Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT 2013

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10040
 • 079-01714
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
90,90 zł * 99,90 zł * (9,01% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


PowerPoint jest typowym elementempakietów Microsoft Office   i jest niezbędny do tworzenia przekonujących prezentacji, które są przeprowadzane na żywo lub za pośrednictwem wideo jako wykład, w celu jasnego przekazania informacji kolegom i Business partnerom. PowerPoint wersja 2013 przekonuje wszechstronnością swoich zastosowań; można jej używać nie tylko zawodowo, ale także w szkole i na studiach, aby skutecznie komunikować się z innymi ludźmi. Dzięki szerokiej gamie szablonów i elementów projektowych, PowerPoint 2013 wspiera zarówno początkujących, jak i profesjonalistów w tworzeniu przejrzystych slajdów i przekazywaniu tematów w żywy sposób.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klasyczne Office jako samodzielny program

PowerPoint jest typowym komponentem Office Microsoft Office i jest niezbędny do tworzenia przekonujących prezentacji, które mogą być prowadzone na żywo lub za pośrednictwem wideo jako wykład, w celu wyraźnego przekazania informacji kolegom i partnerom biznesowym. Wersja PowerPoint 2013 przekonuje swoją wszechstronnością możliwości zastosowania. Może być wykorzystywana nie tylko w miejscu pracy, ale także w szkole i na uczelni do skutecznej komunikacji z innymi ludźmi. Dzięki szerokiej gamie szablonów i elementów konstrukcyjnych, program PowerPoint 2013 wspiera zarówno początkujących, jak i profesjonalistów w tworzeniu przejrzystych slajdów i żywym komunikowaniu tematów.

Przyjazny interfejs użytkownika Microsoft PowerPoint 2013 sprawia, że rozpoczęcie pracy z programem jest bardzo łatwe, zwłaszcza dla niedoświadczonych użytkowników. Intuicyjnie użyteczne narzędzia oraz duży wybór standaryzowanych szablonów slajdów i typów graficznych ułatwiają tworzenie profesjonalnie wyglądających prezentacji, a także nadają im indywidualny wygląd. Inteligentne linie prowadzące pomagają użytkownikom w optymalnym i dokładnym rozmieszczeniu poszczególnych elementów projektu, a podgląd na żywo pozwala na natychmiastowe sprawdzenie aktualnego stanu edycji w dowolnym momencie.

PowerPoint 2013 oferuje również wsparcie dla tabletów, co znacznie rozszerza możliwości aplikacyjne programu. Na użytek zespołu, w wersji tej zintegrowano również kolumny z komentarzami, dzięki czemu inni pracownicy mogą dodawać swoje komentarze do slajdów prezentacji.

Wersja PowerPoint 2013 ma tę przewagę nad nowszymi wersjami, że działa w systemach operacyjnych Windows 7 lub Windows Server 2008. Dlatego też oprogramowanie może być nadal używane na starszych komputerach - co stanowi korzyść ekonomiczną szczególnie dla użytkowników prywatnych, jak również osób pracujących na własny rachunek lub studentów, ale także dla mniejszych firm, które szukają korzystnego finansowo rozwiązania, aby pokryć swoje potrzeby w zakresie oprogramowania bez konieczności odnawiania sprzętu.

ProgramPowerPoint 2013 ma już możliwość korzystania z usługi chmury Microsoft SkyDrive do przechowywania prezentacji online, tak aby były one dostępne dla innych użytkowników; za pośrednictwem programu SharePoint mogą one być udostępniane i edytowane przez innych użytkowników.

Program PowerPoint 2013 jest również dostępny w Wiresoft jako część odpowiedniej Office, ale możesz go również kupić oddzielnie od nas!

Zakup PowerPoint 2103 jako jednego programu od Wiresoft ma tę zaletę, że oprócz niskiej ceny, nie jest to abonament oprogramowania, ale zakupiona wersja. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie ważne funkcje i narzędzia tego sprawdzonego Office.

Oprócz programu PowerPoint 2013, w sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz także starsze i nowsze wersje oprogramowania - także jako tanią wersję dla jednego użytkownika bez obowiązku subskrypcji.

Korzystaj z praktycznych funkcji i właściwości programu PowerPoint 2013

PowerPoint 2013 rozszerza dotychczasowy zakres projektowania graficznego slajdów prezentacyjnych. Do tego celu dostępne są m.in. następujące narzędzia i funkcje:

  • Użyj efektów SmartArt: Narzędzie SmartArt dostępne w programie PowerPoint 2013 umożliwia integrację dynamicznych, płynnych przejść między slajdami, czyniąc prezentację jeszcze bardziej żywą. W tym celu dostępne są różne szablony lub układy SmartArt, które mogą być zastosowane do grafiki SmartArt: Efekty takie jak style linii, skosy lub widoki 3D mogą być łączone, a także możliwe jest zastosowanie wariantów kolorystycznych do kształtów grafiki SmartArt. Dodatkowo, niektóre rodzaje grafiki SmartArt zawierają oprawki, do których można następnie wstawić własne ilustracje lub zdjęcia.
  • Nowe warianty wyglądu dla projektów slajdów: PowerPoint 2013 został również rozszerzony o dodatkowe palety kolorów i rodziny czcionek. Nowością są tu również wzory panoramiczne jako alternatywa dla poprzednich standardowych rozmiarów. Nowy Standardjdów w PowerPoint to 16:9, który może być dobrze wykorzystany do prezentacji z użyciem rzutnika, ale starszy format 4:3 jest nadal dostępny - możliwe jest również stworzenie indywidualnego formatu slajdów.
  • Narzędzie pipetowe do indywidualnego doboru koloru: Poszczególne kolory slajdów programu PowerPoint mogą być natychmiast zmienione za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób, oprócz standardowych odcieni, można wybrać i wykorzystać do celów projektowych kolory spoza palety oferowanej w programie PowerPoint 2013.
  • Łączenie slajdów z różnych dwóch plików programu PowerPoint: Program PowerPoint 2013 ma teraz własne okno dialogowe, w którym można na przykład połączyć wersję roboczą i poprawioną w jednym pliku. Pozwala to na wybranie określonych części pliku i zintegrowanie ich z oryginalnym plikiem. Po połączeniu, zmiany mogą być przyjmowane lub cofane indywidualnie.
  • Wstawianie zdjęć z mediów internetowych: Zdjęcia i grafiki z mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Flickr, można teraz zintegrować bezpośrednio z prezentacją PowerPoint bez konieczności zapisywania ich lokalnie na komputerze. Wymagane jest jedynie, aby użytkownik zarejestrował się w odpowiednim serwisie. Dotyczy to również wyszukiwania obrazów Bing, które może być używane bez rejestracji.

Ponadto, PowerPoint 2013 oferuje również inne praktyczne funkcje, które dodatkowo zwiększają zakres możliwych zastosowań - zarówno do współpracy, jak i do samej prezentacji:

  • Tryb kompatybilności: W programie PowerPoint 2013 użytkownicy mogą korzystać z trybu kompatybilności nie tylko do otwierania i edycji plików .PPT utworzonych w starszej wersji oprogramowania, ale również do ich ponownego zapisywania, aby nadal móc z nimi korzystać. Kontrola zgodności zapewnia dodatkowe zabezpieczenie, dzięki czemu nie ma problemów z wyświetlaniem jakichkolwiek elementów.
  • Otwarty format XML: Pliki programu PowerPoint mogą być teraz zapisywane również w formacie Microsoft XML - w skrócie Extensible Markup Language - takim jak .PPTX. W zależności od tego, czy np. makra, dodatki itp. są również zintegrowane, dostępne są w tym celu inne formaty XML. XML oferuje cały szereg korzyści: Pliki z nim zapisane są automatycznie kompresowane, dzięki czemu redukcja jest znacznie większa niż poprzednio. Sprawia to, że wysyłanie plików PowerPoint jako załączników jest jeszcze mniejszym problemem, co może mieć miejsce w przypadku zbyt dużego rozmiaru danych. Ochrona danych zintegrowanych jest również znacznie wyższa: informacje szczególnie chronione są łatwiejsze do zidentyfikowania i mogą być również ujawniane wyłącznie w sposób poufny.
  • Użyj Microsoft OneDrive: Dzięki programowi PowerPoint 2013 usługi chmury obliczeniowej firmy Microsoft mogą być wykorzystywane do pracy nad prezentacją lub do wygłaszania wykładów z dowolnego miejsca, a także do udostępniania ich innym kolegom w celu edycji lub komentowania.
  • Śledzić komentarze pracowników: Komentarze różnych pracowników na temat prezentacji w PowerPoint są nie tylko przejrzyście ułożone według danej osoby, łącznie z danymi kontaktowymi, takimi jak adres e-mail, ale mogą być również dodane w dowolnym miejscu na krawędzi poszczególnych slajdów prezentacji i dzięki temu mogą być oglądane zarówno podczas edycji, jak i prezentacji.
  • Widokmówcy: Ten nowy widok jest dostępny dla trybu pokazu slajdów, praktycznej funkcji, która pokazuje mówcy prezentację PowerPoint jednocześnie w dwóch widokach: z jednej strony, jak poprzednio, czyste slajdy prezentacji, które są również widoczne dla publiczności, a z drugiej strony widok mówcy, który pokazuje je wraz ze wszystkimi notatkami i adnotacjami lub komentarzami. Ponadto, tryb ten oferuje przegląd wszystkich slajdów, co ułatwia nawigację, a także narzędzia takie jak pióra i wskaźniki laserowe oraz funkcję powiększania grafiki i wykresów w zależności od potrzeb.
  • Do prezentacji używaj wideo: Dzięki programowi PowerPoint 2013 prezentacje można również eksportować lub zapisywać jako wideo, co daje dodatkową możliwość łatwego odtwarzania ich na urządzeniu zewnętrznym.
  • Korzystaj z PowerPoint w mediach społecznościowych: Prezentacje stworzone w programie PowerPoint 2013 są również kompatybilne z mediami społecznościowymi, takimi jak Twitter czy Facebook. Poszerza to również krąg adresatów w Internecie, oferując tym samym dalsze możliwości poszerzenia zasięgu i zwiększenia uwagi.

Wymagania sprzętowe dla programu PowerPoint 2013:

ProgramPowerPoint 2013 jest oferowany jako wersja dla Windows do pobrania w wersji 32-bitowej i 64-bitowej, w związku z czym poszczególne wymagania sprzętowe mogą się różnić. Wersja 64-bitowa jest domyślnie instalowana automatycznie, ale tylko wersja 32-bitowa może być zainstalowana na 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86. W przeciwnym razie należy przestrzegać następujących wymagań minimalnych:

 • Systemy operacyjne: co najmniej Windows 7 do Windows 10, Windows Server 2008 do 2012 R2
 • Procesor: co najmniej 1 GHz, x86 lub 64-bitowy procesor
 • Pamięć robocza: co najmniej 1 GB (32 Bit) lub co najmniej 2 GB 64 Bit)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1,024 x 576, karta graficzna z bezpośrednim przyspieszeniem X10

Kup PowerPoint 2013 jako pojedynczy program z identycznego pakietu Office Suite w Wiresoft w korzystnej cenie.

Oprogramowanie PowerPoint jest zwykłym składnikiem Office Microsoft Office. Z tego powodu program nie jest dostępny oddzielnie w zwykłych sklepach, ale jest oferowany tylko razem z innymi Office. W Wiresoft możesz kupić program PowerPoint 2013, jak również inne wersje tego oprogramowania całkowicie oddzielnie, jako pojedynczy program.

Twoja wielka zaleta przy zakupie oprogramowania z Wiresoftem jest następująca: Oferowana licencja pojedynczego użytkownika programu PowerPoint 2013 jest czysto zakupową wersją, co nie zobowiązuje do długoterminowego i ewentualnie droższego abonamentu oprogramowania, ani nie oznacza zwykłych, obowiązkowych aktualizacji czy czasowych ograniczeń w korzystaniu z funkcji. Z tego powodu zakup oprogramowania od Wiresoftu jest nawet podwójnie opłacalny, zwłaszcza jeśli nie chcesz korzystać z innych programów z Office 2013. W ten sposób nie tylko użytkownicy prywatni, ale także osoby pracujące na własny rachunek i MŚP korzystają ze wszystkich zalet programu MS PowerPoint 2013 i oszczędzają pieniądze.

Zakup oprogramowania z Wiresoftem jest w każdym razie również rzeczą bezpieczną: Ta licencja jednoosobowa PowerPoint 2013, która jest oferowana do sprzedaży w naszym sklepie z oprogramowaniem, pochodzi z większej ilości licencji, która jest zwykle używana tylko w firmach, dlatego jest to tak zwane oprogramowanie używane - jeden z powodów szczególnie korzystnej ceny w Wiresoft! Nie oznacza to jednak żadnych niedogodności dla użytkownika, ponieważ zakupiona licencja na oprogramowanie PowerPoint jest całkowicie identyczna z programem PowerPoint 2013, który jest również zawarty w pakiecie Office Suite 2013 o tej samej nazwie.

Kupując oprogramowanie z Wiresoft możesz mieć również pewność, że ani my, ani Ty nie znajdujemy się w sytuacji prawnie niewyjaśnionej podczas używania używanego oprogramowania, ponieważ: Handel używanym oprogramowaniem jest całkowicie legalny i sądowo dozwolony!

Każdy program Microsoftu, który pochodzi z takiej ilości licencji i jest oferowany w firmie Wiresoft, został wcześniej przetestowany przez Wiresoft pod kątem jego bezbłędnej i nieograniczonej użyteczności, dzięki czemu program PowerPoint 2013 może być używany przez 100% użytkowników po zakupie i aktywacji za pomocą dostarczonego klucza licencyjnego.

Wiresoft oferuje również tylko pełne wersje programów Microsoftu, które są identyczne z odpowiadającymi im wydaniami dostępnymi w firmie Microsoft. Oprócz wersji programu PowerPoint 2013, w sklepie internetowym Wiresoft można kupić zarówno nowsze, jak i starsze wersje  tego oprogramowania indywidualnie, jak również inne programy Office, serwerowe i inne programy firmy Microsoft.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint 2013 lub innego programu MS, skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie