Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2013

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10132
 • 021-10257
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
90,90 zł * 99,90 zł * (9,01% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Publisher 2013 to starsza wersja wszechstronnego programu DTP firmy Microsoft do profesjonalnego projektowania ciekawie wyglądających publikacji o dowolnym przeznaczeniu: Oprócz dużego wyboru szablonów dokumentów do wszystkich typowych zastosowań, Publisher oferuje również intuicyjne funkcje, które można wykorzystać do tworzenia atrakcyjnych wizualnie i nadających się do druku materiałów reklamowych zarówno do użytku biznesowego, jak i prywatnego: Oprócz zaproszeń i ulotek można projektować listy biznesowe i seryjne, mailingi, a także prezentacje, raporty i broszury, a nawet większe katalogi - by wymienić tylko typowe formaty, które są już zawarte jako szablony.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - samodzielny program Microsoft DTP w wersji zakupionej

Publisher 2013 to starsza wersja wszechstronnego programu DTP firmy Microsoft, który umożliwia profesjonalne projektowanie ciekawie wyglądających publikacji do dowolnych celów: Oprócz dużego wyboru szablonów dokumentów do wszystkich typowych zastosowań, Publisher oferuje również intuicyjne funkcje, dzięki którym można tworzyć atrakcyjne wizualnie i nadające się do druku materiały reklamowe zarówno do użytku biznesowego, jak i prywatnego: Oprócz kartek z zaproszeniami i ulotek, listów biznesowych i seryjnych, korespondencji, jak również prezentacji, raportów i broszur lub nawet większych katalogów można zaprojektować - aby wymienić tylko typowe formaty, które są już zawarte jako szablony.

Zrozumiałe i łatwe w użyciu narzędzia w zakładkach, które są przejrzyście ułożone według określonych obszarów funkcjonalnych, wspomagają użytkowników od początkujących do profesjonalistów praktycznymi narzędziami i funkcjami, które ułatwiają również na przykład edycję obrazu - połączone w typowym, przyjaznym dla użytkownika interfejsie użytkownika Microsoft dla efektywnej pracy. Publisher sprawia, że kosztowny zakup innego programu DTP jest zbędny, a oprogramowanie może być szybko wykorzystane także przez niedoświadczonych użytkowników.

Wersja Publisher 2013 ponownie oferuje szereg praktycznych dodatków i nowych funkcji, które sprawiają, że projektowanie publikacji jest jeszcze bardziej intuicyjne:

 • Wyszukiwanie obrazów centralnie - na pulpicie, poprzez katalog ClipArt w Office.com lub w Internecie - i natychmiastowe wstawianie ich do dokumentu.
 • Pliki graficzne są wyraźnie wyświetlane w kolumnie w obszarze projektowania i mogą być przeciągane i upuszczane na stronę układu lub wymieniane.
 • Obrazy mogą być również wykorzystywane jako tła - dostępne są różne opcje projektowania w celu dostosowania formatu.
 • Teksty mogą być również podkreślone wizualnie za pomocą efektów takich jak cienie i odbicia, efekty świetlne i skosy.

MS Publisher 2013 jest dostępny tylko jako składnik niektórych wyższych Office i nie jest zintegrowany na przykład z Home & Business oraz Office 2013 Home & Student. Użytkownicy takiej edycji mogą zakupić Publisher 2013 od Wiresoft jako samodzielny program. Ponieważ wersja Publisher 2013 jest również kompatybilna ze starszymi systemami operacyjnymi firmy Microsoft Windows XP jest obsługiwany, ci użytkownicy, którzy chcą nadal używać tej lub jednej z poniższych wersji na swoim sprzęcie, skorzystają z zakupu używanego oprogramowania.

W Wiresoft Onlineshop możesz otrzymać oprócz Publisher 2013 również nowsze wersje, jak również wiele innych specjalnych Office w wersji jednoosobowej za bardzo rozsądną cenę. Bardziej szczegółowe wprowadzenie i prezentację funkcji i cech Publisher 2013 przedstawia poniższy przegląd.

Najważniejsze nowości w Publisher 2013 w skrócie

Wersja Publisher 2013 oferuje nie tylko optymalizacje i dodatki do już zawartych funkcji, ale także różne nowe funkcje, które dodatkowo poszerzają zakres możliwości projektowych.

Dzięki dużemu wyborowi szablonów układu, nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą już zbliżyć się do pewnego pomysłu projektowego. Aby znaleźć właściwy szablon, można skorzystać z funkcji wyszukiwania na stronie Office.com. Po znalezieniu odpowiedniego układu można go elastycznie dostosować, a następnie zapisać jako nowy, spersonalizowany szablon, tak aby był natychmiast ponownie dostępny dla nowej publikacji. Ponadto, Publisher 2013 oferuje następujące ogólne funkcje, które zapewniają dalsze opcje projektowania do druku:

 • Stworzone układy mogą być zapisywane gotowe do druku w najpopularniejszych formatach plików - JPG i XPS są teraz dostępne również jako dodatek do zwykłego formatu PDF. JPG oferuje nowe możliwości, szczególnie dla druku online, a szczególnie dla druku zdjęć, w zależności od dostawcy: Każda strona publikacji może być zatem w razie potrzeby zapisana jako obraz JPEG.
 • Publisher na dotykowym urządzeniu końcowym: Publikacja Publisher Version 2013 jest również przeznaczona do użytku na tablecie, dzięki czemu użytkownicy mogą bez wysiłku korzystać z palca lub pióra cyfrowego zamiast myszy do tworzenia układów.
 • Dzięki usłudze chmury OneDrive firmy Microsoft mogą oni uzyskać dostęp do dokumentów układu z dowolnego miejsca oraz udostępniać je pracownikom i korzystać z nich poprzez aktualizacje w czasie rzeczywistym. Wysokie standardy bezpieczeństwa OneDrive chronią dane przed nieautoryzowanym dostępem lub utratą.
 • Centralna wyszukiwarka zdjęć oferuje lepszy przegląd podczas korzystania z grafiki lub ilustracji - obejmuje ona nie tylko dostępne lokalnie zdjęcia, ale także katalog klipów na Office.com oraz badania w Internecie.

Interesujące funkcje indywidualne w Publisher 2013

Następujące funkcje i funkcje ułatwiają pracę w Publisher - z nowymi efektami i użytecznymi narzędziami:

Edycja i wymiana obrazów w obszarze projektowania

Niektóre operacje wymagają jednoczesnego przetwarzania kilku obrazów. Są one następnie wyraźnie wymienione lub wyświetlane przez Wydawcę w osobnej kolumnie w obszarze projektu. Następnie można je przeciągnąć i upuścić do żądanej pozycji w dokumencie układu lub wymienić. Tam funkcje powiększania, przesuwania i kadrowania są dostępne do edycji obrazów bez zmiany układu dokumentu, a dzięki nowym precyzyjnym narzędziom do ich wyrównywania, kształty, obrazy i tekst mogą być precyzyjnie formatowane i umieszczane.

Nowe opcje tworzenia tła obrazu

Zdjęcia jako tło projektowe na stronie otwierają nowe możliwości projektowania z Publisher 2013, które można wybrać i wstawić za pomocą kilku kliknięć. Dostępnych jest wówczas kilka opcji pozwalających na dostosowanie zdjęcia do formatu dokumentu: Obraz może być rozszerzony lub użyty kilka razy jako płytki, aby całkowicie wypełnić tło.

Więcej nowych efektów dla obrazów i tekstu

Publisher 2013 oferuje wiele nowych efektów graficznych, które można wykorzystać do dodania lub modyfikacji zdjęcia z cieniem, odbiciami, ale także różnymi efektami świetlnymi, a także miękkimi krawędziami, skosami i widokami 3D. Większość z tych efektów jest również dostępna dla tekstu w celu stworzenia dokumentów, które wyróżniają się na tle jednolitego wyglądu wielu innych mediów drukowanych i zwiększają zainteresowanie czytelników.

Wykorzystanie pól tekstowych w publikacjach wielostronicowych

Przy tworzeniu wielostronicowych broszur z Wydawnictwem 2013, wstawianie dłuższego tekstu, który jest również przerywany obrazkami i polami informacyjnymi, jest szczególnie łatwe poprzez łączenie poszczególnych pól tekstowych. W wyniku tego tekst jest automatycznie dystrybuowany do wszystkich ramek tekstowych podczas kopiowania. Jeśli nie ma jeszcze wystarczająco dużo miejsca, jest to oznaczone odpowiednią ikoną dla danego pola. Zapobiega to pominięciu ważnych części tekstu. Nawet jeśli teksty są zmieniane po wstawieniu, funkcja ta jest szczególnie pomocna, ponieważ przepływ jest automatycznie dostosowywany elastycznie.

Wydawca Udostępnia dokumenty również online

Aby udostępnić innym pracownikom dokument utworzony wraz z Publisher 2013 do edycji lub komentowania, użytkownicy mogą skorzystać z usługi chmury Microsoft OneDrive do jego przechowywania online. Autoryzowani odbiorcy mogą uzyskać dostęp do dokumentu do edycji za pośrednictwem łącza, co również czyni jego przechowywanie szczególnie bezpiecznym i chroni dane przed utratą. OneDrive oferuje niezawodne aktualizacje w czasie rzeczywistym oraz wysokie standardy bezpieczeństwa dla efektywnej współpracy.

Wymagania systemowe dla Microsoft Publisher 2013

Program Office Publisher 2013 jest dostępny w dwóch wersjach: 32-bitowe i 64-bitowe. W zależności od tego różnią się indywidualne wymagania sprzętowe - na przykład dotyczące pamięci i miejsca na dysku twardym. Obowiązują następujące minimalne wymagania dotyczące komputerów:

 • Systemy operacyjne: co najmniej Windows XP (SP3, 32-bitowy), do Windows 10 / Windows Server 2003 (SP2, 32-bitowy) do Windows Server 2019 (SP1, 32-bitowy/64-bitowy)
 • Procesor: procesor x86 lub x64-bitowy o częstotliwości co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza (RAM): 1 GB (32-bitowa) lub 2 GB (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB
 • Wyświetlacz: min. rozdzielczość 1024 x 768
 • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 do sprzętowej akceleracji grafiki
 • Funkcje dotykowe są zoptymalizowane dla Windows 8

Kup program DTP Publisher 2013 od Wiresoft w niskiej cenie jako pojedynczą wersję.

MS Publisher jest integralną częścią niektórych edycji MS Office - ale nie jest zawarty w Home & Business oraz Home & Student. W sklepie internetowym Wiresoft można również kupić oddzielnie Publisher 2013 jako oprogramowanie używane - w przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców, którzy zazwyczaj oferują tylko najnowszą wersję. Twoja kolejna zaleta: Oferowana tutaj licencja jednoosobowa Publisher 2013 nie jest również ograniczoną czasowo wersją abonamentową, ale należy do Ciebie po zakupie. Tak więc zakup oprogramowania Publisher 2013 od Wiresoft jest dla Ciebie podwójnie korzystny!

Każdy zakup oprogramowania w Wiresoft jest nie tylko szczególnie korzystny dla Ciebie, ale i bezpieczny: licencja jednoosobowa Publisher 2013, którą kupujesz jako oprogramowanie używane, pochodzi z dawnej licencji wolumenowej większej firmy, która jest jednak całkowicie identyczna z programem Publisher 2013, który jest również zawarty w niektórych pakietach Office 2013. Podział licencji ilościowej i wynikające z niego oznaczenie jako Używane oprogramowanie nie ma zatem wpływu na jego funkcjonalność i nie podlega zużyciu.

Wiresoft sprzedaje tylko pełne wersje programu Publisher 2013 lub inne wersje lub Office programów, które są identyczne z oryginalnymi wersjami oferowanymi przez Microsoft.

Przy zakupie używanego oprogramowania Publisher 2013 nie podejmujesz zatem żadnego ryzyka prawnego w stosunku do Wiresoft, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało kilkakrotnie potwierdzone różnymi orzeczeniami sądowymi.

To Używane Oprogramowanie Publisher 2013 można zainstalować na komputerze po zakończeniu procesu zakupu i pobrania oraz natychmiast aktywować i używać za pomocą dostarczonego klucza Multi-Activation-Key (Volume License Key).

Zakup używanego oprogramowania od Wiresoft jest korzystnym ekonomicznie rozwiązaniem dla naszych klientów, którzy mogą korzystać albo ze starszych wersji programów, albo z programów firmy Microsoft, które zazwyczaj nie są dostępne indywidualnie. Wiele firm korzysta już z oferty używanego oprogramowania Wiresoft, ale także freelancerzy i użytkownicy prywatni doceniają szeroką gamę wersji programu - i oszczędzają pieniądze przy jego zakupie!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można znaleźć starsze wersje Publisher 2013, a także wiele innych Office jako wersję zakupową w ofercie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Publisher 2013 lub innego programu firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie