Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
VMWARE vSAN 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 7 STANDARD

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10541
  • ST7-STD-C
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
8 422,90 zł * 9 357,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacje o produkcie "VMWARE vSAN 7 STANDARD"

Jako klient serwisu VMware vSan 7 Standard  masz prawo do korzystania z tego potężnego oprogramowania. vSan 7 Standard został zaprojektowany z myślą o środowiskach wirtualnych i oferuje Enterprise- klasę wydajności i funkcji pamięci masowej. Dzięki architekturze all-flash i uproszczonemu zarządzaniu, vSan 7 Standard jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm, które muszą zoptymalizować swoją infrastrukturę przy zachowaniu niskich kosztów. Poniżej przedstawiamy niektóre z najważniejszych cech tego produktu:

● Wydajność pamięci masowej klasy korporacyjnej
● Uproszczone zarządzanie
● Architektura all-flash
● Opłacalność

VMware vSan 7 Standard to doskonałe rozwiązanie do przechowywania danych dla małych firm. Jest łatwy do skonfigurowania i zarządzania oraz zapewnia błyskawiczną wydajność. Ponadto vSan 7 Standard ma wszystkie funkcje potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa danych. Jeśli więc szukasz niezawodnego i niedrogiego rozwiązania w zakresie przechowywania, VMware vSan 7 Standard jest dla Ciebie!

VMware vSan 7 Standard to najnowsza wersja oprogramowania infrastruktury hiperkonwergentnej z VMware. W oparciu o sukces poprzednich wersji wprowadzono nowe funkcje i ulepszenia, które sprawiają, że wdrażanie i zarządzanie infrastrukturą hiperkonwergentną jest jeszcze łatwiejsze. Najważniejsze informacje to:

Zwiększona wydajność i skalowalność - Dzięki vSan 7 możesz teraz osiągnąć do 2 milionów operacji I/O Pro second (IOPS) w klastrze składającym się tylko z czterech węzłów. A dzięki obsłudze większych dysków twardych (do 10 TB) możesz przechowywać więcej danych na mniejszej przestrzeni.

Uproszczone zarządzanie - nowa strona vSphere Web Client zapewnia pojedynczy punkt kontroli do zarządzania całą infrastrukturą wirtualną, w tym wdrożeniem vSan. Integracja z innymi produktami VMware umożliwia łatwe rozszerzenie środowiska hiperkonwergentnego na stronę Cloud lub na wiele lokalizacji.

Większa elastyczność - W klastrze vSan można teraz używać dowolnej kombinacji dysków flash i dysków twardych, co daje większą elastyczność podczas projektowania rozwiązania pamięci masowej. Ponadto, dzięki obsłudze klastrów rozciągniętych, możesz utrzymać dostępność aplikacji w przypadku awarii w miejscu pracy.

Dziękujemy za rozważenie VMware vSan 7 Standard jako części swojej strategii IT!

 
Linki przekierowujące do "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Oceny klientów dla "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie