Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10137
 • C5E-01380
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
725,90 zł * 805,90 zł * (9,93% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + klucz licencyjny
Średni Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Visual Studio 2019 Professional od Microsoft to najnowsza wersja sprawdzonego IDE (zintegrowanego środowiska programistycznego), zaprojektowanego z myślą o wymagających programistach, a także małych lub średnich zespołach deweloperskich. Wszechstronny zakres funkcji oferuje wszystkie narzędzia do tworzenia aplikacji i gier nowej generacji - w tym Xamarin dla systemów Android, macOS, iOS, tvOS i watchOS. Inne funkcje, które sprawiają, że rozwój jest jeszcze bardziej wydajny, to Tool CodeLens do wyświetlania użycia poszczególnych fragmentów kodu w rozwiązaniu bez konieczności przerywania pracy, IntelliCode do przyspieszania pracy dzięki sugestiom rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji oraz Visual Studio Live Share, który wspiera pracę zespołową poprzez współpracę w czasie rzeczywistym.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional - wszechstronne oprogramowanie deweloperskie do zakupu

Visual Studio 2019 Professional firmy Microsoft to najnowsza wersja sprawdzonego zintegrowanego środowiska programistycznego (IDE), przeznaczonego dla wymagających programistów oraz małych i średnich zespołów programistycznych. Szeroki zakres funkcji oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do realizacji nowej generacji aplikacji i gier - w tym Xamarin dla systemów Android, macOS, iOS, tvOS i watchOS. Inne funkcje, które sprawiają, że rozwój jeszcze bardziej wydajne to Tool CodeLens, aby pokazać wykorzystanie poszczególnych fragmentów kodu w rozwiązaniu bez przerywania pracy, IntelliCode, aby przyspieszyć pracę poprzez propozycje rozwiązań opartych na AI, oraz Visual Studio Live Share, który obsługuje pracę zespołową poprzez współpracę w czasie rzeczywistym. Visual Studio 2019 Professional zawiera również ulepszenia w zakresie nawigacji, refaktoringu i debugowania. Dodatkowo, zintegrowane środowisko programistyczne w Visual Studio 2019 Professional obsługuje C# oprócz starszych języków, takich jak C i C++.

Oferta Visual Studio 2019 Professional Edition jako oprogramowania używanego przez Wiresoft oferuje deweloperom wszystkie zalety tego sprawdzonego oprogramowania Microsoftu, dzięki czemu mogą oni korzystać z niego na własnym komputerze dzięki jego niskiej cenie jako z jednej licencji.

W sklepie internetowym z oprogramowaniem Wiresoft można znaleźć nie tylko Visual Studio 2019 Professional, ale także inne pojedyncze licencje wersji lub wersji Visual Studio w wersji zakupowej, a także wiele innych programów firmy Microsoft zgodnych z nimi. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze optymalizacje i nowe funkcje Visual Studio 2019 Professional.

Visual Studio 2019 Professional Edition Highlights

Oprócz znacznie łatwiejszej nawigacji, obecna wersja 2019 Visual Studio jest również lepiej przystosowana dla programistów z wadami wzroku. W porównaniu z poprzednią wersją, istnieje również zoptymalizowane refaktorstwo i rewizja obciążeń budynków i rozwiązań. Debugger - jedno z najważniejszych narzędzi programistycznych  - oferuje również dodatkowe opcje.

Git-First workflow z łatwiejszym uruchamianiem kodu

Nowe okno startowe Visual Studio 2019 oferuje teraz kilka opcji: Po pierwsze, oferuje możliwość klonowania lub sprawdzania kodu z repozytorium, wraz z innymi opcjami otwierania lub tworzenia projektu lub rozwiązania. Ponadto zmodernizowane okno startowe ma nowy niebieski wzór, który różni się od poprzedniej wersji szczególnie miękkimi liniami wokół ikon, pasków narzędzi i okien narzędziowych. Menu zostało przeniesione w górę na pasek tytułu, aby stworzyć więcej miejsca na kod w edytorze. Zoptymalizowało to również przestrzeń pamięci bez zmiany nawigacji w IDE.

Poprzednie okno dialogowe również zostało przeprojektowane, przy czym poprzednia struktura drzewa już nie istnieje i została zastąpiona polem wyszukiwania z różnymi potężnymi funkcjami wyszukiwania i filtrowania - np. według języka, platformy i typu projektu - w celu znalezienia odpowiednich szablonów. Wyszukiwanie może być stosowane do poleceń, opcji i menu, a także do instalowania komponentów; oprócz wyników wyszukiwania dla poleceń, wyświetlane są również odpowiednie kombinacje klawiszy. Wyniki są wyświetlane dynamicznie w trakcie pisania. Nowo zintegrowane wykorzystanie algorytmu wyszukiwania rozmytego uwzględnia również błędy w pisowni lub bardziej naturalny język.

IntelliCode wspierany przez AI w Visual Studio 2019 Professional

Nowy IntelliCode jest ewolucją poprzedniego IntelliSense automatycznego uzupełniania w Visual Studio i zapewnia kilka funkcji opartych na AI, takich jak kontekstowy IntelliSense, formatowanie kodu oraz wyprowadzanie reguł formatowania w celu dalszego zwiększenia wydajności rozwoju. W przeciwieństwie do IntelliSense, który wyświetlał właściwości i metody jako listę alfabetyczną, IntelliCode wyświetla najbardziej prawdopodobne wyniki, poprzedzone gwiazdką. Deweloperzy używający C# mogą również stosować IntelliCode do własnego kodu, aby pomóc im w nauce, podczas gdy pozostałe zalecenia oparte są na domenie Microsoft Open Source. W Visual Studio 2019 Professional, rekomendacje oparte na IntelliSense AI mogą być również używane dla dwóch innych języków: C++ i XAML, lub TypeScript/JavaScript i Java, które zostały dodane w Visual Studio Code.

CodeLens w Visual Studio 2019 Professional

CodeLense znacznie przyspiesza pracę programistów z Visual Studio 2019 Professional, ponieważ narzędzie działa niezależnie równolegle, bez konieczności zamykania edytora. CodeLens określa wszystkie zmiany w kodzie, jak również historię kodu, za pomocą

Odniesienia do odpowiednich sekcji i zmian w kodach, przeglądy kodów, związane z nimi błędy itp. Zanim zmiany zostaną połączone z kodem, można je przejrzeć, aby zobaczyć, jaki będzie ich efekt. Wskaźniki kodu poziomu pozycji dla C# i Visual Basic pokazują również, który członek zespołu dokonał zmian w kodzie. CodeLense jest wyłączną cechą

Visual Studio 2019 Professional lub Enterprise Edition.

Visual Studio Live Share

Funkcja Live Share wbudowana w Visual Studio 2019 Professional pozwala na współpracę do 30 programistów w czasie rzeczywistym na tej samej bazie kodu źródłowego, który jest udostępniany w kontekście. Jest to możliwe, ponieważ Visual Studio Live Share przenosi tylko drzewo plików i informacje kontekstowe. Każdy członek zespołu może zatem edytować kod źródłowy niezależnie od gospodarza w znanym mu środowisku pracy. Funkcje AI są tu również zintegrowane, między innymi w celu poprawy jakości kodu. Wspólne debugowanie jest również możliwe z Visual Studio Live Share.

Dodatkowe funkcje Visual Studio 2019 Professional

Visual Studio 2019 Professional oferuje również wiele innych przydatnych funkcji:

Refaktoring w Visual Studio 2019 Professional

W Visual Studio 2019 Professional dostępne są nowe refaktory dla C#, co jeszcze bardziej ułatwia organizację kodu: Na przykład, elementy mogą być przeniesione do interfejsu lub klasa bazowa i przestrzenie nazw mogą być dostosowane do struktury folderu. Odpowiednie sugestie są wyświetlane w tzw. żarówce.

Code Cleanup

Code Cleanup jest funkcją do automatycznego formatowania kodu źródłowego w Visual Studio 2019, jest wyświetlany jako miotła pod edytorem źródeł. Ustawienia formatu kodu można zdefiniować za pomocą pliku EditorConfig albo tylko dla projektu, albo dla całego kodu za pomocą opcji w edytorze tekstu. Visual Studio 2019 Professional udostępnia w edytorze osobny przycisk Code Cleanup do czyszczenia plików kodów C#. Dodatkowo, użytkownicy mogą określić wartości Preferencji i Powagi dla każdego wiersza każdego ustawienia formatu kodu, z opcjami Refactoring Only, Suggest, Warning lub Error dla Powagi. Wyświetlane podpowiedzi lub sugestie mogą być nie tylko wyświetlane za pomocą jednego kliknięcia, ale mogą być również natychmiast wdrożone, a często pojawiające się korekty mogą być również zapisane w profilu.

Debugowanie w Visual Studio 2019

Debugger w Visual Studio 2019 Professional nie tylko działa z dwukrotnie większą prędkością niż dotychczas, ale także zmniejsza ilość pamięci wykorzystywanej podczas debugowania aplikacji C++ nieobsługiwanych w procesie. Aby zidentyfikować obiekty po ich właściwościach, wystarczy przeciągnąć kursor nad konkretną właściwością w oknie debugera i kliknąć ikonę pinezki, aby wyświetlić informacje. W Visual Studio 2019 punkty podziału danych są teraz dostępne tylko dla aplikacji .NET Core, a nie C++. Przerywają one wykonywanie kodu, gdy wartość właściwości dla danego obiektu zmienia się, niezależnie od jego położenia.

Xamarin dla Rozwoju Mobilnego

Aplikacje tworzone za pomocą Xamarin dla systemów Android, iOS i Windows mają natywny wygląd i wygląd, dlatego są tak popularne. Oprócz szybszej kompilacji i krótszych czasów wdrożenia dla systemu Android, Xamarin w Visual Studio 2019 zawiera teraz edytor właściwości dla Xamarin.Forms XAML oraz zoptymalizowany Xamarin.Forms Previewer.

Rendering PMA (Per Monitor Aware)

Użytkownicy, którzy lubią używać wielu monitorów lub pracować zdalnie podczas rozwoju, powinni szczególnie docenić tę funkcję: Do tej pory używanie monitorów o różnych rozdzielczościach powodowało różne problemy podczas rozwoju, na przykład, rendering był zazwyczaj wykonywany w niewłaściwej skali lub samo Visual Studio było rozmyte. Visual Studio 2019 Professional oferuje teraz wyświetlacz kompatybilny z PMA, co oznacza, między innymi, że oprogramowanie renderuje poprawnie niezależnie od odpowiednich czynników skalowania. Minimalne wymagania to Windows 10 Update (v1803, RS4) lub .NET Framework 4.8 RTM.

Container Tools w Visual Studio 2019 Professional

Korzystając ze wsparcia dla Azure Cloud Services, deweloperzy mogą korzystać między innymi z narzędzi do tworzenia kontenerów zawartych w Visual Studio, które znacznie upraszczają budowanie, usuwanie błędów i wdrażanie. Visual Studio 2019 Professional zapewnia również wsparcie dla Docker i Kubernetes, pod warunkiem, że urządzenie posiada pulpit Docker i niezbędne nakłady pracy na rozwój Web, narzędzia Azure i narzędzia programistyczne .NET Core.

Wsparcie Kubernetes pozwala na połączenie lokalnego projektu z klastrem Kubernetes w ramach Azure Kubernetes Service (AKS).

Wymagania systemowe dla Visual Studio 2019 Professional

Poniższe szczegółowe wymagania stanowią nie tylko ogólne warunki instalacji Visual Studio 2019 Professional, ale także opisują wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji Visual Studio 2019 Professional i mogą wymagać uprawnień administratora.

Obsługiwane systemy operacyjne

W zasadzie przy instalacji Visual Studio 2019 Professional zalecana jest wersja 64-bitowa, poniższe informacje stanowią minimalne wymagania:

 • Windows 10 (od wersji 1703): Home, Professional, Education i Enterprise
 • Windows Server 2019: Standard, centrum danych
 • Windows Server 2016: Standard, Datacenter
 • Windows 8.1 (od aktualizacji 2919355): Core, Professional i Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (aktualizacja 2919355 i nowsza): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 (SP1 z najnowszymi aktualizacjami): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Wymagania sprzętowe (specyfikacje minimalne)

 • Procesor: 1,8 GHz; Quad-Core
 • Pamięć: 2 GB RAM; zalecane 8 GB RAM (minimum 2,5 GB przy pracy na maszynie wirtualnej)
 • Miejsce na dysku twardym: 800 MB, typowe instalacje wymagają 20 - 50 GB wolnego miejsca (do 210 GB w zależności od zainstalowanych funkcji)
 • Prędkość dysku twardego: Zalecana instalacja na dysku półprzewodnikowym (SSD)
 • Karta graficzna: zalecana 1 280 x 720, 1 366 x 768 lub wyższa

Dalsze wymagania (wybór)

 • Instalacja Visual Studio 2019: .NET Framework 4.5.2
 • .NET Framework 4.7.2, ta wersja jest instalowana podczas konfiguracji
 • Różne scenariusze związane z Internetem: Wymagany Internet Explorer 11 lub Microsoft Edge
 • Emulator Hyper-V: 64-bitowy system operacyjny, klient Hyper-V, tłumaczenie adresów drugiego poziomu (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64-bitowa wersja Windows, 64-bitowy Java Development Kit (JDK)
 • Tworzenie uniwersalnych Windows: Windows 10 (poprzez linię poleceń: Windows Server 2019, Windows Server 2016 i Windows Server 2012 R2)
 • Rozwój mobilny z C++, JavaScript lub .NET na Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Kup Visual Studio 2019 Professional za darmo oddzielnie od Wiresoft w naszym sklepie internetowym.

Oprogramowanie Visual Studio 2019 Professional jest dostępne w sklepie internetowym Wiresoft w formie pojedynczej licencji w szczególnie korzystnej cenie jako tzw. oprogramowanie używane.

Oferowana do zakupu licencja Visual Studio 2019 Professional Edition jest dawną licencją objętościową Visual Studio firmy, która została rozwiązana jako taka i w trakcie odsprzedaży zamieniona na pojedyncze licencje. Takie licencje Microsoft Visual Studio 2019 Professional oferowane przez Wiresoft pochodzą wyłącznie od firm zlokalizowanych w Europie, dla których obowiązuje prawo unijne. Ani podział, ani oznaczenie jako używane oprogramowanie tego oprogramowania Visual Studio 2019 Professional nie powoduje żadnych ograniczeń w odniesieniu do jego funkcjonalności.

Zakup oprogramowania od Wiresoft jest zawsze bezpiecznym zakupem dla Ciebie! Dostępna w Wiresoft Shopie licencja Visual Studio 2019 Professional ma nie tylko absolutnie korzystną cenę, ale także oferuje bezpieczeństwo poprzez natychmiastowe pobranie i aktywację licencji za pomocą dostarczonego klucza licencyjnego z ważnym wolumenem.

Każdy zakup Visual Studio 2019 Professional lub innego programu firmy Microsoft jako oprogramowania używanego w Wiresoft Software Shop nie stanowi problemu prawnego dla naszych klientów, ponieważ handel takim używanym oprogramowaniem jest dozwolony przez prawo, co zostało wyraźnie potwierdzone licznymi orzeczeniami sądowymi.

Pojedyncze licencje na używane oprogramowanie, takie jak Visual Studio 2019 Professional Edition, oferują nabywcom niedrogą alternatywę do konwencjonalnych ofert na korzystanie z ekskluzywnych edycji programu. Ty też możesz skorzystać z naszej taniej oferty na oprogramowanie Microsoft!

W Wiresoft Software Shop znajdziesz nie tylko Visual Studio 2019 Professional Edition, ale także inne wersje Visual Studio i wiele innych programów firmy Microsoft jako używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Visual Studio 2019 Professional lub innego programu firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie