Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10439
 • 6VC-03224
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
3 869,90 zł * 4 298,90 zł * (9,98% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 25x User CAL
System  Serwer Windows
CAL RDS User CAL
Zakres dostawy Identyfikator licencji + Kod uwierzytelniający
Czas działania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki
Serwer terminali Kompatybilny


Aby móc korzystać zusług pulpitu zdalnego  Windows Server 2016 , każdy użytkownik wymaga licencji dostępu klienta RDS (w skrócie: RDS User CAL), aby mógł uzyskać dostęp do programów Windows itp. w sieci firmowej lokalnie i niezależnie od dowolnego urządzenia końcowego. Zwykła licencja User CAL dla Windows Server nie obejmuje praw zdalnego dostępu; muszą one zostać zakupione oddzielnie w formie Remote Desktop Services User CAL. Daje to pojedynczemu, zarejestrowanemu użytkownikowi uprawnienia do sesji pulpitu zdalnego.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"

25 pakiet - usługi pulpitu zdalnego CAL dla Windows Server 2016 kup używane

Aby móc korzystać z Usług pulpitu zdalnego systemu Windows Server 2016, każdy użytkownik musi posiadać licencję RDS Client Access Licence (w skrócie: RDS User CAL), dzięki której może uzyskiwać dostęp do programów Windows itp. w sieci firmowej lokalnie, niezależnie od urządzenia końcowego. Zwykła umowa User CAL dla Windows Server nie obejmuje praw dostępu zdalnego, które należy zakupić oddzielnie w postaci umowy Remote Desktop Services User CAL. Daje to pojedynczemu, zarejestrowanemu użytkownikowi uprawnienia do sesji pulpitu zdalnego.

Jako oprogramowanie używane, RDS User 2016 CALs firmy Wiresoft mają ogromną zaletę w postaci niższej ceny w porównaniu z RDS User CALs wielu innych dostawców licencji. Jednocześnie zawierają te same funkcje, co licencje User Client Access Licences for Remote Desktop Services of a Windows Server dostępne w ramach oficjalnego programu licencjonowania objętościowego firmy Microsoft.

Jakie są korzyści z RDS User CALs dla systemu Windows Server 2016?

Usługi pulpitu zdalnego dla systemu Windows Server - dawniej nazywane Usługami terminalowymi - stanowią dedykowaną rolę serwera dla użytkowników lub urządzeń końcowych, umożliwiającą korzystanie z usług systemu Windows Server 2016 lub innej wersji serwera bez konieczności instalowania używanych programów Windows lokalnie na komputerze. Certyfikaty User CAL dla RDS 2016 regulują ten zdalny dostęp dla poszczególnych pracowników; za pośrednictwem odpowiedniego serwera Windows, który pełni rolę hosta, programy są udostępniane licencjonowanemu użytkownikowi podczas sesji zdalnego pulpitu. Użytkownik ten może następnie korzystać z dowolnego komputera PC, laptopa itp., aby uzyskać do nich dostęp lokalnie niezależnie (zdalnie) lub w siedzibie firmy poprzez połączenie internetowe, wykorzystując licencję dostępu klienta - RDS User CAL.

Zalety usługi Remote Desktop Service User CAL do systemu Windows Server 2016 dla pracowników

Każdy uprawniony użytkownik, który posiada RDS User CAL dla Windows Server 2016, może dzięki temu uzyskać dostęp do standardowego środowiska pracy Windows za pomocą dowolnego urządzenia końcowego z dostępem do Internetu w ramach sesji zdalnej. Jak już wspomniano, podczas sesji zdalnego pulpitu programy systemu Windows są wykonywane na odpowiednim serwerze jako hoście; użytkownik widzi tylko swoją własną sesję, ponieważ odbywa się ona niezależnie od innych połączeń klienckich.

Dzięki RDS User CAL 2016 użytkownicy mogą korzystać z niemal każdego starszego urządzenia końcowego, nawet jeśli jego wydajność jest niższa, ponieważ dzięki Usługom pulpitu zdalnego dostępna jest aktualna wydajność serwera Windows; dzięki Remote Desktop Service User CALs 2016 zapewnienie wydajniejszego sprzętu nie jest zatem obowiązkowym warunkiem korzystania z programów Windows w aktualnych wersjach.

Zalety systemu RDS CAL dla Windows Server 2016 dla administratorów

Oprócz praktycznych zalet RDS User CALs dla użytkowników lub urządzeń końcowych, system RDS CAL oferuje również korzyści dla administratorów: Licencjonowanie praw zdalnego dostępu usprawnia zarządzanie wszystkimi zarejestrowanymi użytkownikami i komputerami, ponieważ w sieci firmowej wdrożone oprogramowanie Windows może być centralnie zarządzane i udostępniane również za jego pośrednictwem, nie musi być w tym celu instalowane na każdym urządzeniu końcowym. Sam serwer Windows jest jego gospodarzem i to na nim odbywają się aktualizacje.

W przypadku RDS User CALs definiuje się również indywidualne prawa dla zarejestrowanych użytkowników, dzięki czemu mogą oni korzystać z serwera Windows wyłącznie z własnymi prawami dostępu. RDS User and Device CALs dla systemu Windows Server 2016 znacznie zmniejszają nakłady pracy związane z utrzymaniem i udostępnianiem stacji roboczych.

Informacje techniczne dotyczące CAL-ów użytkownika Usługi pulpitu zdalnego dla systemu Windows Server 2016

Zarówno dostarczanie, jak i używanie RDS for User CALs na serwerze Windows jest regulowane przez różne role. Przede wszystkim należy się upewnić, że wersja RDS CAL i serwera są zgodne.

Przegląd ról serwera w Usługach pulpitu zdalnego systemu Windows

W przypadku korzystania z RDS w systemie Windows Server 2016, oprócz zarządzania prawami użytkowania dla użytkowników, definiuje się kolejne role serwera, które wspólnie regulują korzystanie z programów Windows itp. przez licencjonowanego użytkownika lub urządzenie końcowe:

 • Program Remote Desktop Licensing Manager reguluje wykorzystanie RDS dla każdego CAL użytkownika lub udostępnia go.
 • Host sesji pulpitu zdalnego zarządza pulpitami lub programami udostępnianymi autoryzowanemu użytkownikowi (lub urządzeniu końcowemu) podczas każdej sesji.
 • Remote Desktop Connection Broker zapewnia połączenie RDS dla sesji, a także wznawia je w przypadku przerwania sesji.
 • Brama pulpitu zdalnego kontroluje dostęp za pośrednictwem terminala do pulpitu systemu Windows w sieci publicznej.
 • FunkcjaWeb Access for Remote Desktop Services zapewnia dostęp do RDS CAL za pośrednictwem portalu internetowego.

Przestrzeganie zgodności wersji dla systemu Windows Server z CAL-ami użytkownika usługi pulpitu zdalnego 2016

RDS CAL - czy to dla konkretnego użytkownika, czy dla konkretnego urządzenia - musi być zawsze zgodny z wersją serwera Windows, z którym nawiązywane jest połączenie. W przypadku RDS-CAL dla użytkowników systemu Windows Server 2016 oznacza to, że mogą oni korzystać z nich w celu uzyskania dostępu do systemu Windows Server 2016, jak również do starszej wersji systemu Windows Server (downgrade). Jednak RDS-CAL 2016 nie może być używany do uzyskiwania dostępu do wyższej wersji systemu Windows Server. Jest to możliwe tylko z odpowiednią wersją CAL Usługi pulpitu zdalnego.

Porównanie numerów CAL użytkownika i numerów CAL urządzenia dla usług pulpitu zdalnego w systemie Windows Server 2016

Zasadniczo, jak już opisano powyżej: Wdrożenie oprogramowania Microsoft Server 2016 lub innej wersji jest niezależne od jego dalszego wykorzystania - zarówno bezpośrednio, jak i w ramach Usług pulpitu zdalnego; w tym celu wymagana jest odpowiednia licencja Client Access Licence - RDS User CAL lub RDS Device CAL. Wszystkie prawa dostępu za pomocą licencji Client Access Licences na korzystanie z serwera Windows są regulowane przez firmę Microsoft za pomocą jej własnego systemu licencjonowania.

Aby uzyskać lokalny dostęp do serwera Windows i jego Usług Pulpitu Zdalnego oraz niezależnie - zdalnie - przez sieć, oprócz konwencjonalnych licencji dostępowych wymagane są dodatkowe RDS User lub Device CALs. System Microsoft RDS CAL umożliwia również administratorom serwerów precyzyjne zarządzanie wszystkimi prawami dostępu, co zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ niezarejestrowani użytkownicy bez takiej licencji dostępu (RDS User CAL) lub urządzenia końcowe nie mają dostępu do serwera Windows.

Firma Microsoft oferuje dwa różne typy CAL-ów do korzystania z Usług pulpitu zdalnego na serwerach Windows:

 • RDS User CAL: umożliwia przyznanie praw zdalnego dostępu dedykowanemu użytkownikowi
 • RDS Device CAL: daje uprawnienia do zdalnego dostępu do dedykowanego urządzenia końcowego (komputer, laptop, tablet, telefon komórkowy)

Certyfikaty CAL użytkownika dla Usług pulpitu zdalnego 2016

Usługa RDS User CAL dla Windows Server jest zawsze rejestrowana wyłącznie w imieniu jednego użytkownika. Licencja na dostęp daje temu użytkownikowi prawo dostępu do serwera Windows w celu przeprowadzenia sesji pulpitu zdalnego; wybór urządzenia końcowego lub komputera klienckiego używanego do uzyskania dostępu jest dowolny, ale dostęp jest możliwy tylko z jednego komputera PC lub podobnego w danym momencie. Dzięki możliwości swobodnego wyboru sprzętu, uprawniony użytkownik może przełączać się między komputerem stacjonarnym w siedzibie firmy, telefonem komórkowym, tabletem itp. w podróży lub np. laptopem w biurze domowym, ponieważ dzięki RDS User CAL zawsze korzysta ze swojego osobistego konta na serwerze Windows.

W przypadku RDS User CALs licencjonowanie pulpitu zdalnego nie jest wymuszane. Oznacza to, że odpowiednie połączenie klienckie jest nawiązywane niezależnie od liczby CAL-ów użytkownika dla Usług pulpitu zdalnego znajdujących się na serwerze licencyjnym. Każdy użytkownik musi jednak posiadać ważny numer CAL użytkownika. Należy zatem określić dokładną liczbę User CALs w firmie, a na serwerze Windows należy zainstalować odpowiednią liczbę licencji dostępowych, tak aby każdy użytkownik miał dostęp do jednego RDS CAL. Jest to realizowane przez

Remote Desktop Licensing Manager.

Wszystkie funkcje RDS User CALs dla Windows Server 2016 w skrócie

 • RDS User CALs są przypisane do konkretnego użytkownika w Active Directory - zamiast do urządzenia
 • Certyfikaty RDS User CALs nie są dostępne tymczasowo i nie mogą zostać odwołane
 • Każdy CAL użytkownika usług pulpitu zdalnego jest śledzony przez serwer licencyjny
 • Nie można jednak śledzić CAL-ów w obrębie zespołu
 • Liczba określonych CAL-ów użytkownika może być przeciążona - ale wtedy wbrew umowie licencyjnej na pulpit zdalny

Wniosek

To, który typ CAL-ów Remote Desktops Services Services dla systemu Windows Server 2016 oferuje więcej korzyści w firmie, zależy od przypadku. Decyzja dotycząca licencjonowania dostępu klienta zależy od liczby pracowników oraz dominującego sposobu wykorzystania urządzeń końcowych: Pracownicy, którzy w sposób elastyczny korzystają z różnych urządzeń końcowych, nie tylko wewnątrz firmy, ale także poza nią, a także z urządzeń mobilnych i uzyskują dostęp do serwera Windows na różnych stacjach roboczych, mają więcej możliwości dzięki RDS User CAL. CAL użytkownika RDS nie może zostać zmieniony na CAL urządzenia i odwrotnie, dlatego decyzję należy podjąć w momencie zakupu!

Kupuj Microsoft User CALs for Remote Desktop Services 2016 taniej od pojedynczej licencji w Sklepie Internetowym Wiresoft

RDS User CALs dla Windows Server 2016 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft od pojedynczej licencji - oferta jako oprogramowanie używane obejmuje korzystną cenę, przy czym "używane" nie oznacza żadnych wad w zakresie użyteczności.

Jakie oprogramowanie jest używane z RDS User CALs dla Windows Server 2016?

Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 oferowane w sklepie internetowym Wiresoft to typowe licencje dostępowe firmy Microsoft z jej programu licencjonowania; są one częścią licencji wolumenowej na urządzenia końcowe, która została pierwotnie zakupiona przez firmę. Licencje na dostęp dla użytkowników, których firma nie potrzebuje, lub cała licencja wolumenowa zostały sprzedane firmie Wiresoft, a licencja wolumenowa została podzielona na poszczególne licencje RDS. Po zakupie i podziale te pliki CAL są oznaczane jako oprogramowanie używane. Nie oznacza to jednak ogólnego zużycia funkcji RDS User CAL ani żadnych innych ograniczeń w zakresie ich użyteczności, w tym ograniczenia czasowego.

Jakie zabezpieczenia oferuje używane oprogramowanie Remote Desktop Services User CALs dla systemu Windows Server 2016?

Dla klientów zakup używanych RDS CALs od firmy Wiresoft jest nie tylko niedrogi, ale również bezpieczny! Nie tylko otrzymasz Single User CAL for Remote Desktop Services of Microsoft Windows Server 2016 za niższą cenę w porównaniu z porównywalnymi nowymi towarami, ale także zapewnisz sobie bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu, w tym aktywację licencji za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji wolumetrycznej.

Wszystkie Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 oferowane przez Wiresoft pochodzą z zapasów licencyjnych firm. Zakup licencji User CAL dla RDS lub innej licencji klienckiej Microsoft na dostęp do używanego oprogramowania, jak również jej użytkowanie, stanowią dla klienta bezpieczeństwo prawne, ponieważ nie są naruszane żadne obowiązujące przepisy. Zostało to również wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych. Dzięki pełnemu potwierdzeniu tożsamości nabywcy, używane oprogramowanie firmy Wiresoft jest również odporne na audyt!

Twoje korzyści z używanego oprogramowania User CALs for Remote Desktop Services 2016

Oferta firmy Wiresoft w zakresie licencji User CALs dla RDS systemu Windows Server 2016, jak również innych licencji dostępu do klienta jako używanego oprogramowania, jest nie tylko tańszą alternatywą dla zwykłych ofert komercyjnych dla klientów, ale również oferuje swobodny wybór liczby CALs wymaganych do licencjonowania usług zdalnych dla systemu Windows Server.

Dodatkowo oferta w sklepie internetowym firmy Wiresoft daje możliwość zakupu RDS CALs dla Windows Server 2016, a także RDS Device CALs oraz starszych lub nowszych wersji licencji dostępowych dla Windows Server. Kupując takie konta CAL dla starszych wersji systemu Windows Server, można uniknąć problemów ze zgodnością lub zakupu nowego sprzętu. Skorzystaj z szerokiej oferty używanego oprogramowania różnych wersji CAL dla Windows Server w firmie Wiresoft!

W Sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz licencje User i Device CALs dla Windows Server oraz inne licencje Microsoft client access lub programy serwerowe - w niskich cenach jako oprogramowanie używane wraz z możliwością natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące RDS User CALs for Windows Server 2016 lub dowolnego innego produktu Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie