Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT ACCESS 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10131
 • 077-07233
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
232,90 zł * 257,90 zł * (9,69% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Access 2019 to potężny system zarządzania bazami danych, który można wykorzystać do tworzenia i zarządzania złożonymi bazami danych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Jako źródła danych można używać nie tylko plików , XML i dBASE, ale także zawartości dokumentów PDF i wiadomości e-mail. Są one importowane za pomocą odpowiednich formularzy, a następnie oceniane przez zadania zdefiniowane za pomocą makr i filtrów. MS może również przetwarzać duże ciągi liczb, które są powszechne w profesjonalnych obliczeniach. Ponadto 2019 informuje użytkownika za pomocą indywidualnie konfigurowanych raportów o wszystkich ważnych szczegółach, dzięki czemu jest on zawsze na bieżąco, zarówno w celach biznesowych, jak i prywatnych. Excel Access Access

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT ACCESS 2019"

MS Access 2019 pojedynczy program

Microsoft Access 2019 to potężny system zarządzania bazami danych, za pomocą którego można tworzyć i zarządzać złożonymi bazami danych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Źródłem danych mogą być nie tylko pliki Excel, XML i dBASE, ale również zawartość dokumentów PDF i wiadomości e-mail. Są one importowane za pomocą odpowiednich formularzy, a następnie oceniane przez zadania zdefiniowane za pomocą makr i filtrów. MS Access może również przetwarzać duże pasma liczb, które są powszechne w profesjonalnych obliczeniach. Access 2019 informuje również użytkownika za pomocą indywidualnie konfigurowalnych raportów o wszystkich ważnych szczegółach i w ten sposób utrzymuje je na bieżąco, zarówno w celach biznesowych, jak i prywatnych.

W ramach wspólnej pracy nad bazą danych Access 2019 oferuje również kompleksowe administrowanie indywidualnymi prawami dostępu, zarówno do przeglądania, jak i do ich wykorzystania. Umożliwiło to efektywną pracę nad projektem. Oprócz lokalnego przechowywania danych, istnieje również możliwość centralnego i jednocześnie bezpiecznego przechowywania danych w chmurze w celu zapewnienia dostępu przez sieć.

Program Microsoft Access 2019 jest zazwyczaj stałą częścią Office i dlatego zazwyczaj nie jest dostępny jako pojedynczy program - w Wiresoft można go jednak kupić jako pojedynczy program i to w szczególnie korzystnej cenie.

Innowacje w dostępie 2019

Wraz z zakupem programu Access 2019 otrzymają Państwo aktualną wersję tego kompleksowego Office. Oprócz zwykłych funkcji zawiera on wiele udoskonaleń i zupełnie nowych funkcji.

Wizualizacja danych dostępowych za pomocą nowych typów wykresów

W aplikacji Access 2019 dostępnych jest 11 nowych typów wykresów, które pozwalają na wyraźną wizualizację danych w formularzach i raportach. Poszczególne pola mogą być również łatwo dostosowane do wymiarów wykresu, a zmiany mogą być od razu wyświetlane w podglądzie. Możliwe jest również tworzenie interaktywnych diagramów, na przykład poprzez wybranie innego pola kategorii w formularzu lub filtrze raportów. Następujące rodzaje wykresów są dostępne w programie Access 2019:

 • Wykres liniowy: Ten typ wykresu wyświetla wszystkie kategorie wzdłuż poziomej osi x i wszystkie wartości równomiernie rozmieszczone wzdłuż pionowej osi y.
 • Wykres słupkowy: Kategorie są wyświetlane wzdłuż osi poziomej (oś x lub oś właściwości), a wartości wzdłuż osi pionowej (oś y lub wartości właściwości).
 • Wykres słupkowy: W tym przypadku kategorie są ułożone wzdłuż osi y lub wartości wzdłuż osi x, przy czym pozycje wymiarów "Oś" i "Wartości" znajdują się w pozycji przeciwnej.
 • Wykres kołowy: Przy tym typie wykresu kategorie są wyświetlane jako pojedyncze segmenty okręgu, a wartości danych jako procent wartości całkowitej (okrąg pełny).
 • Wykres złożony: Tutaj łączone są dwa lub więcej typów wykresów w celu wizualizacji zależności pomiędzy różnymi danymi, np. jako wykres kolumnowy i liniowy.

Obsługa typu danych "Duża liczba" (BIGINT)

Typ danych "BIGINT" - "Large Number" - może być teraz używany do obliczania dużych liczb poprzez przechowywanie niemonetarnej wartości liczbowej, która jest dodawana jako pole w tabeli Dostępu lub importowana poprzez połączenie jej z bazą danych odpowiedniego typu (np. SQL Server) Typ danych "Large Number" z ośmioma bajtami oferuje znacznie większy zakres (-2^63 do 2^63-1) dla obliczeń niż typ danych "Number" z czterema bajtami (-2^31 do 2^31-1). Należy pamiętać, że poprzez aktywację typu danych BIGINT, baza danych Access nie jest już kompatybilna z wcześniejszymi wersjami Access.

Proste sortowanie arkuszy nieruchomości

Do tej pory znalezienie konkretnej nieruchomości wśród wielu innych w oknie Właściwości było często problemem, zwłaszcza gdy właściwości te są zawarte w formularzach i raportach, które są rozmieszczone w wielu zakładkach. W programie Access 2019 wszystkie właściwości można teraz wyświetlać alfabetycznie, klikając na funkcję sortowania, co czyni wyszukiwanie szczególnie łatwym i szybkim. Drugie kliknięcie powoduje ponowne wyświetlenie wszystkich właściwości w ustawieniu domyślnym.

Nowa etykieta Właściwość nazwy w kontrolach

Nowa właściwość "Label Name" dostępna w programie Access 2019 ułatwia teraz znacznie wprowadzanie nazwy kontrolki w celu przypisania jej kontrolki do etykiety. Ta możliwość przypisania nazwy etykiety do kontroli również poprawia dostępność, ponieważ można je teraz rozpoznać i określić za pomocą technologii wspomagających.

Zoptymalizowane powtarzanie połączenia ODBC

Połączenia między bazą danych Microsoft Access a zewnętrznym źródłem danych, takim jak Microsoft SQL Server, które są wykonywane przy użyciu protokołu ODBC (Open Database Connectivity Protocol), mogły być wcześniej przywrócone tylko w przypadku przerwania poprzez wcześniejsze zamknięcie bazy danych Access, ponieważ w starszych wersjach Access nie próbował przywrócić usuniętego połączenia do zewnętrznego źródła danych.

Access 2019 oferuje lepsze rozwiązanie w tym zakresie, gdzie najpierw wyświetlany jest komunikat o błędzie z opisem błędu. Dostęp następnie automatycznie próbuje ponownie połączyć się ze źródłem danych za każdym razem, gdy wykonywany jest proces, który ponownie wykorzystuje dane lub obiekty, które wymagają połączenia ODBC. W związku z tym zamykanie i ponowne otwieranie dostępu nie jest już absolutnie konieczne.

Poprawa dostępności w programie Access 2019

W nowej wersji znacznie poprawiono również dostępność systemu Access, aby ułatwić dostęp do niego jak największej liczbie użytkowników. Wiele z tych usprawnień zostało wprowadzonych poprzez szczegółową optymalizację poszczególnych funkcji Access, ale także bardziej ogólne funkcje, aby praca z Access była jak najbardziej efektywna. Osiągnięto to w szczególności poprzez rozszerzenie wyjścia mowy i optymalizację integracji technologii Assistive.

Optymalizacja funkcji wyjścia głosowego

Wyjście głosowe rozpoznaje teraz dodatkowe elementy sterujące, które są wywoływane w formularzach, raportach i arkuszach danych:

 • Uproszczono odczytywanie nazw kolumn w tabelach, zapytań i arkuszach danych poprzez wyjście głosowe.
 • Rozszerzony lub zmniejszony stan pól wyszukiwania i pól kombi jest również rozpoznawany i może być w ten sposób odczytywany.
 • Nawet w przypadku wielu kolumn można teraz rozpoznać i odczytać wiersze "pole wyszukiwania" lub "pole kombi".
 • W oknie dialogowym są teraz rozpoznawane i odczytywane nazwy grup opcji ze statusem "zaznaczone" lub "nieaktywne".
 • W arkuszu danych można również rozpoznać i odczytać symbol strzałki filtra dla danej kolumny.
 • Ulepszono funkcję komentowania kontroli w określonej sekcji formularza.
 • W trybie skanowania nawigacja została usprawniona poprzez kliknięcie w lewo lub w prawo, aby przejść do przycisku radiowego i naciśnięcie spacji w celu przełączenia między nimi.

Usprawnienia w korzystaniu z trybu wysokiego kontrastu w usłudze Access 2019

 • Przycisk Filtr pojawia się na pasku nawigacyjnym rekordu lub formularza.
 • W oknie dialogowym Zarządzanie zadaniami danych wyświetlany jest import zapisany na karcie Dane zewnętrzne.
 • Nagłówki kolumn i przyciski poleceń są teraz wyświetlane w arkuszach danych.

Inne ulepszenia w zakresie dostępności w Access 2019

Używanie skrótów podczas pracy z bazami danych Access nie tylko pomaga w bardziej efektywnej pracy. Szczególnie dla użytkowników z upośledzeniem wzroku lub mobilności są one wielką pomocą i nieodzowną alternatywą dla pracy z wykorzystaniem myszy. Wykonywanie poszczególnych czynności w programie Access 2019 jest dodatkowo usprawnione dzięki zastosowaniu nowych skrótów klawiszowych:

 • Kombinacja klawiszy alt + H tworzy tabelę.
 • Kliknięcie na Q otwiera filtr kolumny tabeli.
 • Kombinacja klawiszy FD otwiera okno dialogowe Znajdź i zamień.
 • Klikając na kombinację klawiszy Shift + F6 wszystkie sekcje są przewijane w formie popup.
 • Edycja nowego elementu listy wartości jest łatwiejsza: Kreator wyszukiwania tworzy trzy różne typy list do wyboru: pole wyszukiwania, pole listy wartości lub pole wielu wartości.
 • Kombinacja klawiszy Ctrl + E otwiera okno dialogowe "Edycja elementów listy".

Pliki dBASE są ponownie obsługiwane

Access 2019 ponownie obsługuje pliki .dbf, które mogą być teraz importowane, łączone lub eksportowane ponownie.

Ulepszenia w kreatorze "Powiedz mi"

Access 2019 oferuje również możliwość otrzymywania od Access sugestii dotyczących konkretnych zadań lub zapytań. Wprowadzenie odpowiednich terminów w polu "Tell Me" na górnym pasku menu powoduje wyświetlenie odpowiednich opcji. Odpowiedzi na proste pytania są udzielane bezpośrednio w oknie; w przypadku bardziej złożonych pytań, "Powiedz mi" sugeruje pomoc, która najlepiej pasuje do wyszukiwanego terminu.

Wymagania systemowe dotyczące dostępu 2019

Access 2019 jest dostępny zarówno w wersji 32-bitowej jak i 64-bitowej. Oznacza to, że poszczególne wymagania sprzętowe mogą się różnić.

 • System operacyjny: Windows 10 (Enterprise, Home, Pro), Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • RAM: min. 2 GB (32 bity), 4 GB (64 bity)
 • Grafika: min. 1280 x 768, DirectX 9 z WDDM 2.0
 • Kompatybilny z: Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro
 • Dostępne języki: Niemiecki, duński, angielski, francuski, włoski, polski, hiszpański, inne na żądanie

Kup Access 2019 w rozsądnej cenie jako Office od Wiresoft

MS Access jest zazwyczaj integralną częścią odpowiednich Office Microsoft Office i dlatego nie jest łatwo dostępny w zakupionej wersji. W Wiresoft możesz również kupić MS Access 2019 jako jeden program - w przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców oprogramowania - i to w szczególnie korzystnej cenie!

Inną ważną zaletą jest to, że przy zakupie tej licencji pojedynczego użytkownika nie trzeba podejmować długoterminowego i zazwyczaj kosztownego zobowiązania do subskrypcji lub akceptować limitu czasowego na użytkowanie. Dlatego też zdecydowanie warto kupić od Wiresoft Access 2019 jako licencję pojedynczego użytkownika, ponieważ nie trzeba będzie później pobierać żadnych płatnych aktualizacji.

Funkcjonalność oferowanej licencji Access dla jednego użytkownika jest identyczna z wersją zawartą w pakiecie Office Suite 2019. Oznacza to, że nie tylko mniejsze firmy, ale także freelancerzy mogą korzystać ze wszystkich zalet nowego Access 2019 - i zaoszczędzić pieniądze w tym procesie.

Oprócz programu Access 2019, w sklepie Wiresoft Software Shop można kupić nie tylko starsze wersje, ale także wiele innych licencji oprogramowania firmy Microsoft w specjalnej cenie. Są to zawsze oryginalne produkty firmy Microsoft. Zazwyczaj były one częścią licencji ilościowej od firmy lub ich prawa użytkowania zostały zwolnione ponownie wraz z odsprzedażą. Nie ogranicza to jednak ich użyteczności, a Ty jako kupujący nie wchodzisz w prawną szarą strefę. Kiedy Wiresoft kupił oprogramowanie, wcześniej zainstalowane oprogramowanie wraz z licencją zostało usunięte, dzięki czemu jest ono ponownie wolne i może być używane przez nowego użytkownika. Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft oferuje wszystkie produkty firmy Microsoft wyłącznie jako czyste pełne wersje, które są tym samym nieograniczone i w 100% użyteczne.

Jeśli masz pytania dotyczące programu Access 2019 lub innego Office, po prostu skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat i skorzystaj z naszych porad ekspertów.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT ACCESS 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT ACCESS 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie