Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10010
 • 021-10609
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
504,90 zł * 559,90 zł * (9,82% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Microsoft Office 2019 to najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania zwiększającego produktywność do tworzenia i projektowania tekstów, a także obliczeń, w tym ich przejrzystej prezentacji i publikacji oraz do bezpiecznej komunikacji z innymi pracownikami i partnerami.   Standard Edition Office 2019 zapewnia profesjonalistom biznesowym szerokie portfolio funkcji i narzędzi, dzięki którym wszystkie typowe zadania w firmach można opanować bez wysiłku. Korzystaj z programu Word z jego wszechstronnymi opcjami przetwarzania tekstów, programu Excel do tworzenia i oceny tabel oraz programu PowerPoint do atrakcyjnych prezentacji wyników, które można również zaprojektować jako gotowe do druku za pomocą oprogramowania do publikowania na komputerze Publisher. Dzięki programowi Outlook zarządzanie codziennym zalewem wiadomości e-mail staje się przejrzyste, a organizacja komunikacji z partnerami biznesowymi i współpracownikami bardziej efektywna.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"

Standard Microsoft Office 2019 - edycja dla użytkowników profesjonalnych

Microsoft Office 2019 to najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania do tworzenia i projektowania tekstów i obliczeń, łącznie z ich ilustracyjną prezentacją i publikacją, a także do bezpiecznej komunikacji z innymi pracownikami i partnerami.

Standard Edition Office 2019 zapewnia profesjonalistom biznesowym szeroki wachlarz funkcji i narzędzi, które ułatwiają wszystkie typowe zadania biznesowe. Użyj programu Word z jego wszechstronnymi możliwościami przetwarzania tekstu, programu Excel do tworzenia i oceny tabel oraz programu PowerPoint do atrakcyjnej prezentacji wyników, który można również przygotować do druku za pomocą stacjonarnego oprogramowania wydawniczego Publisher. Dzięki Outlookowi zarządzanie codziennym zalewem e-maili staje się jasne, a organizacja komunikacji z partnerami biznesowymi i współpracownikami bardziej efektywna.

Wraz z zakupem pakietu Microsoft Office 2019 Standard zarówno użytkownicy prywatni, jak i komercyjni otrzymają wszystkie ważne narzędzia potrzebne do skutecznego wykonywania wszystkich codziennych zadań związanych z przetwarzaniem danych i dokumentów - w tym komunikacji na całym świecie - za pomocą komponentów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i cyfrowego notebooka OneNote. Ponadto sprawdzone cechy, takie jak zapobieganie utracie danych, chronią przed ich utratą, a także kompleksowo zarządzane przepisy bezpieczeństwa regulują również indywidualne prawa dostępu do akt; oczywiście MS Office spełnia również surowe przepisy UE dotyczące ochrony danych.

Pakiet oprogramowania obecnej edycji Standard Edition 2019 zawiera szereg praktycznych optymalizacji dla profesjonalnej i efektywnej pracy bez barier oraz wymiany dokumentów do pracy zespołowej, szczególnie w chmurze. Wszystkie programy Office mogą być również używane jako aplikacje Office Web Apps.

Office 2019 Standard Edition - w przeciwnym razie dostępna tylko w ramach umowy ilościowej - jest dostępna jako pojedyncza licencja w Wiresoft Software Shop; ponadto możesz skorzystać z naszej wyjątkowo taniej oferty. Poniższy przegląd pokazuje wszystkie korzyści, jakie oferuje Państwu Office 2019.

Zwiększona użyteczność w Office 2019 Standard

Oprócz nowych funkcji programu, pakiet Office Suite 2019 odznacza się również wieloma indywidualnymi ulepszeniami istniejących aplikacji, które znacznie zwiększają łatwość obsługi i ogólną łatwość użytkowania.

Obejmuje to również funkcje we wszystkich programach mające na celu optymalizację dostępności, na przykład poprzez wspieranie międzynarodowych standardów, w tym praktyczne sugestie dotyczące projektowania odpowiednich dokumentów, które są uzupełniane notatkami audio. W tym celu, w sekcji "Łatwość użytkowania" znajdują się dodatkowe opcje z szeroką gamą tonów dla "Zapewnienia sprzężenia zwrotnego z dźwiękiem". W Office 2019, Word ma teraz bardziej subtelne tła dla skoncentrowanej pracy, jak również funkcję text-to-speech, z ciemnymi motywami ciemnoszarymi i czarnymi.

Narzędzia do nauki - znajdujące się w punkcie menu "Widok" - jeszcze bardziej ułatwiają dostosowanie szerokości kolumn, kolorów i innych ustawień w celu poprawy czytelności tekstów. Za pomocą funkcji odczytu na głos można również regulować prędkość odczytu.

Ponadto, istnieją rozszerzone możliwości wykorzystania rysunków odręcznych w różnych programach, które mogą być zintegrowane w celu zilustrowania tekstów i tabel.

W przypadku używania pakietu Office 2019 Standard na urządzeniu z ekranem dotykowym, programy można obsługiwać za pomocą palca lub rysika.

Zoptymalizowano również jednoczesną edycję i zarządzanie dokumentami i plikami przez kilku użytkowników - w tym celu dostępna jest usługa chmury Microsoft OneDrive, która umożliwia jednoczesny dostęp do danych oraz ich aktualizację w czasie rzeczywistym lub udostępnianie z dowolnego miejsca. Wszechstronne bezpieczeństwo zapewnia aktualne zarządzanie prawami dostępu i modyfikacji, dzięki czemu nawet wrażliwe informacje mogą być wymieniane za pośrednictwem chmury.

Najważniejsze nowe funkcje Office 2019 w skrócie

W Office 2019 Standard znajduje się również wiele nowych funkcji i narzędzi w sprawdzonych programach Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Access:

 • Word 2019 przyspiesza pracę z tekstem za pomocą różnych narzędzi - na przykład funkcja "Check" pozwala użytkownikom na natychmiastowe wyszukiwanie obcych słów lub wyrażeń bez wychodzenia z programu. Możliwe jest również rysowanie odręczne bezpośrednio w dokumencie; dostępne są również kolorowe piktogramy do wizualnego podkreślenia fragmentów.
 • Excel 2019 oferuje nowe opcje wizualizacji raportów, w tym wykresy map i lejów, skalowalną grafikę wektorową oraz ulepszoną integrację i wyświetlanie rysunków odręcznych. Ponadto możliwa jest teraz konkatenacja tekstów. Nowością w programie Excel jest również ochrona przed utratą danych osobowych w celu wyszukiwania poufnych typów danych, takich jak numery kart kredytowych.
 • PowerPoint 2019 zawiera nowe efekty wizualne do animowania lub nadawania prezentacji większej dynamiki, takie jak powiększenie lub przejście morfingu. Dostępne są również nowe obrazy i edytowalne piktogramy, w tym grafika wektorowa, a także możliwość zintegrowania własnych ilustracji wykonanych za pomocą pióra cyfrowego. Zakreślacz, który wcześniej był znany z programu Word, teraz może być również używany w programie PowerPoint do podświetlania fragmentów w kolorze.
 • Outlook 2019 posiada nowe funkcje, które pozwalają na sortowanie wiadomości e-mail według ważności i znaczenia, a także na ich czytanie na głos, co jest szczególnie przydatne w podróży. Ochrona przed utratą danych (DLP) zapewnia, że krytyczne dane są chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

Inne cechy Office 2019 Standard w skrócie

Oprócz wspomnianych już funkcji programu Office Standard Edition użytkownicy mają do dyspozycji również następujące funkcje, z których niektóre są szczególnie ważne dla administratorów i oferują zwiększone bezpieczeństwo i rozszerzone możliwości kontroli.

Aktywacja Office 2019 Standard za pomocą klucza licencji woluminowej (VLK)

W tej Office, która jest dostępna przede wszystkim dla klientów korzystających z licencji woluminowych, klucz licencji woluminowej jest wygodnym narzędziem dla administratorów w większych firmach do automatycznej aktywacji i zarządzania oprogramowaniem Microsoft.

Polityka grupy na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa

Group Policy Object (GPO) zapewnia Group Policy to secure Office 2019 using ADMX files. Ma to wpływ nie tylko na kontrolę aktualizacji, ale także na ustawienia bezpieczeństwa, w tym na kontrolę makr w dokumentach zewnętrznych.

Korzystanie z usług terminalowych / Remote Desktop Services (RDS)

StandardOffice 2019 może być również używany na terminalu lub serwerze zdalnego pulpitu. Ponadto, licencja obejmuje drugie prawo do korzystania z komputera przenośnego określonego użytkownika.

Aplikacja Telemetryczna

Telemetria aplikacyjna służy poprawie przyjazności dla użytkownika. W tym celu Telemetria przekazuje dane techniczne (dane telemetryczne) dotyczące systemu operacyjnego komputera, na którym zainstalowany jest Office Standard.

Kontrola aktualizacji

Kontrola aktualizacji oferuje administratorom różne opcje aktualizacji funkcji lub funkcji oraz aktualizacje jakości istotne dla bezpieczeństwa, takie jak łatki i poprawki: mniej ważne aktualizacje funkcji mogą być ignorowane, a istotne aktualizacje mogą być odłożone na maksymalnie 5 tygodni.

Ogólne wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2019 Standard

Poniższe wymagania systemowe mają zastosowanie do wszystkichStandard MS Office 2019, jak również do wszystkich innych edycji.

 • System operacyjny: wymagany jest system Windows 10
 • Procesor: 1,6 GHz lub wyższy, dwurdzeniowy procesor
 • Pamięć robocza: 2 GB RAM (32 bity) lub 4 GB RAM
 • Dysk twardy: 4 GB lub więcej dostępnej przestrzeni
 • Rozdzielczość/karta graficzna: min. 1.280 x 768
 • i dla interfejsu akcelerowanego przez GPU: DirectX 10

Kompatybilność Standard Office 2019 z systemami operacyjnymi i serwerowymi Windows

Należy pamiętać, że Microsoft Office 2019 Standard i wszystkie inne wersje wymagają systemu operacyjnego Windows 10 jako systemu operacyjnego w celu zapewnienia instalacji i prawidłowego działania oprogramowania. Microsoft Office 2019 nie jest zgodny ani z poprzednią wersją Windows 8, ani ze starszymi wersjami.

Do korzystania z usługi Office Standard 2019 w połączeniu z Remote Desktop Services wymagany jest serwer Windows 2019.

Wersja 32-bitowa lub 64-bitowa - co należy wziąć pod uwagę podczas instalacji Office 2019 Standard?

Office 2019 jest dostępny zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Oprogramowanie jest instalowane na komputerze za pomocą instalatora Click-To-Run (znanego również jako plik "click and go"). Powinieneś więc wiedzieć, co następuje: Po aktywowaniu licencji Microsoft Office 2019 Standard domyślnie pobierana i instalowana jest 32-bitowa wersja Office. Ta wersja jest zalecana przez firmę Microsoft, nawet jeśli w innym przypadku używasz 64-bitowej wersji Windows na tym komputerze. Zaletą wersji 32-bitowej jest większa kompatybilność z wieloma innymi aplikacjami i dodatkami, które są współdzielone z Office.

Nie ma możliwości jednoczesnego zainstalowania na jednym komputerze PC 32-bitowej i 64-bitowej wersji Office 2019 Standard.

Dobrze wiedzieć: Jakie są zasady i warunki licencjonowania Microsoft Office 2019 Standard?

Każda edycja pakietu Microsoft Office 2019 jest licencjonowana na konkretne urządzenie końcowe - komputer stacjonarny, laptop, itp. Licencja na oprogramowanie uprawnia również do zainstalowania na danym urządzeniu tylu kopii Office Standard i wszystkich poprzednich wersji, ile chcesz. Można również zainstalować jedną kopię na serwerze sieciowym do zdalnego lub wirtualnego pulpitu (VDI) korzystania z licencjonowanego urządzenia.

Kup pakiet Microsoft Office 2019 Standard w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft w korzystnej cenie

Microsoft Office 2019 Standard Edition jest zazwyczaj dostępny tylko jako licencja woluminowa - ale w Wiresoft można go kupić jako znacznie tańszą pojedynczą licencję - z uwzględnieniem następujących korzyści:

 • Po dokonaniu płatności, licencja Office 2019 Standard jest natychmiast dostępna do instalacji w postaci elektronicznego oprogramowania do pobrania (ESD).
 • Zakupiona licencja Standard Microsoft Office 2019 jest pojedynczą licencją, która pochodzi z licencji Volume License.
 • Dzięki wszystkim licencjom Microsoft Office, które możesz kupić w firmie Wiresoft, otrzymujesz oprogramowanie, które jest używane wyłącznie przez Ciebie.
 • Każde zainstalowane oprogramowanie Office pierwszego nabywcy zostało usunięte, gdy zostało sprzedane firmie Wiresoft, dzięki czemu przedmiotowa licencja jest w 100% wolna i użyteczna.
 • Wszystkie poszczególne licencje pochodzące z licencji ilościowych zostały dokładnie przetestowane przez Wiresoft pod kątem ich rzeczywistej użyteczności.
 • Jako poważny sprzedawca oprogramowania, Wiresoft nie oferuje zatem ani wersji testowych, które są ważne przez ograniczony czas, ani wersji testowych o ograniczonej użyteczności.
 • Kupując licencję od Wiresoft, możesz być pewien, że kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft zgodnie z przepisami prawa.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zakupu licencji Microsoft Office 2019 Standard prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie