Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10592
  • VS8-ESP-KIT-C
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
18 095,90 zł *

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacje o produkcie "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit to wydajna platforma wirtualizacyjna, która umożliwia firmom konsolidację serwerów fizycznych i obniżenie kosztów w centrum danych. Zestaw zawiera wiodący w branży hypervisor VMware vSphere, który zapewnia wyjątkową wydajność, skalowalność i niezawodność. Ponadto zestaw zapewnia dostęp do kluczowych funkcji vSphere, takich jak wysoka dostępność (HA), odporność na błędy (FT) i ochrona danych (DP). Dzięki tym funkcjom firmy mogą chronić swoje krytyczne aplikacje i dane przed przestojami lub utratą.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - Platforma wirtualizacji

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit, będący wiodącą platformą wirtualizacyjną na świecie, umożliwia przedsiębiorstwom każdej wielkości wirtualizację najważniejszych aplikacji i obciążeń roboczych, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów i złożoności IT. To kompleksowe rozwiązanie dla małych firm zawiera wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia w pełni zwirtualizowanej infrastruktury, w tym vCenter Server Standard Edition.

vSphere 8 Essentials Plus Kit oferuje małym firmom ekonomiczny sposób na konsolidację serwerów fizycznych i ograniczenie ich rozrostu. Konsolidując wiele serwerów fizycznych na mniejszą liczbę serwerów o większej mocy, firmy mogą uzyskać znaczne oszczędności zarówno w zakresie kosztów kapitałowych, jak i operacyjnych. Ponadto, uruchamiając wiele maszyn wirtualnych na każdym serwerze fizycznym, organizacje mogą jeszcze bardziej zwiększyć stopień wykorzystania i poprawić wydajność aplikacji.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - Zastosowanie

Funkcja Virtual Inventory zapewnia funkcjonalność dla następujących licencjonowanych środowisk VMware vSphere: VMware vSphere Essentials, Essentials Plus, Standard i Standard with Operations Management. Funkcje te mogą być wdrażane w dużych przedsiębiorstwach, ale wrażenia z użytkowania i wydajność zostały zoptymalizowane do użytku w małych i średnich przedsiębiorstwach.

VMware wykorzystuje w vSphere elementy oparte na oprogramowaniu open source i Linuksie, a także właściwe jądro VMkernel, które jest oprogramowaniem własnościowym. W VMware vSphere maszyny wirtualne są przechowywane w tzw. katalogach datastore. Najważniejsze typy plików to wirtualne dyski twarde (pliki *.vmdk) i pliki konfiguracyjne (pliki *.vmx).

Linki przekierowujące do "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Oceny klientów dla "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
15 467,90 zł *