Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10532FB
 • Stale ważny
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1,90 zł *

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MS Office 2021 Standard dla komputerów Mac to obecnie najnowsza edycja sprawdzonego oprogramowania biurowego Microsoft dla komputerów Apple, która jest również dostępna do pobrania. W ten sposób użytkownicy ponownie korzystają z wszechstronnej gamy poszczególnych programów, które obejmują praktycznie każdy obszar zadań nowoczesnego biura, a które są również kompatybilne ze sobą, zapewniając dostępną produktywną pracę - nie tylko w pojedynkę, ale zwłaszcza w zespole: z Wordem do tworzenia tekstu dla różnych obszarów, Excel do złożonych obliczeń w formacie arkusza kalkulacyjnego, PowerPoint do informacyjnych, interaktywnych prezentacji i Outlook do kompleksowej komunikacji i planowania zadań. Uzupełnia je OneNote, aplikacja do organizowania notatek, a także przechowywanie w chmurze OneDrive do udostępniania danych online i prawdopodobnie ponownie Microsoft Teams, który zastępuje Skype.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"

 

DLA UCZNIÓW, STUDENTÓW I STAŻYSTÓW!
OFERTA OGRANICZONA CZASOWO DLA UNIWERSYTETÓW!
*Do korzystania z tego produktu nie są wymagane żadne uprawnienia

 

Microsoft Office Standard 2021 dla Mac - BEZ SUBSKRYPCJI! STAŁA LICENCJA!

MS Office 2021 Standard for Mac to obecnie najnowsza edycja sprawdzonego Microsoft oprogramowania biurowego dla komputerów Apple, które jest również dostępne do pobrania. Użytkownicy ponownie korzystają z szerokiej gamy indywidualnych programów, które obejmują praktycznie każdy obszar zadań w nowoczesnym biurze, a także są ze sobą kompatybilne, co umożliwia wydajną pracę bez barier - nie tylko samodzielnie, ale przede wszystkim w Team: z Word do tworzenia tekstów dla różnych obszarów, Excel do skomplikowanych obliczeń w formacie arkusza kalkulacyjnego, PowerPoint do informacyjnych, interaktywnych prezentacji oraz Outlook do kompleksowej komunikacji i planowania zadań. Uzupełnia je OneNote, aplikacja do organizowania notatek, a także dysk Cloud OneDrive, służący do udostępniania danych online, oraz prawdopodobnie ponownie Microsoft Teams, który zastępuje Skype'a.

W porównaniu z poprzednią wersją Office 2021 Standard for Mac, nowe oprogramowanie Office może być używane także na komputerach Mac, które są już wyposażone w nowe procesory Apple Silicon. Oczywiście, nadal można go używać na komputerach Mac z procesorem Intel.

Skorzystaj z oferty oprogramowania używanego na stronie Wiresoft i kup nową wersję Office 2021 Standard for Mac w całości do pobrania i bez obowiązku subskrypcji po cenie niższej niż w zwykłym handlu oprogramowaniem!

Co nowego w MS Office 2021 Standard dla Mac?

Wszystkie aplikacje wchodzące w skład pakietu są aktualne pod względem technicznym, co oczywiście znalazło odzwierciedlenie w zmienionym wyglądzie, choć zachowano znaną strukturę menu. Ponadto, nacisk na współpracę w Team - także w Cloud - został jeszcze bardziej wzmocniony. Dzięki nowemu wydaniu Office również MacUser może korzystać z popularnych, potężnych narzędzi - do efektywnej pracy biurowej w codziennej Business.

Chociaż nie są jeszcze znane wszystkie nowe funkcje Office 2021 Standard dla Mac, Microsoft ogłosiło różne szczegóły dotyczące poszczególnych programów:

 • Word 2021: Funkcja skupiania się na wierszu XLOOKUP redukuje zakłócenia, Word-User ułatwiając dokładne sprawdzanie dokumentu wiersz po wierszu.
 • Excel 2021: Ponownie dostępna jest funkcja XLOOKUP, która ułatwia znalezienie lub sprawdzenie zawartości tabeli lub arkusza Excel. Do tego dochodzi ulepszona obsługa dynamicznych tablic w arkuszach kalkulacyjnych - z nowymi funkcjami tablicowymi FILTRUJ, SORTUJ, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE i XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentacje można teraz uzupełnić o nagrany wcześniej komentarz głosowy, co rozszerza możliwości zastosowania i zawartość informacyjną.
 • Outlook: Teksty wiadomości e-mail można tłumaczyć na ponad 70 języków.

Dodatkowe funkcje w Office 2021 Standard dla Mac

Aktualne wydanie Standard Office 2021 for Mac-User oferuje, oprócz wymienionych wyżej dodatków do poszczególnych programów, wiele innych rozszerzeń i ulepszeń, które często mają charakter międzyprogramowy i dzięki temu zapewniają bardziej efektywne korzystanie z programu.

Narzędzie Freehand w Word, Excel i PowerPoint 

Narzędzie freehand w programach Office Word , Excel oraz PowerPoint oferuje użytkownikom wiele opcji tworzenia odręcznych rysunków i szkiców, a także diagramów i wzorów - w zależności od funkcjonalności urządzenia końcowego, użytkownicy mogą rysować w dokumencie piórem na tablecie, palcem na ekranie dotykowym lub za pomocą myszy na samodzielnym urządzeniu lub laptopie - a następnie edytować je za pomocą wielu efektów i narzędzi. Office 2021 Standard dla Mac udostępnia także nowe narzędzia lasso i gumkę. Nawet Office- zagraniczne formaty plików, takie jak ODF, mogą być otwierane i edytowane.

Kompleksowe, zintegrowane zarządzanie plikami PDF

Nowa strona Office może teraz wyświetlać pliki PDF bez programu Adobe Reader i umożliwia komentowanie. Formularze można również wypełniać i podpisywać cyfrowo. Dzięki ulepszonym zabezpieczeniom i zarządzaniu autoryzacją pliki są lepiej chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

Praca zespołowa z OneDrive

OneDrive to praktyczne narzędzie do pracy nad projektami na stronie Team. Użytkownicy wspólnie edytują dokumenty, arkusze kalkulacyjne i slajdy przechowywane w usłudze Microsoft OneDrive - w biurze, na stronie Home-Office lub w drodze, jednocześnie w usłudze MobiDrive Cloud. Istniejące konta Google Drive, OneDrive i Dropbox można również połączyć z witryną Office for Mac za pośrednictwem OneDrive. Wszechstronne opcje administracyjne dotyczące przyznawania praw dostępu i modyfikacji sprawiają, że krytyczne dane i informacje są chronione przed nieautoryzowanym dostępem, nawet na stronie Cloud.

Dostępność w programach Office

Dostępność stała się integralną częścią wspomaganej pracy z komputerem - zarówno dla autorów, jak i dla czytelników dokumentów i e-maili. Word na stronach Office 2021 Standard for Mac, Excel, PowerPoint oraz w programie OneNote dostępna jest zoptymalizowana kontrola dostępności, która zwiększa łatwość zrozumienia dokumentów, a tym samym usprawnia współpracę z innymi użytkownikami.

Obejmuje to wsparcie dla standardów międzynarodowych podczas redagowania tekstów, a także praktyczne sugestie dotyczące ich struktury i prezentacji. Po włączeniu funkcji "Sprawdź dostępność" w danym programie zostanie wyświetlona lista ostrzeżeń lub błędów, uzupełniona o wskazówki i zalecenia dotyczące poprawy sytuacji. Planując spotkania z partnerami Business w innych miejscach, wyświetlanie strefy czasowej dla odbiorców międzynarodowych w Outlook może zapewnić ich obecność.

Użytkownicy Office 2021 Standard for Mac również mogą korzystać z wielu opcji ułatwiających pracę: w sekcji "Ułatwienie" znajduje się duży wybór dźwięków z opcją "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku", która pozwala aktywować wskazówki dźwiękowe. Aby poprawić koncentrację, na stronie Word dostępne są również motywy Ciemnoszary i Czarny w wersji Office 2021 Standard dla komputerów Mac: wybranie bardziej subtelnego tła może ograniczyć rozpraszanie uwagi i poprawić koncentrację na zadaniach, a aktywowanie funkcji Text-to-Speech pozwala czytać na głos treść dokumentów i wiadomości e-mail podczas pracy i w podróży.

Specjalne funkcje w Office 2021 Standard dla Mac dla administratorów

Oprócz czystych korzyści dla użytkowników, wydanie Office 2021 Standard dla Mac prawdopodobnie ponownie zaoferuje praktyczne funkcje dla administratorów systemu, które były już dostępne w poprzedniej wersji, aby umożliwić łatwiejsze zarządzanie użytkownikami i jednocześnie zapewnić większe bezpieczeństwo:

 • Dzięki GPO (Group Policy Object) administratorzy mają do dyspozycji skuteczne zasady grupowe, które pozwalają zabezpieczyć stronę Office za pomocą szablonów ADMX, które zapewniają większe bezpieczeństwo podczas kontroli aktualizacji oraz makr w dokumentach.
 • Ponadto sama kontrola aktualizacji zawiera opcje aktywacji aktualizacji funkcji i właściwości, a także aktualizacji jakościowych związanych z bezpieczeństwem, takich jak łaty i poprawki: na przykład ważne aktualizacje funkcji mogą być ignorowane, a istotne aktualizacje mogą być odkładane na okres do 5 tygodni.
 • Korzystając z Terminala Services lub Remote Desktop Services znajdującego się w Office dla Maca, można używać oprogramowania także na starszych komputerach Mac.

Wszystkie poszczególne programy MS Office 2021 Standard dla Mac w skrócie

Dzięki edycji Standard Microsoft Office 2021 for Mac użytkownicy urządzeń Apple ponownie mają dostęp do klasycznych, niezastąpionych programów Office, Word, Excel, PowerPoint i Outlook, które zachwycają różnorodnością zastosowań jak żadne inne oprogramowanie biurowe:

 • Word 2021 zawiera wszystko, co potrzebne do profesjonalnego tworzenia dokumentów tekstowych o wielu zastosowaniach - praktyczne narzędzia, takie jak funkcja "Sprawdź", ułatwiają poprawne użycie lub zrozumienie obcych słów bezpośrednio w dokumencie, a Microsoft Academic Search ułatwia poprawne cytowanie.
 • Excel rok2021 oferuje jeszcze więcej możliwości ilustrowania, na przykład, map i diagramów lejkowych za pomocą rozszerzeń PowerPivot i PowerQuery, w tym synchroniczną współpracę w czasie rzeczywistym na arkuszach Excel i arkuszach roboczych. Ochrona przed utratą danych chroni poufne dane zgodnie z przepisami UE dotyczącymi ochrony danych.
 • PowerPoint z każdym nowym wydaniem2021 dostarcza więcej ciekawych efektów wizualnych, które ożywiają prezentacje, w tym animacje, takie jak zbliżenia i przejścia morfingowe, a także nowe ikony, pliki wektorowe SVG i modele 3D do wizualizacji treści. Zakreślacz znany z Word może być również użyty do tego celu w PowerPoint.
 • Outlook 2021 niezawodnie sortuje codzienny zalew wiadomości e-mail w firmach dzięki inteligentnym narzędziom, które automatycznie sortują wiadomości według ich ważności i znaczenia. Funkcja text-to-speech, która odczytuje wiadomości, oszczędza czas. Również w witrynie Outlook funkcja ochrony przed utratą danych chroni ważne dane w załącznikach przed wysłaniem i dostępem osób nieupoważnionych

Wymagania systemowe dotyczące instalacji i używania MS Office 2021 Standard dla Maca

Poniżej znajdziesz informacje o znanych wymaganiach systemowych i obowiązujących warunkach użytkowania, które dotyczą nowej edycji MS Office 2021 Standard for Mac. Być może będziesz musiał przestrzegać dodatkowych instrukcji dotyczących użytkowania po oficjalnej premierze.

Wymagania sprzętowe dla MS Office 2021 Standard dla Mac

Office 2021 Standard for Mac to wersja pakietu Microsoft Office , która działa także na komputerach Mac z nowym procesorem Apple Silicon. Można go jednak używać także na komputerach Mac z procesorami Intel. Poprzednia wersja 32-bitowa nie jest już dostępna, więc oprogramowanie można zainstalować tylko na urządzeniach 64-bitowych. W sumie muszą być spełnione następujące minimalne wymagania:

 • Systemy operacyjne: Office for Mac 2021 jest obsługiwany przez trzy najbardziej aktualne wersje systemu macOS. Obecnie są to Monterey, Big Sur i Catalina; oczekuje się, że wsparcie dla Mojave zostanie przerwane lub przestanie być aktualizowane
 • Procesor: procesor Intel lub procesor Apple Silicon
 • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: DirectX 9 lub wyższa
 • Rozdzielczość ekranu: 1,024 x 768 pikseli

Licencjonowanie Microsoft Office 2021 Standard dla Maca

Jedna licencja na edycję Standard Microsoft Office 2021 for Mac uprawnia do korzystania z oprogramowania na jednym urządzeniu Apple. Może to również obejmować instalację kopii oprogramowania na serwerze sieciowym w celu korzystania z niego Remote lub za pośrednictwem infrastruktury wirtualnej Desktop z urządzeniem końcowym posiadającym odpowiednią licencję.

Kup MS Office 2021 Standard dla Mac na Wiresoft taniej niż używane oprogramowanie

Po co wydawać więcej pieniędzy, skoro już teraz możesz kupić aktualną edycję Office 2021 Standard dla Mac jako oprogramowanie używane? Na stronie Wiresoft korzystasz ze znacznie niższych cen za oryginalne oprogramowanie Microsoft - z możliwością natychmiastowego pobrania i wszystkimi tymi zaletami:

 • Użyj pojedynczej licencji - bez obowiązku subskrypcji
 • Kompletny pakiet Office zawierający wszystkie programy
 • Pełna funkcjonalność wszystkich programów Office - Wiresoft używane oprogramowanie jest w pełni funkcjonalne, bez ograniczeń czasowych
 • Legalne wykorzystanie używanego oprogramowania Microsoft - potwierdzone przez orzeczenia sądów w UE

Czy masz pytania dotyczące aktualnej wersji Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac, innych Microsoft lub innych używanych programów? Wówczas wystarczy skontaktować się z nami na czacie, telefonicznie lub przez e-mail.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD KEIN ABO - VOLLVERSION - ANSTATT 247 Euro"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".