Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10018
 • H30-04073
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
550,90 zł * 610,90 zł * (9,82% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


MS Project Professional 2013 to najbardziej wszechstronna edycja tego oprogramowania firmy Microsoft, która obejmuje najbardziej zróżnicowane typy projektów ze wszystkimi odpowiednimi komponentami, w celu ich precyzyjnego planowania i administrowania, a także dokumentowania - w różnych aspektach, w zależności od potrzeb. W ten sposób Project Professional 2013 ze swoimi zintegrowanymi funkcjami i możliwościami spełnia wszystkie wymagania dotyczące zarządzania projektami nawet dużych firm i organizacji, które chcą realizować złożone zadania i zarządzać wszystkimi zaangażowanymi zasobami nawet w dłuższej perspektywie.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"

Project 2013 Professional - program do zarządzania projektami firmy Microsoft dla profesjonalistów w wersji do kupienia

MS Project Professional 2013 to najbardziej wszechstronna edycja tego oprogramowania firmy Microsoft, która obejmuje najróżniejsze rodzaje projektów ze wszystkimi istotnymi komponentami, w celu ich precyzyjnego planowania i zarządzania, jak również dokumentowania - w zależności od wymagań w różnych aspektach. Dzięki temu Project Professional 2013 ze swoimi zintegrowanymi funkcjami i właściwościami spełnia wszystkie wymagania dotyczące zarządzania projektami nawet dużych firm i organizacji, które chcą realizować złożone zadania i zarządzać wszystkimi zaangażowanymi zasobami, nawet w długim okresie.

Szeroki wachlarz praktycznych narzędzi, do których można szybko dotrzeć za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu pulpitu, sprawia, że rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem do zarządzania projektami jest szczególnie łatwe, dzięki czemu może być ono szybko używane nawet przez niedoświadczonych użytkowników; profesjonaliści szczególnie docenią intuicyjną obsługę i szeroki zakres opcji wyświetlania.

Narzędzia zintegrowane w MS Project Professional 2013 Edition umożliwiają zróżnicowane planowanie i kontrolę zasobów, unikając zarówno dublowania przydziałów, jak i pomijania niewykorzystanych zasobów, dzięki czemu tworzenie i dotrzymywanie terminów i budżetów jest jeszcze lepiej zapewnione - aby zapewnić pomyślną realizację projektów wprowadzonych do programu Project. Zwłaszcza w przypadku dużych projektów liczne automatyzacje dostępne w Project 2013 Professional są szczególnie pomocne, aby od samego początku natychmiast identyfikować i unikać wąskich gardeł w zasobach i terminach.

Szczególnie w wersji Professional Edition zasoby mogą być rozdzielane metodą drag & drop, efekty w poszczególnych obszarach są natychmiast widoczne, dzięki czemu można dobrze zaplanować daleko idące zmiany. Wybór pomiędzy różnymi reprezentacjami projektów, z których każda skupia się na jednym aspekcie: Osie czasu z wyróżnieniem poszczególnych ścieżek zadań umożliwiają lepszy przegląd aż do pojedynczych szczegółów.

W wersji Project 2013 Professional Edition dostępne jest również połączenie z Microsoft SharePoint, dzięki czemu przechowywany tam plik projektu daje wszystkim członkom zespołu szybki wgląd w aktualny status - dla efektywnej komunikacji ze wszystkimi uczestnikami.

Ponadto Project 2013 Professional zawiera teraz wiele opcji oceny danych projektowych w formie informacyjnych raportów - nie tylko na temat aktualnego stanu, ale także osiągniętych wyników i wykorzystania zasobów - które mogą być dalej wykorzystywane poza Project 2013 Professional w aplikacjach Office, takich jak Word i PowerPoint.

Dla jakich użytkowników przeznaczony jest program Project Professional 2013 Edition?

Edycja Professional programu Project 2013 została opracowana specjalnie na potrzeby kierowników projektów w przedsiębiorstwach średniej i dużej wielkości, którzy opracowują i nadzorują złożone projekty wymagające szczególnie zróżnicowanej prezentacji, np. ze względu na konieczność zarządzania dużą liczbą różnych zasobów wszelkiego rodzaju. Szczególnie dużo możliwości oferuje tutaj funkcja Team Planner, która jest również wyłączną cechą Project Professional 2013 - nie tylko przy tworzeniu harmonogramu projektu, ale przede wszystkim przy kontroli bieżącego wykorzystania zasobów i budżetów, dzięki czemu wszystkie poszczególne procesy mogą być dokładnie przedstawione i udokumentowane w formie raportów.

Pojedyncza licencja Microsoft Project 2013 Professional edition dostępna jest w firmie Wiresoft w formie wersji zakupowej jako oprogramowanie używane, co sprawia, że jej cena jest wyjątkowo przystępna, dzięki czemu z jej zakupu może skorzystać również wiele firm, które nie dysponują dużym budżetem na oprogramowanie. Kolejną zaletą Project 2013 jest to, że oprogramowanie jest obsługiwane przez Windows 7, co sprawia, że nie ma potrzeby zakupu nowszego systemu operacyjnego, aby korzystać z tego oprogramowania do zarządzania projektami.

Oprócz tej edycji Project 2013 Professional, w sklepie internetowym Wiresoft z używanym oprogramowaniem można znaleźć również inne edycje i wersje - i oczywiście wiele innych ważnych aplikacji firmy Microsoft - zawsze na korzystnych warunkach jako używane oprogramowanie. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze cechy MS Project 2013, a w szczególności wersji Professional Edition.

Wyjątkowe cechy wersji Project 2013 Professional Edition

Szczególnie edycja Professional Edition programu Project 2013 oferuje następujące ekskluzywne funkcje lub rozszerzenia funkcji, które umożliwiają znacznie bardziej zróżnicowaną prezentację projektów, w tym bardziej wszechstronną komunikację w zespole:

Team Planner

Planista zespołu" w Microsoft Project oferuje wszystkim użytkownikom kompleksowy wgląd w aktualny stan projektu; mogą oni natychmiast zobaczyć, w którym miejscu harmonogramu projektu znajduje się dany zespół i gdzie występują wąskie gardła. Planowanie zasobów jest znacznie dokładniejsze w wersji Professional Edition, co pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie w zarządzaniu projektami. Wszystkie zadania mogą być również intuicyjnie przypisane do zasobów metodą "przeciągnij i upuść", automatycznie tworząc odpowiednie ograniczenia lub inne efekty w harmonogramie. Dodatkowo, przeciążenia zasobów są wyraźnie zaznaczone kolorem.

Każdy zasób w projekcie jest rejestrowany w osobnym wierszu. Wszystkie przypisane zadania są wyświetlane w tym samym wierszu po prawej stronie. Zadania zasobów, które nie mają zdefiniowanej daty rozpoczęcia lub zakończenia, są również wyświetlane po lewej stronie ich nazwy. Inne szczegóły obejmują zadania, które nie zostały jeszcze przypisane do danej osoby, dwa zadania przypisane do tych samych osób, zadania niezaplanowane lub nieprzypisane oraz zadania zakończone. W programie Project 2013 zadania można również dezaktywować i ponownie przydzielać do nich zadania.

Korzystanie z programu SharePoint

Dzięki synchronizacji z Microsoft SharePoint, kierownicy projektów mogą współdzielić pliki projektów MPP z innymi użytkownikami SharePoint. Członkowie zespołu mogą natychmiast zobaczyć, które zadania są aktualnie do nich przypisane i dzielić się swoimi postępami.

Program Project Professional 2013 może być używany w połączeniu z MS SharePoint Server lub SharePoint Online do tworzenia planu projektu w programie Project i synchronizowania go za pośrednictwem witryny SharePoint. Może to być wykorzystane do aktualizacji odpowiednich list lub nawet do tworzenia nowych list. Listy zadań można edytować w dowolnym momencie w programie Project Professional 2013 i synchronizować z witryną SharePoint.

Przegląd ogólnych funkcji programu Project 2013 Professional Edition

MS Project 2013 Professional Edition został zaprojektowany tak, aby planowanie i zarządzanie projektami dowolnej wielkości było tak przejrzyste i proste, jak to tylko możliwe - od samego początku: W tym celu Centrum Projektów zintegrowane z Project 2013 sprawia, że tworzenie nowego projektu jest stosunkowo łatwe dla tych kierowników projektów, którzy korzystają z programu po raz pierwszy lub rzadko: najpierw wybierają odpowiedni z obszernego zestawu predefiniowanych szablonów i dostosowują go do dalszych wymagań. Podobnie możliwe jest importowanie danych lub informacji z programu Excel.

Alternatywnie można utworzyć niestrukturalny plik projektu w Project 2013 Professional z pustym jeszcze wykresem Gantta lub otworzyć odpowiedni starszy projekt i ponownie wykorzystać jego strukturę.

W celu zróżnicowanej identyfikacji odpowiednich zasobów lub ich rodzajów dostępnych jest obecnie wiele narzędzi, które są wykorzystywane intuicyjnie do planowania i kontroli przebiegu projektu. Dzięki zoptymalizowanemu interfejsowi pulpitu możliwe jest natychmiastowe przechwytywanie wszystkich istotnych informacji w dowolnym momencie, tak aby kierownicy projektu mieli przegląd ważnych elementów w każdej fazie.

Wyświetlanie według osi czasu w programie Project 2013 Professional zapewnia przejrzystość

Fundamentalnym elementem MS Project 2013 Professional jest widok osi czasu wykresu słupkowego Gantta, który pozwala kierownikom projektów zachować przegląd na każdym etapie, nawet w przypadku bardziej złożonego, długoterminowego planowania. Zawiera on migawkę aktualnego stanu projektu i oprócz najważniejszych zadań pokazuje również kamienie milowe - zwłaszcza wersja Professional Edition oferuje tutaj jeszcze większą szczegółowość. Za pomocą menu "Task Path" można oprócz pasków zadań wyróżnić poszczególne ścieżki zadań na wykresie Gantta. Po kliknięciu na pojedyncze zadanie, powiązane z nim ścieżki są wyświetlane w innym kolorze, dzięki czemu wyróżniają się na tle innych zadań.

Kompleksowe zarządzanie wszystkimi zasobami w MS Project Professional 2013

Najważniejszym zadaniem w zarządzaniu projektem jest dokładne zaplanowanie i wykorzystanie wszystkich wymaganych zasobów, do czego niezbędna jest przejrzysta prezentacja dostępnych zasobów. MS Project Professional 2013 oferuje dwa różne widoki do tego celu: "Tabela zasobów" oraz "Informacje o zasobach". Dodatkowo Project 2013 Professional rozróżnia trzy rodzaje zasobów: robociznę, materiały i koszty.

 • "Praca" obejmuje zarówno ludzi, jak i maszyny. Odpowiedni kalendarz umożliwia wprowadzenie godzin pracy lub okresów niedostępności, a także zawiera pola dla stawek godzinowych lub maksymalnych jednostek.
 • W "Material" zapisywane są istotne dla projektu materiały i odpowiadające im ilości.
 • "Koszty" pozwalają na odrębne ewidencjonowanie kwot jednorazowych lub okresowych.

Ponadto w Project Professional 2013 każdy typ zasobu oprócz dokładnego określenia jego przeznaczenia może mieć przypisany adres e-mail do komunikacji - opcjonalnie można w tym celu wykorzystać również Lync - oraz własne konto logowania z kodem identyfikacyjnym. Wolne pole tekstowe oferuje dodatkowe miejsce na dokładne przyporządkowanie zasobu, pole "Typ rezerwacji" rozróżnia również pomiędzy zasobami zaangażowanymi i zaplanowanymi. Dodatkowe opcje takie jak "Generic", "Active" lub "Inactive" itp. są dostępne dla budżetu i materiału.

Oprócz tych opcji precyzyjnego określania zasobów według typu, Project 2013 Professional oferuje jeszcze jedną opcję różnicowania, która wykracza poza poszczególne projekty: mianowicie pomiędzy zasobami ogólnie dostępnymi w całej firmie - nazywanymi "zasobami przedsiębiorstwa" i zarządzanymi przez administratora - a tzw. "zasobami lokalnymi" - dostępnymi tylko dla poszczególnych kierowników projektów, a dla bardziej precyzyjnego określenia odpowiednich umiejętności są "zasoby ogólne".

Kompleksowe raportowanie w MS Project Professional 2013

Tworzenie raportów informacyjnych dla wszystkich kluczowych faz lub pod różnymi aspektami jest również jednym z typowych zadań zarządzania projektami. Tutaj Project 2013 Professional oferuje wiele opcji: W ten sposób w przypadku trwającego projektu można udokumentować jego aktualny stan i opisać ważne fazy lub elementy, ale także po jego zakończeniu stworzyć reprezentację całego przebiegu projektu, która posłuży jako szablon dla przyszłych podobnych zadań. W tym celu Microsoft Project 2013 zawiera odpowiednie szablony raportów i szablony formatów tabelarycznych dla różnych typów raportów, wraz z odpowiednimi narzędziami do rysowania i tworzenia wykresów, które mogą być wykorzystane do udokumentowania wszystkich ważnych wartości planu bazowego, takich jak sposób pracy, czas trwania, daty i koszty, a także - w wersji Professional Edition pozwala na większą głębię i zróżnicowanie.

Raporty tworzone dla bieżącego projektu są automatycznie aktualizowane i dostosowywane, dzięki czemu zawsze dostarczają aktualnych informacji. Project 2013 Professional oferuje do tego celu widok dzielony, w którym można dokładnie obserwować, jak zmienia się dany raport w czasie rzeczywistym.

MS Project Professional 2013 oferuje również możliwość tworzenia dynamicznych raportów Burndown, które nie tylko zawierają harmonogram bazowy, ale również pokazują fazy w toku, fazy zakończone i zadania, ze zintegrowanym wykresem liniowym, który pokazuje na pierwszy rzut oka, czy harmonogram jest realizowany.

Wymagania systemowe dla Microsoft Project Professional 2013

Program Microsoft Project Professional 2013 jest dostępny do pobrania w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. Zarówno 32-bitowa, jak i 64-bitowa wersja edycji jest obsługiwana przez systemy operacyjne Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1. Jednak Microsoft Project Professional 2013 nie jest kompatybilny z Microsoft Office 2016! Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2012 obsługują program Project Professional 2013 tylko w wersji 64-bitowej. Obowiązują również następujące wymagania minimalne:

 • Systemy operacyjne: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - zarówno 32-bitowe jak i 64-bitowe
 • Serwerowe systemy operacyjne: Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012 - tylko 64-bitowe
 • Procesor: x86- lub x64-Bit z co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć RAM: co najmniej 1 GB (32-bitowa) lub 2 GB (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Wyświetlacz: Karta graficzna obsługująca DirectX10, rozdzielczość co najmniej 1.024 x 576 pikseli

Kup MS Project 2013 Professional Edition tanio jako używane oprogramowanie na Wiresoft

Wersja Professional Edition MS Project 2013 dostępna jest w Sklepie Internetowym Wiresoft jako licencja jednostanowiskowa - jest to oprogramowanie używane, co oznacza, że jego cena jest znacznie niższa od porównywalnego nowego oprogramowania - oznaczenie to nie oznacza jednak ograniczenia zakresu funkcji, nie tylko dlatego, że oprogramowanie z reguły nie podlega zużyciu.

Oferowana w Wiresoft jako Oprogramowanie Używane licencja pojedyncza na wersję Professional Edition programu Project 2013 polega na rozwiązaniu licencji wolumenowej i przekształceniu jej w licencje pojedyncze tego programu firmy Microsoft, który został wcześniej zakupiony i być może również jako taki jest wykorzystywany w firmie. Podział licencji wolumenowej nie powoduje negatywnych skutków, takich jak ograniczenie jej użyteczności, ani nie stanowi prawnie niedopuszczalnego procesu, co więcej, wszystkie licencje na oprogramowanie Microsoft Project 2013 oferowane w Wiresoft jako oprogramowanie używane, jak również na inne programy Microsoft, pochodzą pierwotnie od firmy. Oznacza to, że również tutaj obowiązuje aktualne orzecznictwo, które wyraźnie wyjaśnia, że zakup lub sprzedaż używanego oprogramowania jest procesem prawnym. Fakt ten został również potwierdzony przez różne prawnie wiążące orzeczenia sądowe.

Dla Ciebie jako kupującego oznacza to, że z jednej strony możliwe ryzyko odpowiedzialności jest niezawodnie wykluczone, z drugiej strony używane oprogramowanie Wiresoft jest również odporne na audyt dzięki kompletnej dokumentacji łańcucha kupującego i sprzedającego. Wersja zakupowa MS Project 2013 Professional Edition oferowana przez firmę Wiresoft oprócz znacznie niższej ceny sprzedaży posiada również zaletę nieograniczonej użyteczności: nie zawiera abonamentu, który może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Zakup oprogramowania od Wiresoft jest więc bezpieczną transakcją, która oferuje same korzyści! Co więcej, ta starsza wersja Project Professional nie jest prawie w ogóle oferowana w regularnym handlu.

Oprócz szczególnie korzystnej ceny używanej licencji Project 2013 Professional, możesz skorzystać z bezpiecznego natychmiastowego pobrania i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dołączonego ważnego klucza licencyjnego.

Dzięki używanym licencjom na oprogramowanie od Wiresoft - nie tylko na MS Project 2013 - jako kupujący możesz nadal korzystać ze starszych edycji programów Microsoft, ponadto znajdziesz również inne ekskluzywne aplikacje niedostępne w konwencjonalnym handlu dla użytkowników indywidualnych: należy do nich wiele programów kompatybilnych z MS Project 2013 Professional, jak również z nowszymi wersjami - również z systemami operacyjnymi Windows. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Project 2013 Professional lub jakiegokolwiek innego oferowanego programu Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub mailowo czy telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie