnego przekazywania ich treści podczas wykładu.User Business PowerPoint Office PowerPoint

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint dla Mac 2016 jako Office

PowerPoint for Mac to wszechstronne oprogramowanie firmy Microsoft przeznaczone dla użytkowników Apple, które umożliwia efektywne planowanie i projektowanie żywych prezentacji na komputerze Mac oraz łatwe prezentowanie ich partnerom biznesowym i współpracownikom. Ta wersja programu PowerPoint for Mac na rok 2016 stanowi zatem kolejny kamień milowy w szeroko stosowanym i cenionym Office, które jest wykorzystywane w wielu dziedzinach - nie tylko w firmie, ale także w szkole i na uczelni. Program PowerPoint for Mac 2016 obsługuje zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników, oferując wiele zintegrowanych, intuicyjnie obsługiwanych narzędzi do tworzenia informacyjnych slajdów prezentacyjnych i wyraźnego przekazywania ich treści w trakcie wykładu.

Ponadto, przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft PowerPoint dla Mac 2016 pozwala na szybkie i nieskomplikowane wprowadzenie do oprogramowania. Duży wybór szablonów i grafik może być wykorzystany bezpośrednio do zaprojektowania każdej prezentacji indywidualnie.

Zasadniczo, wersja Mac programu PowerPoint 2016 stanowi uderzającą zmianę w stosunku do poprzedniego projektu: pomimo dostosowania zoptymalizowanego dla systemu OS X, typowy interfejs użytkownika Windows ze znanym układem został zachowany. Zachowano również znane z wersji Windows kombinacje klawiszy, co może być korzystne dla użytkowników, którzy często przełączają się między dwoma systemami operacyjnymi. Użytkownicy ci nie muszą jednak obyć się bez znanych im funkcji systemu Mac. Program PowerPoint for Mac 2016 optymalizuje również zgodność międzyplatformową między dokumentami, dzięki czemu prezentacje tworzone w systemie Windows i te tworzone w systemie OS X są bardziej spójne.

Użytkownicy Apple, którzy korzystają także z usługi chmury Microsoft OneDrive, mogą udostępniać kolegom i koleżankom dokumenty stworzone w programie PowerPoint for Mac 2016 online w celu usprawnienia współpracy.

Ten program PowerPoint dla Mac 2016 jest nie tylko dostępny w firmie Wiresoft jako integralna część odpowiedniego Office, ale można go również nabyć oddzielnie jako zakupioną wersję - bez obowiązku subskrypcji! W sklepie internetowym Wiresoft możesz kupić PowerPoint dla Maca 2016 oraz starsze i nowsze wersje w szczególnie korzystnej cenie - także jako samodzielny program. Poniższy przegląd zawiera wszystkie interesujące funkcje programu PowerPoint dla komputerów Mac 2016.

Przegląd wszystkich ważnych funkcji i ulepszeń programu PowerPoint dla Mac 2016

Ta wersja programu PowerPoint dla Mac 2016 zawiera wiele optymalizacji i ulepszeń istniejących funkcji, a także nowe narzędzia i dostosowania, aby zapewnić jeszcze większą swobodę podczas tworzenia prezentacji, a także ułatwić współpracę online z innymi użytkownikami.

Nowe funkcje programu PowerPoint dla komputerów Mac w wersji 2016

Nowe funkcje programu PowerPoint poszerzają nie tylko możliwości pracy zespołowej podczas tworzenia prezentacji, ale także możliwości podczas prezentacji:

 • Podświetlanie szczegółów na komputerze Mac za pomocą narzędzia Szczotka: Poszczególne elementy slajdu, takie jak grafika, słowa lub fragmenty tekstu, mogą być spontanicznie podświetlane podczas prezentacji za pomocą narzędzia Brush zintegrowanego z programem PowerPoint for Mac, aby zwrócić uwagę publiczności na poszczególne szczegóły. Przewagą tego narzędzia nad wskaźnikiem laserowym lub różdżką jest to, że jest ono używane bezpośrednio na ekranie w programie PowerPoint 2016, a oznaczone nim elementy pozostają widoczne. Z drugiej strony, akcja ta odbywa się tylko w trybie prezentacji. Sam dokument PowerPoint pozostaje niezmieniony.
 • Śledzenie czasu: Dzięki narzędziu do śledzenia czasu, czas trwania prezentacji staje się znacznie bardziej przewidywalny. Przy dłuższych prezentacjach może się szybko zdarzyć, że pytania lub dodatkowe wyjaśnienia opóźnią prezentację i utrudnią dotrzymanie określonych ram czasowych. Narzędzie do śledzenia czasu pomaga w lepszym trzymaniu się zarządzania czasem i efektywnym wykorzystaniu czasu prezentacji: Po aktywacji wyświetla czas w trakcie prezentacji, dzięki czemu prezenter może reagować na opóźnienia itp. i natychmiast wprowadzać zmiany.
 • Funkcja udostępniania: Znaczna optymalizacja i przeprojektowanie funkcji udostępniania znacznie ułatwia i przyspiesza udostępnianie prezentacji PowerPoint na komputerze Mac za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook i innych.

Korzystaj z wygodnych Office w programie PowerPoint dla komputerów Mac 2016

Jako klasyczny program MS Office, PowerPoint dla Mac 2016 zawiera również cały szereg ogólnych funkcji, które ułatwiają tworzenie prezentacji, a także rozszerzają możliwości współpracy. Obejmują one w szczególności następujące cechy i narzędzia:

 • Integracja OneDrive jest również dostępna dla komputerów Mac: Dzięki integracji usług chmury Microsoft OneDrive w Office 2016 dla komputerów Mac użytkownicy komputerów Mac mogą teraz korzystać z dysku OneDrive, aby uzyskać dostęp do dokumentów PowerPoint przechowywanych na dysku OneDrive z dowolnego urządzenia Apple przez Internet. Znacznie rozszerza to możliwość pracy na slajdach niezależnie od lokalizacji, a inni pracownicy mogą mieć do nich dostęp, na przykład, aby je edytować lub komentować.
 • Uproszczone udostępnianie dokumentów: Udostępnianie dokumentów jest teraz jeszcze łatwiejsze: Aby udostępnić dokumenty, użytkownicy po prostu klikają na funkcję "Udostępnij" na pasku menu programu PowerPoint. Każdej osobie, która ma mieć dostęp do dokumentu, można przypisać indywidualne prawa do jego odczytu, edycji lub przekazywania itp.
 • Ulepszona historia wersji dokumentów: Zwłaszcza gdy inni pracownicy używają lub poprawiają dokument PowerPoint, ważne jest, aby zachować ogólny przegląd. Obejmuje to również fakt, że starsze wersje są zachowywane podczas rewizji. Funkcja "Historia wersji" służy do ich zapisywania, aby można było je ponownie wywołać i w razie potrzeby użyć ponownie.
 • Ochrona przed utratą danych (DLP): PowerPoint 2016 for Mac oferuje również ochronę zawartości dokumentów DLP za pośrednictwem napędu OneDrive. Szczególnie w przypadku prezentacji wewnętrznych może się zdarzyć, że slajdy zawierają lub pokazują dane, które nie są przeznaczone dla osób z zewnątrz i dlatego muszą być chronione. Ochrona przed utratą danych nie tylko wykrywa zagrożenia bezpieczeństwa, ale także centralnie tworzy wytyczne dla każdego dokumentu, tak aby bezpieczeństwo danych było zawsze utrzymywane, gdy dokumenty są udostępniane innym użytkownikom.

Następujące podstawowe funkcje sprawiają, że praca z programem PowerPoint for Mac 2016 jest jeszcze bardziej efektywna:

 • Notatki na slajdach zawsze pod ręką: Nie wszystkie informacje są zawsze dostępne na slajdzie, zwłaszcza te, które są dodawane spontanicznie podczas prezentacji. Niewidoczne dla słuchaczy, ale bezpośrednio dostępne dla prowadzącego, osobiste notatki i dodatki są widoczne w oknie programu PowerPoint i dzięki temu natychmiast dostępne.
 • Informacje zwrotne w obszarze komentarzy: To samo dotyczy notatek i komentarzy kolegów z pracy przy tworzeniu slajdów prezentacyjnych, jak również podczas samego wykładu. Ich opinie są natychmiast dostępne w osobnym oknie.
 • Zmień tryb widoku: Korzystając z przycisków na pasku stanu, użytkownicy mogą natychmiast przełączać się między różnymi opcjami widoku, w tym przyciskami zoom, aby szybciej dostosować slajd.
 • Więcej miejsca na ekranie: Aby wyświetlić slajd w maksymalnym rozmiarze, użytkownicy mogą ukryć i wyświetlić pasek menu za pomocą jednego kliknięcia.
 • Dostosuj pasek narzędzi, aby uzyskać dostęp: Często używane funkcje można umieścić jako komendy skrótów bezpośrednio na pasku menu, udostępniając je natychmiast za pomocą jednego kliknięcia.

Wymagania systemowe dla programu PowerPoint dla komputerów Mac 2016:

Program PowerPoint dla Mac 2016 jest dostępny tylko w wersji 64-bitowej. Ponadto do instalacji lub obsługi Office mają zastosowanie następujące minimalne wymagania:

 • Procesor: Procesor Intel
 • System operacyjny: Mac OS X, co najmniej w wersji 10.10 (Yosemite) lub wyższej
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB w formacie HFS+ (Mac OS Extended lub HFS Plus)
 • Rozdzielczość wyświetlacza: min. 1 280 x 800

Kup PowerPoint dla Mac 2016 jako Office w firmie Wiresoft.

Program PowerPoint dla Mac 2016 nie jest zazwyczaj dostępny oddzielnie ani w wersji abonamentowej w zwykłych sklepach jako zwykła część wielu Office Microsoft Office. W firmie Wiresoft możesz jednak zakupić program PowerPoint dla Mac 2016 oddzielnie, jako samodzielny program.

Twoja wyraźna korzyść przy zakupie oprogramowania od Wiresoft: Oferowana w sklepie licencja jednego użytkownika programu PowerPoint na Maca 2016 jest zakupioną wersją, która w związku z tym nie obliguje do subskrypcji, która zazwyczaj wiąże Cię długoterminowo - z obowiązkowymi aktualizacjami lub ograniczeniami czasowymi w użytkowaniu - i jest zazwyczaj również kosztowna. Dlatego kupno oprogramowania od Wiresoft jest warte zachodu z kilku powodów, nawet jeśli nie chcesz kupować dodatkowych Office na Maca.

I: Zakup oprogramowania z Wiresoft jest bezpieczny: Dostępna licencja pojedynczego użytkownika programu PowerPoint dla Mac 2016, którą kupujesz w naszym sklepie, była zazwyczaj częścią licencji o większej objętości, używanej przez firmy. Dlatego jest to tzw. używane oprogramowanie - stąd nasza naprawdę niska cena! Niemniej jednak mogą być Państwo pewni, że zakup oferowanego przez nas używanego oprogramowania nie odbywa się w sytuacji prawnie niewyjaśnionej, ani dla Państwa, ani dla nas, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo w Europie, a zatem całkowicie legalny!

Zakres funkcjonalny niniejszej licencji na oprogramowanie PowerPoint for Mac 2016 jest całkowicie identyczny z programem PowerPoint, który jest również zawarty w odpowiednim pakiecie Office Suite for Mac 2016. Wiresoft oferuje tylko pełne wersje programów Microsoftu, które są identyczne z wersjami dostępnymi w samej firmie Microsoft.

Każda taka oferowana pojedyncza licencja na program Microsoftu, która pochodzi z licencji o większej objętości, została przetestowana przez Wiresoft pod kątem bezbłędnej, nieograniczonej użyteczności; dlatego też to oprogramowanie PowerPoint dla Mac 2016 będzie również zarejestrowane tylko dla Ciebie po zakupie i pobraniu, a także w 100% będzie w pełni użyteczne.

Używane oprogramowanie jest korzystne nie tylko dla użytkowników prywatnych, ale także dla osób pracujących na własny rachunek i mniejszych firm, jeśli zakup konwencjonalnej licencji dla jednego użytkownika lub licencji ilościowej nie jest opłacalny, ponieważ w ten sposób mogą oni korzystać ze wszystkich zalet PowerPoint dla Mac 2016 i jednocześnie oszczędzać pieniądze.

Oprócz programu PowerPoint dla Mac 2016, w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można znaleźć nie tylko nowsze i starsze zakupione wersje tego oprogramowania, ale także inne programy MS Office dla Mac na licencji jednego użytkownika, a także inne programy firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint dla Mac 2016 lub innego Office MS Office dla Mac, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie