Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10083
 • 6VC-03222
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
168,90 zł * 186,90 zł * (9,63% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x Device CAL
System  Serwer Windows
CAL RDS Device CAL
Zakres dostawy Identyfikator licencji + Kod uwierzytelniający
Czas działania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki
Serwer terminali Zgodność


Aby móc korzystać z usług pulpitu zdalnego (RDS) systemu Windows Server 2016, wymagana jest odpowiednia licencja dostępu klienta RDS (RDS CAL) dla każdego użytkownika, aby móc uzyskać dostęp do programów Windows itp. w sieci firmowej lokalnie i niezależnie. Konwencjonalna licencja CAL dla systemu Windows Server nie obejmuje tych praw. Jedną z możliwości są licencje Device CAL dla usług pulpitu zdalnego, które regulują dostęp dla określonego zarejestrowanego urządzenia końcowego (urządzenia) dla sesji pulpitu zdalnego.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL"

Kup Device CALs na REMOTE DESKTOP SERVICES do Windows Server 2016 używane

Aby móc korzystać z REMOTE DESKTOP SERVICES (RDS) serwera Windows Server 2016, wymagana jest odpowiednia licencja RDS Client Access License (RDS CAL) dla każdego użytkownika, aby móc również lokalnie i niezależnie uzyskać dostęp do programów Windows itp. w sieci firmowej. Konwencjonalny CAL dla Windows Server nie obejmuje tych uprawnień. Jedną z możliwości są Device CALs dla Remote Desktop Services, które regulują dostęp do sesji zdalnego pulpitu dla konkretnego zarejestrowanego urządzenia końcowego (Device). RDS Device 2016 CALs jako używane oprogramowanie od Wiresoft mają zaletę niższej ceny w porównaniu do RDS CALs od konwencjonalnych dostawców licencji, oferują te same funkcjonalności, co licencje dostępu klienta zdefiniowane w oficjalnym programie licencjonowania wolumenowego Microsoft dla REMOTE DESKTOP SERVICES dla serwera Windows.

Jakie są korzyści z RDS CALs dla Windows Server 2016?

Remote Desktop Services - w poprzednich wersjach określane jako Terminal Services - to dedykowana rola serwera dla użytkowników, którzy korzystają z usług itp. z Windows Server 2016 lub innych wersji serwera bez zainstalowanych odpowiednich programów Windows na lokalnej maszynie. CALs dla RDS 2016 regulują ten dostęp, są one dostarczane do licencjonowanego urządzenia końcowego poprzez odpowiedni serwer Windows jako host w kontekście sesji zdalnego pulpitu. Każdy użytkownik korzystający z komputera PC, laptopa itp., który posiada odpowiednią licencję dostępu klienta - tj. RDS Device CAL - może korzystać z niego lokalnie niezależnie (zdalnie), ale również w sieci firmowej poprzez połączenie internetowe.

Korzyści płynące z zastosowania CAL-ów Device CALs do Windows Server 2016 dla użytkowników

Każdy użytkownik, który korzysta z zarejestrowanego urządzenia końcowego z RDS Device CAL dla Windows Server 2016, ma dostęp do standardowego środowiska pracy Windows dla każdej sesji. Podczas sesji zdalnego pulpitu, programy Windows są wykonywane przez hosta na odpowiednim serwerze; odbywa się to oddzielnie od innych połączeń klienckich, tak że użytkownik widzi tylko swoją własną sesję.

Dzięki RDS Device CAL 2016 użytkownicy mogą również korzystać ze starszych punktów końcowych, których sprzęt lub wydajność są słabsze, ponieważ wykorzystują one moc serwera Windows za pośrednictwem strony REMOTE DESKTOP SERVICES; Remote Desktop Service CALs 2016 dla punktów końcowych sprawiają, że dostarczanie mocniejszego sprzętu nie jest konieczne.

Korzyści z RDS CALs na Windows Server 2016 dla administratorów

Oprócz korzyści płynących z RDS Device (i User) CALs 2016 dla użytkowników, oferują one również wiele praktycznych funkcji dla administratorów, ponieważ sprawiają, że zarządzanie wszystkimi użytkownikami jest znacznie bardziej efektywne: oprogramowanie Windows może więc być centralnie wdrażane i zarządzane w sieci korporacyjnej zamiast instalowania go na każdym urządzeniu końcowym. Odbywa się to wyłącznie za pośrednictwem serwera Windows, na którym jest ona udostępniana i w razie potrzeby aktualizowana.

RDS Device CALs definiują również odpowiednie prawa dla licencjonowanego urządzenia końcowego, dzięki czemu autoryzowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do serwera tylko z odpowiednimi prawami dostępu. Dzięki RDS Device CALs dla Windows Server 2016 nakłady na utrzymanie i dostarczanie stacji roboczych są znacznie zredukowane.

Informacje techniczne dotyczące usług Remote Desktop Service Device CALs dla Windows Server 2016

Wdrożenie lub wykorzystanie RDS Device CALs do zdalnych połączeń z serwerem Windows wiąże się z różnymi funkcjami, ponadto należy również wziąć pod uwagę kompatybilność CAL i serwera.

Role serwera REMOTE DESKTOP SERVICES

Device (jak również User) CALs dla RDS serwera Windows Server 2016 zawierają wiele ról, które łącznie umożliwiają korzystanie z programów Windows itp. dla licencjonowanego punktu końcowego lub użytkownika:

 • Remote Desktop Licensing Manager jest używany do regulowania użycia lub dostarczania RDS dla punktu końcowego z Device CAL dla serwera.
 • Dla każdej sesji, host sesji Remote Desktop zarządza pulpitami lub programami, które są udostępniane punktowi końcowemu (lub użytkownikowi).
 • Remote Desktop Connection Broker zapewnia połączenie RDS dla sesji, a w przypadku spadku podczas sesji, również ponowne ustanowienie połączenia.
 • Remote Desktop Gateway jest używany w sieci publicznej do kontroli dostępu przez punkt końcowy do pulpitu Windows.
 • TheWeb Access for the REMOTE DESKTOP SERVICES zapewnia dostęp dla określonych użytkowników lub grup poprzez RDS CAL za pośrednictwem portalu internetowego.

Wersja Kompatybilność wersji CALs urządzeń Usługi pulpitu zdalnego dla Windows Server 2016

Każdy RDS CAL - zarówno dlaurządzenia końcowego(Device), jak i dla użytkownika - musi być kompatybilny z wersją serwera Windows, który jest używany do łączenia się z nim. Dla RDS-CAL dla Windows Server 2016 oznacza to, że mogą one być używane do dostępu do Windows Server 2016 LUB starszej wersji Windows Server (downgrade). Jednakże, RDS-CAL 2016 nie może być używany do dostępu do wyższej wersji Windows Server. Wymaga to odpowiedniej wersji CAL witryny REMOTE DESKTOP SERVICES.

Porównanie Device CALs vs User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES z Windows Server 2016

Zasadniczo, jak już wskazano, wdrożenie konkretnego oprogramowania Microsoft Server, np. w wersji 2016, jest oddzielone od jego faktycznego użytkowania - do tego zawsze potrzebna jest jedna z dwóch odpowiednich licencji dostępu klienckiego. Prawa dostępu do korzystania z Windows Server regulowane są przez firmę Microsoft we własnym systemie licencjonowania, który opiera się na licencjach dostępu do klienta (Client Access Licences lub CALs).

Oprócz konwencjonalnych licencji dostępowych dla serwera Windows, wymagane są dodatkowe Device lub User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES, aby mieć również lokalny niezależny - zdalny - dostęp do serwera Windows przez sieć. System RDS CAL oferuje administratorom serwerów nie tylko zróżnicowane zarządzanie prawami dostępu, ale również oznacza dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ obcy użytkownicy lub niezarejestrowane urządzenia końcowe bez tej licencji dostępu (RDS Device CAL) nie mają dostępu do dostępnych usług i danych serwera.

Microsoft oferuje dwa różne typy CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES serwera Windows Server 2016:

 • Device CAL dla RDS: daje prawa dostępu do określonego urządzenia końcowego (PC, Laptop, Table, Mobile)
 • Użytkownik CAL dla RDS: zapewnia konkretnemu użytkownikowi prawa dostępu

Typowe cechy Device CAL dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2016

RDS Device CAL jest ważny tylko dla jednego, dedykowanego urządzenia końcowego, które jest dla niego zarejestrowane. Device CAL dla REMOTE DESKTOP SERVICES jest używany do kontrolowania praw dostępu do serwera lub hosta Windows dla każdej sesji Remote Desktop. Każdy pracownik korzystający z komputera, laptopa, itp. wyposażonego w RDS Device CAL może skorzystać z REMOTE DESKTOP SERVICES dla Windows Server 2016. Dla laptopów, tabletów lub innych urządzeń mobilnych, które mogą być używane niezależnie od lokalizacji, RDS Device CAL oferuje tę zaletę, że dany użytkownik ma możliwość korzystania z RDS w siedzibie firmy, w drodze lub w domuOffice.

Gdy po raz pierwszy zostanie nawiązane połączenie pomiędzy komputerem klienckim a urządzeniem końcowym, dla każdego urządzenia w trybie licencjonowania przyznawana jest tymczasowa licencja dostępu. Gdy sesja pulpitu zdalnego łączy się z serwerem jako host po raz drugi, dla urządzenia wydawany jest stały certyfikat Device RDS CAL - pod warunkiem, że jest on dostępny w programie Remote Desktop Licensing Manager.

Przegląd wszystkich funkcji RDS Device CALs dla Windows Server 2016

 • Device CAL jest zawsze fizycznie przypisany do konkretnego urządzenia końcowego - a nie do konkretnego użytkownika
 • Każdy RDS Device CAL jest śledzony przez odpowiedni serwer licencyjny,
 • niezależnie od rejestracji w Active Directory
 • Tymczasowe RDS CALs dla punktów końcowych są ważne przez okres od 52 do 89 dni
 • Liczba urządzeń Device CALs określona w danym momencie nie może być nadmiernie wykorzystana

Wniosek

Z powyższego wynika, że odpowiedź na pytanie, który typ usługi Remote Desktops Service CAL oferuje więcej korzyści w organizacji, zależy od indywidualnego przypadku. Decyzja o formie licencjonowania dostępu klienta RDS musi być podjęta przed zakupem, ponieważ nie ma możliwości późniejszej zmiany Device CAL na User CAL lub odwrotnie. Przy zakupie RDS Device CALs, liczba pracowników i stacji roboczych odgrywa rolę: Jak tylko kilku pracowników dzieli urządzenie końcowe lub pracuje w przeważającej mierze stacjonarnie, wtedy Device CAL dla RDS oferuje większą korzyść.

Kup Microsoft Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 jako pojedynczą licencję w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

RDS Device CALs dla Windows Server 2016 są już dostępne jako pojedyncze licencje w Sklepie Internetowym Wiresoft - jako używane oprogramowanie są również dostępne w szczególnie korzystnej cenie bez żadnych wad w zakresie użyteczności.

Jakie są używane RDS Device CALs dla Windows Server 2016?

Device CALs oferowane w Sklepie Internetowym Wiresoft na REMOTE DESKTOP SERVICES of Windows Server 2016 są typowymi licencjami dostępowymi, pochodzą z odpowiedniej licencji wolumenowej na urządzenia końcowe, którą firma wcześniej zakupiła. Wszystkie licencje dostępowe dla urządzeń końcowych, które nie były potrzebne lub nawet cała licencja wolumenowa została wykupiona przez Wiresoft, przy czym licencja wolumenowa została podzielona i jest oferowana w sklepie jako RDS Client Access Single Licenses for Devices.

Poprzez dzielenie i odsprzedawanie tych CAL-i, są one następnie oznaczane jako używane oprogramowanie. Nie oznacza to ogólnego zużycia funkcjonalności Urządzenia RDS CAL, ani nie oznacza ograniczenia jego użyteczności pod względem funkcji lub czasu trwania.

Jakie zabezpieczenia oferuje REMOTE DESKTOP SERVICES Device CALs dla Windows Server 2016 jako używane oprogramowanie?

W firmie Wiresoft kupowanie używanych RDS CALs dla klientów jest nie tylko tańsze, ale również bezpieczne! Single User CAL for REMOTE DESKTOP SERVICES of Microsoft Windows Server 2016 jest nie tylko dostępny w niższej cenie w porównaniu z porównywalnym nowym oprogramowaniem, ale także oferuje bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu wraz z aktywacją licencji poprzez dołączony ważny klucz licencji wolumenowej.

RDS Device CALs dla Windows Server 2016 oferowane przez Wiresoft pochodzą wyłącznie z zapasów licencji firm lub organizacji zlokalizowanych w UE, co oznacza, że do tych transakcji stosuje się prawo UE. Oznacza to, że zarówno zakup CALs dla RDS lub innych licencji klienckich Microsoft jako używanego oprogramowania, jak również ich wykorzystanie przez naszych klientów jest prawnie chronione i nie oznacza naruszenia przepisów prawnych, ponieważ sprzedaż lub zakup, jak również wykorzystanie RDS CALs jest prawnie dozwolone, co zostało wyraźnie potwierdzone przez różne orzeczenia sądowe.

Twoje korzyści z Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 jako używanego oprogramowania

Oferowanie przez Wiresoft RDS Device CALs dla Windows Server 2016 - lub innych licencji dostępu do klienta - jako oprogramowania używanego, stanowi dla naszych klientów nie tylko tańszą alternatywę w stosunku do porównywalnych, dostępnych na rynku ofert licencjonowania zdalnego dostępu do usług serwera Windows, ale również swobodny wybór w zakresie liczby wymaganych CALs.

Ponadto firma Wiresoft oferuje możliwość zakupu w sklepie internetowym RDS CALs dla Windows Server 2016 oraz wcześniejszych lub nowszych wersji odpowiednich licencji dla Windows Server. W ten sposób można również kupić licencje dostępu do klienta RDS dla starszych wersji Windows Server i uniknąć problemów z kompatybilnością lub konieczności zakupu nowego sprzętu. Skorzystaj z szerokiej oferty oprogramowania używanego firmy Wiresoft, obejmującej różne wersje RDS CALs dla Windows Server!

W Wiresoft Software-Shop znajdziesz Device i User CALs dla Windows Server, jak również inne programy Microsoft Server i licencje dostępu klienta - zawsze w rozsądnej cenie jako używane oprogramowanie i z możliwością natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące RDS Device CALs for Windows Server 2016 lub jakiegokolwiek innego produktu Microsoft, skontaktuj się z nami poprzez czat, email lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie