Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
320,90 zł * 355,90 zł * (9,83% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Kompleksowy pakiet oprogramowania Microsoft Office 2016 jest również dostępny dla komputerów Mac. Edycja Standard zawiera sprawdzone programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote. W wersji na komputery Mac, MS Office 2016 oferuje gruntowną rewizję poprzednich komponentów, ze zoptymalizowaną adaptacją do OS X, zachowując przy tym typowy interfejs użytkownika znany z Windows z jego typowym układem. Użytkownicy mogą pisać teksty, tworzyć obliczenia, projektować prezentacje, zarządzać wiadomościami e-mail i przetwarzać notatki jak zwykle, bez konieczności rezygnacji ze znanych funkcji systemu Mac. Skróty klawiaturowe znane z wersji Windows zostały również zaadoptowane w Microsoft Office 2016 for Mac , co jest szczególną ulgą dla tych użytkowników, którzy przełączają się między dwoma systemami operacyjnymi.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 for Mac - wydajne oprogramowanie biurowe i biznesowe

Kompleksowy pakiet oprogramowania Microsoft Office 2016 jest również dostępny dla komputerów Mac. Standard zawiera sprawdzone programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote. W wersji dla komputerów Mac MS Office 2016 oferuje gruntowną rewizję poprzednich komponentów, ze zoptymalizowaną adaptacją do systemu OS X, przy zachowaniu typowego dla Windows interfejsu użytkownika z jego typowym układem. Użytkownicy mogą teraz pisać teksty, tworzyć obliczenia, projektować prezentacje, zarządzać wiadomościami e-mail i notatkami procesowymi jak zwykle, bez konieczności rezygnowania ze znanych funkcji systemu Mac. Microsoft Office 2016 for Mac zawiera również znane z wersji Windows kombinacje klawiszy, które ułatwiają użytkownikom przełączanie się między dwoma systemami operacyjnymi.

W szczególności Office 2016 Mac optymalizuje zgodność międzyplatformową między dokumentami tworzonymi w systemie Windows i dokumentami tworzonymi w systemie OS X, zapewniając większą jednolitość prezentacji. Jest to szczególnie korzystne w przypadku współpracy i udostępniania dokumentów, nie tylko między użytkownikami Windows i Mac, ale także w chmurze, gdzie Office woli oferować Microsoft Cloud OneDrive.

Jednak wersja MS Office 2016 Standard dla komputerów Mac różni się od wersji dla Windows pod wieloma względami: Microsoft Publisher i Microsoft Access nie są włączone do Office 2016 dla komputerów Mac, a dwie nowe funkcje "Insights" i "What do you want to do? - "Powiedz mi" - i nowe typy wykresów dodane w Word, Excel i PowerPoint.

Ale nawet w aplikacjach dostępnych w Office for Mac 2016 jest wiele ulepszeń i nowych funkcji, które pomogą Ci wykonać pracę.

Pakiet Microsoft Office 2016 dla komputerów Mac jest dostępny w Wiresoft Software Shop jako tania pojedyncza licencja na Edition Standard. Poniżej znajduje się przegląd pełnego zakresu korzyści, jakie oferuje pakiet Office 2016 for Mac przy jego zakupie.

Nowe funkcje w indywidualnych aplikacjach Office 2016 dla komputerów Mac

Wiele nowych funkcji w Office 2016 dla komputerów Mac jest również dostępnych w trzech indywidualnych aplikacjach: Excel, Word i PowerPoint, a tym samym obsługuje także pracę z wieloma aplikacjami na dokumentach.

Uproszczone udostępnianie dokumentów

Aby jeszcze bardziej ułatwić udostępnianie dokumentów, wystarczy kliknąć przycisk "Udostępnij" na pasku menu. Prawa do czytania i edycji mogą być również przydzielane indywidualnie.

Ulepszona historia wersji dokumentów

Podczas pracy nad dokumentem wspólnie z kilkoma kolegami ważne jest, aby starsze wersje dokumentu pozostały dostępne. Za pomocą funkcji "Historia wersji" można nie tylko natychmiast wyświetlić te wersje, ale również przywrócić odpowiednie stany do dalszego wykorzystania.

Integracja OneDrive również dla komputerów Mac

Integracja dysku OneDrive z Office 2016 for Mac oznacza, że użytkownicy komputerów Mac mogą teraz uzyskać dostęp do Office przechowywanego na dysku OneDrive z dowolnego urządzenia, niezależnie od lokalizacji. Eliminuje to konieczność przechowywania ich lokalnie na komputerze lub podobnym urządzeniu lub pamięci USB, jak dotychczas.

Ochrona przed utratą danych (DLP)

Dzięki OneDrive funkcja DLP w Office 2016 dla komputerów Mac jest również dostępna dla dokumentów Word, Excel i PowerPoint. W szczególności, administratorzy mogą używać DLP do centralnego tworzenia i zarządzania politykami, które ustalają polityki i powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa danych podczas tworzenia i udostępniania dokumentów innym użytkownikom oraz wyświetlania ich, gdy aplikacja wykryje potencjalne ryzyko.

Pojedyncze funkcje w aplikacji Office 2016 dla komputerów Mac

Oprócz tych nowych funkcji dostępnych w programach Word, Excel i PowerPoint, Office 2016 for Mac zawiera kilka nowych funkcji i ulepszeń dla innych indywidualnych aplikacji dostępnych w Standard:

Nowe funkcje programu Word w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac

Następujące funkcje ułatwiają w szczególności wspólną pracę kilku użytkowników nad dokumentem Word:

 • Wprowadzanie w czasie rzeczywistym: Jeżeli nad tym samym dokumentem Worda pracuje kilku użytkowników, dane wejściowe w czasie rzeczywistym mogą pokazywać, gdzie każdy z nich wprowadza obecnie zmiany, dzięki czemu można je natychmiast śledzić i sprawdzać.
 • Funkcja komentarzy: Dzięki ulepszonej funkcji komentarzy edycja tekstu w programie Word 2016 jest teraz znacznie bardziej przejrzysta i efektywna, ponieważ dokument Word zawiera teraz wszystkie komentarze różnych uczestników; można na nie odpowiedzieć również bezpośrednio, dzięki czemu nie trzeba już pisać dodatkowego e-maila.
 • Zapisywanie w załączonym folderze: Dokument programu Word może być teraz optycznie dołączony do danego folderu, dzięki czemu każdy użytkownik ma szybszy i łatwiejszy dostęp do niego i do zawartych w nim dokumentów za pomocą listy szybkiego dostępu.
 • PDF w programie Word: Aby przenieść zawartość pliku PDF do programu Word, nie trzeba już kopiować i wklejać zawartości pliku PDF w programie Word dla Office 2016 dla komputerów Mac - co może być żmudnym procesem: wystarczy otworzyć plik PDF bezpośrednio w programie Word, aby przenieść nie tylko tekst, ale również wszystkie elementy graficzne. Te i mogą być teraz swobodnie edytowane w programie Word. Jeśli dokument Word ma być ponownie udostępniony w formacie PDF, można go również ponownie zapisać w tym formacie.

Nowe funkcje programu Excel w Office 2016 dla komputerów Mac

Program Excel 2016 dla komputerów Mac zawiera następujące ulepszenia istniejących funkcji, a także nowe narzędzia:

 • PROGNOSE.ETS: Funkcja PROGNOSE.ETS wykorzystuje ustalony przez użytkownika algorytm ETS (Exponential Smoothing) do ekstrapolacji szeregów czasowych na dane za pomocą wygładzania wykładniczego. Funkcja ta służy do generowania alternatywnych prognoz krótkoterminowych, które mogą być również udostępniane w formie arkusza prognozy.
 • Funkcja LET: Dzięki LET możliwe jest teraz nazwanie poszczególnych zakresów w ramach jednej formuły; poprawia to nie tylko moc obliczeniową, ale także czytelność i możliwość łączenia w programie Excel.
 • Filtr widoku: Zwłaszcza podczas wspólnej pracy nad dokumentem Excela często ważne jest, aby móc wyświetlać tylko niektóre widoki - na przykład własny widok, aby uzyskać lepszy podgląd. Za pomocą widoku filtra można teraz ukryć sortowania i filtry innych użytkowników.

Nowe funkcje w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac

Użytkownicy komputerów Mac, którzy lubią używać Outlooka do organizowania poczty elektronicznej i spotkań, docenią następujące nowe funkcje, które nie tylko porządkują codzienne zalewanie poczty elektronicznej, ale także ułatwiają znajdowanie treści i dokumentów.

 • Przegląd z załącznikami do plików: Jeśli wiadomość e-mail ma zostać wysłana z załącznikiem do pliku, program Outlook 2016 for Mac wyświetla wszystkie ostatnio używane dokumenty w postaci listy.
 • Dzielenie się dokumentami: Użytkownicy komputerów Mac z OneDrive mogą z łatwością udostępniać innym dokumenty, w tym indywidualnie konfigurować uprawnienia do odczytu i edycji itp.
 • Funkcja bałaganu: To narzędzie jest ważnym pomocnikiem przy sortowaniu dużych ilości e-maili i oddzielaniu w ten sposób pszenicy od plew: Automatycznie sortuje on nieważne wiadomości e-mail do osobnego folderu i codziennie wysyła podsumowanie przechowywanych tam wiadomości e-mail przez Outlooka, aby nie zostały przeoczone.
 • Uproszczone wyszukiwanie: Aby podczas wyszukiwania zawartości zmienić aktualny folder lub skrzynkę pocztową, wystarczy zmienić wyszukiwanie za pomocą listy rozwijanej "Nowy obszar wyszukiwania".

Nowe funkcje programu PowerPoint w Office 2016 dla komputerów Mac

Nowe funkcje programu Outlook w pakiecie Office Standard for Mac zawierają przydatne sposoby na usprawnienie zarządzania czasem podczas prezentacji i wyraźniejsze podkreślanie treści:

 • Timetracking: Koniec ze stresem związanym z prezentacjami z wąskimi ramami czasowymi: Timetracking usprawnia zarządzanie czasem i pomaga efektywnie wykorzystać dany okres prezentacji, ponieważ pokazuje dostępny czas podczas prezentacji, co pozwala użytkownikowi na odpowiednią reakcję i dostosowanie prezentacji w dowolnym momencie.
 • Bardziej zwięzłe notatki za pomocą narzędzia szczotkowego: Zamiast używać wskaźnika laserowego lub nawet różdżki podczas prezentacji w celu zwrócenia uwagi na konkretne elementy lub procesy, użytkownicy mogą teraz wykorzystać zintegrowane narzędzie pędzla do zwrócenia uwagi publiczności poprzez podkreślenie ważnych elementów w kolorze. Dzieje się tak tylko w trybie prezentacji, więc oryginalny plik PowerPoint pozostaje niezmieniony.
 • Funkcja udostępniania: Funkcja udostępniania w programie PowerPoint została ulepszona, dzięki czemu prezentacje mogą być teraz jeszcze łatwiej i szybciej publikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowe funkcje OneNote w Office 2016 dla komputerów Mac

OneNote - notatnik Office, sprawia, że robienie notatek, edytowanie i dzielenie się ważnymi pomysłami z innymi jest jeszcze bardziej praktyczne:

 • Dzielić się notesami: Wszystkie istotne informacje o projekcie, takie jak zdjęcia, rysunki, filmy wideo itp. mogą być centralnie zbierane i synchronizowane z innymi w nowym OneNote, poprawiając współpracę w ramach projektu.
 • Wstawianie filmów: Filmy wideo z Vimeo i YouTube można teraz łatwo zintegrować na stronie za pomocą OneNote.
 • Tworzenie notatek bezpośrednio na stronie internetowej: Użytkownicy komputerów Mac korzystający z przeglądarki Microsoft Browser Edge mogą w łatwy sposób zapisywać notatki lub znaczniki na stronie internetowej, a następnie udostępniać je za pomocą programu OneNote.

Wymogi systemowe dla Standard Office 2016 dla komputerów Mac

PakietOffice 2016 dla komputerów Mac jest dostępny tylko w wersji 64-bitowej. Ponadto, wersja detaliczna Office 2016 dla komputerów Mac nie jest dostępna dla systemu iOS w telefonach iPhone.

 • Procesor: Procesor Intel
 • System operacyjny: Mac OS, co najmniej wersja 10.10 (Yosemite) do wersji Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 6 GB w formacie HFS+ (również: Mac OS Extended lub HFS Plus)
 • Wyświetlacz: co najmniej 1 280 x 800

Kup pakiet MS Office 2016 dla komputerów Mac w rozsądnej cenie w sklepie internetowym Wiresoft

W Wiresoft znajdziesz Standardcję Office 2016 dla komputerów Mac - ze zintegrowanymi aplikacjami:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Przy zakupie Standard wersji Office 2016 dla komputerów Mac, oprócz niskiej ceny za używane oprogramowanie, Wiresoft oferuje następujące dodatkowe korzyści:

 • Wraz z zakupem każdej Standard Microsoft Office 2016 for Mac, Wiresoft dostarcza oprogramowanie, które jest używane wyłącznie przez użytkownika.
 • Każda licencja na oprogramowanie Office używane przez pierwszego nabywcę została usunięta, gdy zostało ono sprzedane firmie Wiresoft, dzięki czemu jest ono w 100% wolne i może być ponownie użyte.
 • Poszczególne licencje dla Office for Mac, które pochodzą z licencji woluminowych, zostały dokładnie przetestowane przez firmę Wiresoft, aby upewnić się, że mogą być właściwie używane.
 • Wiresoft, jako poważny dystrybutor oprogramowania, nie oferuje w swoim sklepie internetowym wersji testowych, które są ważne przez ograniczony okres czasu lub które mają ograniczone funkcje.
 • Za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu w firmie Wiresoft, zawsze możesz mieć całkowitą pewność, że kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft, który jest zgodny z prawem, więc nigdy nie znajdujesz się w szarej strefie prawnej.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zakupu pakietu Microsoft Office 2016 for Mac Standard lub innych dostępnych produktów oprogramowania Microsoft, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie