Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
90,90 zł * 99,90 zł * (9,01% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit)
Terminalserver Kompatybilny


MS Office 2007 - a więc także edycja 2007 Professional Plus   - stanowi kamień milowy w historii pakietów Office: W porównaniu ze starszymi wersjami i poprzednikami oferuje Plus w zakresie funkcjonalności i wydajności, co wraz z dołączonymi programami czyni go niezbędnym narzędziem dla firm, ale także ułatwia użytkownikom prywatnym i osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą sprawne wykonywanie wszystkich codziennych zadań biurowych i administracyjnych: z Word 2007 do tworzenia tekstów w wielu różnych formatach, Excel 2007 do wykonywania złożonych obliczeń, Outlook 2007 do wszechstronnej komunikacji i planowania zadań oraz PowerPoint 2007 do projektowania przejrzystych raportów i prezentacji. Plus Ponadto, edycja 2007 Office Professional Plus oferuje szeroki zakres dodatkowych programów: z Publisher 2007 dla różnych możliwości publikacji w mediach drukowanych, ale także w Internecie, z Access 2007 dla różnych aplikacji bazodanowych i wreszcie z InfoPath 2007 do tworzenia formularzy do praktycznego zbierania i analizowania danych. Nabywcy edycji Professional Plus otrzymują więc zaawansowaną wersję Office, która umożliwia profesjonalną pracę i wszechstronną komunikację.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus - wszystkie aplikacje dla profesjonalistów biznesowych w jednym pakiecie jako jedna licencja

MS Office 2007 - a więc również edycja Professional Plus 2007 - stanowi kamień milowy w historii Office: W porównaniu ze starszymi wersjami i poprzednimi oferuje plus w zakresie funkcjonalności i wydajności, który sprawia, że jest niezastąpionym narzędziem dla firm posiadających zawarte w nim programy, ale także ułatwia użytkownikom prywatnym i osobom pracującym na własny rachunek sprawną obsługę wszystkich codziennych zadań biurowych i administracyjnych: z programem Word 2007 do tworzenia tekstów w wielu różnych formatach, Excel 2007 do kompleksowych obliczeń, Outlook 2007 do kompleksowej komunikacji i planowania zadań oraz PowerPoint 2007 do projektowania przejrzystych raportów i prezentacji. W szczególności Office 2007 Professional Plus oferuje w tym celu dużą liczbę dodatkowych programów: z Wydawnictwem 2007 dla szerokiej gamy opcji dla publikacji z mediów drukowanych, ale także online, z Access 2007 dla dużej liczby aplikacji bazodanowych i wreszcie z InfoPath 2007 do tworzenia formularzy do praktycznego zbierania i oceny danych. Nabywcy Professional Plus Edition korzystają więc z dojrzałej Office, która umożliwia profesjonalną pracę i kompleksową komunikację.

Co nowego w MS Office 2007 Professional Plus

Professional Plus Edition oferuje m.in. następujące nowe funkcje w różnych programach:

 • Nowa wstęga: Uaktualniony interfejs użytkownika pozwala na szybszą i bardziej intuicyjną nawigację.
 • Zdefiniowane przez użytkownika opcje ustawień z projektami i układami zwiększają produktywność.
 • Nowy Podgląd na żywo wyświetla szablony i projekty oparte na danych w czasie rzeczywistym w oknie dokumentu.
 • Obsługa formatu pliku XML zapewnia większe bezpieczeństwo, zmniejsza rozmiar dokumentu, a tym samym umożliwia szybsze ładowanie.
 • Outlook oferuje teraz funkcję wyszukiwania w wiadomościach e-mail, a także subskrypcję kanałów RSS i filtr spamu.
 • Access oferuje gotowe Standard, które mogą być edytowane.
 • Zautomatyzowane formuły w programie Excel przyspieszają obliczenia.

Nowy interfejs wstęgowy - Ribbon Interface

Wszystkie te klasyczne aplikacje firmy Microsoft zawarte w pakiecie Professional Plus 2007 mają całkowicie zmieniony wygląd: poprzednia struktura menu Office pakietu Office została zastąpiona w poszczególnych programach Office 2007 przez przejrzyście ułożoną wstęgę. Taśma oferuje teraz polecenia pogrupowane w poszczególne grupy dla każdego Office, które są następnie uzupełniane przez listę i okna dialogowe. Są one następnie ogólnie dostępne w postaci zakładek, które są dalej dzielone w zależności od kontekstu. W ten sposób wszystkie polecenia lub funkcje niezbędne do wykonania danej akcji są podsumowane i są natychmiast dostępne w jednym miejscu, np. do formatowania dokumentu programu Word według własnej specyfikacji lub do wstawiania i edycji grafiki w dokumencie.

Ponadto wstążka oferuje również możliwość wprowadzania ustawień definiowanych przez użytkownika w odpowiednich menu i w ten sposób dostosowywania ich do własnych potrzeb, dzięki czemu często używane funkcje są bezpośrednio dostępne, co również stanowi plus w wydajności pracy.

Nowy podgląd na żywo

Ponadto, Office 2007 oferuje Professional Plus a pozostałe edycje

tak zwany podgląd na żywo: W zależności od otwartego programu, funkcja ta pokazuje szablony i projekty w podglądzie w czasie rzeczywistym, ale także funkcje formatowania w oknie dokumentu.

Nowy format pliku OpenXML

Dzięki OpenXML, wersja 2007 Office 2007 zapewnia również w wersji Professional Plus Edition nowy Standard oparty na XML, który oferuje cały szereg korzyści ważnych we współczesnym świecie biznesu: Przykładowo, obsługa XML zmniejsza rozmiar plików, co pozwala zaoszczędzić miejsce na komputerze i znacznie skraca czas ładowania dokumentów na strony internetowe.

Obsługa XML na stronach internetowych zapewnia efektywne zmniejszenie rozmiaru dokumentów i przyjemne skrócenie czasu ładowania. Pliki XML zapewniają również lepszą ochronę przed utratą danych dzięki technologii Data Loss Prevention - DLP.

Nowy tryb zgodności

W pakiecie Microsoft Office 2007 dokumenty, które zostały utworzone ze starszymi wersjami Office(Office 97), można otwierać, edytować i zapisywać ponownie w tzw. trybie zgodności, dzięki czemu można je ponownie udostępniać i edytować dla starszych Office for Windows i Mac OS. Osiąga się to m.in. dzięki temu, że wszystkie funkcje, które nie są dostępne w starszej wersji programu, nie są tutaj dostępne, więc nie ma problemów z kompatybilnością.

Microsoft Office Professional Plus 2007 Edition w firmie Wiresoft

Dla wielu nabywców zakup pakietu MS Office Professional Plus Edition 2007 ma tę wielką zaletę, że jest on nadal obsługiwany przez starsze systemy operacyjne firmy Microsoft od wersji Windows XP SP3, która jest nadal używana na starszym sprzęcie, więc ta szeroka kompatybilność jest zdecydowanie decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Z drugiej strony, ta edycja jest dostępna tylko w konwencjonalnych sklepach jako licencja woluminowa. W Wiresoft klienci mogą jednak kupić również Professional Plus 2007 jako pojedynczą licencję w postaci używanego oprogramowania.

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft możesz kupić Office 2007 Professional Plus jako zakupioną wersję, a także inne wersje tej wersji oraz nowsze Office. Poniższy przegląd stanowi wprowadzenie do poszczególnych programów wchodzących w skład Professional Plus 2007, w tym do ich nowych funkcji w Office 2007 Professional Plus.

MS Office 2007 Professional Plus - wszystkie narzędzia biznesowe w jednym pakiecie

Oprócz sprawdzonych Office Word, Excel, PowerPoint i Outlook, edycja Professional Plus 2007 zawiera nie tylko program DTP Microsoft Publisher 2007, ale także aplikację bazodanową Access 2007 oraz narzędzie do tworzenia formularzy InfoPath 2007.

Przegląd wszystkich programów zawartych w MS Office Edition 2007 Professional Plus:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Publisher 2007
 • Access 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Oprócz wielu ulepszeń, Microsoft Word 2007 oferuje również kilka nowych funkcji i właściwości: dostępnych jest wiele standardowych szablonów do natychmiastowego tworzenia dokumentów tekstowych dla celów biznesowych, jak i prywatnych, które są profesjonalnie preformatowane i mogą być dalej dostosowywane. Ponadto dostępne są nowe efekty, takie jak przejrzystość i 3D, dzięki którym teksty stają się bardziej atrakcyjne. Makra można również tworzyć w programie Word, aby sprawniej obsługiwać niektóre etapy edycji tekstu. Dużym plusem jest centralna administracja wersjami lub zmianami, jak również komentarzami.

Excel 2007

Ten potężny program do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych oferuje teraz zaawansowane funkcje do tworzenia formuł i wizualizacji danych, w tym tabele przestawne i możliwość tworzenia profesjonalnych, łatwych do odczytania wykresów w zaledwie kilku krokach. Dzięki połączeniu z usługami Microsoft SharePoint dane poufne pozostają chronione nawet podczas komunikowania się z innymi osobami.

PowerPoint 2007

Slide Master w programie PowerPoint 2007 jest skutecznym narzędziem do zarządzania wszystkimi szablonami w celu zapewnienia spójnego wyglądu wszystkich stworzonych przy jego pomocy prezentacji oraz oszczędności czasu. Dostępnych jest wiele nowych efektów tekstowych i typograficznych, a także narzędzi do formatowania, które zazwyczaj można zastosować od razu za pomocą jednego kliknięcia.

Zintegrowany Inspektor Dokumentu niezawodnie usuwa komentarze, ukryty tekst lub dane osobowe przed opublikowaniem lub rozpowszechnieniem prezentacji, a podpis cyfrowy zapewnia również, że treść nie może być zmieniona. Dzięki nowemu dostępnemu formatowi XML Office Open .pptx, stworzone przy jego pomocy prezentacje mogą być również publikowane jako strony internetowe HTML.

Outlook 2007

Sprawdzone oprogramowanie komunikacyjne oferuje skuteczne funkcje zarządzania codziennym ruchem poczty elektronicznej, w tym wyszukiwanie natychmiastowe, wyszukiwanie e-maili, w tym załączników do konkretnych terminów lub słów kluczowych, udostępnianie danych i informacji specjalnie dla poszczególnych użytkowników i celów, a także filtr spamu. Również pisanie wiadomości, w tym formatowanie, stało się bardziej intuicyjne i tym samym łatwiejsze. Zintegrowany pasek zadań z kalendarzem oferuje wiele możliwości koordynacji terminów i projektów. Treść może być podświetlana kolorem i oznaczana na przykład według poszczególnych osób lub znaczenia.

InfoPath 2007

InfoPath 2007 tworzy, zarządza i wymienia formularze do przechwytywania różnych typów danych. Ponieważ są one oparte na XML, mogą być również udostępnione w sieci poprzez Office SharePoint Server 2007 ze zintegrowanymi "Usługami formularzy" i dlatego mogą być wypełniane bez oprogramowania InfoPath.

Scenariusze, w których wykorzystywany jest InfoPath 2007, obejmują śledzenie zapasów, raporty o stanie projektu, raporty o wydatkach i umowy ubezpieczeniowe. InfoPath 2007 jest również przeznaczony do integracji z Outlookiem 2007, dzięki czemu użytkownicy mogą otwierać i edytować formularze InfoPath z programu Outlook 2007.

Publisher 2007

Potężny program DTP jest przeznaczony do natychmiastowego i łatwego tworzenia wysokiej jakości publikacji do różnych celów: od ulotek i spersonalizowanych listów seryjnych po obszerne broszury. Szablony zawarte w Publisher 2007 obejmują nie tylko produkty do druku, ale także formaty do wysyłania newsletterów e-mailowych i projektowania stron internetowych. Dzięki wszechstronnej kompatybilności z innymi Office, można również używać tekstów, obrazów i tabel itp. z programów Word, Excel, Access, Outlook i PowerPoint.

Access 2007

Sprawdzony program bazodanowy służy do centralnego gromadzenia i strukturyzowania danych z różnych źródeł w celu udostępnienia ich wewnątrz firmy lub na zewnątrz dla klientów do dalszego przetwarzania. Różnorodne szablony formatów pozwalają na lepszą analizę i wykorzystanie zebranych informacji, a także na przedstawienie ich w zrozumiałej formie jako sensownych raportów.

Dzięki Usługom Windows SharePoint użytkownicy programu Access 2007 mogą w każdej chwili edytować przechwycone dane, odzyskać usunięte informacje i ustawić indywidualne uprawnienia dostępu.

Wymagania systemowe dla MS Office 2007 Professional Plus

Office Edition 2007 Professional Plus jest kompatybilny z wieloma starszymi systemami operacyjnymi Windows, ale nie jest już obsługiwany przez Windows 10. Jednak nowy interfejs wstęgowy wprowadzony w wersji Office 2007 wymaga więcej miejsca na dysku twardym niż poprzednie wersje. Ogólnie rzecz biorąc, do prawidłowego wykonania wszystkich wniosków mają zastosowanie następujące minimalne wymagania:

 • Systemy operacyjne: Microsoft Windows XP Service Pack 3 lub wyższy do Windows 8.1 lub Microsoft Windows Server 2003 lub wyższy
 • Procesor: min. 500 MHz - do korzystania ze wszystkich funkcji programu Outlook zalecane jest 1 GHz
 • Pamięć robocza: min. 256 MB RAM - 512 MB jest zalecane do prawidłowego korzystania z usług Outlooka
 • Miejsce na dysku twardym: min. 2 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1,024 x 768

Kup pakiet MS Office 2007 Professional Plus od Wiresoft jako pojedynczą licencję

Professional Plus Edition 2007 firmy Microsoft jest jedną z Office, które są oferowane w tradycyjnych sklepach detalicznych tylko jako licencje ilościowe dla firm i dlatego nie są tam dostępne jako licencje indywidualne. W sklepie internetowym Wiresoft Software Shop możesz zakupić licencję 2007 Professional Plus Edition jako licencję dla jednego użytkownika bez obowiązku subskrypcji. Przy zakupie w sklepie internetowym Wiresoft Shop poniesiesz tylko jednorazowe koszty za pełną wersję tej wersji Office, która oferuje taki sam zakres funkcji jak odpowiednia licencja ilościowa.

Podstawowa licencja ilościowa zwykle pochodzi od większej firmy i została zakupiona od Wiresoft. Przy zakupie licencji ilościowych firma ma również prawo do odsprzedaży nadwyżek licencji na oprogramowanie lub nawet całej licencji ilościowej - bez względu na to, czy zostały wykorzystane poszczególne licencje w niej zawarte, czy też cała licencja ilościowa. Poprzez sprzedaż, licencja ilościowa jest rozwiązywana i przekształcana w indywidualne licencje, które są następnie określane jako oprogramowanie używane lub używane. To rozdzielenie lub oznaczenie nie ma wpływu na ogólną funkcjonalność oferowanego pakietu Office 2007 Professional Plus Edition ani na programy, które są w nim zawarte. Wiresoft następnie oferuje te pojedyncze licencje w szczególnie rozsądnej cenie jako zakupioną wersję.

Zakup oprogramowania w Wiresoft jest nie tylko niedrogi, ale i bezpieczny: po pomyślnym zakończeniu procesu zakupu i natychmiastowym pobraniu możesz zainstalować oprogramowanie Office 2007 Professional Plus na swoim komputerze i aktywować je za pomocą dostarczonego klucza licencyjnego o odpowiedniej objętości, który jest ważny i funkcjonalny tylko dla Twojej osobistej licencji pojedynczej. Wynika to z faktu, że Wiresoft sprzedaje wyłącznie oprogramowanie Office 2007 Professional Plus lub inne wersje Office lub wersje, które są identyczne z oryginalnymi produktami Microsoftu; firmy, od których pochodzą te wcześniejsze licencje ilościowe, mają siedzibę wyłącznie w Europie, a zatem zakup tej wersji Office 2007 Professional Plus jako używanego oprogramowania nie pociąga za sobą żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest dozwolony przez prawo, co zostało kilkakrotnie potwierdzone przez orzeczenia sądowe.

Zakup używanego oprogramowania w Wiresoft Shopie jest korzystną możliwością dla Ciebie jako klienta, w innym przypadku niedostępną Office-edycje takie jak Professional Plus 2007. Nasza klientela obejmuje zatem małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także osoby samozatrudnione oraz osoby prywatne, które korzystają z naszej niedrogiej oferty programów Microsoft.

W Wiresoft Software Shop można pobrać MS Office 2007 Professional Plus oraz inne wersje tej wersji, nowsze wersje i inne programy firmy Microsoft w atrakcyjnej cenie. W przypadku pytań dotyczących Professional Plus lub jakiegokolwiek innego oprogramowania Microsoft Office, wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie