Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10154
 • 6VC-02073
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
123,90 zł * 136,90 zł * (9,5% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x User CAL
System  Serwer Windows
CAL RDS User CAL 
Zakres dostawy Identyfikator licencji + Kod uwierzytelniający
Czas działania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki
Serwer terminali Kompatybilny


Usługi pulpitu zdalnego Microsoft Windows (RDS) są następcą starych licencji CAL serwera terminali. RDS to scentralizowana platforma pulpitu i aplikacji, która oferuje szeroką gamę opcji dostarczania i zarządzania pulpitami oraz łączenia pracowników zdalnych za pośrednictwem technologii wirtualizacji sesji i infrastruktury pulpitu wirtualnego (VDI). Pozwala to zwiększyć elastyczność i bezpieczeństwo danych w firmie dzięki scentralizowanemu rozwiązaniu desktopowemu, jednocześnie odciążając dział IT od zarządzania desktopami i aplikacjami.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

User CALs for Remote Desktop to Services Windows Server 2012 / R2 kup używane

Aby móc uzyskać dostęp do Windows Server 2012 lub R2 poprzez REMOTE DESKTOP SERVICES, każdy użytkownik wymaga oddzielnej licencji dostępu klienta, RDS User CAL. Umożliwia dostęp do programów Windows itp. w sieci firmowej z dowolnego urządzenia końcowego i niezależnie od lokalizacji. Zwykły User CAL dla Windows Server 2012 nie zawiera dodatkowych praw zdalnego dostępu, więc muszą one być zakupione dodatkowo w formie RDS User CAL.

RDS User CALs w wersji 2012 / R2 firmy Wiresoft, jako używane oprogramowanie, mają zaletę znacznie niższej ceny w porównaniu do RDS User CALs wielu innych dostawców licencji, przy jednoczesnym posiadaniu tych samych funkcjonalności, co klienckie licencje dostępowe RDS User oferowane w oficjalnym programie licencjonowania wolumenowego Microsoft dla Windows Server.

Jakie są korzyści z RDS User CALs dla Windows Server 2012 lub R2?

REMOTE DESKTOP SERVICES dla Windows Server - dawniej nazywane Terminal Services - odnoszą się do dedykowanej roli serwera dla użytkowników (lub punktów końcowych), dzięki której można korzystać ze wszystkich typowych usług Windows Server 2012 bez konieczności instalowania odpowiednich Windows programów lokalnie na komputerze. User CAL dla RDS 2012 umożliwia zdalny dostęp dla danego pracownika; poprzez serwer Windows, który pełni rolę hosta, programy Windows są udostępniane temu użytkownikowi z uprawnieniami CAL w kontekście sesji zdalnego pulpitu. Użytkownik ten może następnie użyć dowolnego komputera PC lub laptopa, etc. - ale przede wszystkim również cienkiego klienta - aby uzyskać do nich dostęp za pomocą swojego RDS User CAL zarówno w siedzibie firmy, jak i lokalnie niezależnie (zdalnie) poprzez połączenie internetowe.

Dzięki RDS User CAL 2012, użytkownicy mogą korzystać z prawie każdego starszego urządzenia końcowego Windows o niższej wydajności, ponieważ REMOTE DESKTOP SERVICES zapewnia aktualną wydajność odpowiedniego serwera Windows; w związku z tym, zapewnienie mocniejszego sprzętu nie jest obowiązkowym warunkiem wstępnym do korzystania z usług serwera Windows i odpowiednich programów w aktualnych wersjach.

Przegląd funkcji dostępnych w ramach usługi Remote Desktop Service User CAL dla Windows Server 2012

Dzięki RDS User CAL dla Windows Server 2012 lub R2, użytkownik może korzystać ze wszystkich zalet odpowiedniej wersji serwera; oprócz wielu ważnych optymalizacji, zwłaszcza w zakresie wirtualizacji, jak również wielu innowacji w Hyper-V, są to m.in:

 • Łączność z usługami w chmurze Windows Azure do zarządzania serwerami w chmurze, wirtualnymi i lokalnymi w jednej sieci
 • Ulepszona współpraca pomiędzy Windows Server i System Center
 • Bardziej efektywna współpraca w zakresie zarządzania adresami IP (IPAM) w środowiskach wirtualnych z System Center 2012 R2
 • Interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego
 • PowerShell 3.0 dla efektywnej administracji
 • Nowy, bardziej rozbudowany menedżer zadań
 • IIS (Internet Information Service 8.0) z zarządzaniem certyfikatami Extended Validation
 • SMB 3.0 dla lepszego dostępu do udziałów w plikach
 • Równoległa praca Windows Server 2012 R2 i Hyper-V Server 2012 R2 w System Center Virtual Machine Manager 2012 R2
 • VM Connect umożliwia kopiowanie i przenoszenie plików metodą przeciągnij i upuść
 • Wirtualne dyski twarde (VHDX) mogą być powiększane lub zmniejszane w Windows Server 2012 R2 podczas pracy
 • Łączenie dysków SSD i SATA w przestrzeniach pamięci masowej

Zalety RDS CALs do Windows Server 2012 / R2 dla administratorów

Oprócz wspomnianych już zalet RDS User CAL dla użytkowników, system REMOTE DESKTOP SERVICES oferuje również pewne korzyści dla administratorów: Licencjonowanie za pomocą RDS User CALs sprawia, że administracja wszystkimi zarejestrowanymi użytkownikami i komputerami jest bardziej efektywna, ponieważ w sieci korporacyjnej wdrożone oprogramowanie Windows może być centralnie zarządzane, a także dostarczane, zamiast jak zwykle instalować je na każdym urządzeniu końcowym i przeprowadzać aktualizacje.

Dodatkowo, RDS User CALs definiują również indywidualne prawa zarejestrowanych użytkowników, dzięki czemu mogą oni korzystać z serwera Windows z indywidualnymi prawami dostępu. W ten sposób RDS User CALs dla Windows Server 2012 również znacznie zmniejszają wysiłek związany z dostarczaniem i utrzymaniem stacji roboczych.

Informacje techniczne dotyczące RDS User CALs dla Windows Server 2012 / R2

Udostępnienie oraz korzystanie z REMOTE DESKTOP SERVICES poprzez User CAL jest regulowane przez określone role serwera. Oprócz zgodności RDS CAL i wersji serwera, należy również wziąć pod uwagę następujące warunki.

W przypadku Remote Desktop Service User CALs należy zwrócić uwagę na zgodność wersji dla Windows Server 2012 i R2

RDS User CAL musi być zawsze kompatybilny z wersją serwera Windows, do którego się łączy. W konkretnym przypadku RDS CALs dla użytkowników Windows Server 2012, może on być używany do dostępu zarówno do Windows Server 2012 i następnej wyższej wersji Windows Server 2012 R2, jak i starszej wersji Windows Server, takiej jak 2008 (downgrade). Jednakże, ten RDS-CAL 2012 nie może być używany do dostępu do wyższej wersji Windows Server, takich jak 2016 (upgrade). Jest to możliwe tylko w przypadku odpowiedniej wersji REMOTE DESKTOP SERVICES CAL. Nie ma różnicy, czy jest to nowe oprogramowanie User CAL czy używane.

Różnica w RDS CALs dla Microsoft Windows Server 2012 R2 w edycjach Datacenter i Standard

Wiresoft oferuje zarówno edycje Standard jak i Datacenter dla Windows Server 2012 R2. Różnią się one różnym poziomem wirtualizacji; poza tym są takie same pod względem funkcji, które oferuje wersja 2012 R2 jako taka.

Edycja Standard serwera Windows Server 2012 R2 jest przeznaczona dla klientów, którzy nie korzystają z wirtualizacji lub korzystają z niej w niewielkim stopniu, natomiast edycja Datacenter oferuje wszystkie funkcje niezbędne dla zwirtualizowanego środowiska chmury prywatnej, w którym można uruchomić dowolną liczbę maszyn wirtualnych w roli Hyper-V.

Z RDS User CAL, funkcjonalność dostępna dla każdej edycji jest zawsze dostępna.

Porównanie pomiędzy User CALs i Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES z Windows Server 2012

Jak opisano powyżej, wdrożenie oprogramowania Microsoft Server 2012 lub R2 jest oddzielone od jego dalszego użytkowania - prawa do zdalnego użytkowania są regulowane w systemie licencjonowania Microsoft poprzez odpowiednią licencję dostępu klienta. Oprócz RDS User CAL, istnieje również RDS Device CAL. Oba CAL są ważne tylko dla jednego użytkownika lub jednego określonego urządzenia końcowego.

System Microsoft RDS CAL pozwala zatem administratorom serwerów na jawne zarządzanie wszystkimi prawami dostępu, co zapewnia większe bezpieczeństwo, ponieważ niezarejestrowani użytkownicy nie mogą uzyskać dostępu do serwera Windows bez jednej z dwóch licencji dostępu. Każdy typ RDS CAL ma pewną swobodę w korzystaniu z usług serwera.

User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 / R2

Z RDS User Client Access License for Windows Server 2012 / R2, tylko jeden dedykowany użytkownik jest kiedykolwiek zarejestrowany. RDS CAL przyznaje temu użytkownikowi prawa zdalnego dostępu do serwera Windows w kontekście sesji zdalnego pulpitu; użytkownik ten ma swobodny wybór urządzenia końcowego lub komputera klienckiego, z ograniczeniem, że tylko jeden komputer PC lub podobny może być dostępny w danym momencie. Oznacza to, że ten upoważniony użytkownik może wybrać, na przykład, komputer stacjonarny w siedzibie firmy, telefon komórkowy, tablet itp. w podróży lub laptop w domuOffice, ponieważ z RDS User CAL zawsze używa swojego osobistego konta.

W przypadku RDS User CAL, licencjonowanie Remote Desktop nie jest egzekwowane. Oznacza to, że odpowiednie połączenie klienckie jest wówczas nawiązywane niezależnie od liczby User CALs udostępnionych na serwerze licencyjnym dla strony REMOTE DESKTOP SERVICES. Jednakże dla każdego użytkownika musi być dostępny ważny User CAL. W firmie należy więc zdefiniować dokładną liczbę User CALs i zainstalować odpowiednią liczbę User Access Licenses na serwerze Windows, tak aby RDS User CAL był dostępny dla tych użytkowników. Odbywa się to za pośrednictwem

Remote Desktop Licensing Manager serwera.

Przegląd wszystkich funkcji RDS User CALs dla Windows Server 2012 / R2

 • RDS User CAL jest przypisany do konkretnego użytkownika w Active Directory - w przeciwieństwie do pojedynczego urządzenia (Device CAL).
 • RDS User CAL nie jest dostępny tymczasowo i dlatego nie może zostać odwołany.
 • REMOTE DESKTOP SERVICES User CAL jest śledzony przez serwer licencyjny.
 • Śledzenie CAL-ów nie jest możliwe w obrębie zespołu.
 • Liczba określonych User CALs może zostać przekroczona - będzie to jednak stanowiło naruszenie umowy licencyjnej Remote Desktop License Agreement.

Wnioski dotyczące RDS User CALs

To, który typ CAL Remote Desktops Services Services dla Windows Server 2012 lub R2 oferuje więcej korzyści w organizacji i jest bardziej przystępną cenowo alternatywą przy zakupie używanego oprogramowania, zależy od przypadku. Decyzja ta nie opiera się tylko na liczbie pracowników, ale również na tym, w jaki sposób korzystają oni z istniejących urządzeń końcowych: W momencie, gdy większość pracowników korzysta z różnych urządzeń końcowych lub różnych stacji roboczych, aby uzyskać elastyczny dostęp do serwera Windows, tj. nie tylko wewnętrznie, ale również zewnętrznie i mobilnie, RDS User CAL oferuje więcej swobody.

Przed zakupem RDS CALs, należy upewnić się, który typ oferuje więcej korzyści w Państwa firmie, ponieważ RDS User CAL nie może być zmieniony na Device CAL. Podobnie nie jest możliwa późniejsza zmiana użytkownika.

Kup używane Microsoft User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 / R2 z pojedynczej licencji w niskiej cenie w sklepie internetowym Wiresoft

RDS User CALs dla Windows Server 2012 lub R2 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już od pojedynczej licencji - nasza oferta CAL dla używanego oprogramowania oferuje szczególnie korzystną cenę bez oznaczenia "używane" powodującego jakiekolwiek wady w zakresie użyteczności.

Jakie oprogramowanie jest używane w RDS User CALs dla Windows Server 2012?

Licencje User CALs oferowane w Sklepie Internetowym Wiresoft dla REMOTE DESKTOP SERVICES dla Windows Server 2012 / R2 są typowymi licencjami dostępowymi firmy Microsoft, ponieważ są one również dostępne w odpowiednim programie licencyjnym; są one częścią licencji wolumenowej na licencje dostępowe dla klientów użytkowników, która została zakupiona przez firmę, która sprzedała poszczególne niepotrzebne licencje dostępowe dla użytkowników lub całą licencję wolumenową firmie Wiresoft, licencje wolumenowe RDS zostały w ten sposób rozdzielone na odpowiednie licencje indywidualne. Przy odsprzedaży i podziale na pojedyncze CALe użytkownika, są one oznaczone jako oprogramowanie używane. Nie oznacza to jednak ogólnego zużycia funkcjonalności RDS User CAL ani żadnych innych ograniczeń w zakresie ich użyteczności, nawet czasowych.

Jakie zabezpieczenia oferuje REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs dla Windows Server 2012 / R2 jako używane oprogramowanie?

Zakup używanych RDS CALs 2012 od firmy Wiresoft jest nie tylko niedrogi, ale również bezpieczny dla naszych klientów! Już teraz Single User CAL dla REMOTE DESKTOP SERVICES Microsoft Windows Server 2012 otrzymujesz nie tylko w niższej cenie w porównaniu z podobnymi nowymi produktami, ale także masz bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie wraz z aktywacją licencji za pomocą ważnego klucza licencji wolumenowej.

Bezpieczne pochodzenie RDS User CALs

Wszystkie oferowane przez Wiresoft w sklepie REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs dla Windows Server 2012 i R2 pochodzą z zapasów licencji firmowych. Dla Państwa, jako klientów, bezpieczeństwo prawne jest więc zapewnione zarówno przy zakupie User CAL dla RDS lub innej licencji dostępu do klienta Microsoft jako używanego oprogramowania, jak i przy jego użytkowaniu, ponieważ w procesie tym nie są naruszane żadne obowiązujące przepisy. Fakt ten został wielokrotnie wyraźnie potwierdzony w różnych orzeczeniach sądowych. Ze względu na kompletny dowód wszystkich kupujących/sprzedających, używane oprogramowanie od Wiresoft jest również odporne na audyt!

Twoje korzyści przy zakupie używanego oprogramowania do User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 / R2

Oferta Wiresoft na używane User CALs dla RDS serwera Windows Server 2012 i R2 oraz na inne licencje dostępowe dla klientów jest dla naszych klientów nie tylko tańszą alternatywą w stosunku do ofert komercyjnych, ale oferuje zamiast sztywnych skal licencyjnych nieograniczony wybór ilości CALs potrzebnych do licencjonowania usług zdalnych dla Windows Server. Pozwala to na dostosowanie licencji do potrzeb klienta, a tym samym na obniżenie kosztów.

Oferta RDS CALs w sklepie internetowym firmy Wiresoft obejmuje nie tylko odpowiednie RDS Device CAL, ale również starsze lub nowsze wersje licencji zdalnego dostępu klienta do Windows Server. W ten sposób unikniesz problemów z kompatybilnością lub zakupu nowego sprzętu. Skorzystaj z szerokiej gamy używanego oprogramowania dla różnych wersji RDS-CAL dla Windows Server w firmie Wiresoft!

W sklepie Wiresoft Software-Shop znajdziesz User i Device CALs dla Windows Server oraz innych programów Microsoft Server i pasujące do nich licencje dostępowe dla klientów - tanie jak używane oprogramowanie wraz z natychmiastowym pobraniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące RDS User CALs for Windows Server 2012 / R2 lub dowolnego innego produktu Microsoft, prosimy o kontakt poprzez czat, email lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie