Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10074
 • R18-05767
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
94,90 zł * 103,90 zł * (8,66% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x Urządzenie CAL
System  Windows Server 
CAL Urządzenie CAL
Zakres dostawy Prawo użytkowania
Czas trwania Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Terminal Server nie jest kompatybilny(zobacz RDS CAL )


W przypadku wersji Standard lub Datacenter Edition systemu Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji na rdzenie serwera, wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla każdego urządzenia końcowego, za pośrednictwem którego ma być uzyskiwany dostęp do usług serwera: W tym celu dostępny jest system Windows Server 2019 Urządzenie CALza pomocą którego określony komputer (PC, laptop itp.) zarejestrowany w tym celu otrzymuje odpowiednie prawa dostępu.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL"

Kup Device CAL dla Microsoft Windows Server 2019 używany

W przypadku Standard- lub Datacenter edition of Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji na rdzenie serwera, wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla każdego urządzenia końcowego, za pośrednictwem którego mają być dostępne usługi serwera: Do tego celu służy Windows Server 2019 Device CAL, który nadaje zarejestrowanemu w tym celu konkretnemu komputerowi (PC, laptop itp.) odpowiednie prawa dostępu.

Licencje core dla Windows 2019 Server Standard lub Datacenter nie zawierają uprawnień dla użytkowników, dlatego należy je zakupić osobno w postaci Device CAL, każdy użytkownik, który jest uprawniony do korzystania z urządzenia końcowego w nie wyposażonego, może następnie za jego pomocą uzyskać dostęp do serwera Windows.

Używane Device CALs dla Windows Server 2019 są nie tylko dostępne w firmie Wiresoft w niższej cenie niż licencje dostępu do klienta oferowane jako nowe w handlu oprogramowaniem, ale również są dostępne pojedynczo zamiast w wagach. Te używane urządzenia Device CALs mają taką samą funkcjonalność jak licencje Device Client Access Licenses dla Windows Server 2019 dostępne w oficjalnym programie Microsoft Volume Licensing Program.

Korzystaj ze wszystkich funkcji MS Windows Server 2019 z używanym urządzeniem Device CAL

Windows Server 2019 jest oparty na Windows 10 i oferuje w edycji Standard- jak również Datacenter wiele nowych funkcji szczególnie dla korzystania z aplikacji opartych na chmurze. Zintegrowany Software Defined Networking (SDN) oferuje możliwości nie tylko centralnej konfiguracji fizycznych urządzeń sieciowych, takich jak routery i przełączniki, ale również wirtualnych urządzeń sieciowych, takich jak bramy, w tym dynamicznego zarządzania. Ponadto, dzięki Windows Server 2019 możliwe jest peering dwóch sieci, dzięki czemu są one niemal bezproblemowo połączone. Inne ciekawe funkcje, które są również dostępne dla użytkowników posiadających konto Used Device CAL, to m.in:

 • Encrypted Networks i Datagram Transport Layer Security (DTLS) do bezpiecznego szyfrowania w sieciach wirtualnych
 • Hyper-Converged Infrastructure (HCI) zmniejsza złożoność i upraszcza wdrażanie infrastruktury IT
 • Zoptymalizowane wykorzystanie systemu Linux z osłoniętymi maszynami wirtualnymi
 • Usługi kontenerowe Kubernetes
 • Advanced Threat Protection do wczesnego wykrywania ataków i ochrony wrażliwych danych
 • Storage Spaces Direct umożliwia agregację lokalnych serwerowych magazynów danych w wirtualny klaster
 • Replika pamięci masowej ogranicza utratę danych na poziomie systemu plików
 • Gotowość na wypadek katastrofy minimalizuje również czas przestoju

Najważniejsze fakty dotyczące Used Device CALs dla Windows Server Standard- i Datacenter-Edition 2019 w skrócie

Nawet jako Used Software, Device CAL od Wiresoft posiada te same opcje dostępu, aby móc korzystać z funkcji dostępnych w obu edycjach Windows Server 2019: Szczególnie małym i średnim firmom oraz organizacjom oferuje to tanią alternatywę dla wyposażenia pracowników w licencje dostępowe Windows Server na urządzenia końcowe, również dlatego, że umożliwia indywidualne licencjonowanie.

Informacje o licencjonowaniu Windows Server 2019 z CALs

W przypadku edycji Standard i Datacenter, Microsoft License Management oferuje alternatywną opcję licencjonowania Windows Server 2019 przez poszczególne rdzenie/procesory; w ten sposób należy uzupełnić to o licencjonowanie punktów końcowych (lub użytkowników) lub. Ponieważ takie CALe zawarte w licencji serwera przeznaczone są wyłącznie dla administratorów, a nie do typowego korzystania z usług serwera Windows, dlatego do tego każde pojedyncze urządzenie końcowe wymaga odpowiedniej licencji dostępowej (Device CAL). To Device CAL musi odpowiadać identycznej lub wyższej wersji serwera Windows- więcej szczegółów na temat scenariuszy poniżej.

W związku z tym tylko ta licencja na dostęp klienta dla danego urządzenia uprawnia użytkownika do korzystania z funkcji serwera Windows w wersji 2019 na urządzeniu końcowym z obsługą Windows. Oprócz praw dostępu dla środowiska klient/serwer serwera Windows Server 2019, CAL nie zawiera żadnego innego oprogramowania, które musi być zainstalowane w pierwszej kolejności.

Jakie są korzyści z Device CALs dla Windows Server 2019 Standard- i Datacenter edition?

Po pierwsze, licencjonowanie oparte na CAL w Windows Server 2019 umożliwia elastyczne i oparte na potrzebach zarządzanie prawami do danych komputerów. Szczególnie używane licencje dostępowe na urządzenia stanowią dla SMB bardziej ekonomiczną alternatywę korzystania z usług serwera Windows: Dzieje się tak dlatego, że nie ma tu ograniczeń wynikających ze skali, dzięki czemu licencje na dostęp kliencki należy zakupić tylko dla takiej liczby pracowników, jaka jest rzeczywiście potrzebna. Model licencjonowania Microsoft oferuje w sumie dwa rodzaje CAL-ów dla Windows Server 2019:

 • Device CAL dla Windows Server 2019: daje prawa dostępu do serwera do dedykowanego urządzenia typu endpoint (PC, Laptop, Tablet, Telefon)
 • User CAL dla Windows Server 2019: daje prawa dostępu do serwera dedykowanemu użytkownikowi

Możliwe jest również równoległe korzystanie z CAL użytkownika i CAL urządzenia.

Prosimy zwrócić uwagę na zgodność wersji dla Device CALs dla Windows Server 2019!

Device CAL dla Windows Server 2019 nie tylko wyposaża urządzenie końcowe w prawa dostępu do Windows Server 2019, ale również obejmuje dostęp do starszych wersji, takich jak 2016 (downgrade). Dzięki temu Server Device CAL 2019 ma przewagę nad starszymi wersjami Device CAL, które dotyczą wcześniejszej wersji Windows Server 2019, ponieważ takiej wersji nie można użyć w celu uzyskania dostępu do Windows Server w wersji 2019 (upgrade). Mimo że obecnie nie ma nowszych Device CALs dla Windows Server niż wersja 2019, nadal należy zawsze dbać o to, aby licencja serwera i licencja dostępu klienta były kompatybilne.

Co jeszcze jest ważne przy licencjonowaniu Windows Server 2019 z używanym Device CAL?

Jak wspomniano powyżej, Device CAL zawsze przyznaje prawa dostępu do Windows Server 2019 tylko jednemu pojedynczemu urządzeniu końcowemu (Device). Po zakończeniu rejestracji CAL dokładnie na tym urządzeniu, licencji nie można już przenieść na inny komputer. Nie jest również możliwa zmiana typu CAL i użycie Device CAL jako User CAL. Dopuszczalne jest jednak równoległe korzystanie z Device CALs i Device CALs w celu korzystania z Windows Server 2019.

Te postanowienia systemu licencjonowania Microsoft CAL mają na celu zapobieganie niewłaściwemu dostępowi do Windows Server 2019. W ten sposób zapewniają większe bezpieczeństwo dla firmy i jej danych, ponieważ nielicencjonowane lub obce punkty końcowe nie mają dostępu do danych.

Jakie są różnice między Device CAL i User CAL dla Windows Server 2019?

Pod względem funkcjonalności, Device CAL dla Windows Server 2019 zasadniczo nie różni się od User CAL. Każdy z nich oferuje jednak typowe zalety wynikające z rodzaju dostępu do serwera Windows: Znaczenie ma przy tym liczba stanowisk pracy w firmie, a także sposób dostępu do serwera Windows: W niektórych MŚP kilku pracowników korzysta na zmianę z jednego urządzenia końcowego, np. w pracy zmianowej, aby uzyskać dostęp do serwera Windows, podczas gdy w innych środowiskach pracy użytkownicy korzystają w tym celu na zmianę z zupełnie innych urządzeń końcowych.

Pojedyncze urządzenie końcowe Windows autoryzowane przez licencję na urządzenie może być zatem używane do dostępu do serwera przez wszystkich pracowników, którzy mają taką możliwość lub pozwolenie: Jeśli licencjonowane urządzenie końcowe jest przenośnym laptopem lub tabletem, dany pracownik może niezależnie od tego uzyskać lokalny dostęp do serwera Windows - np. w drodze lub w domuOffice. Dzięki temu urządzenie CAL może być używane także w podróży.

Wnioski dotyczące Device CALs

Tak więc to, który typ licencji na dostęp klienta do Windows Server 2019 w firmie oferuje więcej korzyści w użytkowaniu, różni się w zależności od przypadku. Znaczenie ma tutaj liczba pracowników korzystających z serwera Windows w stosunku do dominującego rodzaju dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: gdy większość pracowników korzysta na przemian z określonego mobilnego urządzenia końcowego lub samodzielnego urządzenia w celu uzyskania dostępu do serwera Windows, Device CAL oferuje więcej korzyści.

To, czy Device CAL dla Windows Server 2019 oferuje więcej możliwości aplikacji niż User CAL, pokazuje zatem odpowiedni typowy obieg dokumentów w firmie. Wiedza na ten temat powinna stanowić podstawę wyboru CAL przy zakupie odpowiednich licencji dostępowych klienta dla Windows Server 2019.

Używane Device CALs dla Microsoft Windows Server 2019 również dostępne od pojedynczej licencji w Wiresoft Online Shop

Używane Device CALs dla Windows Server 2019 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już od jednej licencji dostępowej dla klienta - nie obowiązują zatem żadne wymogi licencjonowania wolumenowego Microsoft. Oznaczenie CAL jako "używany" nie oznacza żadnych ogólnych wad w użyteczności, nie tylko dlatego, że oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Info o Device CALs dla Windows Server 2019 jako używanego oprogramowania - od Wiresoft

Wszystkie Device CALs dla Windows Server 2019 oferowane z drugiej ręki w Wiresoft są oryginalnymi licencjami dostępowymi dla pracowników, ponieważ są one również dostępne w ramach programu licencjonowania Microsoft; w przeciwieństwie do tego były one częścią licencji wolumenowej Device dla Windows Server 2019, którą odpowiedni poprzedni nabywca, zwykle firma, po raz pierwszy posiadał. Niewymagane przez nią licencje dostępowe do urządzeń lub cała licencja wolumenowa Device były odsprzedawane firmie Wiresoft, przy czym licencja wolumenowa była dzielona na poszczególne licencje. Uzyskane w ten sposób poszczególne licencje dostępu do urządzenia są określane jako oprogramowanie używane. Pomimo ich oznaczenia jako "używane licencje", te Device CALs są w pełni użyteczne dla dostępu do dla Windows Server 2019, ponieważ nie różnią się od licencji dostępowej, która nigdy nie była używana, ani ograniczeniami w ich funkcjonalności, ani w ich okresie użytkowania.

Używane oprogramowanie Device CALs dla Windows Server 2019 z gwarancją kupującego

Device CALs dla Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie nie tylko oferują klientom Wiresoft niedrogą alternatywę w licencjonowaniu serwera Windows, ale są również bezpieczne i legalne! Każdy pojedynczy Device CAL dla Microsoft Windows Server 2019 zapewnia Tobie, klientowi, typową dla kupujących pewność natychmiastowego pobrania, w tym natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dołączonego klucza licencji wolumetrycznej.

Czy kupowanie i używanie używanego Device CAL dla Windows Server 2019 jest legalne?

Device CALs dla Windows Server 2019, podobnie jak wszystkie inne licencje dostępowe, które można zakupić w firmie Wiresoft, pochodzą z odpowiedniego zasobu licencji danej firmy lub organizacji. Z tego powodu zarówno sprzedaż, jak i zakup CAL-i podlegają obowiązującej jurysdykcji, która wyraźnie zezwala na handel używanym oprogramowaniem Microsoftu, co zostało również wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Dla Ciebie jako klienta, zakup używanych Device CALs dla Windows Server 2019, a także ich użytkowanie zapewnia tym samym bezpieczeństwo prawne, ponieważ ani firma Wiresoft, ani Ty jako kupujący lub użytkownik nie naruszają żadnych przepisów prawa. Używane certyfikaty CAL firmy Wiresoft są również odporne na audyt dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Podsumowanie korzyści Wiresoft przy zakupie używanych Device CALs dla Windows Server 2019

Używane oprogramowanie Device CALs dla Windows Server 2019 firmy Wiresoft stanowi korzystną cenowo alternatywę dla wielu ofert innych dostawców oprogramowania - dotyczy to również innych licencji dostępowych

Jak już wspomniano, nie ma również ograniczeń dotyczących minimalnej liczby Device CALs, które muszą być zakupione w momencie zakupu, a zatem nie ma zastosowania żaden potencjalny nieelastyczny podział na licencje dostępowe dla klientów. Pozwala to również klientom Wiresoft na obniżenie kosztów licencjonowania dostępu do serwera, ponieważ licencjonują oni jedynie rzeczywiste wykorzystanie usług serwera Windows.

W sklepie internetowym Wiresoft, oprócz używanych licencji dostępowych do oprogramowania Device CALs dla Windows Server 2019, można znaleźć również User CALs - a także klienckie licencje dostępowe dla innych wersji Windows Server, jak również inne licencje na oprogramowanie serwerowe, wraz z wymaganymi dla każdej z nich licencjami dostępowymi. W ten sposób możesz tanio uzupełnić swoje zasoby oprogramowania w innych obszarach, korzystając z używanych licencji firmy Wiresoft, unikając w ten sposób dodatkowych kosztów nowego sprzętu oraz problemów z kompatybilnością, które mogą być spowodowane przez niespójne wersje oprogramowania.

Oprócz Device CALs i oprogramowania serwerowego, w Wiresoft Software Shop można znaleźć również inne produkty oprogramowania Microsoft - ze wszystkimi zaletami, jakie oferuje używane oprogramowanie Wiresoft. W przypadku pytań dotyczących Device CALs for Windows Server 2019 lub innych produktów Microsoft, zachęcamy do skorzystania z porad naszych ekspertów za pośrednictwem czatu lub poczty elektronicznej bądź telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie