Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL

540,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10057
 • 359-06098
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Kupno User CALs dla Microsoft SQL Server 2014 jako oprogramowania używanego Aby móc korzystać...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL"

Kupno User CALs dla Microsoft SQL Server 2014 jako oprogramowania używanego

Aby móc korzystać z Microsoft SQL Server 2014 w wersji Standard Edition, oprócz licencji SQL Server - dostępnej również w firmie Wiresoft - potrzebne są również licencje dostępu klienckiego, np. dla użytkowników, bez których nie można uzyskać dostępu do SQL Server: SQL Server 2014 User CAL. Użytkownik zarejestrowany w ten sposób może korzystać z dowolnego komputera obsługującego system Windows (np. PC, laptop, tablet), aby uzyskać dostęp do usług serwera, ponieważ to on sam - a nie urządzenie końcowe - posiada odpowiednie prawa dostępu.

Microsoft Licence Management oferuje ten rodzaj licencjonowania dostępu do klienta dla SQL Server 2014 w postaci User CAL specjalnie dla wersji Standard Edition.

W Wiresoft można znaleźć używane User CALs dla SQL Server 2014 w szczególnie korzystnych cenach. Pod względem praw dostępu i możliwości wykorzystania używane licencje dostępowe nie różnią się od licencji User CALs oferowanych niegdyś w oficjalnym programie licencjonowania wolumenowego Microsoft - co więcej, nie są one już tam dostępne dla tej wersji SQL Server. W Wiresoft można nabyć takie używane User CALs już od pojedynczej licencji dostępowej, co pozwala na elastyczne i dostosowane do potrzeb licencjonowanie wszystkich pracowników, którzy mają mieć dostęp do usług SQL Server 2014. Ten User CAL dla SQL Server 2014 może być również użyty do uzyskania dostępu do funkcji poprzedniej wersji, Microsoft SQL Server 2012.

Korzystaj z wszystkich funkcji dzięki używanym User CALs dla SQL Server 2014

Dzięki User CALs dla wersji SQL Server 2014, ponieważ są one dostępne z drugiej ręki w Wiresoft Software Shop, dane wykorzystywane za pośrednictwem urządzenia końcowego obsługującego system Windows są dostępne również np. w chmurze - najważniejsze funkcje zostały pokrótce opisane poniżej.

Przegląd najważniejszych funkcji SQL Server 2014 Edition Standard

Microsoft SQL Server 2014 jest następcą wersji SQL Server 2012 i podobnie jak jego poprzednik jest profesjonalnym rozwiązaniem bazodanowym do wykorzystania obszernych danych do analiz itp. Został opracowany z uwzględnieniem stale rosnącego znaczenia usług w chmurze i oferuje do tego celu jeszcze większą wydajność. In-memory i inteligencja biznesowa w chmurze optymalizują działanie serwera w środowiskach o znaczeniu krytycznym, podobnie jak obsługa scenariuszy chmury hybrydowej i jeszcze większa skalowalność.

Standardowa edycja SQL Server 2014 jest wystarczająca dla małych i średnich przedsiębiorstw, których zapotrzebowanie na wirtualizację jest mniejsze lub nie istnieje, tutaj wszystkie ważne narzędzia do zarządzania danymi są dostępne obok funkcji business intelligence do bezpiecznego wykonywania aplikacji krytycznych dla biznesu, z maksymalną wydajnością i przy minimalnym zapotrzebowaniu na zasoby IT.

Co najważniejsze, SQL Server 2014 oferuje nowe możliwości zapytań w celu opracowywania i wdrażania solidnych aplikacji dla platformy informacyjnej opartej na chmurze, w tym funkcje zabezpieczeń.

W zależności od edycji dostępne są również funkcjonalności in-memory OLTP, Column Store Index oraz StreamInsight, a także SSDT - SQL Server Data Tools for Business Intelligence. Wreszcie, SQL Server 2014 oferuje również jeszcze silniejsze połączenie z platformą chmury Azure za pomocą Azure Virtual Machine do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii.

User CALs dla SQL Server 2014 również w dół kompatybilne

W środowiskach migrujących ze starszej wersji SQL Server 2012 do SQL Server 2014, User CAL SQL 2014 oferuje również dostęp do poprzedniej wersji (downgrade). Nie pozwala to jednak na użycie nowszej wersji SQL Server (upgrade).

Zarządzanie licencjami Microsoft z CALs dla SQL Server 2014 Standard

Wraz z wydaniem SQL Server 2014 model licencjonowania Microsoft dla wersji Standard Edition oferuje kombinację licencji na serwer plus licencje dostępowe dla klientów jako alternatywę dla licencjonowania serwera opartego na rdzeniu, gdzie w zależności od wielkości grupy użytkowników należy zakupić zmienną liczbę CAL-ów dla użytkowników. Ten wariant licencjonowania dostępu jest zazwyczaj tańszą alternatywą, szczególnie dla małych i średnich firm posiadających mniejszy serwer.

Jakie typy CAL są dostępne dla SQL Server 2014 Edition Standard?

Te dwa typy CAL są dostępne dla licencjonowania dostępu klienta do SQL Server 2014 (lub innego oprogramowania serwerowego Microsoft):

 • User CAL dla SQL Server 2014 - dla pojedynczego użytkownika
 • Device CAL dla SQL Server 2014 - dla konkretnego urządzenia końcowego (np. PC, laptop, tablet)

Jak już wspomniano, korzystanie z funkcji SQL Server 2014 Standard jest możliwe tylko przy użyciu jednego z tych dwóch typów CAL, ponieważ czysta licencja SQL Server nie zawiera takich praw dostępu. Urządzenia CAL nie zawierają żadnego oprogramowania poza tymi prawami dostępu dla środowiska klient/serwer serwera SQL 2014.

Jakie są różnice pomiędzy User CALs a Device CALs dla SQL Server 2014 Standard?

A User CAL dla SQL Server 2014 Standard różni się od Device CAL tylko tym, komu lub czemu przyznawane są uprawnienia dostępu do serwera SQL: User CAL zapewnia określonej osobie prawa dostępu do serwera SQL, a tym samym do korzystania z dostępnych danych lub usług; osoba ta może dowolnie wybrać urządzenie końcowe lub alternatywnie korzystać z różnych urządzeń końcowych, które muszą być jednak kompatybilne z systemem Windows. Dzięki User CAL użytkownik nie jest związany lokalnie i może korzystać z usług serwera za pomocą urządzeń mobilnych znajdujących się w różnych miejscach lub za pomocą urządzenia mobilnego, np. w podróży lub w biurze.

Z kolei Device CAL jest ważny dla konkretnego, pojedynczego urządzenia końcowego, które może być używane naprzemiennie przez kilku użytkowników.

Wciąż dostępne są również używane licencje User CALs dla starszych wersji SQL Server, takich jak 2014 Standard Edition, w korzystnych cenach

Ze względu na koszty małe i średnie przedsiębiorstwa oraz mniejsze organizacje często korzystają ze starszych wersji SQL Server, które są wystarczające dla ich potrzeb, niemniej jednak często wymagają dodatkowych licencji na dostęp klienta, które powinny odpowiadać wersji serwera. Used User CALs firmy Wiresoft są tutaj rozwiązaniem, aby zapewnić pracownikom odpowiednią licencję dostępową dla SQL Server 2014, ponieważ ta wersja nie jest już zazwyczaj oferowana w ramach aktualnego programu licencjonowania wolumenów Microsoft. Dodatkowo, używane oprogramowanie firmy Wiresoft to wyjątkowo tani sposób na uzupełnienie istniejącego zapotrzebowania na starsze licencje dostępowe do urządzeń końcowych.

W poniższym zestawieniu znajdziesz podsumowanie wszystkich zalet i cech szczególnych używanych User CALs firmy Wiresoft.

Przy zakupie User CALs dla SQL Server 2014 należy również wziąć pod uwagę kompatybilność wersji

Dzięki User CAL dla SQL Server 2014, uprawniony użytkownik ma dostęp nie tylko do SQL Server 2014, ale także do SQL Server przed wersją 2012 (downgrade). Nie obejmuje on jednak dostępu do kolejnej, bardziej aktualnej wersji SQL Server w wersji 2016.

Przed zakupem licencji User CALs dla SQL Server 2014 Standard Edition należy zatem rozważyć również ewentualną kompatybilność pomiędzy używaną licencją SQL Server a wymaganymi dla niej licencjami dostępu klienckiego.

Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy korzystaniu z używanych User CALs dla SQL Server 2014?

W przypadku używanego oprogramowania, takiego jak starsze wersje User CALs dla SQL Server 2014, obowiązują również zwykłe przepisy licencyjne firmy Microsoft: Po zarejestrowaniu pracownika z licencją User CAL dla SQL Server 2014, ta licencja dostępu klienta nie może być już przeniesiona na innego użytkownika. Co do zasady wykluczone jest również wykorzystanie User CAL jako Device CAL poprzez zarejestrowanie w nim konkretnego urządzenia końcowego.

Te postanowienia zawarte w zarządzaniu licencjami Microsoft mają również na celu uniemożliwienie nieuprawnionego dostępu do SQL Server 2014 i dostępnych tam danych, tak aby były one lepiej chronione.

Powody, dla których warto wybrać używane licencje User CAL dla Microsoft SQL Server 2014

Oba typy licencji dostępu klienta do SQL Server 2014 oferują elastyczne opcje wykorzystania SQL Server w firmie jako oprogramowania używanego. Aby dowiedzieć się, który typ CAL jest najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy, należy znać nie tylko pracowników, którzy regularnie korzystają z serwera SQL, ale także urządzenia końcowe wykorzystywane w tym celu.

Rozwiązania User CAL oferują więcej korzyści, jeśli większość użytkowników pracuje na przykład w ruchu, a następnie naprzemiennie korzysta z różnych urządzeń końcowych - w miejscu pracy, w drodze do klienta, w innych lokalizacjach i w biurze domowym - aby uzyskać dostęp do usług SQL Server 2014. W takiej sytuacji licencjonowanie za pomocą User CALs nie tylko oferuje większą elastyczność, ale często jest również bardziej opłacalne, ponieważ w tym przypadku należy zakupić mniejszą liczbę licencji dostępowych dla klientów. Zespół Wiresoft z przyjemnością doradzi Ci w kwestii zakupu CAL.

Jakie jest używane oprogramowanie dla User CALs for Microsoft SQL Server 2014 firmy Wiresoft?

Used User CALs for SQL Server 2014 nie różnią się od nowych licencji dostępowych klienta pod względem opcji użytkowania ani nie posiadają żadnych wad czy ograniczeń - ponadto oprogramowanie nie może się zużywać. Posiadają one następujące pozytywne cechy:

Pochodzenie używanych User CALs dla SQL Server 2014

Używane User CALs dla SQL Server 2014 dostępne w Wiresoft pochodzą z oryginalnej licencji wolumenu urządzenia z programu licencyjnego Microsoft, który został najpierw nabyty przez firmę, a następnie zakupiony przez Wiresoft. W procesie tym licencje wolumenowe są zwykle rozwiązywane na licencje pojedyncze, nowo utworzone pojedyncze licencje CALs dla użytkowników są wtedy określane jako oprogramowanie używane, ale mogą być używane jak nowa licencja do rejestracji użytkownika. Nie obowiązują już zwykłe skale licencyjne programu licencjonowania woluminów firmy Microsoft, dzięki czemu liczba CAL-i może być dowolnie wybrana.

Zabezpieczenie kupującego również dla używanych User CALs dla SQL Server 2014

Przy zakupie używanego oprogramowania firmy Wiresoft, takiego jak User CALs dla SQL Server 2014, klienci mają takie same korzyści jak przy zakupie nowych licencji: bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu po dokonaniu zakupu oraz natychmiastową aktywację licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencji wolumenowej.

Czy zakup i użytkowanie używanych User CALs dla SQL Server 2014 jest legalne?

Klienci firmy Wiresoft mogą być pewni, że nie tylko zakup, ale również faktyczne korzystanie przez użytkownika z używanych User CALs dla SQL Server 2014 nie narusza żadnych obowiązujących przepisów prawa: Oferowane w sklepie Wiresoft używane licencje dostępowe dla klientów - do których należą również Device CALs dla SQL Server 2014 - pochodzą z zapasów licencyjnych firm. Oznacza to, że nie tylko handel używanym oprogramowaniem jest dozwolony przez właściwą jurysdykcję, ale także jego rzeczywiste użycie; kilka orzeczeń sądowych w tej sprawie potwierdziło to raz po raz.

Zalety Wiresoft z używanymi User CALs dla SQL Server 2014

Dzięki używanemu oprogramowaniu firmy Wiresoft masz możliwość uzupełnienia zapasów starszego oprogramowania po korzystnej cenie. W ten sposób unika się nie tylko problemów z kompatybilnością, które mogą powstać przy równoległym stosowaniu różnych wersji oprogramowania, ale także ewentualnych kosztów związanych z zakupem nowego sprzętu.

Kupujesz dokładnie taką liczbę licencji dostępowych, jaka odpowiada Twojemu rzeczywistemu zapotrzebowaniu na licencje do korzystania z usług SQL 2014 Server.

Używane oprogramowanie od Wiresoft charakteryzuje się również kompletnym dowodem wszystkich kupujących i dlatego oferuje bezpieczeństwo audytu!

W firmie Wiresoft z drugiej ręki dostępne są nie tylko User CALs dla wersji SQL Server 2014, ale również Device CALs oraz Client Access Licences dla nowszych wersji programu serwerowego, a także innego oprogramowania serwerowego firmy Microsoft; w ofercie używanego oprogramowania Wiresoft znajduje się również wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi zaletami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania za pomocą User CALs dla SQL Server 2014 lub jakiegokolwiek innego produktu Microsoft, zapraszamy do skorzystania z naszych kompetentnych porad na czacie lub poprzez e-mail lub telefon.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany