Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10586
  • DG7GMGF0F4LS
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
230,90 zł * 255,90 zł * (9,77% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x
System  SharePoint Server
CAL Standard User CAL
Zakres dostawy Prawo do użytkowania
Czas trwania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki


Zakup Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL   oznacza umożliwienie (innemu) pracownikowi łatwego dostępu do dokumentów firmowych i współpracy nad projektami z dowolnego miejsca. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w terenie, czy w biurze domowym - dzięki SharePoint istotne informacje mogą być bezpiecznie i łatwo wymieniane. Oprogramowanie do współpracy   oferuje różne sposoby pracy w zespole. Z nami możesz uzyskać między innymi oryginalne licencje dostępowe SharePoint 2019 . W przeciwieństwie do licencji Device CAL , licencja User CAL jest skierowana do konkretnej osoby. Osoba ta może uzyskać dostęp do firmowego serwera SharePoint za pomocą wszystkich swoich urządzeń. W związku z tym licencja Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL jest szczególnie odpowiednia dla pracowników, którzy pracują naprzemiennie na firmowym komputerze , notebooku i telefonie komórkowym. 

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL

Zakup Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL oznacza umożliwienie (innemu) pracownikowi łatwego dostępu do dokumentów firmowych i współpracy nad projektami z dowolnego miejsca. Czy to w biurze, w terenie, czy w biurze domowym - dzięki SharePoint istotne informacje mogą być wymieniane bezpiecznie i łatwo. Oprogramowanie do współpracy oferuje różne sposoby pracy w zespole. Z nami możesz uzyskać SharePoint 2019 oryginalne licencje dostępu, między innymi. W przeciwieństwie do Urządzenia CAL, Użytkownik CAL jest skierowany do konkretnej osoby. Osoba ta może uzyskać dostęp do firmowego serwera SharePoint za pomocą wszystkich swoich urządzeń. W związku z tym, Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL jest szczególnie przydatny dla pracowników, którzy pracują na zmianę na firmowym komputerze, na notebooku i na telefonie komórkowym. 

SharePoint 2019 Standard CAL właściwa licencja dla każdego

Producent SharePoint Server 2019 opracował system licencjonowania w którym możliwe są kombinacje. W każdym przypadku firma potrzebuje jednej lub więcej licencji na serwer. Są one dostępne u nas, podobnie jak dodatkowe licencje Enterprise. Aby pracownicy mogli uzyskać dostęp do serwera SharePoint, wymagane są certyfikaty CAL. Termin ten oznacza Licencję Dostępu Klienta. Adresatem CAL może być użytkownik (jak w przypadku tego produktu) lub urządzenie ("Device CAL"). W ramach tej oferty kupuje się licencję użytkownika na wersję Standard programu SharePoint 2019. Jeśli użytkownik chce również korzystać z funkcji Enterprise, musi posiadać dodatkowy Enterprise CAL. W firmie lub dziale można łączyć KAL-y urządzenia i użytkownika. W ten sposób można się zastanowić, dla kogo zakup licencji Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL, a dla kogo lepsza będzie licencja Device. 

Główne cechy SharePoint Server 2019 Standard 

Zasadniczo celem SharePoint jest udostępnienie informacji i cyfrowych narzędzi pracy pracownikom, którzy są upoważnieni do ich używania. Ponadto praca zespołowa jest znacznie ułatwiona - grupy mogą wspólnie pracować nad projektami, a program zajmuje się między innymi dokumentacją. Jako oprogramowanie komunikacyjne, SharePoint oferuje na przykład infrastrukturę dla stron firmowych w Internecie i intranecie. Program jest również uważany za łatwe do zrozumienia oprogramowanie do zarządzania treścią przedsiębiorstwa (ECM). Ważną cechą w codziennej pracy jest zróżnicowane wyszukiwanie. Między innymi wyświetla podgląd wyników i umożliwia wyszukiwanie osób lub tematów. 

Wiele ulepszeń i uproszczeń

Użytkownicy Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL mogą korzystać z innowacji wersji 2019 programu SharePoint. Między innymi poszerzono zakres funkcji o Flow dla OneDrive oraz formatowanie list. Aby ułatwić przetwarzanie informacji, nowe wpisy mogą być teraz ogłaszane za pomocą wiadomości e-mail lub powiadomień w Microsoft Teams. Ponadto nowoczesne części web parts z dynamiczną zawartością, takie jak Twitter feeds, są teraz łatwe do zintegrowania. Ważny jest także przeprojektowany interfejs użytkownika, który pozwala szybciej znaleźć wiele elementów. Na przykład w funkcji wyszukiwania poprawiono indeksowanie - teraz uwzględniane są także między innymi czcionki i obiekty na obrazach. 

Przemyślane szczegóły w SharePoint 2019

Są oczywiście inne innowacje, dla których warto kupić Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL. Na przykład bezpieczeństwo można zwiększyć, umieszczając dane w regionalnych centrach danych. Jeśli chodzi o przetwarzanie danych, wprowadzono kilka drobnych usprawnień. Na przykład w wersji 2019 możliwa jest jednoczesna praca na dokumentach Excel oraz podgląd dokumentów dla ponad 270 typów plików. Użytkownicy Microsoft Teams zauważą głębszą integrację, a subskrybenci Office365 mogą korzystać z funkcji udostępniania we wszystkich komponentach Office.

Licencja użytkownika Microsoft SharePoint Server 2019   to dobry wybór, gdy do zespołu dołącza nowy pracownik lub gdy przebudowywany jest dział. Nawiasem mówiąc, SharePoint 2019 CAL może być również użyty do uzyskania dostępu do serwera SharePoint 2016.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie