Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10598
  • VS8-EPL-C
  • Stale ważny
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
17 014,90 zł *

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacje o produkcie "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus oferuje zwiększoną wydajność i funkcje

Dzięki VMware vSphere 8 Enterprise Plus możesz zwiększyć wydajność i dostępność aplikacji. Zwiększa to produktywność firmy i kontroluje zarządzanie zasobami. Szybko dostarczaj obciążenia do środowiska wirtualnego i migruj na żywo maszyny wirtualne między serwerami fizycznymi bez przestojów.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus jest dostępny w sześciu różnych edycjach: Essential, Essential Plus, Enterprise, Enterprise Plus, Standard i vSphere Desktop. Wersje te różnią się nie tylko ceną, ale także dostępnymi funkcjami, takimi jak IO Control, maksymalna liczba procesorów wirtualnych czy wirtualne przełączniki rozproszone. Dwie podstawowe edycje vSphere zostały zaprojektowane specjalnie dla małych i średnich firm.

vSphere 8 Enterprise Plus to najnowsza wersja platformy wirtualizacyjnej firmy VMware

VMware vSphere 8 Enterprise Plus to zbiór produktów i funkcji oprogramowania służących do wirtualizacji centrów danych i serwerów. Podstawowe produkty, VMware ESXi i VMware vCenter Server, są najczęściej używane do wirtualizacji systemów operacyjnych w centrach danych z oprogramowaniem VMware. VMware ESXi to hiperwizor obsługujący wirtualizację, VMware vCenter Server to oparty na nim interfejs zarządzania, który umożliwia również korzystanie z innych produktów (np. VMware vCenter Site Recovery Manager, VMware vRealize Operations Manager) i funkcji (np. VMware vMotion, VMware HA, VMware). DRS). VMware vSphere jest również podstawą do budowania środowisk chmurowych za pomocą oprogramowania VMware (VMware vCloud Director).

VMware vSphere 8 Enterprise Plus obsługuje szeroką gamę technologii wirtualizacji

vSphere 8 Enterprise Plus - platforma wirtualizacji firmy VMware: vSphere 8 Enterprise Plus opiera się na koncepcji wirtualizacji i wykorzystuje jej możliwości do przekształcania centrów danych w uproszczoną infrastrukturę chmury obliczeniowej. Umożliwia to organizacjom IT elastyczne i niezawodne dostarczanie usług informatycznych. Jako system operacyjny chmury VMware vSphere zarządza dużymi infrastrukturami, takimi jak pamięć masowa, sieci i procesory, w dynamicznym i płynnym środowisku operacyjnym. Ponadto ten pakiet oprogramowania może zarządzać wszystkimi złożonymi funkcjami centrum danych. 

Linki przekierowujące do "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Oceny klientów dla "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".