Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT ACCESS 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10130
 • 077-07131
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
191,90 zł * 211,90 zł * (9,44% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft Access 2016 to nowsza wersja potężnego systemu zarządzania bazami danych z , za pomocą którego można indywidualnie tworzyć bazy danych i używać ich zgodnie z odpowiednimi wymaganiami. Interfejsy pozwalają nie tylko na import plików , XML i dBASE, ale także plików PDF, które można wykorzystać jako źródła danych, oraz danych z baz SQL. Microsoft Access Excel Access 2016 może być używany zarówno przez prywatnych użytkowników, jak i przez - użytkowników komercyjnych ze względu na intuicyjnie użyte narzędzia. Liczne szablony umożliwiają szybkie tworzenie funkcjonalnych baz danych do zarządzania projektami, administracji i zarządzania towarami w firmach. rok 2016 ułatwia również niedoświadczonym użytkownikom tworzenie aplikacji bazodanowych (apps) na urządzenia mobilne, aby w łatwy i szybki sposób udostępnić te bazy innym pracownikom poprzez inteligentne połączenie . Business Microsoft Access User SharePoint

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT ACCESS 2016"

MS Access 2016 jako pojedynczy program w wersji zakupionej

Microsoft Access 2016 jest nowszą wersją potężnego systemu zarządzania bazami danych firmy Microsoft, który pozwala na tworzenie i wykorzystywanie baz danych indywidualnie, zgodnie z odpowiednimi wymaganiami. Interfejsy Access umożliwiają nie tylko import plików Excel, XML, dBASE, ale także plików PDF, które mogą być wykorzystane jako źródła danych, oraz danych z baz danych SQL.

Dzięki intuicyjnym narzędziomAccess 2016 może być wykorzystywany komercyjnie zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i biznesowych. Liczne szablony umożliwiają szybkie tworzenie funkcjonalnych baz danych do zarządzania projektami, administracji i zarządzania towarami w przedsiębiorstwach. Microsoft Access 2016 ułatwia również niedoświadczonym użytkownikom tworzenie aplikacji bazodanowych (aplikacji) na mobilne urządzenia końcowe oraz sprawia, że bazy te są łatwo i szybko dostępne dla innych pracowników dzięki inteligentnemu połączeniu SharePoint.

ProgramAccess 2016 jest wyposażony w szereg ulepszeń technicznych i dodatków, które dodatkowo rozszerzają zakres możliwych zastosowań programu bazodanowego. Na przykład, Access 2016 obsługuje typ danych BigInt, który rozszerza kompatybilność z Windows SQL Server, a obsługa dBASE została ponownie wprowadzona. Ogólnie rzecz biorąc, zwiększono wsparcie dla wspólnej pracy nad dokumentami i udostępniania ich w czasie rzeczywistym: OneDrive i SharePoint udostępniają bazy danych wszystkim użytkownikom w chmurze.

Access 2016 oferuje również nowe Office w zakresie indywidualizacji wizualnej: Użytkownicy mogą teraz wyświetlać okno programu w kolorze ciemnoszarym z silniejszymi kontrastami zamiast typowego ciemnoczerwonego - dla bardziej skoncentrowanej pracy.

Dostęp wroku 2016 jest zazwyczaj dostępny tylko jako integralna część MS Office Professional (i Office 365). Użytkownicy innych edycji, ale także użytkownicy, którzy w ogóle nie mają zainstalowanej wersji Office, mogą kupić wersję Access 2016 oddzielnie od Wiresoftu. Ma to tę szczególną zaletę, że jest obsługiwany również przez starsze systemy operacyjne Microsoft od Windows 7 - jest to szczególnie korzystne dla tych nabywców, którzy nadal z niego korzystają.

Oprócz wersji MS Access z 2016 roku, sklep internetowy Wiresoft oferuje również najnowszą edycję lub poprzednie wersje oprogramowania - a także najbardziej popularne inne Office- w szczególnie korzystnej cenie, jako licencję dla jednego użytkownika. Poniższy przegląd zawiera szczegółową prezentację funkcji i właściwości systemu Access 2016.

Konfiguracja i edycja aplikacji bazodanowych w Access 2016 indywidualnie

Jako relacyjna baza danych (RDBMS - Relational Database Management System) oparta na silniku Microsoft Jet Engine, Access oferuje ogromną przewagę nad innymi porównywalnymi systemami, że dane wprowadzane za jego pośrednictwem mogą być w każdej chwili aktualizowane, a tym samym zmieniane lub usuwane. To zorientowane na transakcje podejście sprawia, że MS Access jest idealnym programem do przechowywania bieżących danych istotnych dla biznesu i tym samym wspierania systemów operacyjnych w przedsiębiorstwach. Oprócz .ACCDB, Access używa także starszych formatów .MDB i .MDE jako formatów plików.

Dzięki zintegrowanemu środowisku programistycznemu oprogramowanie, w połączeniu z graficznym interfejsem użytkownika, zawiera wiele narzędzi do projektowania aplikacji celowych i udostępniania ich odpowiedniej grupie docelowej w postaci Web Apps za pośrednictwem przeglądarki  lub jako aplikacji desktopowej.

Tworząc nową bazę danych Access, użytkownicy mogą już teraz korzystać z szerokiego wyboru szablonów, które uwzględniają typowe możliwości aplikacji. Ponadto bazy danych można oczywiście skonfigurować zgodnie z indywidualnymi pomysłami i życzeniami. Narzędzia dostępne w tym celu oferują wiele opcji definiowania specyficznych typów danych pola i właściwości pola. Bazy danych utworzone za pomocą aplikacji Access mogą być używane jako aplikacje do użytku lokalnego na komputerze PC, ale przede wszystkim jako aplikacje przeglądarkowe do użytku z dowolnego miejsca.

Podczas tworzenia raportów, Access oferuje również różne widoki - w zależności od wymagań, użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy widokiem raportu, podglądem, widokiem układu i widokiem projektu, aby zmienić nacisk na dane.

Efektywna praca w programie Access 2016 z funkcjami praktycznymi

ProgramAccess 2016 wspiera użytkowników za pomocą szeregu praktycznych funkcji i funkcji, które ułatwiają i usprawniają pracę z programem. Nawet niedoświadczeni użytkownicy i początkujący znajdą się szybciej: na ekranie startowym wyświetlane są ostatnio używane bazy danych, które są natychmiast dostępne za pomocą jednego kliknięcia. Duży pasek menu (wstążka) w górnej części okna pokazuje wszystkie obszary funkcjonalne w przejrzystym układzie.

Konfiguracja i indywidualne korzystanie z Access 2016

W domyślnym ustawieniu Access, w lewym górnym rogu znajduje się pasek narzędzi umożliwiający dostęp do często używanych funkcji. Lista wyświetlanych tam poleceń może być również dostosowywana przez użytkownika, co pozwala na zapisywanie wielokrotnych wyszukiwań w podmenu. Pasek narzędzi można również umieścić pod paskiem menu, aby utworzyć miejsce. Każda zakładka jest podzielona na funkcjonalne grupy poleceń i akcje, takie jak szablony, tabele, zapytania, formularze, raporty itp., a następnie na odpowiednie menu kontekstowe z powiązanymi narzędziami kontekstowymi.

Aby uprościć lub przyspieszyć wyszukiwanie określonej funkcji, w górnym pasku menu dostępny jest kreator wyszukiwania "Tell Me". Po prostu wpisz w polu wprowadzania interesujące Cię terminy, a "Powiedz mi" wyświetli dostępne opcje. Na proste pytania odpowiadamy bezpośrednio w tym polu; w przypadku bardziej złożonych pytań lub rozwiązań, kreator proponuje dodatkową pomoc, która najlepiej pasuje do poszukiwanej funkcji. Wygodnie.

Asystent wyszukiwania, wszystkie funkcje, które zostały wykonane nad nim: w podmenu są one wymienione pod "Ostatnio używane" i dzięki temu są szybciej dostępne ponownie.

Użytkownicy, którzy chcą korzystać z programu Access 2016 na tablecie, mogą przełączać się między trybem wprowadzania za pomocą myszy i palca, klikając symbol dotykowy, który zmienia również pasmo menu: W trybie fingertip mode, wstążka oferuje więcej miejsca pomiędzy poszczególnymi poleceniami, co ułatwia obsługę.

Zapytania do bazy danych w Access 2016

Zapytanie jest tworzone w Access 2016 w oparciu o język SQL. Istnieją również różne praktyczne narzędzia do tego celu, takie jak użycie tzw. dzikich kart * ? # jako miejsce dla nieznanych elementów zapisu danych. Dla zapytań z więcej niż jednym warunkiem dostępne są dwie opcje AND lub OR.

Zapytania akcji mogą być wykorzystane do wprowadzenia zmian w tabeli, np. do aktualizacji - np. cen, do usunięcia lub nawet do stworzenia nowej tabeli z wybranymi rekordami danych.

Jeśli kilka tabel jest importowanych z różnych źródeł, program Access 2016 wspiera również wyszukiwanie i eliminowanie zbędnych danych, umożliwiając łączenie tych tabel.

Tworzenie formularzy w programie Access 2016

Formularze, które mogą być używane w programie Access 2016 są bardzo praktycznym i przejrzystym narzędziem do wprowadzania i utrzymywania danych, a także nadają się do automatyzacji procesów. Formularze mają tę ogromną przewagę nad wyświetlaniem tabel, że zazwyczaj wyświetlają tylko jeden rekord danych, który oczywiście może zawierać również tabele. Informacje lub dane zawarte w formularzu są więc wyświetlane w znacznie bardziej przejrzysty i zróżnicowany sposób, co może ułatwić ręczne wprowadzanie lub edycję zapisów danych. Za pomocą narzędzi do układania formularzy, takie AutoFormy mogą być tworzone indywidualnie.

Obsługa typu danych BigInt "Duża liczba

W programie Access 2016 wprowadzono typ danych BigInt, co poprawia kompatybilność z MS SQL Server w szczególności. BigInt może być używany do obliczania dużych liczb; ten typ danych przechowuje niemonetarną wartość liczbową w tabeli Dostępu jako pole lub podczas importu z bazy danych SQL. Z ośmioma bajtami BigInt ma znacznie większy zakres obliczeń (-2^63 do 2^63-1) niż typ danych "Number" z tylko czterema bajtami (-2^31 do 2^31-1).

Obsługa plików dBASE i ODBC

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, Access 2016 ponownie obsługuje pliki .dbf, co rozszerza możliwości aplikacyjne programu bazodanowego: pliki dBASE mogą być w ten sposób importowane, eksportowane lub ponownie łączone. Ponadto, połączenie pomiędzy bazą danych Access i zewnętrznymi źródłami danych, takimi jak Microsoft SQL Server i Azure, jest teraz obsługiwane przez protokół ODBC (Open Database Connectivity Protocol).

Praca bez barier z Access 2016

Możliwość korzystania z baz danych Access również z kombinacjami klawiszy rozszerza krąg użytkowników programu. Dla użytkowników z upośledzeniem wzroku lub mobilności, kombinacje i skróty dostępne w programie stanowią dużą ulgę i często są niezbędną alternatywą dla pracy z myszką.

Wymagania systemowe dla Microsoft Access 2016

Program Office Program Access 2016 jest oferowany przez firmę Microsoft w dwóch wersjach: 32-bitowej i 64-bitowej. Wersja 64-bitowa jest instalowana automatycznie, ale tylko wersja 32-bitowa może być zainstalowana na 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86. W zależności od wersji, poszczególne wymagania sprzętowe różnią się od siebie - na przykład w zakresie pamięci i miejsca na dysku twardym. Obowiązują następujące minimalne wymagania dotyczące komputerów:

  • Systemy operacyjne: Windows 7 lub wyższy, Windows Server 2012 R2 lub Windows Server 2012, Windows 10 Server
  • Procesor: procesor x86 lub x64-bitowy o częstotliwości co najmniej 1 GHz i SSE2
  • Pamięć robocza: 1 GB RAM (32-bitowa), 2 GB RAM (64-bitowa)
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB
  • Wyświetlacz: min. 1.024 x 768 rozdzielczość
  • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 wymagana do sprzętowej akceleracji grafiki

Program bazodanowy Microsoft Access 2016 w Wiresoft kupić taniej ekstra

MS Access jest klasycznym elementem pakietu MS Office Professional i poza tym nie jest dostępny oddzielnie, ale tylko z tym Office. W sklepie internetowym Wiresoft można również kupić oddzielnie Access 2016 - jest to duża przewaga w porównaniu z wieloma innymi dostawcami oprogramowania Microsoft. Kolejną zaletą zakupu oprogramowania z Wiresoft, której nie należy lekceważyć, jest nieograniczona użyteczność programu: Ta pojedyncza licencja Access 2016 nie zawiera żadnych ograniczeń i regulacji, takich jak subskrypcja z obowiązkowymi aktualizacjami. Dlatego nawet podwójnie warto kupić Access 2016 od Wiresoftu jako jeden program.

Co więcej, zakup oprogramowania z Wiresoftem jest nie tylko niedrogi, ale i bezpieczny: Ta oferowana w ramach Access 2016 licencja dla jednego użytkownika często pochodzi z licencji o większej objętości, stosowanej w firmach, dlatego też jest to tak zwane oprogramowanie używane. Jego zakres funkcjonalny jest jednak całkowicie identyczny jak w przypadku oprogramowania Access, które jest również zawarte w pakiecie Office Suite 2016 Professional. Sprzedając je jako używane oprogramowanie, oferujemy Państwu dostęp w szczególnie korzystnej cenie! Możesz mieć całkowitą pewność, ponieważ nie podejmujesz żadnego ryzyka prawnego przy zakupie używanego oprogramowania z Wiresoftem, ponieważ zakup i sprzedaż używanego oprogramowania jest wyraźnie dozwolona przez prawo.

Każdy używany przez Microsoft program dostępny za pośrednictwem Wiresoft jest również sprawdzany pod kątem doskonałej użyteczności, dlatego oprogramowanie Access 2016 można zainstalować na komputerze natychmiast po zakupie i pobraniu oraz używać go bez żadnych ograniczeń. Wiresoft sprzedaje tylko te pełne wersje oprogramowania Access i inne programy firmy Microsoft, które są identyczne z oryginalnymi wersjami Microsoft i pochodzą z bezpiecznych źródeł sprzedaży.

Zakup oprogramowania za pomocą Wiresoftu jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu użytkowników, którzy mogą korzystać z innych drogich programów - zwłaszcza dla freelancerów i MŚP, ale także dla użytkowników prywatnych. Użytkownicy ci korzystają ze wszystkich zalet, które Access 2016 ma do zaoferowania i jednocześnie oszczędzają pieniądze!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft dostępnych jest kilka wersji oprogramowania Access, inne programy Office i wiele innych programów firmy Microsoft w wersji do nabycia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Access 2016 lub innego programu Microsoftu, po prostu skorzystaj z naszych porad przez e-mail, telefon lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT ACCESS 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT ACCESS 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie