Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10026
 • D86-05338
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
260,90 zł * 288,90 zł * (9,69% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Visio Standard 2013 oferuje szeroką gamę szablonów do tworzenia diagramów w wielu obszarach biznesowych: procesy techniczne i biznesowe, a także struktury naukowe mogą być wizualizowane w zróżnicowany sposób. Visio Standard 2013 jest zatem odpowiedni wszędzie tam, gdzie złożone fakty i procesy, a także struktury organizacyjne są wyjaśniane za pomocą graficznej reprezentacji. Wszystkie typy diagramów są przejrzyście uporządkowane zgodnie z szablonami dla danego obszaru zastosowania i mogą być wypełniane informacjami zgodnie z własnymi potrzebami lub dalej dostosowywane za pomocą kształtów metodą "przeciągnij i upuść". Użytkownicy mogą z łatwością poruszać się po Visio 2013 Standard za pomocą znanego interfejsu pulpitu z programów pakietu Office. Ponadto zintegrowane narzędzia mogą być również intuicyjnie używane do natychmiastowego przekształcania specyfikacji lub pomysłów w diagramy informacyjne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 - kup sprawdzony program do profesjonalnych wizualizacji jako oprogramowanie używane

Visio Standard 2013 oferuje szeroki wybór szablonów do tworzenia diagramów w wielu obszarach biznesowych: dzięki temu można w zróżnicowany sposób wizualizować zarówno procesy techniczne i biznesowe, jak i struktury naukowe. Dzięki temu Visio Standard 2013 nadaje się wszędzie tam, gdzie skomplikowane fakty i procesy oraz struktury organizacyjne muszą być wyjaśnione za pomocą graficznej reprezentacji.

Wszystkie typy diagramów są przejrzyście ułożone według szablonów dla danego obszaru zastosowania i mogą być wypełniane informacjami według własnych potrzeb lub dopasowywane kształtami metodą "przeciągnij i upuść".

Użytkownicy mogą łatwo odnaleźć się w programie Visio 2013 Standard, korzystając z interfejsu znanego z programów Office. Ponadto zintegrowane narzędzia mogą być intuicyjnie wykorzystywane do natychmiastowego przekształcania specyfikacji lub pomysłów w pouczające diagramy.

Dla jakich grup użytkowników przeznaczony jest program Visio 2013 Standard Edition?

Ta Standard edycja MS Visio 2013 oferuje już wszystkie warunki do tworzenia zaawansowanych wizualizacji w formie diagramów - w zupełnie różnych dziedzinach i zawsze na profesjonalnym poziomie, czego oczekują zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Podstawą programu Visio są tutaj kształty, które są przejrzyście uporządkowane w szablony w zależności od obszaru zastosowania, można je również dodatkowo dostosować do własnych wymagań i zapisać, aby były dostępne ponownie jako nowe szablony.

Kolejną zaletą programu Visio 2013 Standard Edition jest jego szeroka kompatybilność, która obejmuje zakres od Windows 7 do Windows 10, co czyni tę wersję szczególnie atrakcyjną dla tych użytkowników, którzy nadal pracują na starszym systemie operacyjnym i nie są uzależnieni od aktualizacji swoich dotychczasowych programów Microsoft, aby móc korzystać z tego oprogramowania.

Edycja Standard programu Microsoft Visio 2013 dostępna jest w sklepie Wiresoft Software Shop jako pojedyncza licencja w wersji zakupowej - jako tzw. oprogramowanie używane, które powstało z rozwiązania licencji wolumenowej, dzięki czemu ma również znacznie niższą cenę w porównaniu do nowego towaru. Używane licencje oprogramowania firmy Wiresoft stanowią szczególnie ekonomiczne rozwiązanie dla grup użytkowników, takich jak MŚP i osoby samozatrudnione, umożliwiające samodzielne korzystanie z profesjonalnego oprogramowania Microsoft, takiego jak Visio 2013.

Ponadto w sklepie internetowym Wiresoft Software można znaleźć wiele innych aplikacji firmy Microsoft, w tym systemy operacyjne Windows, które są kompatybilne z programem Visio 2013 - zawsze w postaci tanich używanych pojedynczych licencji oprogramowania. Poniższe zestawienie przedstawia najważniejsze funkcje i narzędzia programu Visio 2013 Standard Edition.

Korzystaj z wielu szablonów w programie Visio Standard 2013 - lub dostosuj je za pomocą kształtów

Program Visio Standard 2013 zawiera szeroką gamę diagramów Standard odpowiednich do wizualizacji typowych projektów, a także struktur zamówień i procesów typowych dla większości obszarów biznesowych. Należą do nich następujące rodzaje diagramów:

 • Standard- diagramy przepływu do dokumentowania procesów, ale także specjalne formy, takie jak
 • Diagramy przepływu danych do wizualizacji systemów,
 • Diagramy przepływu procesów, ponieważ są one głównie wykorzystywane w inżynierii procesów chemicznych, a także
 • Diagramy przepływu pracy, które służą do wyjaśnienia dynamiki procesów, oraz
 • Diagramy modelowania procesów biznesowych.

Ponadto dostępne są również takie typy jak mapy, a także rzuty kondygnacji, diagramy sieciowe oraz diagramy oprogramowania i baz danych - w szczególności typu Unified Modeling Language (UML), powszechnie stosowanej standardowej metody wizualizacji modeli i projektów oprogramowania, w tym odmian:

 • Diagramy klas dla ogólnych modeli strukturalnych
 • Diagramy komponentów do przedstawiania komponentów systemu
 • Schematy rozmieszczenia elementów sprzętowych i programowych dla systemów runtime
 • Diagramy sekwencji, aby uchwycić wszystkie elementy zaangażowane w interakcję, oraz
 • Diagramy aktywności, diagramy przypadków użycia, diagramy komunikacji, diagramy notacji baz danych itp.

Wszystkie te szablony mogą być ulepszane lub rozszerzane w programie Visio Standard 2013 przy użyciu istniejących kształtów lub kształtów niestandardowych utworzonych przez użytkownika, a także mogą być zapisywane jako szablony niestandardowe.

Podstawowe informacje o strukturze programu Visio 2013 Standard

Program Visio 2013 Standard, podobnie jak inne programy Visio, jest zorganizowany zgodnie z zasadą modułowości, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko odnaleźć się w jego strukturze. Oznacza to, że nawet osoby niedoświadczone mogą tworzyć diagramy natychmiast i z relatywną łatwością.

Kształty

Podstawowymi elementami są tzw. kształty - predefiniowane obiekty rysunkowe - z których składa się diagram. Taki element kształtu jest przeciągany na nowy arkusz rysunkowy za pomocą Drag&Drop i jest to kopia kształtu wzorcowego. W zależności od tego, ile takich kształtów jest potrzebnych, mogą one być przeciągane z kształtu wzorcowego. W Visio te kopie są nazywane instancjami, w przeciwieństwie do kształtów wzorcowych.

Skopiowane kształty można teraz dalej edytować za pomocą różnych istniejących punktów wyboru - np. obracać, zmieniać szerokość i wysokość, skalować, a także łączyć ze sobą za pomocą strzałek itp. można również wstawiać tekst i zmieniać jego kolor, szerokość linii lub kontur.

Kształty

Niektóre typy kształtów są zawsze łączone w programie Visio 2013 w tzw. szablony, czyli kolekcje kształtów należące do określonego typu diagramu. Te same kształty mogą więc występować w różnych szablonach. Ma to tę zaletę, że w zależności od wybranego typu diagramu - np. standardowego flowchartu - wszystkie wymagane kształty znajdują się w danym szablonie, ale także w innych szablonach, które są przeznaczone do tworzenia zupełnie innych diagramów, ale częściowo wykorzystują podobne kształty.

Szablony w programie Visio 2013

Aby stworzyć diagram określonego typu, użytkownicy mogą teraz po prostu wywołać odpowiedni szablon i rozpocząć pracę - inną opcją jest po prostu otwarcie odpowiedniego szablonu, który zawiera już pewną podstawową strukturę diagramu, a następnie jego dalsza edycja za pomocą kształtów zawartych w powiązanym szablonie, który jest otwierany w tym samym czasie. Na przykład w szablonie "Organigram" dostępne są wszystkie odpowiednie kształty: są to między innymi  często występujące stanowiska, takie jak "Konsultant", "Manager", "Dyrektor Zarządzający" itd. Można je następnie dalej modyfikować lub uzupełniać o własne kształty.

Możliwe jest również zapisanie ukończonego diagramu w programie Visio 2013, aby był on dostępny przy następnym otwarciu programu. Pliki Visio typu .vsd mogą być również używane w innych programach Microsoft metodą "przeciągnij i upuść", w tym w programie PowerPoint, gdzie mogą być wykorzystane jako część prezentacji. Należy jedynie zaznaczyć, że pliki utworzone w programie Visio Standard 2013 nie są kompatybilne z nowszymi programami Office.

Ulepszenia i nowe funkcje w programie Visio Standard 2013

Widok pulpitu programu Microsoft Visio 2013 Standard wygląda natychmiast znajomo ze względu na jego wizualną orientację w stosunku do programów Office. Ponadto, w porównaniu z poprzednią wersją, oferuje cały szereg ulepszeń, usprawnień i nowych funkcji:

 • Optymalizacja szablonów diagramów: z szablonami diagramów Microsoft Visio 2013 Standard zintegrowano pewne ulepszenia, które dotyczą nie tylko Standard-Kształty, ale także osi czasu, Standard- jak również sieci szczegółowej. W szczególności dotyczy to szablonów dla baz danych, schematów organizacyjnych, a także obszarów Business Process Modeling oraz UML - Unified Modeling Language - języka modelowania używanego do wizualizacji projektowania i dokumentacji komponentów oprogramowania.
 • Nowa funkcja przeciągania i up uszczania: Integracjafunkcji przeciągania i upuszczania sprawia, że korzystanie z programu Visio 2013 Standard jest znacznie łatwiejsze i bardziej elastyczne. Pozwala on nie tylko na integrowanie danych bezpośrednio w diagramach, ale diagramy utworzone w programie Visio 2013 mogą być również wstawiane do dokumentów programów Excel i Word.
 • Nowe formaty plików: Wszystkie pliki utworzone w programie Visio są domyślnie zapisywane jako pliki .vsdx. Program rozpoznaje i zapisuje również formaty plików vsdm, .vssm, .vssx, .vstm i .vstx do odczytu i zapisu.
 • Nowe opcje formatowania: Wreszcie, Microsoft Visio Standard 2013 zawiera nie tylko wiele nowych kształtów i kolorów oraz wzorów, ale także efekty takie jak gradienty, cienie i 3D. Dodatkowo program od razu pokazuje, czy zwizualizowany za jego pomocą projekt da się zrealizować, przypisując kształty i kolory oznaczające odniesienia między określonymi elementami.

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Visio 2013 Standard

Program Microsoft Visio 2013 Standard jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej - w związku z tym obowiązują różne wymagania dotyczące pamięci.

Ważna uwaga: Wersja Visio 2013 nie jest kompatybilna z Microsoft Office 2016!

 • Systemy operacyjne: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32-bitowe lub 64-bitowe
 • Serwerowe systemy operacyjne: Windows Server 2003 R2 lub Windows Server 2008 - tylko 64-bitowe
 • Procesor: x64-bitowy lub x86-bitowy z co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć RAM: co najmniej 1 GB (32-bitowa) lub 2 GB (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Wyświetlacz: Karta graficzna obsługująca DirectX10, rozdzielczość min. 1.024 x 576 pikseli

Kup MS Visio 2013 Standard Edition jako tanie używane oprogramowanie w Wiresoft

Wersja Standard MS Visio 2013 jest oferowana w sklepie internetowym firmy Wiresoft w wersji Standard Edition w postaci licencji jednostanowiskowej w niskiej cenie jako oprogramowanie używane, a więc w cenie znacznie niższej niż odpowiedni nowy produkt - podczas gdy w normalnym handlu oferowana jest prawie wyłącznie ostatnia wersja oprogramowania. Oprócz znacznie niższej ceny zakupu, wersja zakupowa Visio dostępna w firmie Wiresoft daje przewagę ekonomiczną dzięki nieograniczonemu czasowo użytkowaniu, ponieważ nie jest to wersja abonamentowa, która zawiera zobowiązania umowne z płatnymi aktualizacjami.

Podstawą oferowanej licencji pojedynczego użytkownika programu Visio 2013 Standard Edition jest licencja wolumenowa tego programu firmy Microsoft, która została pierwotnie zakupiona i ewentualnie aktywowana przez firmę. Wraz z prawnie dozwoloną odsprzedażą lub nabyciem przez Wiresoft, ta licencja wolumenowa została podzielona i przekształcona w licencje indywidualne; powstałe w ten sposób licencje indywidualne będą w przyszłości określane jako oprogramowanie używane.

Jednak ani podział na poszczególne licencje, ani nowe oznaczenie Visio 2013 jako "oprogramowanie używane" nie oznacza żadnych ograniczeń co do zakresu funkcji czy czasu użytkowania - z jednej strony dlatego, że oprogramowanie generalnie nie może się zużywać, a z drugiej strony dlatego, że proces ten nie narusza żadnych obowiązujących przepisów.

Zakup oprogramowania w firmie Wiresoft jest więc zawsze bezpiecznym przedsięwzięciem, ponieważ wszystkie oferowane licencje na używane oprogramowanie, takie jak Standard Edition of Microsoft Visio 2013, pochodzą od firm z siedzibą w Europie, dzięki czemu transakcje handlowe leżące u ich podstaw są regulowane przepisami obowiązującymi w UE, które jasno określają, że odsprzedaż używanego oprogramowania jest prawnie dozwolona. Potwierdzają to również wyraźnie różne orzeczenia sądowe, tak że ryzyko odpowiedzialności dla kupującego jest również niezawodnie wykluczone. Ponadto, oprogramowanie zakupione w Wiresoft jest również odporne na audyt, dzięki kompletnym dowodom poprzednich nabywców lub sprzedawców.

Zakup oprogramowania od Wiresoft to same korzyści! Kupując używaną licencję MS Visio 2013 Standard lub innego programu, zyskujesz nie tylko korzystniejszą cenę w porównaniu z nowymi produktami, ale również bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie oraz natychmiastową aktywację licencji za pomocą klucza licencji ilościowej, który jest ważny wyłącznie dla zakupionego produktu po zakończeniu procesu płatności. Dodatkowo, oferta używanego oprogramowania firmy Wiresoft daje Ci możliwość samodzielnego i nieograniczonego korzystania z ekskluzywnych edycji programów Microsoft.

W sklepie Wiresoft Shop z używanym oprogramowaniem Microsoft znajdziesz zatem oprócz MS Visio Standard 2013 także inne wersje lub wydania tego programu, ale także wiele innych aplikacji Microsoft, które są kompatybilne z tą wersją programu, np. systemy operacyjne Windows i systemy operacyjne serwerów Windows. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Visio Standard 2013 lub jakiegokolwiek innego oprogramowania Microsoft dostępnego w sklepie Wiresoft Shop, po prostu skorzystaj z naszego kompetentnego i przyjaznego doradztwa - za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty elektronicznej.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie