Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

454,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 11 Pro - nowy system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - nowy system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych

Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Pro użytkownicy, którzy stawiają systemowi operacyjnemu szczególnie wysokie wymagania, otrzymują do dyspozycji wiele funkcji i opcji w połączeniu z większą wydajnością, aby sprawnie realizować wszystkie zadania w działalności firm. Windows 11 Pro prezentuje się w zmodernizowanym, jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika interfejsie, który sprawia, że praca na komputerze jest jeszcze bardziej intuicyjna, a przez to i wydajniejsza, m.in. w nowym atrakcyjnym "Float Design" oraz z opcją "Dark Mode".

Windows 11 Pro oferuje również wiele ulepszeń i uproszczeń w zakresie użyteczności, na przykład zmienione menu start z centralnym sterowaniem, integrację zespołów na pasku zadań, ulepszoną funkcję wyszukiwania oraz zoptymalizowaną obsługę za pomocą dotyku, pióra cyfrowego i rozpoznawania głosu. Ponadto wraz z Windows 11 Pro powracają widżety, a fani gier mogą oczekiwać jeszcze bardziej fascynujących graficznie wrażeń z rozgrywki.

W Wiresoft można już znaleźć nowy Windows 11 Pro w korzystnej cenie jako oprogramowanie używane - z plusem w wydajności i wieloma funkcjami biznesowymi, które z pewnością zaspokoją wymagania profesjonalnych użytkowników. Więcej o nowych cechach i funkcjach systemu Windows 11 Pro można dowiedzieć się z poniższego przeglądu - a także bezpośrednio od pracownika firmy Wiresoft podczas czatu na żywo.

Windows 11 Pro oferuje więcej

Nowy system Windows 11 Pro oferuje w tej edycji cały szereg dodatkowych funkcji i narzędzi, które są szczególnie ważne dla firm zatrudniających wielu pracowników w celu zarządzania: Obejmują one rozszerzone funkcje bezpieczeństwa - zarówno dla urządzeń końcowych, jak i dla danych. System Windows 11 Pro obsługuje ważne funkcje zarządzania urządzeniami, takie jak zasady grupy, a także Windows Update for Business, dzięki którym można precyzyjnie kontrolować wdrażanie aktualizacji w celu uniknięcia ewentualnych problemów sprzętowych na poszczególnych urządzeniach końcowych.

Bardziej wszechstronne funkcje zabezpieczeń w systemie Windows 11 Pro

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w systemie Windows Pro dostępne są na przykład następujące funkcje:

 • Technologia wizualizacji Hyper-V umożliwia uruchamianie innych systemów operacyjnych jako komputerów wirtualnych. Główne zalety to mniejsze wykorzystanie pojemności serwerów, mniejsze zużycie energii oraz większe bezpieczeństwo, ponieważ usługi wirtualne są wykonywane niezależnie od siebie. Ponadto aplikacje mogą być uruchamiane płynniej, zwłaszcza na starszym sprzęcie.
 • Dzięki technologii szyfrowania BitLocker dyski twarde mogą być bezpiecznie szyfrowane. Funkcja ta jest szczególnie ważna w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych, takich jak tablety i laptopy, ponieważ mogą one zostać łatwiej skradzione lub zgubione. Aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu danych wrażliwych lub osobistych, można je bezpiecznie zaszyfrować za pomocą BitLockera. Pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde mogą być również szyfrowane przy użyciu "BitLocker To Go".
 • W "Windows Sandbox" można uruchomić zwirtualizowaną wersję systemu Windows 11 w celu przetestowania obcych programów i aplikacji. Każda testowana aplikacja jest uruchamiana oddzielnie od komputera głównego. Nie ma również potrzeby pobierania VHD (wirtualnego dysku twardego).
 • Dzięki funkcji "Windows Defender Application Guard" (WDAG) przeglądarka może być również używana w swego rodzaju piaskownicy. WDAG służy przede wszystkim do zapobiegania atakom, które ograniczają produktywność pracowników podczas surfowania po sieci. Niezaufane strony internetowe są izolowane, a pliki programów Word, PowerPoint i Excel, na przykład, nie mają dostępu do zaufanych zasobów w firmie.

Funkcje administracyjne w systemie Windows 11 Pro

Szczególnie w firmach zatrudniających wielu pracowników, administracja zarówno pojedynczymi użytkownikami, jak i grupami stanowi dla administratorów większe wyzwanie. W systemie Windows Pro, na przykład, dostępne są następujące funkcje:

 • Polityki grupowe umożliwiają definiowanie i zarządzanie komputerami, kontami użytkowników i grupami, np. prawami dostępu do danych i urządzeń takich jak drukarki, instalacją aktualizacji - w tym terminów zgodności - oraz optymalizacją pamięci masowej (Storage Sense).
 • Tryb Kiosk umożliwia w szczególności konfigurację poszczególnych urządzeń końcowych, przy czym każdy pracownik otrzymuje konto użytkownika Kiosk z własną tożsamością.
 • Aplikacja Remote Desktop App oferuje użytkownikom funkcję zdalnego dostępu do komputera, tabletu lub smartfona w celu połączenia się i korzystania z własnego komputera z odległej lokalizacji.
 • Microsoft Business Store zapewnia użytkownikom, zwłaszcza w firmach, centralne miejsce do wyszukiwania aplikacji, które są udostępniane np. określonym grupom, a następnie wdrażane centralnie.

Co jeszcze nowego w systemie Windows 11 Pro?

Windows 11 zawiera - nie tylko w wersji Pro Edition - wiele nowych cech i funkcji, które oferują także nowe doświadczenia użytkownika. Do najważniejszych innowacji należy na przykład wygląd:

 • Nowy wygląd dzięki "pływającemu wzornictwu": powierzchnia systemu Windows 11 charakteryzuje się nie tylko zaokrąglonymi narożnikami, ale także przezroczystymi oknami, a zwłaszcza pływającymi elementami, co nadaje pulpitowi trójwymiarowy wygląd, także w połączeniu z nową tapetą, która przypomina pofałdowaną tkaninę. W Windows 11 pojawiło się także wiele nowych ikon systemowych.
 • Windows 11 wprowadza także nową czcionkę ikon systemowych: Segoe Fluent Icons. Reprezentacja glifów za pomocą Segoe Fluent opiera się na trzech zasadach: Glify zawierają tylko te szczegóły, które są niezbędne do przekazania treści (minimalne). Bazują one na prostych, geometrycznych kształtach (Basic) oraz wykorzystują nowoczesny, łatwy do zrozumienia styl (Evolved).
 • Menu kontekstowe stało się również bardziej przejrzyste: Zapewnia to z jednej strony nowy design "Sun Valley", który przyciąga wzrok zaokrąglonymi rogami, a przede wszystkim fakt, że rzadziej używane funkcje zniknęły z menu, dzięki czemu ważniejsze funkcje są łatwiej dostępne.

Pulpit został również przeprojektowany i w porównaniu z poprzednią wersją oferuje teraz nowy, bardziej przyjazny dla użytkownika wygląd umożliwiający intuicyjną pracę:

 • Nowe menu Start w systemie Windows 11 nie zawiera już żywych kafelków, ale jest oparte na wyglądzie smartfonów, co dodatkowo wspiera spójny interfejs użytkownika na wszystkich typach urządzeń, zapewniając bezproblemową obsługę.
 • Pasek zadań z nowymi ikonami jest wyśrodkowany u dołu ekranu, ale można je również grupować z wyrównaniem do lewej, tak jak poprzednio.
 • Tryb ciemny jest również dostępny dla bardziej skoncentrowanej pracy.
 • Centrum informacji oddziela teraz centrum powiadomień od szybkich ustawień i pokazuje kalendarz po kliknięciu na datę.
 • Widżety są z powrotem, między innymi z paskiem wiadomości "Aktualności i ciekawe tematy", inne od innych dostawców mogą być doposażone.
 • Z paskiem zadań systemu Windows 11 zintegrowana jest również platforma komunikacyjna Teams, która zastępuje Skype'a i dzięki której użytkownicy mogą za pomocą jednego kliknięcia rozmawiać na czacie lub brać udział w wideokonferencjach  .
 • Nowe funkcje i większą przejrzystość oferuje również nowy tryb tabletu dla urządzeń z ekranami dotykowymi, który posiada więcej gestów dotykowych i ulepszoną klawiaturę ekranową.
 • Aplikacje na Androida mogą być również używane z systemem Windows 11, a smartfon może być z nimi połączony
 • Wreszcie, w Windows 11 Pro do dyspozycji użytkowników oddano także nowe narzędzie do wycinania zrzutów ekranu, a także nowy kalkulator z dodatkowymi funkcjami, nowy wygląd nowej przeglądarki Microsoft Edge, tryb oszczędzania energii oraz opcjonalnie także kolekcję narzędzi Microsoft PowerToys.

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11 Pro

Aby system Windows 11 Pro mógł działać bez ograniczeń na lokalnym komputerze PC lub laptopie, sprzęt musi spełniać określone wymagania. Ponadto w systemie Windows 11 Pro Edition można zainstalować do 2 TB pamięci RAM zamiast 128 GB, a ponadto obsługiwane są maksymalnie 2 pełne procesory lub 128 rdzeni CPU. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Wiresoft. Obowiązują następujące minimalne wymagania:

 • Procesor: Dwurdzeniowy CPU (1 GHz) z obsługą 64-bitów
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 64 GB
 • System: UEFI w wersji 2.3.1 lub wyższej z włączoną funkcją Secure Boot dla bezpiecznego rozruchu
 • Oprogramowanie sprzętowe: Trusted Platform Module (TPM) wersja 2.0
 • Karta graficzna: DirectX 12 ze sterownikiem WDDM 2.0
 • Wyświetlacz: Wysoka rozdzielczość (720p), większy niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru

Kup dziś Windows 11 Pro w niskiej cenie jako używane oprogramowanie w sklepie internetowym Wiresoft

Nowy system operacyjny Windows 11 Pro jest teraz dostępny również jako oprogramowanie używane w Wiresoft Software Shop - oznacza to, że jest on dostępny dla Ciebie w znacznie niższej cenie niż porównywalne nowe oprogramowanie. Kupując używane oprogramowanie w firmie Wiresoft, korzystasz również z następujących zalet:

 • Wraz z zakupem Microsoft Windows 11 Pro, klienci Wiresoft otrzymują oryginalną licencję systemu operacyjnego, która została wcześniej zakupiona przez firmę i sprzedana Wiresoft.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Windows 11 Pro jest obowiązujące prawo, które zezwala na jego sprzedaż, jak również na jego zakup i użytkowanie.
 • Ta licencja Windows 11 Pro jest zatem oznaczona jako "używana" przy odsprzedaży, co nie oznacza ograniczenia jej funkcjonalności ani tego, że została już wykorzystana.
 • Jeśli poprzedni nabywca już zainstalował lub aktywował oprogramowanie Windows 11 Pro, to przed sprzedażą firmie Wiresoft zostało ono ponownie usunięte, aby można było z niego korzystać w 100% od nowa.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany