Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL

2 905,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10430
 • R18-05768
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Kup 25 User CALs dla Microsoft Windows Server 2019 jako licencje używane W przypadku...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"

Kup 25 User CALs dla Microsoft Windows Server 2019 jako licencje używane

W przypadku licencjonowania edycji standardowej lub edycji dla centrów danych Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji serwerowych opartych na rdzeniu, wymagana jest również licencja dostępu klienta dla każdego użytkownika: np. Windows Server 2019 User CAL; daje ona odpowiedniemu zarejestrowanemu użytkownikowi prawa dostępu do tego serwera Windows.

Dzieje się tak dlatego, że licencje podstawowe na edycję standardową lub edycję dla centrów danych systemu Windows 2019 Server nie zawierają żadnych dalszych praw użytkownika, w związku z czym muszą one zostać zakupione oddzielnie jako User CAL, aby konkretny użytkownik był osobiście upoważniony do dostępu do serwera Windows Server tylko za pośrednictwem - choć dowolnie wybranego - urządzenia końcowego.

Używany User CAL dla Windows Server 2019 od Wiresoft nie tylko ma niższą cenę niż inne licencje dostępu klienta oferowane jako nowe w handlu oprogramowaniem, ale są one również dostępne pojedynczo zamiast w pakiecie. Niemniej jednak, używane CAL mają taką samą funkcjonalność jak licencje User Client Access Licences dla Windows Server 2019 dostępne za pośrednictwem oficjalnego programu licencjonowania wolumenowego Microsoft.

Korzystaj ze wszystkich zalet systemu MS Windows Server 2019 dzięki używanemu CAL

Standardowa lub przeznaczona dla centrów danych edycja Windows Server 2019 oferuje wiele nowych funkcji, zwłaszcza w przypadku korzystania z aplikacji chmurowych opartych na systemie Windows 10. Na przykład Software Defined Networking (SDN) umożliwia nie tylko centralną konfigurację fizycznych urządzeń sieciowych, takich jak routery i przełączniki, ale także wirtualnych urządzeń sieciowych - np. bram - oraz ich dynamiczne zarządzanie. Dodatkowo, Windows Server 2019 daje możliwość peeringu dwóch sieci, aby połączyć je niemal bezproblemowo. Inne funkcje, z których mogą korzystać użytkownicy posiadający używany program User CAL, to m.in:

 • Bezpieczne szyfrowanie sieci wirtualnych dzięki funkcjom Encrypted Networks i Datagram Transport Layer Security (DTLS)
 • Nowe funkcje Hyper-Converged Infrastructure (HCI) zmniejszają złożoność i upraszczają wdrażanie infrastruktury ITV
 • Ulepszona integracja systemu Linux z osłoniętymi maszynami wirtualnymi
 • Wykorzystanie kontenerów Kubernetes
 • Advanced Threat Protection dla ochrony wrażliwych danych i wczesnego wykrywania ataków
 • Storage Spaces Direct do agregacji pamięci masowej serwerów lokalnych w wirtualny klaster
 • Replika pamięci masowej zapobiega utracie danych na poziomie systemu plików i minimalizuje czas przestoju dzięki gotowości na wypadek awarii

Ważne informacje o używanych numerach User CAL dla Windows Server Standard i Datacenter Edition 2019

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft, takie jak User CAL, również posiada te same opcje, aby wykorzystać wszystkie zintegrowane funkcje danego systemu Windows Server 2019 Edition: W szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom oraz organizacjom oferuje to ekonomiczną alternatywę dla licencjonowania serwerów, ponieważ można je również dostosować do potrzeb:

Informacje na temat licencjonowania CAL systemu Windows Server 2019

Warunki licencjonowania Microsoft oferują licencjonowanie Windows Server 2019 według rdzeni/procesorów dla edycji Standard i Datacenter, przy czym musi ono być uzupełnione o licencjonowanie użytkowników lub urządzeń końcowych; wszelkie CAL zawarte w licencji serwera są wyposażone wyłącznie w uprawnienia administratora, a więc do korzystania z rzeczywistych usług serwera Windows każdy dedykowany użytkownik wymaga licencji dostępowej (User CAL); musi ona również odpowiadać identycznej lub wyższej wersji serwera Windows - więcej informacji na ten temat poniżej.

Tylko ta osobista licencja dostępu do klienta uprawnia użytkownika do korzystania z funkcji systemu Windows Server w wersji 2019; zawiera ona czyste prawa dostępu do środowiska klient/serwer systemu Windows Server 2019 i nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania, które trzeba jeszcze zainstalować.

Jakie są zalety licencjonowania Windows Server 2019 Standard lub Datacenter Edition z User CALs?

Licencjonowanie CAL w systemie Windows Server 2019 umożliwia elastyczne i oparte na potrzebach zarządzanie uprawnieniami użytkowników. Stosowanie używanych licencji dostępowych dla użytkowników jest bardziej ekonomicznym sposobem korzystania z usług Windows Server, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ licencje dostępowe dla klientów należy zakupić tylko dla takiej liczby pracowników, jaka jest rzeczywiście potrzebna. Model licencjonowania firmy Microsoft oferuje dwa rodzaje CAL-ów dla systemu Windows Server 2019:

 • Windows Server 2019 User CAL: daje dedykowanemu użytkownikowi prawa dostępu do serwera
 • Windows Server 2019 User CAL: daje prawa dostępu do serwera dla dedykowanego urządzenia końcowego (PC, laptop, tablet, telefon)

Numery CAL użytkownika można również łączyć z numerami CAL urządzenia.

Uwaga zgodność wersji CALs z Windows Server 2019!

User CAL dla Windows Server 2019 nie tylko przyznaje danemu użytkownikowi prawa dostępu do Windows Server w wersji 2019, ale również do starszych wersji, takich jak 2014 (downgrade). Daje to przewagę nad CAL-ami, które zostały zaprojektowane specjalnie tylko dla poprzedniej wersji systemu Windows Server 2019, ponieważ nie można ich użyć do uzyskania dostępu do systemu Windows Server w wersji 2019 (uaktualnienie). Dlatego przy zakupie User CALs dla Windows Server 2019 należy zwrócić uwagę, czy licencja na serwer i licencja na dostęp klienta są kompatybilne.

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę przy licencjonowaniu systemu Windows Server 2019 z używaną usługą User CAL?

Jak już wspomniano, tylko określony zarejestrowany pracownik otrzymuje osobiste prawa dostępu do Windows Server 2019 za pomocą User CAL, przy czym ważne jest tutaj, że odpowiednie urządzenie końcowe obsługujące system Windows może być dowolnie wybrane. Po zakończeniu rejestracji użytkownika nie można już tego zmienić. W zasadzie nie jest również możliwa zmiana typu CAL z User na Device CAL lub odwrotnie. Możliwe jest jednak połączenie User CALs z Device CALs dla Windows Server 2019.

Te przepisy firmy Microsoft dotyczące licencjonowania CAL mają na celu zapobieganie niewłaściwemu dostępowi do systemu Windows Server 2019. Dodatkowo zapewniają one bezpieczeństwo firmy i jej danych, ponieważ nieuprawnieni lub postronni użytkownicy są wykluczeni z korzystania z usług.

Czym różni się User CAL dla Windows Server 2019 od Device CAL?

W zasadzie używany User CAL dla Windows Server 2019 nie różni się funkcjonalnością od licencji dostępu klienckiego opartej na urządzeniu - zwanej Device CAL. Ich zalety są widoczne tylko w typowym sposobie dostępu do Windows Server w firmie:

Licencja na dostęp użytkownika do systemu Windows Server 2019 jest związana wyłącznie z konkretnym pracownikiem, ale oferuje swobodny wybór urządzenia końcowego w zakresie dostępu do serwera Windows, niezależnie od tego, gdzie się ono znajduje. W porównaniu z licencją na dostęp do urządzeń końcowych, licencja User CAL oferuje zatem inny zakres korzystania, ponieważ licencjonowany użytkownik nie jest związany w odniesieniu do używanego komputera lub podobnego urządzenia - zawsze pod warunkiem, że używane urządzenie końcowe ma dostęp do Internetu. Oznacza to, że użytkownik może uzyskać dostęp do serwera Windows nie tylko z komputera stacjonarnego na stanowisku pracy w firmie, ale także zewnętrznie: np. za pośrednictwem prywatnego laptopa, tabletu czy smartfona - podczas podróży służbowej lub także w domowym biurze.

User CALs dla Windows Server 2019 oferują zatem takim pracownikom bardziej elastyczne korzystanie z funkcji Windows Server, którzy często zmieniają swoje środowisko pracy i używają istniejącego urządzenia końcowego do łączenia się z serwerem, ponieważ dzięki User CAL zawsze używają do tego celu swojego osobistego konta.

Wniosek

Który typ licencji na dostęp klienta dla Windows Server 2019 oferuje więcej korzyści w użytkowaniu w przedsiębiorstwie różni się zatem w zależności od przypadku. Znaczenie ma tutaj liczba pracowników korzystających z serwera Windows w stosunku do dominującego sposobu dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: jeżeli większość z nich korzysta na przemian z mobilnych urządzeń końcowych lub różnych urządzeń samodzielnych, a tym samym z różnych stacji roboczych, aby uzyskać dostęp do serwera Windows, osobiste konto User CAL oferuje więcej korzyści. Jak już wspomniano, decyzja o odpowiednim typie licencjonowania dostępu klienckiego musi zostać podjęta przed zakupem, ponieważ User CAL dla Windows Server 2019 nie może zostać przekształcony w Device CAL lub odwrotnie. Możliwe jest jednak łączenie CAL-ów User CALs i Device CALs dla Windows Server 2019 lub ich równoległe wykorzystanie.

Used User CALs for Microsoft Windows Server 2019 dostępne od pojedynczej licencji w Sklepie Internetowym Wiresoft

Used User CALs dla MS Windows Server 2019 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już jako licencja pojedynczego użytkownika - nie mają tu zastosowania żadne zapisy dotyczące licencji wolumenowych Microsoft. Oznaczenie jako "używane" nie oznacza żadnych ogólnych wad w użyteczności CAL-i użytkownika, ponieważ oprogramowanie z zasady nie może ulec zużyciu.

Informacje o używanych User CALs dla Windows Server 2019 od Wiresoft

Używane User CALs dla Windows Server 2019 są typowymi licencjami dostępowymi dla pracowników, ponieważ w przeciwnym razie są one również dostępne w ramach programu licencyjnego Microsoft; w przeciwieństwie do nich stanowiły one kiedyś część licencji wolumenowej użytkownika dla Windows Server 2019 jako Oprogramowania używanego, którą nabył poprzedni nabywca, zazwyczaj firma. Niewymagane przez nią licencje dostępowe dla użytkowników, a nawet pełna licencja wolumenowa, zostały odsprzedane firmie Wiresoft. W procesie tym rozwiązano licencję wolumenową i przekształcono ją w licencje indywidualne, a powstałe w ten sposób licencje indywidualne na dostęp dla użytkowników oznaczono jako oprogramowanie używane. Pomimo oznaczenia jako "używane", takie CALe użytkownika dla Windows Server 2019 są w pełni użyteczne, ponieważ nie różnią się od nowej licencji żadnym ograniczeniem w funkcjonalności czy okresie użytkowania.

Zabezpieczenie nabywcy używanego oprogramowania dla licencji User CALs dla Windows Server 2019

Używane licencje User CALs dla Windows Server są nie tylko tańszą alternatywą dla licencji Windows Server dla klientów Wiresoft, ale są również bezpieczne! Jako klient otrzymujesz już od nas po obniżonej cenie w porównaniu z "nieużywanymi" nowymi CAL-ami jeden User CAL dla Microsoft Windows Server 2019, poza tym masz zwykłe bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dołączonego klucza licencji wolumetrycznej.

Czy kupowanie i używanie używanych CAL-ów dla Windows Server 2019 jest legalne?

Wszystkie licencje użytkowników i inne licencje dostępowe dla Windows Server 2019, które kupujesz od Wiresoft, pochodzą z zapasów licencyjnych firm lub organizacji. Dlatego też zarówno sprzedaż, jak i zakup podlegają obowiązującej jurysdykcji, która wyraźnie zezwala na handel używanym oprogramowaniem; różne orzeczenia sądowe wyraźnie potwierdziły zgodność z prawem.

Dla klientów zakup User CALs dla Windows Server 2019 lub innych licencji dostępu do klienta oferowanych przez Wiresoft jako oprogramowanie używane oraz ich użytkowanie stanowi tym samym bezpieczeństwo prawne, ponieważ ani Wiresoft, ani Ty jako klient nie naruszacie żadnych przepisów prawa. Ponadto, używane certyfikaty CAL firmy Wiresoft są również odporne na audyt dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Korzyści dla Wiresoft przy zakupie używanych User CALs dla Windows Server 2019

Podsumowanie: Używane oprogramowanie od Wiresoft oferuje naszym klientom przystępną cenowo alternatywę dla wielu ofert innych dostawców oprogramowania, nie tylko dla User CALs dla Windows Server 2019, ale także dla innych licencji dostępowych.Ponadto, jak już wskazano, nie ma ograniczeń dotyczących minimalnej liczby User CALs, które należy nabyć przy zakupie - w przeciwieństwie do nieelastycznych tieringów dla licencji dostępowych dla klientów, więc firmy i inni klienci mogą obniżyć koszty licencjonowania serwerów dzięki możliwości dokładnego licencjonowania rzeczywistego wykorzystania usług Windows Server.

W sklepie internetowym Wiresoft, oprócz licencji dostępowych na oprogramowanie używane User CALs, znajdziesz również Device CALs dla Windows Server 2019 - a także licencje na inne wersje Windows Server lub inne oprogramowanie serwerowe, wraz z odpowiednimi licencjami dostępowymi. W ten sposób można również uzupełnić lub zaktualizować istniejący zasób oprogramowania w innych obszarach po korzystnych cenach z używanymi licencjami, a także uniknąć kosztów nabycia nowego sprzętu oraz problemów z kompatybilnością ze względu na niejednolite wersje oprogramowania.

Oprócz CAL-ów i oprogramowania serwerowego w Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne produkty oprogramowania Microsoft - ze wszystkimi zaletami używanego oprogramowania Wiresoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące User CALs for Windows Server 2019 lub dowolnego innego produktu Microsoft, prosimy o kontakt poprzez czat, email lub telefonicznie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany