Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10019
 • 076-05334
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
490,90 zł * 543,90 zł * (9,74% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


MS Project Standard 2013 to popularna edycja oprogramowania Microsoft do rejestrowania, planowania, a także administrowania i dokumentowania najróżniejszych rodzajów projektów, nie tylko w małych i średnich firmach, ale także przez freelancerów. Program oferuje wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia do definiowania i delegowania typowych zadań w zarządzaniu projektami. To oprogramowanie do zarządzania projektami może być również szybko używane przez takich niedoświadczonych użytkowników, którzy są już zaznajomieni z interfejsem użytkownika znanym z pakietu Office. Ponadto wszystkie funkcje są intuicyjnie łatwe w użyciu oprócz ich przejrzystego układu.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"

Project 2013 Standard - sprawdzony program do zarządzania projektami Microsoft w wersji do kupienia

MS Project Standard 2013 to popularna edycja oprogramowania Microsoft do rejestrowania, planowania, a także administrowania i dokumentowania najróżniejszych typów projektów, nie tylko w firmach małej i średniej wielkości, ale także przez freelancerów: Program oferuje wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia do definiowania i delegowania typowych zadań w zarządzaniu projektami. Nawet tak niedoświadczeni użytkownicy mogą szybko korzystać z tego oprogramowania do zarządzania projektami, którzy są już zaznajomieni z interfejsem użytkownika znanym z Office, co więcej, oprócz przejrzystego układu, wszystkie funkcje są intuicyjnie łatwe w obsłudze.

Narzędzia dostępne w MS Project Standard 2013 służą do bezpiecznego planowania i kontroli zasobów, terminów i budżetów w celu pomyślnej realizacji zapisanych projektów. Ponadto, liczne automatyzacje w Project 2013 Standard upraszczają planowanie projektu, dzięki czemu wąskie gardła w zasobach i terminach są wykrywane i eliminowane na czas. Wyświetlanie projektów na osi czasu zapewnia lepszy przegląd, zwłaszcza w przypadku złożonych projektów, a poszczególne ścieżki zadań mogą być wyróżnione, dzięki czemu wszyscy członkowie zespołu mogą szybko uzyskać wgląd w aktualny status. Ponadto w Project 2013 Standard można tworzyć wiele ocen w formie raportów informacyjnych o statusie, wynikach, zasobach itp. w celu skutecznej komunikacji ze wszystkimi zaangażowanymi osobami, które można dalej wykorzystywać w aplikacjach Office, takich jak Word i PowerPoint.

Dla jakich użytkowników został stworzony projekt Standard 2013?

MS Project 2013 w wersji StandardEdition został zaprojektowany, aby spełnić potrzeby kierowników projektów, którzy rozwijają i zarządzają projektami samodzielnie lub w małych i średnich przedsiębiorstwach. Rozbudowane funkcje i cechy zintegrowane w Project 2013 Standard oferują wszystkie możliwości, jakie pojawiają się w typowych zadaniach zarządzania projektami: od tworzenia harmonogramów projektów, planowania zasobów i kosztów, po zarządzanie wszystkimi poszczególnymi zadaniami i raportowanie.

Ta pojedyncza licencja na Microsoft Project 2013 Standard edition jest dostępna w firmie Wiresoft jako oprogramowanie używane w formie wersji zakupowej, dzięki czemu jej cena jest szczególnie korzystna, a jej zakup stanowi korzyść ekonomiczną również dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą i freelancerów. Ponadto Project 2013 jest obsługiwany przez Windows 7, dzięki czemu do korzystania z oprogramowania nie jest konieczny zakup nowszego systemu operacyjnego.

Oprócz innych edycji Project i nowszych wersji, w sklepie internetowym Wiresoft Software można znaleźć również inne aplikacje Microsoft, takie jak systemy operacyjne - zawsze jako oprogramowanie używane, a więc na korzystnych warunkach. Poniższe zestawienie przedstawia najważniejsze funkcje edycji Project 2013 Standard.

Ważne cechy programu Project 2013 Standard Edition do efektywnego zarządzania projektami

Głównym celem MS Project 2013 Standard Edition jest sprawienie, aby planowanie i realizacja projektów były jasne i proste w każdej fazie od samego początku. Zaczyna się to już przy tworzeniu nowego zadania: Dzięki zintegrowanemu w Project 2013 Centrum Projektów użytkownicy mogą w kilku krokach, nawet bez większej wiedzy, stworzyć nowy projekt. W tym celu mogą oni również wybierać spośród wielu predefiniowanych szablonów i importować odpowiednie informacje, np. z Excela. Kierownicy projektów, którzy są już zaznajomieni z programem Project 2013, mogą również utworzyć pusty projekt z niewypełnionym wykresem Gantta lub otworzyć w tym celu starszy projekt. Wiele intuicyjnie obsługiwanych funkcji i narzędzi umożliwia zróżnicowaną identyfikację wszystkich zasobów oraz dokładne śledzenie postępów projektu, w tym tworzenie raportów dla wszystkich decydujących faz. Ponadto, zoptymalizowany interfejs pozwala użytkownikom na szybkie przechwytywanie wszystkich istotnych informacji, tak aby zawsze mieli przegląd wszystkich szczegółów.

Efektywne zarządzanie zasobami w programie Project 2013 Standard

Jednym z głównych zadań zarządzania projektem jest przejrzyste zarządzanie wszystkimi dostępnymi zasobami. W MS Project Standard 2013 dostępne są w tym celu dwa widoki "Tabela zasobów" i "Informacje o zasobach".

Projekt 2013 Standard rozróżnia trzy rodzaje zasobów: pracę, materiały i koszty.

 • W zakładce "Praca" - w zależności od rodzaju projektu - można podać zarówno ludzi, jak i maszyny. Można je dodatkowo uzupełnić o kalendarz godzin pracy lub czasu niedostępności, jak również o stawki godzinowe lub maksymalne jednostki.
 • W sekcji "Materiał" zapisywane są wszystkie typowe materiały eksploatacyjne i ich ilości.
 • W sekcji "Koszty" można dokonać rozróżnienia pomiędzy tymi, które ponoszone są jednorazowo, a tymi, które ponoszone są okresowo.

W celu dokładnego wprowadzenia i zdefiniowania danego typu zasobu, oprócz dokładnego określenia nazwy zasobu, można użyć adresu e-mail do bezpośredniej komunikacji - również poprzez Lync, jeśli jest używany -, oddzielnego konta logowania, jak również kodu identyfikacyjnego, a także wolnego pola tekstowego do przydzielania zasobów. Ponadto w punkcie "Typ rezerwacji" można dokonać rozróżnienia pomiędzy zasobami zaangażowanymi i zaplanowanymi, które określają bardziej szczegółowo dostępność, oprócz dalszych opcji wejściowych dla kosztów lub budżetu i materiału - tutaj dostępne są dalsze opcje dla dodatkowych specyfikacji, takich jak "Ogólne", "Aktywne" lub "Nieaktywne" itp.

Ponadto Project 2013 Standard pozwala na dalsze rozróżnienie pomiędzy zasobami dostępnymi dla całej firmy - tzw. zasobami przedsiębiorstwa, które są zarządzane przez administratora - jak również zasobami lokalnymi, z których może korzystać tylko konkretny kierownik projektu, oraz zasobami ogólnymi, pozwalającymi na bardziej precyzyjne określenie indywidualnych umiejętności.

Aby ułatwić planowanie zasobów, zwłaszcza w przypadku dużej liczby projektów, Project 2013 Standard udostępnia różne automatyzacje, które upraszczają planowanie projektów. Na przykład program wskazuje, kiedy zasób jest przydzielony do dwóch jednoczesnych zadań. Wszystkie zmiany dokonywane w ramach projektu automatycznie wpływają na wszystkie inne komponenty, których dotyczą.

Osie czasowe w programie Project 2013 Standard dla większej przejrzystości

Dzięki widokowi osi czasu, kierownicy projektów mogą śledzić bardziej złożone i długoterminowe procesy za pomocą MS Project 2013 Standard. Wykres słupkowy Gantta zapewnia zróżnicowane ujęcie aktualnego stanu, pokazując najważniejsze zadania i kamienie milowe; może być również wykorzystywany do raportowania.

Poszczególne ścieżki zadań na wykresie Gantta mogą być wyróżnione dla przejrzystości za pomocą menu "Ścieżka zadania" o tej samej nazwie na paskach zadań. Po kliknięciu na konkretne zadanie, odpowiednie ścieżki są wyświetlane w ich własnym kolorze, aby wyróżnić je od innych.

Profesjonalne raportowanie w MS Project Standard 2013

Zarówno w trakcie trwania projektu, jak i po jego zakończeniu, tworzenie informacyjnych raportów jest jednym z Standard-zadań w zarządzaniu projektami, aby udokumentować aktualny stan, jak również opisać ważne etapy, czy  wykorzystać reprezentację całego przebiegu projektu jako szablon dla przyszłych podobnych zadań. W MS Project Standard 2013 można również tworzyć dynamiczne raporty Burndown, pokazujące planowane i zakończone fazy i prace w postaci wykresu liniowego obok planu bazowego, pokazując na pierwszy rzut oka, czy harmonogram danego projektu jest dotrzymywany.

Program Microsoft Project 2013 zawiera dopasowane szablony raportów dla wszystkich typów raportowania, a także szablony i narzędzia formatu tabel, widoki, narzędzia do rysowania i tworzenia wykresów oraz inne narzędzia do dokumentowania kluczowych wartości bazowych, takich jak czas trwania, praca, koszty i daty, o różnej głębokości, w zależności od potrzeb.

Raporty tworzone na potrzeby trwającego projektu są automatycznie korygowane i dzięki temu zawierają zawsze aktualne informacje. Dodatkowo w Project 2013 Standard dostępny jest również widok podzielony, który pozwala obserwować lub kontrolować, jak zmienia się raport w miarę aktualizacji danych w czasie rzeczywistym.

Wymagania systemowe dla Microsoft Project Standard 2013

Microsoft Project Standard 2013 jest dostępny do pobrania w następujących wersjach: 32-bit i 64-bit. Zarówno 32-bitowa, jak i 64-bitowa wersja Project 2013 jest obsługiwana przez systemy operacyjne Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1. Jednak oprogramowanie Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2012 jest obsługiwane tylko w wersji 64-bitowej

wspierane. Jednak Microsoft Project Standard 2013 nie jest kompatybilny z Microsoft Office 2016! Obowiązują następujące minimalne wymagania:

 • Systemy operacyjne: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - 32-bitowe lub 64-bitowe
 • Serwerowe systemy operacyjne: Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012 - 64-bit
 • Procesor: procesor x86- lub x64-bitowy, co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć RAM: co najmniej 1 GB (32-bitowa) lub 2 GB (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Wyświetlacz: Karta graficzna obsługująca DirectX10 i rozdzielczość co najmniej 1 024 x 576 pikseli

Edycja Project 2013 Standard w Wiresoft kupuj tanio jako używane oprogramowanie

Edycja Standard MS Project 2013 oferowana jest w sklepie internetowym Wiresoft jako licencja jednostanowiskowa - jako oprogramowanie używane ma znacznie niższą cenę od porównywalnego nowego oprogramowania - przy czym oznaczenie to nie oznacza ograniczenia jego funkcjonalności, gdyż oprogramowanie nie podlega zużyciu, a ponadto tak starsze wersje oprogramowania Microsoft są rzadko oferowane w regularnym obrocie handlowym.

Ta licencja na pojedynczego użytkownika edycji Standard programu MS Project 2013 w formie tzw. oprogramowania używanego powstała poprzez rozbicie licencji wolumenowej i przekształcenie jej w pojedyncze licencje tego samego programu, który został wcześniej zakupiony i ewentualnie używany przez firmę lub organizację. Wszystkie licencje oferowane przez firmę Wiresoft jako używane oprogramowanie do Microsoft Project 2013, jak również do innych programów Microsoft, pochodzą z firm, dlatego też obowiązujące orzecznictwo ma również zastosowanie: Wyjaśnia to wyraźnie, że zakup lub sprzedaż używanego oprogramowania jest procesem legalnym, co zostało potwierdzone w różnych prawomocnych orzeczeniach sądowych. W ten sposób ewentualne ryzyko odpowiedzialności dla Ciebie jako kupującego jest niezawodnie wykluczone, używane oprogramowanie Wiresoft jest również odporne na audyt dzięki kompletnej dokumentacji łańcucha kupującego i sprzedającego.

Oferowana wersja zakupowa MS Project 2013 Standard oprócz wyraźnie niższej ceny sprzedaży oferuje również zaletę nieograniczonej czasowo użyteczności, ponieważ nie jest z nią związany żaden abonament z dodatkowymi kosztami. Tak więc zakup oprogramowania od Wiresoft to bezpieczna transakcja, która oferuje same korzyści! Oprócz szczególnie korzystnej ceny licencji MS Project 2013 Standard, zyskują Państwo również możliwość bezpiecznego i natychmiastowego pobrania oraz natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dołączonego ważnego klucza licencyjnego.

Dzięki używanej licencji na oprogramowanie MS Project 2013 lub na inne oprogramowanie Microsoft, jako kupujący możesz nadal korzystać ze starszych edycji programów Microsoft, jak również z ekskluzywnych lub nawet nowszych aplikacji, które nie są dostępne w zwykłym handlu dla użytkowników indywidualnych. Sklep z używanym oprogramowaniem Wiresoft oferuje do tego celu wiele innych programów firmy Microsoft, oprócz tych zgodnych z MS Project 2013 Standard, a także nowszych wersji - w tym z systemów operacyjnych Windows. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Project 2013 Standard lub innego programu Microsoft znajdującego się w ofercie, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub mailowo czy telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie