Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL

5 764,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10439
 • 6VC-03224
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
25 Pack - Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 kup używane Aby móc...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"

25 Pack - Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 kup używane

Aby móc korzystać z Usług Pulpitu Zdalnego systemu Windows Server 2016, każdy użytkownik potrzebuje licencji RDS Client Access Licence (w skrócie: RDS User CAL), dzięki której może uzyskać dostęp do programów Windows itp. w sieci firmowej lokalnie, niezależnie od jakiegokolwiek urządzenia końcowego. Zwykły User CAL dla Windows Server nie obejmuje praw dostępu zdalnego, które należy zakupić oddzielnie w postaci Remote Desktop Services User CAL. Daje to pojedynczemu, zarejestrowanemu użytkownikowi uprawnienia do sesji zdalnego pulpitu.

Jako używane oprogramowanie, RDS User 2016 CALs od Wiresoft mają wielką zaletę w postaci niższej ceny w porównaniu do RDS User CALs od wielu innych dostawców licencji. Jednocześnie zawierają one te same funkcje, co licencje User Client Access Licences for Remote Desktop Services of a Windows Server dostępne w ramach oficjalnego programu licencjonowania objętościowego firmy Microsoft.

Jakie są korzyści z RDS User CALs dla Windows Server 2016?

Usługi pulpitu zdalnego dla Windows Server - dawniej nazywane Usługami terminalowymi - stanowią dedykowaną rolę serwera dla użytkowników lub urządzeń końcowych w celu umożliwienia korzystania z usług Windows Server 2016 lub innej wersji serwera bez konieczności instalowania używanych programów Windows lokalnie na komputerze. User CALs dla RDS 2016 regulują ten zdalny dostęp dla poszczególnych pracowników; poprzez odpowiedni serwer Windows, który działa jako host, programy są udostępniane licencjonowanemu użytkownikowi podczas sesji zdalnego pulpitu. Użytkownik ten może następnie korzystać z dowolnego komputera PC, laptopa itp., aby uzyskać do nich dostęp lokalnie niezależnie (zdalnie) lub również w siedzibie firmy poprzez połączenie internetowe, wykorzystując licencję dostępu klienta - RDS User CAL.

Zalety usługi Remote Desktop Service User CAL dla Windows Server 2016 dla pracowników

Każdy uprawniony użytkownik, który posiada RDS User CAL dla Windows Server 2016, może dzięki temu uzyskać dostęp do ustandaryzowanego środowiska pracy Windows za pomocą dowolnego urządzenia końcowego z dostępem do Internetu w ramach sesji zdalnej. Jak już wspomniano, podczas sesji zdalnego pulpitu programy Windows są wykonywane na odpowiednim serwerze jako hoście; użytkownik widzi tylko swoją własną sesję, ponieważ odbywa się ona niezależnie od innych połączeń klienckich.

Dzięki RDS User CAL 2016 użytkownicy mogą korzystać z niemal każdego starszego urządzenia końcowego, nawet jeśli jego wydajność jest niższa, ponieważ w przypadku Remote Desktop Services dostępna jest dla nich aktualna wydajność serwera Windows; dzięki Remote Desktop Service User CALs 2016 zapewnienie mocniejszego sprzętu nie jest więc obowiązkowym warunkiem korzystania z programów Windows w aktualnych wersjach.

Zalety systemu RDS CAL dla Windows Server 2016 dla administratorów

Oprócz praktycznych zalet RDS User CALs dla użytkowników lub urządzeń końcowych, system RDS CAL oferuje również korzyści dla administratorów: Licencjonowanie praw zdalnego dostępu usprawnia administrowanie wszystkimi zarejestrowanymi użytkownikami i komputerami, ponieważ w sieci firmowej wdrożone oprogramowanie Windows może być centralnie administrowane i udostępniane również za jego pośrednictwem, nie musi być w tym celu instalowane na każdym urządzeniu końcowym z osobna. Na samym serwerze Windows jest hostowany i na nim odbywa się również uaktualnianie za pomocą aktualizacji.

Za pomocą RDS User CALs definiuje się również indywidualne prawa dla zarejestrowanych użytkowników, dzięki czemu mogą oni korzystać z serwera Windows tylko z własnymi prawami dostępu. RDS User and Device CALs dla Windows Server 2016 również znacząco zmniejszają nakład pracy potrzebny do utrzymania i udostępniania stacji roboczych.

Informacje techniczne dotyczące CAL-ów użytkownika Usługi pulpitu zdalnego dla Windows Server 2016

Zarówno dostarczanie jak i używanie RDS for User CALs na serwerze Windows jest regulowane przez różne role. Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę kompatybilność RDS CAL i wersji serwera.

Przegląd ról serwera w usłudze Windows Remote Desktop Services

W przypadku korzystania z RDS systemu Windows Server 2016, oprócz administracji prawami użytkowania dla użytkowników, definiowane są również inne role serwerowe, które wspólnie regulują korzystanie z programów Windows itp. dla licencjonowanego użytkownika lub urządzenia końcowego:

 • Remote Desktop Licensing Manager reguluje wykorzystanie RDS dla każdego CAL użytkownika lub udostępnia go.
 • Host sesji pulpitu zdalnego zarządza pulpitami lub programami udostępnianymi autoryzowanemu użytkownikowi (lub urządzeniu końcowemu) podczas każdej sesji.
 • Remote Desktop Connection Broker zapewnia połączenie RDS dla sesji, a także wznawia je w przypadku przerwania sesji.
 • Remote Desktop Gateway kontroluje dostęp poprzez terminal do pulpitu Windows w sieci publicznej.
 • TheWeb Access for Remote Desktop Services zapewnia dostęp przez RDS CAL za pośrednictwem portalu internetowego.

Przestrzeganie zgodności wersji dla systemu Windows Server z CAL-ami użytkownika usługi pulpitu zdalnego 2016

RDS CAL - czy to dla konkretnego użytkownika, czy dla konkretnego urządzenia - musi być zawsze kompatybilny z wersją Windows Server, z którą nawiązywane jest połączenie. W przypadku RDS-CALs dla użytkowników dla Windows Server 2016 oznacza to, że mogą oni za ich pomocą uzyskać dostęp do Windows Server 2016, jak również do starszej wersji Windows Server (downgrade). Jednak RDS-CAL 2016 nie może być użyty do uzyskania dostępu do wyższej wersji Windows Server. Jest to możliwe tylko z odpowiednią wersją Remote Desktop Services CAL.

Porównanie numerów CAL użytkownika i numerów CAL urządzenia dla usług pulpitu zdalnego w systemie Windows Server 2016

Zasadniczo, jak już opisano powyżej: Wdrożenie oprogramowania Microsoft Server Software 2016 lub innej wersji jest niezależne od jego dalszego wykorzystania - zarówno bezpośrednio, jak i w ramach Remote Desktop Services; do tego wymagana jest odpowiednia licencja Client Access Licence - RDS User CAL lub RDS Device CAL. Wszystkie prawa dostępu za pomocą Client Access Licences do korzystania z serwera Windows są regulowane przez Microsoft za pomocą własnego systemu licencjonowania.

Aby móc uzyskać lokalny dostęp do serwera Windows i jego Remote Desktop Services oraz niezależnie - zdalnie - przez sieć, oprócz konwencjonalnych licencji dostępowych wymagane są kolejne RDS User lub Device CALs. System Microsoft RDS CAL pozwala również administratorom serwerów na precyzyjne zarządzanie wszystkimi prawami dostępu, co zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ niezarejestrowani użytkownicy bez takiej licencji dostępu (RDS User CAL) lub urządzenia końcowe nie mają dostępu do serwera Windows.

Firma Microsoft oferuje dwa różne typy CAL-ów do korzystania z Usług pulpitu zdalnego na serwerach Windows:

 • RDS User CAL: to wyposażenie dedykowanego użytkownika w prawa zdalnego dostępu
 • RDS Device CAL: daje prawa zdalnego dostępu do dedykowanego urządzenia końcowego (PC, laptop, tablet, telefon komórkowy)

Użytkownik CAL dla Usług pulpitu zdalnego 2016

RDS User CAL dla Windows Server jest zawsze rejestrowany wyłącznie w imieniu jednego dedykowanego użytkownika. W ten sposób licencja dostępu daje temu użytkownikowi prawo dostępu do serwera Windows w ramach sesji pulpitu zdalnego; wybór urządzenia końcowego lub komputera klienckiego używanego do uzyskania dostępu jest dowolny, ale dostęp jest możliwy tylko z jednego komputera PC lub podobnego w danym momencie. Ze względu na swobodny wybór sprzętu, upoważniony użytkownik może przełączać się pomiędzy komputerem stacjonarnym w siedzibie firmy, telefonem komórkowym, tabletem itp. w podróży lub np. laptopem w biurze domowym, ponieważ dzięki RDS User CAL zawsze korzysta ze swojego osobistego konta na serwerze Windows.

W przypadku RDS User CALs, licencjonowanie pulpitu zdalnego nie jest wymuszane. Oznacza to, że dane połączenie klienckie jest nawiązywane niezależnie od liczby User CALs dla Remote Desktop Services na serwerze licencyjnym. Jednakże każdy użytkownik musi posiadać ważny numer CAL użytkownika. Należy zatem określić dokładną liczbę User CALs w firmie oraz zainstalować na serwerze Windows odpowiednią liczbę licencji dostępowych, tak aby dla każdego użytkownika dostępny był jeden RDS CAL. Odbywa się to poprzez

Remote Desktop Licensing Manager.

Wszystkie funkcje RDS User CALs dla Windows Server 2016 w skrócie

 • RDS User CALs są przypisane do konkretnego użytkownika w Active Directory - zamiast do urządzenia
 • RDS User CALs nie są dostępne tymczasowo i nie mogą być odwołane
 • Każdy CAL użytkownika usług pulpitu zdalnego jest śledzony przez serwer licencyjny
 • Nie można jednak śledzić CAL-ów w obrębie zespołu
 • Liczba zdefiniowanych User CALs może być przeciążona - ale wtedy wbrew umowie licencyjnej na pulpit zdalny

Wniosek

To, który typ CALs Remote Desktops Services Services dla Windows Server 2016 oferuje więcej korzyści w firmie, zależy od przypadku. Decyzja dotycząca licencjonowania dostępu klienta zależy od liczby pracowników, jak również od dominującego zastosowania urządzeń końcowych: Pracownicy, którzy w sposób elastyczny korzystają z różnych urządzeń końcowych nie tylko wewnątrz firmy, ale również na zewnątrz, jak również mobilnie i uzyskują dostęp do Windows Server na różnych stacjach roboczych, mają więcej możliwości z RDS User CAL. RDS User CAL nie może być zmieniony na Device CAL lub odwrotnie, dlatego decyzja musi być podjęta w momencie zakupu!

Kupuj Microsoft User CALs for Remote Desktop Services 2016 tanio od pojedynczej licencji w Sklepie Internetowym Wiresoft

RDS User CALs dla Windows Server 2016 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już od pojedynczej licencji - oferta jako oprogramowanie używane obejmuje korzystną cenę bez "używanego" oznaczającego jakiekolwiek wady dotyczące użyteczności.

Jakie jest używane oprogramowanie z RDS User CALs dla Windows Server 2016?

Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 oferowane w sklepie internetowym Wiresoft są typowymi licencjami dostępowymi firmy Microsoft z jej programu licencyjnego; są częścią licencji wolumenowej na urządzenia końcowe, która została pierwotnie zakupiona przez firmę. Niepotrzebne dla firmy licencje dostępowe dla użytkowników lub cała licencja wolumenowa zostały sprzedane firmie Wiresoft, a licencja wolumenowa została podzielona na poszczególne licencje RDS. Po zakupie i podziale, te CALs są oznaczone jako używane oprogramowanie. Nie oznacza to jednak ogólnego zużycia funkcji RDS User CAL ani żadnych innych ograniczeń w odniesieniu do ich użyteczności, w tym ograniczenia czasowego.

Jakie zabezpieczenia oferuje używane oprogramowanie Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016?

Dla klientów zakup używanych RDS CALs od Wiresoft jest nie tylko niedrogi, ale również bezpieczny! Nie tylko otrzymasz Single User CAL for Remote Desktop Services of Microsoft Windows Server 2016 za mniejszą cenę w porównaniu z porównywalnymi nowymi towarami, ale także będziesz miał pewność kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu wraz z aktywacją licencji za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji woluminu.

Wszystkie Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 oferowane przez Wiresoft pochodzą z zapasów licencyjnych firm. Dla Państwa jako klienta zakup licencji User CAL dla RDS lub innej licencji klienckiej Microsoft jako używanego oprogramowania, jak również użytkowanie, zawiera w sobie bezpieczeństwo prawne, ponieważ nie są naruszane żadne obowiązujące przepisy. Zostało to również wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych. Ze względu na pełny dowód nabywcy, używane oprogramowanie firmy Wiresoft jest również odporne na audyt!

Twoje korzyści z używanego oprogramowania z User CALs dla Remote Desktop Services 2016

Oferta Wiresoft w zakresie User CALs dla RDS systemu Windows Server 2016, jak również innych licencji dostępu do klienta jako oprogramowania używanego, jest nie tylko tańszą alternatywą dla zwykłych ofert komercyjnych dla klientów, ale również oferuje swobodny wybór liczby CALs wymaganych do licencjonowania usług zdalnych dla Windows Server.

Dodatkowo, oferta w sklepie internetowym Wiresoft daje możliwość zakupu RDS CALs dla Windows Server 2016, a także RDS Device CALs oraz starszych lub nowszych wersji licencji dostępowych dla Windows Server. Zakup takich CAL-ów dla starszych wersji Windows Server pozwala uniknąć problemów z kompatybilnością lub zakupu nowego sprzętu. Skorzystaj z szerokiego asortymentu używanego oprogramowania różnych wersji CAL dla Windows Server w firmie Wiresoft!

W Wiresoft Software Shop znajdziesz User i Device CALs dla Windows Server, jak również inne licencje Microsoft client access lub programy serwerowe - w niskich cenach jako używane oprogramowanie wraz z natychmiastowym pobraniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu RDS User CALs for Windows Server 2016 lub jakiegokolwiek innego produktu Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie, mailowo lub telefonicznie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany